Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Sierpień i Wrzesień 2011 cz.2

, Pati sie w koncu doczekala zębiszcza! :)
> , Pati sie w koncu doczekala zÄ™biszcza! :)
Owca
śro, 21 gru 2011 - 10:22
Lista sierpniowo-wrześniowych mam i ich dzieci icon_smile.gif
amania - 23.07.2011 urodziła Antka



bezetka 25.07.2011 - urodziła Julkę



Owca 28.07.2011 urodziła Matyldę



Dorotka 30.07.2011 urodziła Kajtusia



Prada 01.08.2011 urodziła Ninę



kat_st 09.08.2011 Urodziła Marysię



basha 18.08.2011 urodziła Emilkę



jeni27 19.08.2011 urodziła Majeczkę



Olisia 23.08.2011 urodziła Matyldę



Matylda 24.08.2011 urodziła Laurę



gen 26.08.2011 urodziła Staszka



Magda75 26.08.2011 urodziła Lenę



Cirrostratus 26.08.2011 urodziła Jasia



Ryjek 5.09.2011 urodziła Patrycję



Romcia 6.09.2011 urodziła Wiktorię



olikat 7.09.2011 urodziła Lenkę



Papużka 12.09.2011 urodziła Emilkę



alona 16.09.2011 urodziła Franka



walizka 19.09.2011 urodziła Gabrysię



iwonadancer 24.09.2011 urodziła Balnkę



Bobasek 27.09.2011 urodziła Martę



ania_411 29.09.2011 urodziła Dominika



izunia 29.09.2011 urodziła Franka




Trzymamy mocno kciuki za Franka
! Alona dużo sił!


Nasi mali nieobecni to dzieci Inanny Bibiczka Mamy_Madzi i Joannki przytul.gif
Tutaj nasz długaśny wątek ciążowy

Tutaj część pierwsza.



Ten post edytował Owca śro, 21 mar 2012 - 17:04
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 10:22
Post #1

Lista sierpniowo-wrześniowych mam i ich dzieci icon_smile.gif
amania - 23.07.2011 urodziła Antka



bezetka 25.07.2011 - urodziła Julkę



Owca 28.07.2011 urodziła Matyldę



Dorotka 30.07.2011 urodziła Kajtusia



Prada 01.08.2011 urodziła Ninę



kat_st 09.08.2011 Urodziła Marysię



basha 18.08.2011 urodziła Emilkę



jeni27 19.08.2011 urodziła Majeczkę



Olisia 23.08.2011 urodziła Matyldę



Matylda 24.08.2011 urodziła Laurę



gen 26.08.2011 urodziła Staszka



Magda75 26.08.2011 urodziła Lenę



Cirrostratus 26.08.2011 urodziła Jasia



Ryjek 5.09.2011 urodziła Patrycję



Romcia 6.09.2011 urodziła Wiktorię



olikat 7.09.2011 urodziła Lenkę



Papużka 12.09.2011 urodziła Emilkę



alona 16.09.2011 urodziła Franka



walizka 19.09.2011 urodziła Gabrysię



iwonadancer 24.09.2011 urodziła Balnkę



Bobasek 27.09.2011 urodziła Martę



ania_411 29.09.2011 urodziła Dominika



izunia 29.09.2011 urodziła Franka




Trzymamy mocno kciuki za Franka
! Alona dużo sił!


Nasi mali nieobecni to dzieci Inanny Bibiczka Mamy_Madzi i Joannki przytul.gif
Tutaj nasz długaśny wątek ciążowy

Tutaj część pierwsza.



--------------------
olikat
śro, 21 gru 2011 - 11:11
Hello 06.gif już część II i jaaa 29.gif

Ryjek Pati wielgaśna 06.gif szkoda tylko że po szczepieniu gorączka ją dopadła

Bezetko oglądnęłam foty miałam się do nich odnieść i zapomniałam 32.gif więc po pierwsze Juleczka cudna, sukieneczka śliczna i te fotki na brzuszku sama słodycz. Nie zapomnę o Tobie wyglądałaś pięknie. W ogóle wstydź się, jak tak szczupło może wyglądać mama takiego niemowlaczka hehe dobrze że my planujemy chrzest na Wielkanoc może do tego czasu uda mi się coś zrzucić. No i ten Kraków. No po prostu zdjęcia cudne 06.gif a szwagierką tio się nie przejmuj, ja bym ja olała na Twoim miejscu hehe pewnie rzeczywiście jest zazdrosna że jej syn odbiega trochę od Julki choć jest starszy

A u mnie też sypie śnieg, udało mi się dziś przy tym moim dziecku umyć okna, oczywiście gdzieś w połowie zaczęła się wkurzać na mnie. Za to dopiero teraz jem sniadanie 29.gif
olikat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: nie, 10 sie 08 - 16:26
Skąd: Kraków / Krapkowice
Nr użytkownika: 21,135

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 11:11
Post #2

Hello 06.gif już część II i jaaa 29.gif

Ryjek Pati wielgaśna 06.gif szkoda tylko że po szczepieniu gorączka ją dopadła

Bezetko oglądnęłam foty miałam się do nich odnieść i zapomniałam 32.gif więc po pierwsze Juleczka cudna, sukieneczka śliczna i te fotki na brzuszku sama słodycz. Nie zapomnę o Tobie wyglądałaś pięknie. W ogóle wstydź się, jak tak szczupło może wyglądać mama takiego niemowlaczka hehe dobrze że my planujemy chrzest na Wielkanoc może do tego czasu uda mi się coś zrzucić. No i ten Kraków. No po prostu zdjęcia cudne 06.gif a szwagierką tio się nie przejmuj, ja bym ja olała na Twoim miejscu hehe pewnie rzeczywiście jest zazdrosna że jej syn odbiega trochę od Julki choć jest starszy

A u mnie też sypie śnieg, udało mi się dziś przy tym moim dziecku umyć okna, oczywiście gdzieś w połowie zaczęła się wkurzać na mnie. Za to dopiero teraz jem sniadanie 29.gif

--------------------




matylda315
śro, 21 gru 2011 - 11:42
Dobra 06.gif to i my siÄ™ meldujemy 06.gif

Owca
oczywiście , że bez kłótni , bo my fajne babki jesteśmy 06.gif

A śnieg nie stopniał tylko jeszcze dosypało i ciągle delikatnie pada 10.gif ja taka zdziwiona tym śniegiem , jakby to co najmniej czerwiec był 37.gif

Ryjku u nas bez temp. , ale Ruda omarudzona i na lewej ręce ma odczyn- czerwoną plamę blisko ukłucia 32.gif

Beza Mała super 06.gif Kraków klimatyczny bardzo 06.gif A szwagierką się nie przejmuj...ona to robi z zazdrości 21.gif


...aaaaa i teraz się chwalę : waga 50.4 w ciuchach brawo_bis.gif ale spodnie na doopę jeszcze nie chcą wejść 29.gif

matylda315


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,336
Dołączył: pią, 12 lut 10 - 20:11
SkÄ…d: Z salonu :)
Nr użytkownika: 31,636




post śro, 21 gru 2011 - 11:42
Post #3

Dobra 06.gif to i my siÄ™ meldujemy 06.gif

Owca
oczywiście , że bez kłótni , bo my fajne babki jesteśmy 06.gif

A śnieg nie stopniał tylko jeszcze dosypało i ciągle delikatnie pada 10.gif ja taka zdziwiona tym śniegiem , jakby to co najmniej czerwiec był 37.gif

Ryjku u nas bez temp. , ale Ruda omarudzona i na lewej ręce ma odczyn- czerwoną plamę blisko ukłucia 32.gif

Beza Mała super 06.gif Kraków klimatyczny bardzo 06.gif A szwagierką się nie przejmuj...ona to robi z zazdrości 21.gif


...aaaaa i teraz się chwalę : waga 50.4 w ciuchach brawo_bis.gif ale spodnie na doopę jeszcze nie chcą wejść 29.gif



--------------------
D. 28.06.1996
K. 12.08.2000
L. 24.08.2011
Anio?ek[*] 31.03.2009
Owca
śro, 21 gru 2011 - 12:43
Matylda nie gadam z Tobą icon_razz.gif Jak można tak mało ważyć? Może podesłać Ci jakiegoś ciacha co? icon_biggrin.gif

U nas pada i pada... jeszcze nie topnieje, ale jak przestanie padać to pewnie będzi epo śniegu icon_wink.gif

Matyśka spała do 11.30 ... dwa razy sprawdzalam czy oddycha icon_wink.gif

Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 12:43
Post #4

Matylda nie gadam z Tobą icon_razz.gif Jak można tak mało ważyć? Może podesłać Ci jakiegoś ciacha co? icon_biggrin.gif

U nas pada i pada... jeszcze nie topnieje, ale jak przestanie padać to pewnie będzi epo śniegu icon_wink.gif

Matyśka spała do 11.30 ... dwa razy sprawdzalam czy oddycha icon_wink.gif



--------------------
matylda315
śro, 21 gru 2011 - 13:04
Owca dawaj ciacho 06.gif nawet dwa 03.gif od której Matysia tak śpi ?


Do 11.30 moja Laura już 4 drzemki zaliczyła...od 4... 29.gif
matylda315


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,336
Dołączył: pią, 12 lut 10 - 20:11
SkÄ…d: Z salonu :)
Nr użytkownika: 31,636




post śro, 21 gru 2011 - 13:04
Post #5

Owca dawaj ciacho 06.gif nawet dwa 03.gif od której Matysia tak śpi ?


Do 11.30 moja Laura już 4 drzemki zaliczyła...od 4... 29.gif

--------------------
D. 28.06.1996
K. 12.08.2000
L. 24.08.2011
Anio?ek[*] 31.03.2009
Ryjek
śro, 21 gru 2011 - 13:05
To i ja witam icon_smile.gif Patysce oczywiscie nic nie jest po wczorajszym icon_smile.gif Ma lekko czerwone 2 punkci po nakluciu. Wstala usmiechnieta i zadowolona icon_smile.gif Byla juz ze mna na zakupach autem i zaliczylysmy kilka sklepow icon_smile.gif Dala nawet rade icon_smile.gif Teraz spi moja kluseczka icon_smile.gif Ja ogarnela chawire i mam chwile spokoju icon_smile.gif

matylda nie odzywam sie do Ciebie za ta wage icon_razz.gif

Aha sniegu juz niema i pada znowu ale snieg z deszczem.
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 13:05
Post #6

To i ja witam icon_smile.gif Patysce oczywiscie nic nie jest po wczorajszym icon_smile.gif Ma lekko czerwone 2 punkci po nakluciu. Wstala usmiechnieta i zadowolona icon_smile.gif Byla juz ze mna na zakupach autem i zaliczylysmy kilka sklepow icon_smile.gif Dala nawet rade icon_smile.gif Teraz spi moja kluseczka icon_smile.gif Ja ogarnela chawire i mam chwile spokoju icon_smile.gif

matylda nie odzywam sie do Ciebie za ta wage icon_razz.gif

Aha sniegu juz niema i pada znowu ale snieg z deszczem.

--------------------
Ryjek



olikat
śro, 21 gru 2011 - 13:10
Matylda ty coś jesz w ogóle?? 29.gif

Owca jak moja tak długo śpi to też sprawdzam czy oddycha 06.gif

Z mojej się jakaś maruda zrobiła, jakby nie wiedziała że matka ma kupę roboty, huśtawka, łóżeczko, wózek i fotelik ją klują w dupkę 29.gif najlepiej u mamusi na raczkach. Poza tym kąsa mnie przy karmieniu, przeczuwam zęby
olikat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: nie, 10 sie 08 - 16:26
Skąd: Kraków / Krapkowice
Nr użytkownika: 21,135

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 13:10
Post #7

Matylda ty coś jesz w ogóle?? 29.gif

Owca jak moja tak długo śpi to też sprawdzam czy oddycha 06.gif

Z mojej się jakaś maruda zrobiła, jakby nie wiedziała że matka ma kupę roboty, huśtawka, łóżeczko, wózek i fotelik ją klują w dupkę 29.gif najlepiej u mamusi na raczkach. Poza tym kąsa mnie przy karmieniu, przeczuwam zęby

--------------------




Ryjek
śro, 21 gru 2011 - 13:21
matylda a nie probowalas swojej przestawic na pozniejsze chodzenie spac i mniej drzemek w ciagu dnia? Moja ostatnio sie poprzestawiala i spi 1x2,5-3h i nieraz 2x po 1h albo 1 raz i koniec. W sumie wychodzi Nam ok. 4h snu w ciagu dnia, ale dzieki temu o 21 nie mam juz dziecka, a nie wczensiej lazila mi o 23 icon_smile.gif

matylda ja wczoraj dzielilam ciachem icon_razz.gif

olikat pewnie na Mikolaja czeka i sie doczekac nie moze icon_razz.gif

Ten post edytował Ryjek śro, 21 gru 2011 - 13:22
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 13:21
Post #8

matylda a nie probowalas swojej przestawic na pozniejsze chodzenie spac i mniej drzemek w ciagu dnia? Moja ostatnio sie poprzestawiala i spi 1x2,5-3h i nieraz 2x po 1h albo 1 raz i koniec. W sumie wychodzi Nam ok. 4h snu w ciagu dnia, ale dzieki temu o 21 nie mam juz dziecka, a nie wczensiej lazila mi o 23 icon_smile.gif

matylda ja wczoraj dzielilam ciachem icon_razz.gif

olikat pewnie na Mikolaja czeka i sie doczekac nie moze icon_razz.gif

--------------------
Ryjek



bezetka_
śro, 21 gru 2011 - 13:35
Witajcie w drugiej odsłonie. Bajdełejem znowu jesteśmy najbardziej rozgadanym wątkiem icon_wink.gif

Teraz mi trochę głupio, że wylałam do Was te moje smuteczki związane z kąśliwymi uwagami na temat Julki. Jestem po prostu wrażliwa na tym punkcie. Na razie Julia jeszcze nie rozumie takich uwag ale gdy podrośnie i ktokoliwek ośmieli się powiedzieć jej coś w tym stylu to nie będę ani powściągliwa ani wyrozumiała. Zawsze będę stać po jej stronie i będę ją wspierać. Postaram się ze wszystkich sił zaszczepić w niej wiarę w siebie i własne możliwości. No i oczywiście będę jej mówić, że jest najpiękniejsza icon_wink.gif

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa....szczególnie Olikatkowi. To bardzo miłe co napisałaś. Duża buźka.

O jaaa...jak Wy to wszystko robicie? W sensie przygotowań do świąt? Gdy Julka nie śpi nic innego nie robię tylko się z nią bawię i do niej gadam a gdy śpi nie chcę się tłuc, żeby jej nie obudzić dlatego ze wszystkich świątecznych rzeczy do zrobienia dotąd udało mi się jedynie wyprać firanki 37.gif

bezetka_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 675
Dołączył: czw, 04 sie 11 - 18:31
Nr użytkownika: 37,341




post śro, 21 gru 2011 - 13:35
Post #9

Witajcie w drugiej odsłonie. Bajdełejem znowu jesteśmy najbardziej rozgadanym wątkiem icon_wink.gif

Teraz mi trochę głupio, że wylałam do Was te moje smuteczki związane z kąśliwymi uwagami na temat Julki. Jestem po prostu wrażliwa na tym punkcie. Na razie Julia jeszcze nie rozumie takich uwag ale gdy podrośnie i ktokoliwek ośmieli się powiedzieć jej coś w tym stylu to nie będę ani powściągliwa ani wyrozumiała. Zawsze będę stać po jej stronie i będę ją wspierać. Postaram się ze wszystkich sił zaszczepić w niej wiarę w siebie i własne możliwości. No i oczywiście będę jej mówić, że jest najpiękniejsza icon_wink.gif

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie miłe słowa....szczególnie Olikatkowi. To bardzo miłe co napisałaś. Duża buźka.

O jaaa...jak Wy to wszystko robicie? W sensie przygotowań do świąt? Gdy Julka nie śpi nic innego nie robię tylko się z nią bawię i do niej gadam a gdy śpi nie chcę się tłuc, żeby jej nie obudzić dlatego ze wszystkich świątecznych rzeczy do zrobienia dotąd udało mi się jedynie wyprać firanki 37.gif



--------------------
Ryjek
śro, 21 gru 2011 - 13:42
beza ja jak moja spi robie wsio, oprocz odkurzania, nawet mikser jej nie rusza icon_smile.gif Jedyne co na nia dziala jak budzi to glos Kacpra icon_smile.gif A jak niespi to niestety, ale ja jej nie naucze zabawiania non stop, bo pozniej nie dam rady. Wiec jak niespi to lezy na podlodze i sie turla, siedzi w bumbolocie lub w lezaczku i sie mi przyglada i nawija icon_smile.gif Bawic sie bawimy, ale nie caly czas icon_smile.gif Ona jest cala rozanielona jak kapek wraca do domu i ja zaczpeia, dokucza jej i ja caluje icon_smile.gif Ja Ci nie chcialam slodzic, bo jeszcze zrezygnowalabys z zumby icon_razz.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 13:42
Post #10

beza ja jak moja spi robie wsio, oprocz odkurzania, nawet mikser jej nie rusza icon_smile.gif Jedyne co na nia dziala jak budzi to glos Kacpra icon_smile.gif A jak niespi to niestety, ale ja jej nie naucze zabawiania non stop, bo pozniej nie dam rady. Wiec jak niespi to lezy na podlodze i sie turla, siedzi w bumbolocie lub w lezaczku i sie mi przyglada i nawija icon_smile.gif Bawic sie bawimy, ale nie caly czas icon_smile.gif Ona jest cala rozanielona jak kapek wraca do domu i ja zaczpeia, dokucza jej i ja caluje icon_smile.gif Ja Ci nie chcialam slodzic, bo jeszcze zrezygnowalabys z zumby icon_razz.gif

--------------------
Ryjek



basha
śro, 21 gru 2011 - 13:54
hej babeczki, troszkę mnie nie było bo celebrowaliśmy urodziny Juli

Beza zdaje się że nie dostałam fotek, którymi dziewczyny sie tak zachwycają?

Święta robię w domu na prośbę mamy, bo musieli dopiero co opuścić sprzedane mieszkanie. Cholerka nie wiem czy ogarnę, ale liczę na jej pomoc.

Emila jest małym darciuchem i żarłokiem nocnym. Pamiętacie jak wam mówiłam, że przesypia noce bez budzenia się na karmienie? To już przeszłość obecnie budzi się na głodzie trzy razy. Poza tym doprowadza mnie do szału przed każdym wyjściem. Nie ma tak, żeby nie darła się po przewdzianiu kombinezonu. Na spacerach też ostatnio gały otwarte przez większość czasu. Pozycja leżąca ogólnie jest be.
Ale poza tym wszystkim na ogół bywa pogodna, dużo gada po swojemu, bywa tak że obudzi sie w łózeczku, pogada do miśków z karuzelki i zaśnie. W dzień jednak te drzemki trwają maksymalnie pół godziny.

a to mały świąteczny obrazek



Ten post edytował basha śro, 21 gru 2011 - 14:09
basha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,326
Dołączył: pią, 30 kwi 04 - 00:02
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,702

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 13:54
Post #11

hej babeczki, troszkę mnie nie było bo celebrowaliśmy urodziny Juli

Beza zdaje się że nie dostałam fotek, którymi dziewczyny sie tak zachwycają?

Święta robię w domu na prośbę mamy, bo musieli dopiero co opuścić sprzedane mieszkanie. Cholerka nie wiem czy ogarnę, ale liczę na jej pomoc.

Emila jest małym darciuchem i żarłokiem nocnym. Pamiętacie jak wam mówiłam, że przesypia noce bez budzenia się na karmienie? To już przeszłość obecnie budzi się na głodzie trzy razy. Poza tym doprowadza mnie do szału przed każdym wyjściem. Nie ma tak, żeby nie darła się po przewdzianiu kombinezonu. Na spacerach też ostatnio gały otwarte przez większość czasu. Pozycja leżąca ogólnie jest be.
Ale poza tym wszystkim na ogół bywa pogodna, dużo gada po swojemu, bywa tak że obudzi sie w łózeczku, pogada do miśków z karuzelki i zaśnie. W dzień jednak te drzemki trwają maksymalnie pół godziny.

a to mały świąteczny obrazek



--------------------




olikat
śro, 21 gru 2011 - 14:14
Basha fajnie że się odezwałaś 06.gif Emilka robi za Jezuska icon_razz.gif

Beza bardzo dobre podejście z tą obroną Julii, ale musisz pamiętać, że nie zawsze będziesz ją w stanie obronić. Ja miałam takie sytuacje z Oliwią, pewnie zauważyłyście po zdjęciach, że panna ma opadniętą powiekę, to uszkodzony nerw. I właśnie na początku jej broniłam, latałam do przedszkola bo dziecko przychodziło z płaczem, że dzieciaki jej dokuczają. Po jakimś czasie doszłam do wniosku, że to bezsensu że muszę wszczepić w dzieciaka, że dzieci są okrutne i nie idzie nic z tym zrobić, trza olać. I pomogło. Teraz Oliwia jak słyszy kąśliwe uwagi na temat swojego oka nie reaguje bo wie że ma to oko chore, wie że czeka ją operacje i nie będzie tego oka miała wiecznie takiego. A ja i tak uważam i powtarzam jej że jest najpiękniejsza 06.gif

Ten post edytował olikat śro, 21 gru 2011 - 14:15
olikat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 825
Dołączył: nie, 10 sie 08 - 16:26
Skąd: Kraków / Krapkowice
Nr użytkownika: 21,135

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 14:14
Post #12

Basha fajnie że się odezwałaś 06.gif Emilka robi za Jezuska icon_razz.gif

Beza bardzo dobre podejście z tą obroną Julii, ale musisz pamiętać, że nie zawsze będziesz ją w stanie obronić. Ja miałam takie sytuacje z Oliwią, pewnie zauważyłyście po zdjęciach, że panna ma opadniętą powiekę, to uszkodzony nerw. I właśnie na początku jej broniłam, latałam do przedszkola bo dziecko przychodziło z płaczem, że dzieciaki jej dokuczają. Po jakimś czasie doszłam do wniosku, że to bezsensu że muszę wszczepić w dzieciaka, że dzieci są okrutne i nie idzie nic z tym zrobić, trza olać. I pomogło. Teraz Oliwia jak słyszy kąśliwe uwagi na temat swojego oka nie reaguje bo wie że ma to oko chore, wie że czeka ją operacje i nie będzie tego oka miała wiecznie takiego. A ja i tak uważam i powtarzam jej że jest najpiękniejsza 06.gif

--------------------




Ryjek
śro, 21 gru 2011 - 14:28
olikat to ja tak ucuzlilam Kapka na jego zeby zaatakowane prochnica. Jako, ze ma smarowane to sa pozniej czarne i dzieci sie go pytaly dlaczego to se wymyslil sam ze jadl za duzo czekolady icon_smile.gif teraz sie nikt go nie czepia icon_smile.gif A jak sie go ktos pyta skad ma wicherka to mowi ze go krowa liznela icon_biggrin.gif

beza olej szwagierke icon_smile.gif
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 14:28
Post #13

olikat to ja tak ucuzlilam Kapka na jego zeby zaatakowane prochnica. Jako, ze ma smarowane to sa pozniej czarne i dzieci sie go pytaly dlaczego to se wymyslil sam ze jadl za duzo czekolady icon_smile.gif teraz sie nikt go nie czepia icon_smile.gif A jak sie go ktos pyta skad ma wicherka to mowi ze go krowa liznela icon_biggrin.gif

beza olej szwagierke icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



amania
śro, 21 gru 2011 - 14:49
Beza, ja też chcę zdjęcia!

W sprawie szwagierki, to mam chyba taką samą wiarę w ludzi jak Owca i też sobie myślę, że może ona jednak nieświadomie.

Matylda, Antek do 11.30 zaliczył dzisiaj jedną drzemkę, ale za to taką główną - dwugodzinną icon_smile.gif Bo z tego mojego syna to zdecydowany skowronek cholera jasna icon_confused.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 21 gru 2011 - 14:49
Post #14

Beza, ja też chcę zdjęcia!

W sprawie szwagierki, to mam chyba taką samą wiarę w ludzi jak Owca i też sobie myślę, że może ona jednak nieświadomie.

Matylda, Antek do 11.30 zaliczył dzisiaj jedną drzemkę, ale za to taką główną - dwugodzinną icon_smile.gif Bo z tego mojego syna to zdecydowany skowronek cholera jasna icon_confused.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
bezetka_
śro, 21 gru 2011 - 15:40
CYTAT(Ryjek @ Wed, 21 Dec 2011 - 13:42) *
beza ja jak moja spi robie wsio, oprocz odkurzania, nawet mikser jej nie rusza icon_smile.gif Jedyne co na nia dziala jak budzi to glos Kacpra icon_smile.gif A jak niespi to niestety, ale ja jej nie naucze zabawiania non stop, bo pozniej nie dam rady. Wiec jak niespi to lezy na podlodze i sie turla, siedzi w bumbolocie lub w lezaczku i sie mi przyglada i nawija icon_smile.gif Bawic sie bawimy, ale nie caly czas icon_smile.gif Ona jest cala rozanielona jak kapek wraca do domu i ja zaczpeia, dokucza jej i ja caluje icon_smile.gif

Ja jak już koniecznie muszę coś zrobić wsadzam Julkę do wózka i jedziemy np. nastawić pranie albo pozmywać naczynia lub wykąpać mamęicon_smile.gif. Ale to by było na tyle. Przez resztę czasu gdy nie śpi cały czas robimy coś wspólnie...bawimy się na macie, oglądamy książeczki, słuchamy odgłosów zwierząt. Wiem, wiem...aż się mdło robi gdy człowiek to czyta...ale co poradzę gdy tak jest icon_wink.gif Gdy mąż wraca on przejmuje Julkę...wtedy dziecko lata roześmiane pod sufitem a ja mogę coś zrobić.

CYTAT(Ryjek @ Wed, 21 Dec 2011 - 13:42) *
Ja Ci nie chcialam slodzic, bo jeszcze zrezygnowalabys z zumby icon_razz.gif

Spokojnie Ryjku, spokojnie...lustro to ja w domu mam 37.gif 04.gif

Basha sto lat od małej Juleczki dla dużej Juleczki!!! Dziewczyny cudne...o i jaki mały "Jezusek" w żłóbku!!!! Klasa!
Fotki poszły.

Olikat niczego nie zauważyłam icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Dzieci bywają okrutne...to fakt ale jeszcze nie do końca kontrolują to co mówią. Gorzej natomiast, gdy okrutni i bezmyślni bywają dorośli.

Amaniu widocznie ja nie mam aż takiej wiary w ludzi 43.gif
Fotki poszły.

bezetka_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 675
Dołączył: czw, 04 sie 11 - 18:31
Nr użytkownika: 37,341




post śro, 21 gru 2011 - 15:40
Post #15

CYTAT(Ryjek @ Wed, 21 Dec 2011 - 13:42) *
beza ja jak moja spi robie wsio, oprocz odkurzania, nawet mikser jej nie rusza icon_smile.gif Jedyne co na nia dziala jak budzi to glos Kacpra icon_smile.gif A jak niespi to niestety, ale ja jej nie naucze zabawiania non stop, bo pozniej nie dam rady. Wiec jak niespi to lezy na podlodze i sie turla, siedzi w bumbolocie lub w lezaczku i sie mi przyglada i nawija icon_smile.gif Bawic sie bawimy, ale nie caly czas icon_smile.gif Ona jest cala rozanielona jak kapek wraca do domu i ja zaczpeia, dokucza jej i ja caluje icon_smile.gif

Ja jak już koniecznie muszę coś zrobić wsadzam Julkę do wózka i jedziemy np. nastawić pranie albo pozmywać naczynia lub wykąpać mamęicon_smile.gif. Ale to by było na tyle. Przez resztę czasu gdy nie śpi cały czas robimy coś wspólnie...bawimy się na macie, oglądamy książeczki, słuchamy odgłosów zwierząt. Wiem, wiem...aż się mdło robi gdy człowiek to czyta...ale co poradzę gdy tak jest icon_wink.gif Gdy mąż wraca on przejmuje Julkę...wtedy dziecko lata roześmiane pod sufitem a ja mogę coś zrobić.

CYTAT(Ryjek @ Wed, 21 Dec 2011 - 13:42) *
Ja Ci nie chcialam slodzic, bo jeszcze zrezygnowalabys z zumby icon_razz.gif

Spokojnie Ryjku, spokojnie...lustro to ja w domu mam 37.gif 04.gif

Basha sto lat od małej Juleczki dla dużej Juleczki!!! Dziewczyny cudne...o i jaki mały "Jezusek" w żłóbku!!!! Klasa!
Fotki poszły.

Olikat niczego nie zauważyłam icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Dzieci bywają okrutne...to fakt ale jeszcze nie do końca kontrolują to co mówią. Gorzej natomiast, gdy okrutni i bezmyślni bywają dorośli.

Amaniu widocznie ja nie mam aż takiej wiary w ludzi 43.gif
Fotki poszły.



--------------------
bezetka_
śro, 21 gru 2011 - 16:25
Korzystając z tego, że Julka śpi wysłałam Wam jeszcze nasze foty w świątecznym wydaniu.
Dobra baby...spadam.
bezetka_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 675
Dołączył: czw, 04 sie 11 - 18:31
Nr użytkownika: 37,341




post śro, 21 gru 2011 - 16:25
Post #16

Korzystając z tego, że Julka śpi wysłałam Wam jeszcze nasze foty w świątecznym wydaniu.
Dobra baby...spadam.

--------------------
olisia
śro, 21 gru 2011 - 19:33
CYTAT(bezetka_ @ Wed, 21 Dec 2011 - 16:25) *
Korzystając z tego, że Julka śpi wysłałam Wam jeszcze nasze foty w świątecznym wydaniu.
Dobra baby...spadam.


Bezetko, ja też poproszę icon_smile.gif

Amaniu, zyczymy miłego wypoczynku oraz zdrowych i spokojnych Świąt.

Basha, tak właśnie sobie myślałam o Tobie. Dziewczynki suuuuperaśne. Takie świąteczne.

Ryjku, ja jutro będę jeszcze w Tesco. Daj znać jeżeli potrzebujesz body. Wrzuć najlepiej linka z allegro, jak któryś model Tobie szczególnie odpowiada.
Matylda po szczepieniu też miała gorączkę-39. Waży 5400 i mierzy 61 cm. Normalnie mały kurczak w porównaniu do Waszych dzieciaczków.

My dzisiaj pieczemy pierniczki. Czeka nas jeszcze ozdabianie. Matylda śpi od 16.00 z przerwą na karmienie, więc jak zwykle spodziewam się, że rano wstaniemy o 4. Matko, kiedy to się zmieni. Ja już i tak staram się kłaść o 22,00, żeby jakoś funkcjonować w ciągu dnia. Bo każdego dnia na pełnych obrotach jestem od 4,5 rano.
Wracam do pierniczków icon_smile.gif I otworze sobie jeszcze piwko-łagodniej może zniose ten bałagan.
olisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 790
Dołączył: pią, 06 cze 03 - 11:21
SkÄ…d: @
Nr użytkownika: 803




post śro, 21 gru 2011 - 19:33
Post #17

CYTAT(bezetka_ @ Wed, 21 Dec 2011 - 16:25) *
Korzystając z tego, że Julka śpi wysłałam Wam jeszcze nasze foty w świątecznym wydaniu.
Dobra baby...spadam.


Bezetko, ja też poproszę icon_smile.gif

Amaniu, zyczymy miłego wypoczynku oraz zdrowych i spokojnych Świąt.

Basha, tak właśnie sobie myślałam o Tobie. Dziewczynki suuuuperaśne. Takie świąteczne.

Ryjku, ja jutro będę jeszcze w Tesco. Daj znać jeżeli potrzebujesz body. Wrzuć najlepiej linka z allegro, jak któryś model Tobie szczególnie odpowiada.
Matylda po szczepieniu też miała gorączkę-39. Waży 5400 i mierzy 61 cm. Normalnie mały kurczak w porównaniu do Waszych dzieciaczków.

My dzisiaj pieczemy pierniczki. Czeka nas jeszcze ozdabianie. Matylda śpi od 16.00 z przerwą na karmienie, więc jak zwykle spodziewam się, że rano wstaniemy o 4. Matko, kiedy to się zmieni. Ja już i tak staram się kłaść o 22,00, żeby jakoś funkcjonować w ciągu dnia. Bo każdego dnia na pełnych obrotach jestem od 4,5 rano.
Wracam do pierniczków icon_smile.gif I otworze sobie jeszcze piwko-łagodniej może zniose ten bałagan.

--------------------
Moje trzy gwiazdy O 2000, V 2004, M 2011
ania_411
śro, 21 gru 2011 - 19:56
witam sie na nowym:)

basha sliczne foto! starsze wygladaja jak przy nowonarodzonym jezusku 06.gif

od razu sie przyznaje ze ostatnio czytam was po lebkach bo mi dzieci nie daja 08.gif

i chwale sie dominisiem, ktory gada z lalkiem (tak, to lalek nie lalka 06.gif )
https://picasaweb.google.com/11110188189956...630258533729858
ania_411


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,631
Dołączył: pią, 26 gru 08 - 14:15
Skąd: Prümzurlay
Nr użytkownika: 24,317

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 19:56
Post #18

witam sie na nowym:)

basha sliczne foto! starsze wygladaja jak przy nowonarodzonym jezusku 06.gif

od razu sie przyznaje ze ostatnio czytam was po lebkach bo mi dzieci nie daja 08.gif

i chwale sie dominisiem, ktory gada z lalkiem (tak, to lalek nie lalka 06.gif )
https://picasaweb.google.com/11110188189956...630258533729858

--------------------



Ryjek
śro, 21 gru 2011 - 20:47
olisiu dziekuje, ale juz sobie jakos poradzilam icon_smile.gif Cos pozno pierniczycie icon_smile.gif

basha sliczne dziewczyny, a dzieciatko takie nowoczesne z jeansach icon_smile.gif

Ja zaraz bede tworzyc ciastka mandarynkowe icon_smile.gif

Ten post edytował Ryjek śro, 21 gru 2011 - 20:57
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post śro, 21 gru 2011 - 20:47
Post #19

olisiu dziekuje, ale juz sobie jakos poradzilam icon_smile.gif Cos pozno pierniczycie icon_smile.gif

basha sliczne dziewczyny, a dzieciatko takie nowoczesne z jeansach icon_smile.gif

Ja zaraz bede tworzyc ciastka mandarynkowe icon_smile.gif

--------------------
Ryjek



bobasek
śro, 21 gru 2011 - 21:47
Witajcie w nowej odsłonie.

BASHA, dziewczyny super.

ANIA rozmowny twój synek, moja córka też już się użala zlbo prowadzi dialog z mamą.

Byliśmy dzis na szczepieniu,zniosła je dzielnie. W domku spała prawie cały czas. Tochę ma opuchnięte na nóżce, gdzie miała wkłucie, nie wiem czy czymś to smarować?

Waży w pampersie 7 kilo, a w święta skończy 3 miesiące.
bobasek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 179
Dołączył: śro, 08 cze 11 - 11:46
Nr użytkownika: 36,862




post śro, 21 gru 2011 - 21:47
Post #20

Witajcie w nowej odsłonie.

BASHA, dziewczyny super.

ANIA rozmowny twój synek, moja córka też już się użala zlbo prowadzi dialog z mamą.

Byliśmy dzis na szczepieniu,zniosła je dzielnie. W domku spała prawie cały czas. Tochę ma opuchnięte na nóżce, gdzie miała wkłucie, nie wiem czy czymś to smarować?

Waży w pampersie 7 kilo, a w święta skończy 3 miesiące.

--------------------
> SierpieÅ„ i WrzesieÅ„ 2011 cz.2, Pati sie w koncu doczekala zÄ™biszcza! :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 11:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama