Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
55 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Kwietniowe Kwiatuszki :)

, do wspólnego wychowywania podejście TRZECIE...
> , do wspólnego wychowywania podejÅ›cie TRZECIE...
Remisia
śro, 20 lut 2008 - 11:58

[





Wiosna blisko, słonko świeci, więc zielono nam!
Witam Kwiatuszki i ich Mamusie w trzeciej części naszego tematu.
Pierwsze urodzinki juz blisko!




Z naszej Kwiatuszkowej drużyny wiernych, forumowych "gadaczy" pozostalo siedemnaście... Oto one i oni :












A czas biegnie nieubłaganie...


Kethry 27.03.2007 synek Gabriel 3200g 52cm



Mała_czarna 29.03.2007 córeczka Julia 3450g 56cm



Antenka 31.03.2007 córeczka Martyna 3150g 51cm



Monyka 02.04.2007 synek Wiktor 4660g 58cm



Tormenta 04.04.2007 synek Szymon 2870g 51cm



Rubinka 05.04.2007 synek Wiktor 3550g 59cm



Edusiek 07.04.2007 synek Maksymilian 3050g 53cm



NuuŚka 08.04.2007 córeczka Aleksandra 3200g 54cm



Remisia 08.04.2007 synek Adam 3200g 55cm



Bogna 08.04.2007 synek Filip 3190g 60cm



Petelasia 16.04.2007 synek Szymon 4040g 60cm



Darusia 21.04.2007 synek Bartosz 3400g 57cm



Pati-pat 24.04.2007 córeczka Nadia 3450g 57cm



Niky 25.04.2007 córeczka Zuzanna 2680g 51cm



Anita 01.05.2007 synek Szymon 4100g 55cm



Magnuna83 03.05.2007 córeczka Amira 3470g 59cm



Pluszak 05.05.2007 synek Piotr 3200g 52cm




Reszta zaginęła "w boju":

Candy z Marcelkiem
Agatkus z KajÄ…
Kamaja z MajÄ…
Jagoda07 z Jagódką
Magda31 z MajkÄ…
Aniołeczek z Alą
Jola79 z Oskarkiem
MonikaM. z UlÄ…
Aneczka83 z Marcelkiem
Kwietniówka z Kacperkiem
Maszka z OlÄ…

Gdzie jesteście Mamuśki?
Jeśli tylko zechcecie do nas dołączyć - serdecznie zapraszamy!!!


A tutaj nas widziano poprzednio:

KWIATUSZKI W M1
KWIECISTYCH pogadanek część 1
KWIECISTYCH pogadanek część 2



PS. STRONA W PRODUKCJI icon_smile.gif

Ten post edytował Remisia nie, 24 lut 2008 - 14:18
Remisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 962
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 13:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 7,024




post śro, 20 lut 2008 - 11:58
Post #1


[





Wiosna blisko, słonko świeci, więc zielono nam!
Witam Kwiatuszki i ich Mamusie w trzeciej części naszego tematu.
Pierwsze urodzinki juz blisko!




Z naszej Kwiatuszkowej drużyny wiernych, forumowych "gadaczy" pozostalo siedemnaście... Oto one i oni :












A czas biegnie nieubłaganie...


Kethry 27.03.2007 synek Gabriel 3200g 52cm



Mała_czarna 29.03.2007 córeczka Julia 3450g 56cm



Antenka 31.03.2007 córeczka Martyna 3150g 51cm



Monyka 02.04.2007 synek Wiktor 4660g 58cm



Tormenta 04.04.2007 synek Szymon 2870g 51cm



Rubinka 05.04.2007 synek Wiktor 3550g 59cm



Edusiek 07.04.2007 synek Maksymilian 3050g 53cm



NuuŚka 08.04.2007 córeczka Aleksandra 3200g 54cm



Remisia 08.04.2007 synek Adam 3200g 55cm



Bogna 08.04.2007 synek Filip 3190g 60cm



Petelasia 16.04.2007 synek Szymon 4040g 60cm



Darusia 21.04.2007 synek Bartosz 3400g 57cm



Pati-pat 24.04.2007 córeczka Nadia 3450g 57cm



Niky 25.04.2007 córeczka Zuzanna 2680g 51cm



Anita 01.05.2007 synek Szymon 4100g 55cm



Magnuna83 03.05.2007 córeczka Amira 3470g 59cm



Pluszak 05.05.2007 synek Piotr 3200g 52cm




Reszta zaginęła "w boju":

Candy z Marcelkiem
Agatkus z KajÄ…
Kamaja z MajÄ…
Jagoda07 z Jagódką
Magda31 z MajkÄ…
Aniołeczek z Alą
Jola79 z Oskarkiem
MonikaM. z UlÄ…
Aneczka83 z Marcelkiem
Kwietniówka z Kacperkiem
Maszka z OlÄ…

Gdzie jesteście Mamuśki?
Jeśli tylko zechcecie do nas dołączyć - serdecznie zapraszamy!!!


A tutaj nas widziano poprzednio:

KWIATUSZKI W M1
KWIECISTYCH pogadanek część 1
KWIECISTYCH pogadanek część 2



PS. STRONA W PRODUKCJI icon_smile.gif

--------------------
Adam 08.04.2007
Maciej i Piotr 25.06.2013
kethry
śro, 20 lut 2008 - 12:06
no. pięknie icon_smile.gif. zielono i wiosennie.
kethry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,396
Dołączył: śro, 11 paź 06 - 22:21
Skąd: Białystok/Warszawa
Nr użytkownika: 7,957




post śro, 20 lut 2008 - 12:06
Post #2

no. pięknie icon_smile.gif. zielono i wiosennie.

--------------------
Gabriel (27.03.2007) Zofia (1.10.2008)
rubinka
czw, 21 lut 2008 - 09:40
Remisiu slicznie, dzieki tobie odrazu powialo wiosna!!! icon_smile.gif
rubinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 966
Dołączył: wto, 01 sie 06 - 18:10
Skąd: Białystok/Cadiz (Espańa)
Nr użytkownika: 6,814

GG:


post czw, 21 lut 2008 - 09:40
Post #3

Remisiu slicznie, dzieki tobie odrazu powialo wiosna!!! icon_smile.gif

--------------------
Nuestro principe azul WIKTOR

Nuestra pequena princesa CARMEN
NuuÅška
czw, 21 lut 2008 - 22:38
Remisiu REWELACJA!!!! Aż żyć się chce icon_smile.gif
NuuÅška


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,943
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 17:42
SkÄ…d: okolice Warszawy
Nr użytkownika: 7,201




post czw, 21 lut 2008 - 22:38
Post #4

Remisiu REWELACJA!!!! Aż żyć się chce icon_smile.gif

--------------------




Aniołek 10tc (*) 24.03.2015
ANITA:)
piÄ…, 22 lut 2008 - 11:16
Remisiu ślicznie 03.gif 06.gif 03.gif

a wiecie o czym pomyślałam ? że nasze maluchy będą miały przepiękną pamiątkę. I zapisaną od samego początku historię swojego życia. Bo przecież piszemy tu o wszystkich chwilach tych radosnych i tych trochę mniej. To dla nich kiedyś bedzie na pewno bardzo ciekawy Pamiętnik icon_razz.gif
ANITA:)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 647
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:07
Skąd: TRÓJMIASTO
Nr użytkownika: 7,161

GG:


post piÄ…, 22 lut 2008 - 11:16
Post #5

Remisiu ślicznie 03.gif 06.gif 03.gif

a wiecie o czym pomyślałam ? że nasze maluchy będą miały przepiękną pamiątkę. I zapisaną od samego początku historię swojego życia. Bo przecież piszemy tu o wszystkich chwilach tych radosnych i tych trochę mniej. To dla nich kiedyś bedzie na pewno bardzo ciekawy Pamiętnik icon_razz.gif


--------------------


NuuÅška
piÄ…, 22 lut 2008 - 16:50
CYTAT
a wiecie o czym pomyślałam ? że nasze maluchy będą miały przepiękną pamiątkę. I zapisaną od samego początku historię swojego życia. Bo przecież piszemy tu o wszystkich chwilach tych radosnych i tych trochę mniej. To dla nich kiedyś bedzie na pewno bardzo ciekawy Pamiętnik

Tez Anitko o tym kiedyś myslałam. I nam mamuskom kiedys się łezka zakręci w oku ze wzruszenia gdy tu zajrzymy za np 15 lat icon_wink.gif
NuuÅška


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,943
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 17:42
SkÄ…d: okolice Warszawy
Nr użytkownika: 7,201




post piÄ…, 22 lut 2008 - 16:50
Post #6

CYTAT
a wiecie o czym pomyślałam ? że nasze maluchy będą miały przepiękną pamiątkę. I zapisaną od samego początku historię swojego życia. Bo przecież piszemy tu o wszystkich chwilach tych radosnych i tych trochę mniej. To dla nich kiedyś bedzie na pewno bardzo ciekawy Pamiętnik

Tez Anitko o tym kiedyś myslałam. I nam mamuskom kiedys się łezka zakręci w oku ze wzruszenia gdy tu zajrzymy za np 15 lat icon_wink.gif


--------------------




Aniołek 10tc (*) 24.03.2015
magnunaa83
piÄ…, 22 lut 2008 - 20:49
Åšliczna strona icon_smile.gif tak kolorowo - wiosennie 08.gif

brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


https://www.youtube.com/watch?v=HWuW9haoH5Y SLAJD O AMIRCE

Ten post edytował magnunaa83 pią, 22 lut 2008 - 21:41
magnunaa83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 106
Dołączył: śro, 12 wrz 07 - 22:16
SkÄ…d: WARMIA-MAZURY
Nr użytkownika: 16,170




post piÄ…, 22 lut 2008 - 20:49
Post #7

Åšliczna strona icon_smile.gif tak kolorowo - wiosennie 08.gif

brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif


https://www.youtube.com/watch?v=HWuW9haoH5Y SLAJD O AMIRCE

--------------------
mała_czarna
sob, 23 lut 2008 - 20:15
Remisiu ślicznie....

Zdjęcia wysłałam na mail'a mam nadzieję, że nas dołączysz 08.gif
mała_czarna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 808
Dołączył: wto, 22 sie 06 - 21:53
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 7,148

GG:


post sob, 23 lut 2008 - 20:15
Post #8

Remisiu ślicznie....

Zdjęcia wysłałam na mail'a mam nadzieję, że nas dołączysz 08.gif

--------------------




Remisia
sob, 08 mar 2008 - 20:08
Melduje sie na nowym watku 06.gif

Ciesze sie, ze sie podoba 06.gif

Mam nadzieje, ze bedziemy tu pisaly tylko o szczesliwych i wartch zapamietania wydarzeniach, a wszelkie problemy beda omijaly Kwiatuszkowe Mamy i ich Pocechy szerokim lukiem... Tego nam wszystkim zycze z okazji naszego swieta 06.gif

Wielki buziak Synku z okazji kolejnej miesiecznicy przytul.gif Olu, Fifku - sto lat!
Remisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 962
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 13:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 7,024




post sob, 08 mar 2008 - 20:08
Post #9

Melduje sie na nowym watku 06.gif

Ciesze sie, ze sie podoba 06.gif

Mam nadzieje, ze bedziemy tu pisaly tylko o szczesliwych i wartch zapamietania wydarzeniach, a wszelkie problemy beda omijaly Kwiatuszkowe Mamy i ich Pocechy szerokim lukiem... Tego nam wszystkim zycze z okazji naszego swieta 06.gif

Wielki buziak Synku z okazji kolejnej miesiecznicy przytul.gif Olu, Fifku - sto lat!

--------------------
Adam 08.04.2007
Maciej i Piotr 25.06.2013
NuuÅška
sob, 08 mar 2008 - 23:09
To tym razem już na spokojnie z przyjemnością popisze z Wami na nowym wątku. Sądzę że datę przejścia tutaj tez wybrałysmy calkiem sympatyczną, bo niezależnie od tego jak bardzo się utożsamiamy z tym Świętem - dzis jednak jest DZIEN KOBIET i z tej okazji wszystkim dużym i małym kobietkom życzymy z Olusią Dużo szczęścia i pomyślności!


W temacie "terrorysta -ka w domu" możemy też się wypowiedzieć w bardzo podobnym stylu jak Rubinka czy Antenka, bo u nas Ola potrafi wydrzeć się w niebogłosy gdy np przewijamy ją a królewna w tym momencie nie ma na to ochoty icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif 37.gif
CYTAT
miloscia mego syna sa wszelkiej masci kable, wiec jak mu nie pozwalam ich dotykac ( co jest zrozumiale) taki sam efekt, itp


Rubinko u nas jest też podobnie - Ola wszystkie kable , sznurki po prostu uwielbia i też strasznie się buntuje jak jej bronimy do nich dostępu. mam nadzieję że palec już się pieknie goi i nie dokucza tak mocno przytul.gif

Monyko opisalam Ci także na pv. I powtórzę się ale jestem pełna podziwu dla twojej osoby.

CYTAT
zajrzałam mu do dzioba bo płaczek dzisiaj przeokrutny no i górne dziąsła są jak balony 41.gif


Anitko Olusia też ma takie dziąsła i ku mojemu zdziwieniu chyba jej się 4 lub 5 wybija - dwójek jeszcze wszystkich nie ma a tam daleko dziś jak jej smarowałam dziąsła wyraźnie wyczuwalam zęba

Dużo zdrówka dla maluchów i dla ciebie!

CYTAT
z nowosci - Gabrys chodzi sam, po 4, 5 chwiejnych kroczkow, ale jestesmy strasznie dumni z niego. wyglada na to, ze wejdzie na wlasnych stopkach w ten drugi rok życia icon_wink.gif


Keth ciesze się i tak po cichutku troszkę zazdroszczę bo Olusia zatrzyamał sie na etapie stawania przy meblach i tuptania przy nich.

CYTAT
dziewczyny sk bierzecie siły, jestem okropnie wykończona i przybita, brakuje mi chwili wytchnienia, a nie mam nawet co na taką liczyć, bo ciagle coś jest do zrobienia, no i z małym cały czas... jak mi brakuje tak sobie poczytać w ciszy....


Pluszaczku mi ciągle brakuje tych sił i czasem sama się dziwię skąd one się znajdują gdy są potrzebne, choć przyznam że odkąd pracuję jestem lepiej zorganizowana i wbrew pozorem więcej potrafię zrobić niż jak byłam z Olą w domu - chyba ta świadomość że czasu jest mniej a obowiązków nie ubywa bardziej mnie mobilizuje.
imprezy na roczek jakiejś wielkiej nie planujemy, a doświadczenia w tym temacie nie mam żadnego więc też chętnie poczytam co mozna zorganizować.

Antenko pomysł ze zdjęciami i takim małym podsumowaniem mi osobiście BARDZO sie podoba 02.gif

a my jesteśmy u dziadków w górach, udało mi się dostać troszkę urlopu, ale wyjazd już na "dzień dobry" przysłoniły chmury bo w dzień wyjazdu dostałam telefon że opiekunka nie wróci do Świąt co w zasadzie oznacza szukanie nowej, więc mamy też na nowo problem... 32.gif
póki co odpoczywamy te kilka dni od tamtych zmartwień i korzystamy z ładnej prawie wiosennej pogody, a oto i spacerowe i nie tylko dowody:









papa
NuuÅška


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,943
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 17:42
SkÄ…d: okolice Warszawy
Nr użytkownika: 7,201




post sob, 08 mar 2008 - 23:09
Post #10

To tym razem już na spokojnie z przyjemnością popisze z Wami na nowym wątku. Sądzę że datę przejścia tutaj tez wybrałysmy calkiem sympatyczną, bo niezależnie od tego jak bardzo się utożsamiamy z tym Świętem - dzis jednak jest DZIEN KOBIET i z tej okazji wszystkim dużym i małym kobietkom życzymy z Olusią Dużo szczęścia i pomyślności!


W temacie "terrorysta -ka w domu" możemy też się wypowiedzieć w bardzo podobnym stylu jak Rubinka czy Antenka, bo u nas Ola potrafi wydrzeć się w niebogłosy gdy np przewijamy ją a królewna w tym momencie nie ma na to ochoty icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif 37.gif
CYTAT
miloscia mego syna sa wszelkiej masci kable, wiec jak mu nie pozwalam ich dotykac ( co jest zrozumiale) taki sam efekt, itp


Rubinko u nas jest też podobnie - Ola wszystkie kable , sznurki po prostu uwielbia i też strasznie się buntuje jak jej bronimy do nich dostępu. mam nadzieję że palec już się pieknie goi i nie dokucza tak mocno przytul.gif

Monyko opisalam Ci także na pv. I powtórzę się ale jestem pełna podziwu dla twojej osoby.

CYTAT
zajrzałam mu do dzioba bo płaczek dzisiaj przeokrutny no i górne dziąsła są jak balony 41.gif


Anitko Olusia też ma takie dziąsła i ku mojemu zdziwieniu chyba jej się 4 lub 5 wybija - dwójek jeszcze wszystkich nie ma a tam daleko dziś jak jej smarowałam dziąsła wyraźnie wyczuwalam zęba

Dużo zdrówka dla maluchów i dla ciebie!

CYTAT
z nowosci - Gabrys chodzi sam, po 4, 5 chwiejnych kroczkow, ale jestesmy strasznie dumni z niego. wyglada na to, ze wejdzie na wlasnych stopkach w ten drugi rok życia icon_wink.gif


Keth ciesze się i tak po cichutku troszkę zazdroszczę bo Olusia zatrzyamał sie na etapie stawania przy meblach i tuptania przy nich.

CYTAT
dziewczyny sk bierzecie siły, jestem okropnie wykończona i przybita, brakuje mi chwili wytchnienia, a nie mam nawet co na taką liczyć, bo ciagle coś jest do zrobienia, no i z małym cały czas... jak mi brakuje tak sobie poczytać w ciszy....


Pluszaczku mi ciągle brakuje tych sił i czasem sama się dziwię skąd one się znajdują gdy są potrzebne, choć przyznam że odkąd pracuję jestem lepiej zorganizowana i wbrew pozorem więcej potrafię zrobić niż jak byłam z Olą w domu - chyba ta świadomość że czasu jest mniej a obowiązków nie ubywa bardziej mnie mobilizuje.
imprezy na roczek jakiejś wielkiej nie planujemy, a doświadczenia w tym temacie nie mam żadnego więc też chętnie poczytam co mozna zorganizować.

Antenko pomysł ze zdjęciami i takim małym podsumowaniem mi osobiście BARDZO sie podoba 02.gif

a my jesteśmy u dziadków w górach, udało mi się dostać troszkę urlopu, ale wyjazd już na "dzień dobry" przysłoniły chmury bo w dzień wyjazdu dostałam telefon że opiekunka nie wróci do Świąt co w zasadzie oznacza szukanie nowej, więc mamy też na nowo problem... 32.gif
póki co odpoczywamy te kilka dni od tamtych zmartwień i korzystamy z ładnej prawie wiosennej pogody, a oto i spacerowe i nie tylko dowody:









papa

--------------------




Aniołek 10tc (*) 24.03.2015
rubinka
nie, 09 mar 2008 - 00:17
To u ja sie melduje na nowym watku!!! 06.gif

Kochane trojaczki rosnijcie zdrowe na pocieche rodzicom!!!!!!!!! impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Co do palca jest juz lepiej, a M mnie dzielnie wyreczal z wszystkich prac zwiazanych z woda.

Nuusia fajne zdjecia, piekne miejsce icon_smile.gif No i mala ksiezniczka za kierownica przesłodka!!!

Moj synek potrafi odpowiedziec na pytanie gdzie jest mama, lub tata wskazujac raczka w naszym kierunku, ale dzis nas zaskoczyl, bo M rozmawial ze swoja mama przez Skypa i na ekranie bylo widac moja tesciowa przez webcam. m zapytal sie po hiszpansku Donde esta abuela? (gdzie jest babcia?) a maly rozradowany wyciagna raczke w kierunku monitora i tak kilka razy na to samo pytanie. Widac ze rozumie nas i po polsku i po hiszpansku, strasznie mnie to ucieszylo, bo juz sie martwilam czy przez to pomieszanie jezykowe (Ja z m, mowimy tylko po hiszpansku w domu, ja do malego mowie raz po hiszpansku raz po polsku, ten hiszpanski to juz z przyzwyczajenia, no i moja rodzinka oczywiscie mowi do niego po polsku) maly bedzie mial straszne zamieszanie w glowce, ale wydaje sie ze przynajmniej biernie nas rozumie w dwoch jezykach.
magnuna a jak to u was wyglada? Jak wy rozmawiacie w domku?

Ten post edytował rubinka nie, 09 mar 2008 - 00:19
rubinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 966
Dołączył: wto, 01 sie 06 - 18:10
Skąd: Białystok/Cadiz (Espańa)
Nr użytkownika: 6,814

GG:


post nie, 09 mar 2008 - 00:17
Post #11

To u ja sie melduje na nowym watku!!! 06.gif

Kochane trojaczki rosnijcie zdrowe na pocieche rodzicom!!!!!!!!! impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Co do palca jest juz lepiej, a M mnie dzielnie wyreczal z wszystkich prac zwiazanych z woda.

Nuusia fajne zdjecia, piekne miejsce icon_smile.gif No i mala ksiezniczka za kierownica przesłodka!!!

Moj synek potrafi odpowiedziec na pytanie gdzie jest mama, lub tata wskazujac raczka w naszym kierunku, ale dzis nas zaskoczyl, bo M rozmawial ze swoja mama przez Skypa i na ekranie bylo widac moja tesciowa przez webcam. m zapytal sie po hiszpansku Donde esta abuela? (gdzie jest babcia?) a maly rozradowany wyciagna raczke w kierunku monitora i tak kilka razy na to samo pytanie. Widac ze rozumie nas i po polsku i po hiszpansku, strasznie mnie to ucieszylo, bo juz sie martwilam czy przez to pomieszanie jezykowe (Ja z m, mowimy tylko po hiszpansku w domu, ja do malego mowie raz po hiszpansku raz po polsku, ten hiszpanski to juz z przyzwyczajenia, no i moja rodzinka oczywiscie mowi do niego po polsku) maly bedzie mial straszne zamieszanie w glowce, ale wydaje sie ze przynajmniej biernie nas rozumie w dwoch jezykach.
magnuna a jak to u was wyglada? Jak wy rozmawiacie w domku?

--------------------
Nuestro principe azul WIKTOR

Nuestra pequena princesa CARMEN
Petelasia
nie, 09 mar 2008 - 09:58
Witamy w nowej odsłonie. kochane maluszki rośnijcie zdrowo- niedługo pierwsze prawdziwe urodziny
Petelasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 621
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 19:44
SkÄ…d: out of nowhere
Nr użytkownika: 7,015




post nie, 09 mar 2008 - 09:58
Post #12

Witamy w nowej odsłonie. kochane maluszki rośnijcie zdrowo- niedługo pierwsze prawdziwe urodziny

--------------------
You can think I'm wrong but that's not reason to quit thinking...



Niky
nie, 09 mar 2008 - 10:18
Wiec i my witamy ślicznie na tym naszym starym nowym watku, ktry za sprawą Remisi wygląda przepięknie 03.gif
Niky


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 711
Dołączył: pon, 04 gru 06 - 12:59
SkÄ…d: centralna Polska
Nr użytkownika: 8,875

GG:


post nie, 09 mar 2008 - 10:18
Post #13

Wiec i my witamy ślicznie na tym naszym starym nowym watku, ktry za sprawą Remisi wygląda przepięknie 03.gif

--------------------
kethry
nie, 09 mar 2008 - 17:17
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MALUSZKOM I ICH RODZICOM!

Nuusiu swietne zdjecia - bardzo piekne kobietki na nich icon_smile.gif
my bylismy dzis u Babc. na podworku 20 stopni w sloncu, wystawilismy Mlodemu hustawke na zewnatrz i w trakcie bujania zdrzemnal nie na godzinke. ja siedzialam przy nim w sloncu - i bylo bosko. lataja juz motyle - i po prostu czuc wiosne. mam podladowane akumulatory.
rubinko na moje oko to Wiktor będzie w naturalny sposob dwujezyczny (bez wysilku wiekszego icon_wink.gif) - co da mu w przyszlosci same korzysci. ja na spotkanie wciaz jestem bardzo chetna - w tym tygodniu tylko wtorek i sroda odpadaja kompletnie, ale moze w jakis inny dzien? daj znac.

my mamy w koncu trzeciego zeba - gorna dwojke. jedynek jak na razie ani sladu, moze moj model nie ma w wyposazeniu? icon_wink.gif

poza tym jestesmy na etapie wybierania samochodu... glowy nam puchna od nadmiaru informacji, bo chcielibysmy maly-duzy-tani-niezawodny-komfortowy icon_biggrin.gif i w dodatku chyba jednak diesel, choc przekonania stuprocentowego nie mamy. tak to jest jak ludzie o niewielkim pojeciu o motoryzacji po raz pierwszy kupuja wlasne 4 kolka. moze macie jakies cenne doswiadczenia? icon_wink.gif
zwlaszcza w temacie skody, hondy, opla, nissana i renault?

buziaki!
kethry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,396
Dołączył: śro, 11 paź 06 - 22:21
Skąd: Białystok/Warszawa
Nr użytkownika: 7,957




post nie, 09 mar 2008 - 17:17
Post #14

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MALUSZKOM I ICH RODZICOM!

Nuusiu swietne zdjecia - bardzo piekne kobietki na nich icon_smile.gif
my bylismy dzis u Babc. na podworku 20 stopni w sloncu, wystawilismy Mlodemu hustawke na zewnatrz i w trakcie bujania zdrzemnal nie na godzinke. ja siedzialam przy nim w sloncu - i bylo bosko. lataja juz motyle - i po prostu czuc wiosne. mam podladowane akumulatory.
rubinko na moje oko to Wiktor będzie w naturalny sposob dwujezyczny (bez wysilku wiekszego icon_wink.gif) - co da mu w przyszlosci same korzysci. ja na spotkanie wciaz jestem bardzo chetna - w tym tygodniu tylko wtorek i sroda odpadaja kompletnie, ale moze w jakis inny dzien? daj znac.

my mamy w koncu trzeciego zeba - gorna dwojke. jedynek jak na razie ani sladu, moze moj model nie ma w wyposazeniu? icon_wink.gif

poza tym jestesmy na etapie wybierania samochodu... glowy nam puchna od nadmiaru informacji, bo chcielibysmy maly-duzy-tani-niezawodny-komfortowy icon_biggrin.gif i w dodatku chyba jednak diesel, choc przekonania stuprocentowego nie mamy. tak to jest jak ludzie o niewielkim pojeciu o motoryzacji po raz pierwszy kupuja wlasne 4 kolka. moze macie jakies cenne doswiadczenia? icon_wink.gif
zwlaszcza w temacie skody, hondy, opla, nissana i renault?

buziaki!

--------------------
Gabriel (27.03.2007) Zofia (1.10.2008)
tormenta
nie, 09 mar 2008 - 19:29
no to ja tez przywitam sie na tym pieknym wiosennym watku icon_smile.gif

Remisia - cudo icon_smile.gif

przepraszam, ze nie odzywam sie ale padam bo od poniedzialku w pracy z mojego dzialu 4 osoby byly na chorobowym...
byl po prostu kosmos...

keth - my mamy skode fabie combi - to dobry samochod, nic sie z nim nie dzieje. Obsluga bardzo przyjazna dla uzytkownika - w Peugeocie zeby wymienic zarówki to trzeba bylo pol przodu rozbierac, tu trwa to chwile.

Ten post edytował tormenta pią, 09 paź 2009 - 22:36
tormenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,097
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 21:48
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 6,901




post nie, 09 mar 2008 - 19:29
Post #15

no to ja tez przywitam sie na tym pieknym wiosennym watku icon_smile.gif

Remisia - cudo icon_smile.gif

przepraszam, ze nie odzywam sie ale padam bo od poniedzialku w pracy z mojego dzialu 4 osoby byly na chorobowym...
byl po prostu kosmos...

keth - my mamy skode fabie combi - to dobry samochod, nic sie z nim nie dzieje. Obsluga bardzo przyjazna dla uzytkownika - w Peugeocie zeby wymienic zarówki to trzeba bylo pol przodu rozbierac, tu trwa to chwile.

--------------------


kethry
nie, 09 mar 2008 - 21:07
tormenta nie wyobrazasz sobie nawet, jak fajnie Cie widziec! mialam nawet maila do Ciebie wystosowac, ale zem ostatnio sama malo pismienna, to w koncu nie zdazylam icon_wink.gif.
no wlasnie dokladnie do skody fabii combi sie miedzy innymi przymierzamy. nie bede ukrywac, ze cenowo wyglada bardzo korzystnie, wyglada tez ladnie - no i zawsze to kombi. ino oboje z mezem musimy sie uporac z marzeniem, zeby ten pierwszy samochod mial choc troche sportowego charakteru - a nie tak od razu, statecznie icon_wink.gif. tylko, ze my za pare miesiecy to juz calkiem stateczna rodzina bedziemy. eh.
kethry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,396
Dołączył: śro, 11 paź 06 - 22:21
Skąd: Białystok/Warszawa
Nr użytkownika: 7,957




post nie, 09 mar 2008 - 21:07
Post #16

tormenta nie wyobrazasz sobie nawet, jak fajnie Cie widziec! mialam nawet maila do Ciebie wystosowac, ale zem ostatnio sama malo pismienna, to w koncu nie zdazylam icon_wink.gif.
no wlasnie dokladnie do skody fabii combi sie miedzy innymi przymierzamy. nie bede ukrywac, ze cenowo wyglada bardzo korzystnie, wyglada tez ladnie - no i zawsze to kombi. ino oboje z mezem musimy sie uporac z marzeniem, zeby ten pierwszy samochod mial choc troche sportowego charakteru - a nie tak od razu, statecznie icon_wink.gif. tylko, ze my za pare miesiecy to juz calkiem stateczna rodzina bedziemy. eh.

--------------------
Gabriel (27.03.2007) Zofia (1.10.2008)
tormenta
nie, 09 mar 2008 - 21:23
CYTAT(kethry @ nie, 09 mar 2008 - 22:07) *
a nie tak od razu, statecznie icon_wink.gif

nooo gdyby to moj M przeczytal icon_wink.gif
my mamy wersje sportline ale ze sportowego charakteru to ma ona tylko fajne przednie siedzenia i czerwone pasy icon_wink.gif

no i pieknie dziekuje za tak mile przywitanie, zebys mnie jeszcze troszke bardziej pozalowala to dodam ze chorowaly 4 osoby z 6... wiec przez tydzien pracowalam tylko ja i jeden kolega icon_sad.gif
tormenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,097
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 21:48
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 6,901




post nie, 09 mar 2008 - 21:23
Post #17

CYTAT(kethry @ nie, 09 mar 2008 - 22:07) *
a nie tak od razu, statecznie icon_wink.gif

nooo gdyby to moj M przeczytal icon_wink.gif
my mamy wersje sportline ale ze sportowego charakteru to ma ona tylko fajne przednie siedzenia i czerwone pasy icon_wink.gif

no i pieknie dziekuje za tak mile przywitanie, zebys mnie jeszcze troszke bardziej pozalowala to dodam ze chorowaly 4 osoby z 6... wiec przez tydzien pracowalam tylko ja i jeden kolega icon_sad.gif

--------------------


Remisia
nie, 09 mar 2008 - 21:46
CYTAT(tormenta @ nie, 09 mar 2008 - 19:29) *



Nie mam czasu pisac, ale o prostu musze...

No zjadlabym w calosci, razem z zebami to cudo wyszczerzone!!! Piekny, cudny, przeslodki!!!

Keth moj M. poleca Toyote. Droga (nas nie stac, a tez sie przymierzamy do kupna) - ale niezawodna (sprawdzone), wygodna, bezpieczna i nie traci na wartosci rocznikowo. Jego slowa. Kazal przekazac icon_wink.gif

Dobranoc!
Remisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 962
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 13:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 7,024




post nie, 09 mar 2008 - 21:46
Post #18

CYTAT(tormenta @ nie, 09 mar 2008 - 19:29) *



Nie mam czasu pisac, ale o prostu musze...

No zjadlabym w calosci, razem z zebami to cudo wyszczerzone!!! Piekny, cudny, przeslodki!!!

Keth moj M. poleca Toyote. Droga (nas nie stac, a tez sie przymierzamy do kupna) - ale niezawodna (sprawdzone), wygodna, bezpieczna i nie traci na wartosci rocznikowo. Jego slowa. Kazal przekazac icon_wink.gif

Dobranoc!

--------------------
Adam 08.04.2007
Maciej i Piotr 25.06.2013
Remisia
pon, 10 mar 2008 - 09:43
Z braku czasu wstawiam tylko zdjecie mojego najwspanialszego prezentu urodzinowego 06.gif I nie mowie tu o trunku w zoltym kartoniku 04.gif



Co powiecie na zmiane fryzury??? Nigdy nie mialam az tak krotkich wlosow 08.gif

Ten post edytował Remisia pon, 10 mar 2008 - 09:44
Remisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 962
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 13:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 7,024




post pon, 10 mar 2008 - 09:43
Post #19

Z braku czasu wstawiam tylko zdjecie mojego najwspanialszego prezentu urodzinowego 06.gif I nie mowie tu o trunku w zoltym kartoniku 04.gif



Co powiecie na zmiane fryzury??? Nigdy nie mialam az tak krotkich wlosow 08.gif

--------------------
Adam 08.04.2007
Maciej i Piotr 25.06.2013
kethry
pon, 10 mar 2008 - 10:56
CYTAT(Remisia @ nie, 09 mar 2008 - 23:46) *
Keth moj M. poleca Toyote. Droga (nas nie stac, a tez sie przymierzamy do kupna) - ale niezawodna (sprawdzone), wygodna, bezpieczna i nie traci na wartosci rocznikowo. Jego slowa. Kazal przekazac icon_wink.gif


podziękuj koniecznie. i ucałuj 03.gif . w oba policzki icon_wink.gif.
problem niestety polega na tym, że na toyote absolutnie nas nie stać icon_sad.gif. ewentualnie na yarisa, ale yaris jest jak na nasze potrzeby stanowczo za mały. kupować używany się boimy - bo my się nie znamy na samochodach w ogóle, a on nam musi pojeździć kilka ładnych lat, bo kolejny to nie tak szybko kupimy.
jeśli Twój M znalazłby jeszcze cierpliwość, zapytaj co sądzi o fordzie lub kii? icon_wink.gif

fryzura świetna.

p.s. jak tam środa?

tormenta przytul.gif
ale myśle, że jak zmęczoną mamę witał w domku taki uśmiechnięty mały przystojniak, to od razu było lepiej icon_wink.gif.
kethry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,396
Dołączył: śro, 11 paź 06 - 22:21
Skąd: Białystok/Warszawa
Nr użytkownika: 7,957




post pon, 10 mar 2008 - 10:56
Post #20

CYTAT(Remisia @ nie, 09 mar 2008 - 23:46) *
Keth moj M. poleca Toyote. Droga (nas nie stac, a tez sie przymierzamy do kupna) - ale niezawodna (sprawdzone), wygodna, bezpieczna i nie traci na wartosci rocznikowo. Jego slowa. Kazal przekazac icon_wink.gif


podziękuj koniecznie. i ucałuj 03.gif . w oba policzki icon_wink.gif.
problem niestety polega na tym, że na toyote absolutnie nas nie stać icon_sad.gif. ewentualnie na yarisa, ale yaris jest jak na nasze potrzeby stanowczo za mały. kupować używany się boimy - bo my się nie znamy na samochodach w ogóle, a on nam musi pojeździć kilka ładnych lat, bo kolejny to nie tak szybko kupimy.
jeśli Twój M znalazłby jeszcze cierpliwość, zapytaj co sądzi o fordzie lub kii? icon_wink.gif

fryzura świetna.

p.s. jak tam środa?

tormenta przytul.gif
ale myśle, że jak zmęczoną mamę witał w domku taki uśmiechnięty mały przystojniak, to od razu było lepiej icon_wink.gif.


--------------------
Gabriel (27.03.2007) Zofia (1.10.2008)
> Kwietniowe Kwiatuszki :), do wspólnego wychowywania podejÅ›cie TRZECIE...
Start new topic
Reply to this topic
55 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 00:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama