Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

pensjonat na wakacje

-
ana
post Thu, 03 Jan 2008 - 12:00
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 2,421

piszę w tym wątku, bo tematycznym narazie zimowa cisza:)
w ubiegłym roku spędziliśmy super urlop u Państwa Kostuchów i teraz dla odmiany marzy nam się pobyt w innym regionie w pensjonacie o podobnym standarcie.
moje wymagania to:
- dobre jedzenie ze śniadaniem i obiadem
- pokój nie klitka, ale taki w którym można mijać się bez wpadania na meble (dlatego nigdy więcej nad morze do Dębek, bo taki pokój dla rodziny z dzieckiem dostaliśmy!)
- położony nad jeziorem, bo M. kocha wodę:)

bardzo mi będzie miło jeśli coś mi polecicie, przeszukiwałam wczoraj w necie i poza jedna oferta nic fajnego nie znalazłam, a eksperymentować już nie chcę.

pozdrawiam,
ana

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
Go to the top of the page PM

Quote Post
ana
post Thu, 03 Jan 2008 - 22:20
Post #2

Nr użytkownika: 2,421

CYTAT(Sam @ czw, 03 sty 2008 - 23:36) *
Cop prawda nie mam namiarów nad jeziorem,ale może zdradzisz gdzie Państwo Kostuchwie mają swój pensjonat ??? 08.gif i jak tam jest...

Z Krakowa do Chmielna to kawałek:) tu jest link https://www.kostuch.gdan.pl/

Potrawy które serwują są REWELACYJNE, właściciele bardzo elastyczni i nienarzucający się. na zdjęciach nie widać dobrze budynku, ale jest bardzo wygodny: duża sala jadalna i barek (piwko, pyszna kawa, domowe ciasta), w piwnicy sala do gry w bilarda, sprzęt DVD. dużo miejsca dla gości, więc nikt nie wpada na siebie. dzieciaki mogą potarmosić kozę albo popatrzeć na konie. stoły do ping ponga są na zewnątrz. tawkę i otoczenie domu widać na zdjęciach. z artakcji dodatkowych była wycieczka wozem drabiniastym, wieczór z gwarą i tańcami, ognisko i śpiewy z pysznym jedzonkiem (mniam pieczona szyneczka, kiełbaski, smalczyk)

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)

Quote Post
roolsy
post Fri, 15 Feb 2008 - 07:13
Post #3

Nr użytkownika: 5,682

Ja byłam w leśniczówce Jednorożec na Mazurach i jestem zauroczona tym miejscem.jak z bajki,króliki ,perliczki inne zwierzaczki.konie.To wszystko na polanie w lesie.A jedzenie!!!No i malutka plażyczka przy oczku leśnym.
www.lipowo.prv.pl icon_biggrin.gif

Quote Post
marek124
post Thu, 27 Jul 2017 - 16:09
Post #4

Nr użytkownika: 50,095

CYTAT(ana @ Thu, 03 Jan 2008 - 13:00) *
piszę w tym wątku, bo tematycznym narazie zimowa cisza:)
w ubiegłym roku spędziliśmy super urlop u Państwa Kostuchów i teraz dla odmiany marzy nam się pobyt w innym regionie w pensjonacie o podobnym standarcie.
moje wymagania to:
- dobre jedzenie ze śniadaniem i obiadem
- pokój nie klitka, ale taki w którym można mijać się bez wpadania na meble (dlatego nigdy więcej nad morze do Dębek, bo taki pokój dla rodziny z dzieckiem dostaliśmy!)
- położony nad jeziorem, bo M. kocha wodęicon_smile.gif

bardzo mi będzie miło jeśli coś mi polecicie, przeszukiwałam wczoraj w necie i poza jedna oferta nic fajnego nie znalazłam, a eksperymentować już nie chcę.

pozdrawiam,
ana

Rozumiem że województwo nie ma znaczenia?
To w takim razie polecam wypoczynek na Borach Tucholskich 06.gif W okolicy jest dużo pensjonatów spełniających Pani wymogi

Quote Post
annasao
post Thu, 31 Aug 2017 - 23:35
Post #5

Nr użytkownika: 47,658

Jak lubicie morze, to warto sprawdzić sobie nowe luksusowe domki letniskowe nad morzem bałtyckim w miejscowości Rogowo. Domki oddano do użytku tego roku, są nowoczesne, czyste, dobrze wyposażone, na terenie ośrodka znajduje się basen, do plaży jest niedaleko. Fajna sprawa, a wcale nie jest drogo.

Quote Post
p_plan
post Mon, 07 May 2018 - 17:36
Post #6

Nr użytkownika: 48,545

Miejscowość Pasym jest przyjemna. Jest tam na pewno spokojnie, miło. NIe ma tłumów jak w wielu innych mejscowościach na Mazurach. Nawet w sezonie. Jest klimatycznie, ładne domeczki z czerwonymi dachami. Zresztą daje na dole zdjęcie, tak wiec mozecie sobie same zobaczyć jak to wygląda
Poszukując noclegów proponowałabym sprawdzic sobie apartamenty.

Quote Post
> pensjonat na wakacje

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 22 May 2018 - 06:28
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe