Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
21 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

WAŻNA INFORMACJA - dotyczy zmian w Regulaminie

> 
pirania
pią, 12 cze 2009 - 20:52
ktos moze ostatniego posta przetlumaczyc icon_smile.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post pią, 12 cze 2009 - 20:52
Post #21

ktos moze ostatniego posta przetlumaczyc icon_smile.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

cilla
wto, 16 cze 2009 - 18:04
Piranio, no ja właśnie też nie zrozumiałam nic z tego...
Co do tematu podtrzymuję swoje zdanie, wg mnie nie jest to niesprawiedliwe. To nie allegro.
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post wto, 16 cze 2009 - 18:04
Post #22

Piranio, no ja właśnie też nie zrozumiałam nic z tego...
Co do tematu podtrzymuję swoje zdanie, wg mnie nie jest to niesprawiedliwe. To nie allegro.

--------------------

Ewelinek
wto, 16 cze 2009 - 19:31
CYTAT(pirania @ Fri, 12 Jun 2009 - 19:52) *
ktos moze ostatniego posta przetlumaczyc icon_smile.gif



piranio to już jest wyższa szkoła jazdy 04.gif 37.gif
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
Skąd: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post wto, 16 cze 2009 - 19:31
Post #23

CYTAT(pirania @ Fri, 12 Jun 2009 - 19:52) *
ktos moze ostatniego posta przetlumaczyc icon_smile.gif



piranio to już jest wyższa szkoła jazdy 04.gif 37.gif
paulap
pią, 19 cze 2009 - 08:34
No ale czego Wy nie rozumiecie? "besensu", "klipa"? Ja też mam nadzieję, że wszystko będzie... No wiadomo jak icon_wink.gif 37.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post pią, 19 cze 2009 - 08:34
Post #24

No ale czego Wy nie rozumiecie? "besensu", "klipa"? Ja też mam nadzieję, że wszystko będzie... No wiadomo jak icon_wink.gif 37.gif


--------------------
gosiagosia
śro, 15 lip 2009 - 22:19
nie mozna skrocic czasu do pol roku np? mam kilka rzeczy nowych, z metkami, letnich, ktore sa za duze. na pewno komus przydalyby sie a mi beda zalegac w szafie. a tak musze czekac do lutego przyszlego roku...

prosze rozwazyc
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 15 lip 2009 - 22:19
Post #25

nie mozna skrocic czasu do pol roku np? mam kilka rzeczy nowych, z metkami, letnich, ktore sa za duze. na pewno komus przydalyby sie a mi beda zalegac w szafie. a tak musze czekac do lutego przyszlego roku...

prosze rozwazyc

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Ika
czw, 16 lip 2009 - 21:24
Gosiu, nasze decyzję są zawsze przemyślane, tak więc już rozważaliśmy taką opcję.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 16 lip 2009 - 21:24
Post #26

Gosiu, nasze decyzję są zawsze przemyślane, tak więc już rozważaliśmy taką opcję.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
WiolkaTG
śro, 04 lis 2009 - 10:00
No tak a ja przez moja glupote naruszyłam regulamin icon_sad.gif Poprostu nie doczytałam pzrez moja nieuwage za co z góry przepraszam
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post śro, 04 lis 2009 - 10:00
Post #27

No tak a ja przez moja glupote naruszyłam regulamin icon_sad.gif Poprostu nie doczytałam pzrez moja nieuwage za co z góry przepraszam

--------------------

Ika
śro, 04 lis 2009 - 10:09
Wiola, zdarza się icon_smile.gif Ważne, że teraz doczytałaś i już wszystko wiesz. Niestety są na Sprzedam recydywiści, którzy mimo wielu lat na forum, do dziś nie przeczytali regulaminu...
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post śro, 04 lis 2009 - 10:09
Post #28

Wiola, zdarza się icon_smile.gif Ważne, że teraz doczytałaś i już wszystko wiesz. Niestety są na Sprzedam recydywiści, którzy mimo wielu lat na forum, do dziś nie przeczytali regulaminu...

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Ma.
wto, 10 lis 2009 - 09:02
A czy mozna poprosic o zgode na wystawienie kilku rzeczy mimo, ze nie minal rok?
W sumie mine za 4 miesiace, a jestem na forum praktycznie codzinne(z wyjatkiem dni, kiey nie mam dostepu do neta).
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
Skąd: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post wto, 10 lis 2009 - 09:02
Post #29

A czy mozna poprosic o zgode na wystawienie kilku rzeczy mimo, ze nie minal rok?
W sumie mine za 4 miesiace, a jestem na forum praktycznie codzinne(z wyjatkiem dni, kiey nie mam dostepu do neta).
Ika
wto, 10 lis 2009 - 09:52
CYTAT(*magdalenka* @ Tue, 10 Nov 2009 - 09:02) *
A czy mozna poprosic o zgode na wystawienie kilku rzeczy mimo, ze nie minal rok?
W sumie mine za 4 miesiace, a jestem na forum praktycznie codzinne(z wyjatkiem dni, kiey nie mam dostepu do neta).


Niestety nie, zasady dla wszystkich muszą być jednakowe.
Ale możesz wystawić rzeczy w specjalnym dziale ogłoszeń icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 10 lis 2009 - 09:52
Post #30

CYTAT(*magdalenka* @ Tue, 10 Nov 2009 - 09:02) *
A czy mozna poprosic o zgode na wystawienie kilku rzeczy mimo, ze nie minal rok?
W sumie mine za 4 miesiace, a jestem na forum praktycznie codzinne(z wyjatkiem dni, kiey nie mam dostepu do neta).


Niestety nie, zasady dla wszystkich muszą być jednakowe.
Ale możesz wystawić rzeczy w specjalnym dziale ogłoszeń icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Ma.
wto, 10 lis 2009 - 10:09
Rozumiem, w sumie to byloby nie sprawiedliwe...ale dziekuje za podpowiedz icon_smile.gif
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
Skąd: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post wto, 10 lis 2009 - 10:09
Post #31

Rozumiem, w sumie to byloby nie sprawiedliwe...ale dziekuje za podpowiedz icon_smile.gif
logomama
pią, 13 lis 2009 - 23:52
Może obniżyć nieco próg wymagań ?? icon_smile.gif
Cierpię na brak czasu, a 500 postów to wyzwanie icon_smile.gif
logomama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 157
Dołączył: pią, 05 wrz 08 - 14:32
Nr użytkownika: 21,559

GG:


post pią, 13 lis 2009 - 23:52
Post #32

Może obniżyć nieco próg wymagań ?? icon_smile.gif
Cierpię na brak czasu, a 500 postów to wyzwanie icon_smile.gif

--------------------
ALUSIA

EWUNIA
Ika
sob, 14 lis 2009 - 11:55
CYTAT(Mama Ali i Ewy @ Fri, 13 Nov 2009 - 23:52) *
Może obniżyć nieco próg wymagań ?? icon_smile.gif
Cierpię na brak czasu, a 500 postów to wyzwanie icon_smile.gif


Ty się masz tu udzielać, a nie kombinować icon_twisted.gif Przypominam Ci, że na zlot też jest próg postów, a ja liczę, że w końcu z nami na zlot pojedziecie! icon_biggrin.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 14 lis 2009 - 11:55
Post #33

CYTAT(Mama Ali i Ewy @ Fri, 13 Nov 2009 - 23:52) *
Może obniżyć nieco próg wymagań ?? icon_smile.gif
Cierpię na brak czasu, a 500 postów to wyzwanie icon_smile.gif


Ty się masz tu udzielać, a nie kombinować icon_twisted.gif Przypominam Ci, że na zlot też jest próg postów, a ja liczę, że w końcu z nami na zlot pojedziecie! icon_biggrin.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Ma.
wto, 08 gru 2009 - 08:12
CYTAT(Ika @ Tue, 10 Nov 2009 - 09:52) *
Niestety nie, zasady dla wszystkich muszą być jednakowe.
Ale możesz wystawić rzeczy w specjalnym dziale ogłoszeń icon_smile.gif



Chyba nie ogarniam...zrobilam tak jak w poleceniu, ale swojego ogloszenia nie widze.....
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
Skąd: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post wto, 08 gru 2009 - 08:12
Post #34

CYTAT(Ika @ Tue, 10 Nov 2009 - 09:52) *
Niestety nie, zasady dla wszystkich muszą być jednakowe.
Ale możesz wystawić rzeczy w specjalnym dziale ogłoszeń icon_smile.gif



Chyba nie ogarniam...zrobilam tak jak w poleceniu, ale swojego ogloszenia nie widze.....
kala101
wto, 12 sty 2010 - 10:58
To dlaczego moja wczorajsza oferta została skasowana. Jestem na forum od ponad 2 lat albo nawet więcej, postów mam dużo bo udzielam się czynnie na podforum wrześniówek 2007 a mój post został wykasowany dlaczego????????????????????????????????????????????????????????????
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post wto, 12 sty 2010 - 10:58
Post #35

To dlaczego moja wczorajsza oferta została skasowana. Jestem na forum od ponad 2 lat albo nawet więcej, postów mam dużo bo udzielam się czynnie na podforum wrześniówek 2007 a mój post został wykasowany dlaczego????????????????????????????????????????????????????????????

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
Ika
wto, 12 sty 2010 - 11:37
CYTAT(kala101 @ Tue, 12 Jan 2010 - 10:58) *
To dlaczego moja wczorajsza oferta została skasowana. Jestem na forum od ponad 2 lat albo nawet więcej, postów mam dużo bo udzielam się czynnie na podforum wrześniówek 2007 a mój post został wykasowany dlaczego????????????????????????????????????????????????????????????


Po pierwsze - nie krzycz. Następnym razem na wrzaski nie uzyskasz odpowiedzi.

Po drugie - powody mogą być różne - nieprawidłowa wielkość zdjęć, krzykliwa czcionka.... nie kojarzę Twojego nicka z postem, czy nie była to przypadkiem taka oferta grzecznościowa? Coś mi świta, ale nieprecyzyjnie, dlatego proszę o przybliżenie.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 12 sty 2010 - 11:37
Post #36

CYTAT(kala101 @ Tue, 12 Jan 2010 - 10:58) *
To dlaczego moja wczorajsza oferta została skasowana. Jestem na forum od ponad 2 lat albo nawet więcej, postów mam dużo bo udzielam się czynnie na podforum wrześniówek 2007 a mój post został wykasowany dlaczego????????????????????????????????????????????????????????????


Po pierwsze - nie krzycz. Następnym razem na wrzaski nie uzyskasz odpowiedzi.

Po drugie - powody mogą być różne - nieprawidłowa wielkość zdjęć, krzykliwa czcionka.... nie kojarzę Twojego nicka z postem, czy nie była to przypadkiem taka oferta grzecznościowa? Coś mi świta, ale nieprecyzyjnie, dlatego proszę o przybliżenie.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
kala101
wto, 12 sty 2010 - 11:50
Nie krzyczałam, zdjęcia były tak jak teraz pod linkiem i tak było to wystawione grzecznościowo i był podany email mojej przyjaciółki aby w razie czego jej pytali co i jak. Wszystko zgodne z regulaminem bo przecież to nie pierwsza moja rzecz jaką wystawiałam i nie ostatnia zapewne. Aukcja wyglądała identycznie jak ta teraz którą wystawiłam tylko teraz jest bez dopisku grzecznościowa i bez emaila koleżanki, reszta identyczna bo skopiowałam to co chciała napisać z naszego archiwum gg zarówno teraz jak i wcześniej. Więc co jest nie tak? A wystawiłam z dopiskiem grzecznościowa bo wiele dziewczyn tak robi ale jak nie może być dopisku i to było powodem usunięcia to oki, ale wystarczyło dać informacje a nie kasować moje wiadomości. Dobrze że miałam to skopiowane bo tak bym musiała od nowa wszystko pisać i wstawiać zdjęcia
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post wto, 12 sty 2010 - 11:50
Post #37

Nie krzyczałam, zdjęcia były tak jak teraz pod linkiem i tak było to wystawione grzecznościowo i był podany email mojej przyjaciółki aby w razie czego jej pytali co i jak. Wszystko zgodne z regulaminem bo przecież to nie pierwsza moja rzecz jaką wystawiałam i nie ostatnia zapewne. Aukcja wyglądała identycznie jak ta teraz którą wystawiłam tylko teraz jest bez dopisku grzecznościowa i bez emaila koleżanki, reszta identyczna bo skopiowałam to co chciała napisać z naszego archiwum gg zarówno teraz jak i wcześniej. Więc co jest nie tak? A wystawiłam z dopiskiem grzecznościowa bo wiele dziewczyn tak robi ale jak nie może być dopisku i to było powodem usunięcia to oki, ale wystarczyło dać informacje a nie kasować moje wiadomości. Dobrze że miałam to skopiowane bo tak bym musiała od nowa wszystko pisać i wstawiać zdjęcia

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
Ika
wto, 12 sty 2010 - 12:03
CYTAT(kala101 @ Tue, 12 Jan 2010 - 11:50) *
tak było to wystawione grzecznościowo (...) Wszystko zgodne z regulaminem (...)


No otóż nie zgodnie z Regulaminem, ponieważ naruszyłaś jego 2 punkt. Nie wolno wystawiać cudzych rzeczy. Z tego powodu oferta została usunięta.

Nie chodzi o to, czy jest dopisek, czy go nie ma, chodzi o to, że rzecz nie jest Twoja. Jeśli nie będzie dopisku, a okaże się, że sprzedajesz cudzą rzecz, oferta również zostanie usunięta.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 12 sty 2010 - 12:03
Post #38

CYTAT(kala101 @ Tue, 12 Jan 2010 - 11:50) *
tak było to wystawione grzecznościowo (...) Wszystko zgodne z regulaminem (...)


No otóż nie zgodnie z Regulaminem, ponieważ naruszyłaś jego 2 punkt. Nie wolno wystawiać cudzych rzeczy. Z tego powodu oferta została usunięta.

Nie chodzi o to, czy jest dopisek, czy go nie ma, chodzi o to, że rzecz nie jest Twoja. Jeśli nie będzie dopisku, a okaże się, że sprzedajesz cudzą rzecz, oferta również zostanie usunięta.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
kala101
wto, 12 sty 2010 - 12:08
Tylko dlaczego w tym wypadku tylko moja rzecz została usunięta a nie innych również którzy nawet z głównym opisie aukcji mają napisane oferta grzecznościowa. Coś tu chyba nie gra albo się czepiacie jednych a innych nie ...... I nawet jeśli coś to innym potraficie napisać informacje niezgodne z regulaminem (jeśli np mają mniej napisanych postów niż wymagane) a mi usunęliście całą informację jakby niebyłą to jest nie fer
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post wto, 12 sty 2010 - 12:08
Post #39

Tylko dlaczego w tym wypadku tylko moja rzecz została usunięta a nie innych również którzy nawet z głównym opisie aukcji mają napisane oferta grzecznościowa. Coś tu chyba nie gra albo się czepiacie jednych a innych nie ...... I nawet jeśli coś to innym potraficie napisać informacje niezgodne z regulaminem (jeśli np mają mniej napisanych postów niż wymagane) a mi usunęliście całą informację jakby niebyłą to jest nie fer

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
Ika
wto, 12 sty 2010 - 12:11
CYTAT(kala101 @ Tue, 12 Jan 2010 - 12:08) *
Tylko dlaczego w tym wypadku tylko moja rzecz została usunięta a nie innych również którzy nawet z głównym opisie aukcji mają napisane oferta grzecznościowa. Coś tu chyba nie gra albo się czepiacie jednych a innych nie ...... I nawet jeśli coś to innym potraficie napisać informacje niezgodne z regulaminem (jeśli np mają mniej napisanych postów niż wymagane) a mi usunęliście całą informację jakby niebyłą to jest nie fer


Po pierwsze, nie "czepiamy się jednych" icon_rolleyes.gif tylko pracujemy tu za friko i w takim zakresie, w jakim pozwala nam czas. Nie jestem w stanie wertować każdego jednego postu, reaguję tam, gdzie zauważę lub gdzie ktoś mi zaraportuje naruszenie regulaminu. Jeśli są na Sprzedam oferty grzecznościowe, podrzuć link, zostaną usunięte. Bowiem wbrew Twoim oszczerstwom, wszystkich traktujemy jednakowo.

Informację o Regulaminie otrzymują w poście tylko osoby nowe. Usuwana jest CAŁA informacja, zamiast tego pojawia się link do Regulaminu. Zatem "nie fair" to kolejne bezpodstawne oszczerstwo. Nie czuję się zobligowana do dyskusji w takim tonie.

Pozdrawiam.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 12 sty 2010 - 12:11
Post #40

CYTAT(kala101 @ Tue, 12 Jan 2010 - 12:08) *
Tylko dlaczego w tym wypadku tylko moja rzecz została usunięta a nie innych również którzy nawet z głównym opisie aukcji mają napisane oferta grzecznościowa. Coś tu chyba nie gra albo się czepiacie jednych a innych nie ...... I nawet jeśli coś to innym potraficie napisać informacje niezgodne z regulaminem (jeśli np mają mniej napisanych postów niż wymagane) a mi usunęliście całą informację jakby niebyłą to jest nie fer


Po pierwsze, nie "czepiamy się jednych" icon_rolleyes.gif tylko pracujemy tu za friko i w takim zakresie, w jakim pozwala nam czas. Nie jestem w stanie wertować każdego jednego postu, reaguję tam, gdzie zauważę lub gdzie ktoś mi zaraportuje naruszenie regulaminu. Jeśli są na Sprzedam oferty grzecznościowe, podrzuć link, zostaną usunięte. Bowiem wbrew Twoim oszczerstwom, wszystkich traktujemy jednakowo.

Informację o Regulaminie otrzymują w poście tylko osoby nowe. Usuwana jest CAŁA informacja, zamiast tego pojawia się link do Regulaminu. Zatem "nie fair" to kolejne bezpodstawne oszczerstwo. Nie czuję się zobligowana do dyskusji w takim tonie.

Pozdrawiam.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
> WAŻNA INFORMACJA - dotyczy zmian w Regulaminie
Start new topic
Reply to this topic
21 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:30
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama