Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
27 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Pogaduchy styczniowych mam - cz. 3

, Trzecia część na trzeci rok życia :)
> , Trzecia część na trzeci rok życia :)
Demoiselle
piÄ…, 30 sty 2009 - 20:18



Ala - córeczka lumi, urodzona 25 listopada 2006 roku




Michałek - synek lumi, urodzony 25 listopada 2006 roku




Juleńka - córeczka Butterflay, urodzona 19 grudnia 2006 roku




Tomaszek - synek agnechy, urodzony 22 grudnia 2006 roku




Kostek - synek sagi, urodzony 23 grudnia 2006 roku




Ala - córeczka kitten, urodzona 24 grudnia 2006 roku




Wiktorek - synek dorkam, urodzony 24 grudnia 2006 roku




Mateuszek - synek moniak78, urodzony 31 grudnia 2006 roku




Nikola - córeczka Sylwiiii85, urodzona 2 stycznia 2007 roku




Hania - córeczka Demoiselle, urodzona 2 stycznia 2007 roku




Lucek - synek Hermii, urodzony 2 stycznia 2007 roku




Mieszko - synek piotrusiowej, urodzony 4 stycznia 2007 roku




Tobiasz - synek sun, urodzony 4 stycznia 2007 roku




Tosia - córeczka MaKa73, urodzona 9 stycznia 2007 roku




KubuÅ› - synek mamakubusia@, urodzony 9 stycznia 2007 roku



Majeczka - córeczka VEA-V1, urodzona 11 stycznia 2007 roku




KubuÅ› - synek ediedi1, urodzony 12 stycznia 2007 roku




Mikołaj - synek Wrony, urodzony 12 stycznia 2007 roku




Sebek - synek BasiB, urodzony 13 stycznia 2007 roku




Błażejek - synek marzki, urodzony 14 stycznia 2007 roku




Milenka - córeczka kati25, urodzona 17 stycznia 2007 roku




Oliwka - córeczka aniay, urodzona 19 stycznia 2007 roku




Marcinek - synek agi_mamy, urodzony 19 stycznia 2007 roku




Christine - córeczka Moniki_sk, urodzona 21 stycznia 2007 roku




Sonieczka - córeczka monte, urodzona 24 stycznia 2007 roku




Majeczka - córeczka galopka, urodzona 25 stycznia 2007 roku





Sebek - synek sakiko, urodzony 25 stycznia 2007 roku




Sebek - synek Asiuli84, urodzony 25 stycznia 2007 roku




Borysek - synek kaskigo, urodzony 29 stycznia 2007 roku




synek kinii1984, urodzony 29 stycznia 2007 roku




Kacperek - synek olguchny, urodzony 5 lutego 2007 roku




Sebek - synek tysi2202, urodzony 6 lutego 2007 roku





Fotki przesyłajcie na adres: demoisele@wp.pl Jeśli są jakieś błędy, dajcie znać

Ten post edytował Demoiselle śro, 04 lut 2009 - 22:18
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post piÄ…, 30 sty 2009 - 20:18
Post #1




Ala - córeczka lumi, urodzona 25 listopada 2006 roku




Michałek - synek lumi, urodzony 25 listopada 2006 roku




Juleńka - córeczka Butterflay, urodzona 19 grudnia 2006 roku




Tomaszek - synek agnechy, urodzony 22 grudnia 2006 roku




Kostek - synek sagi, urodzony 23 grudnia 2006 roku




Ala - córeczka kitten, urodzona 24 grudnia 2006 roku




Wiktorek - synek dorkam, urodzony 24 grudnia 2006 roku




Mateuszek - synek moniak78, urodzony 31 grudnia 2006 roku




Nikola - córeczka Sylwiiii85, urodzona 2 stycznia 2007 roku




Hania - córeczka Demoiselle, urodzona 2 stycznia 2007 roku




Lucek - synek Hermii, urodzony 2 stycznia 2007 roku




Mieszko - synek piotrusiowej, urodzony 4 stycznia 2007 roku




Tobiasz - synek sun, urodzony 4 stycznia 2007 roku




Tosia - córeczka MaKa73, urodzona 9 stycznia 2007 roku




KubuÅ› - synek mamakubusia@, urodzony 9 stycznia 2007 roku



Majeczka - córeczka VEA-V1, urodzona 11 stycznia 2007 roku




KubuÅ› - synek ediedi1, urodzony 12 stycznia 2007 roku




Mikołaj - synek Wrony, urodzony 12 stycznia 2007 roku




Sebek - synek BasiB, urodzony 13 stycznia 2007 roku




Błażejek - synek marzki, urodzony 14 stycznia 2007 roku




Milenka - córeczka kati25, urodzona 17 stycznia 2007 roku




Oliwka - córeczka aniay, urodzona 19 stycznia 2007 roku




Marcinek - synek agi_mamy, urodzony 19 stycznia 2007 roku




Christine - córeczka Moniki_sk, urodzona 21 stycznia 2007 roku




Sonieczka - córeczka monte, urodzona 24 stycznia 2007 roku




Majeczka - córeczka galopka, urodzona 25 stycznia 2007 roku





Sebek - synek sakiko, urodzony 25 stycznia 2007 roku




Sebek - synek Asiuli84, urodzony 25 stycznia 2007 roku




Borysek - synek kaskigo, urodzony 29 stycznia 2007 roku




synek kinii1984, urodzony 29 stycznia 2007 roku




Kacperek - synek olguchny, urodzony 5 lutego 2007 roku




Sebek - synek tysi2202, urodzony 6 lutego 2007 roku





Fotki przesyłajcie na adres: demoisele@wp.pl Jeśli są jakieś błędy, dajcie znać

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
BasiaB
piÄ…, 30 sty 2009 - 22:46
Demo JesteÅ› wielka
To żeby się nam ta 3 setka lepiej pisała
BasiaB


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 623
Dołączył: wto, 19 gru 06 - 14:05
Skąd: woj. podlaskie, Suwałki
Nr użytkownika: 9,210

GG:


post piÄ…, 30 sty 2009 - 22:46
Post #2

Demo JesteÅ› wielka
To żeby się nam ta 3 setka lepiej pisała

--------------------
SEBASTIANEK

BARTUÅš


Sunna

Go??







post sob, 31 sty 2009 - 01:26
Post #3

A jest jakiś limit stron w wątku? icon_smile.gif Mam nadzieję, że się tu rozkręci!
monte
sob, 31 sty 2009 - 02:30
CYTAT(Sunna @ Sat, 31 Jan 2009 - 01:26) *
A jest jakiś limit stron w wątku? icon_smile.gif Mam nadzieję, że się tu rozkręci!

Jak zwykle w tematycznych "stówka". Mamy czas. 06.gif
Piszcie, a najbardziej czekam na fotki!

Wszystkim dwulatkom zmierzającym w stronę przedszkola (bo to już ten rok 37.gif ) życzę zdrowych i samych fajnych chwil.

Kaskago, skoro uparcie nie piszesz o Borysku - Dwulatku, skrobnij proszÄ™ coÅ› o Nadii!!! 08.gif

P.S. Demo, ostatnio dołączyła do nas Wrona_, mama Mikołaja, dopiszesz Ich?
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post sob, 31 sty 2009 - 02:30
Post #4

CYTAT(Sunna @ Sat, 31 Jan 2009 - 01:26) *
A jest jakiś limit stron w wątku? icon_smile.gif Mam nadzieję, że się tu rozkręci!

Jak zwykle w tematycznych "stówka". Mamy czas. 06.gif
Piszcie, a najbardziej czekam na fotki!

Wszystkim dwulatkom zmierzającym w stronę przedszkola (bo to już ten rok 37.gif ) życzę zdrowych i samych fajnych chwil.

Kaskago, skoro uparcie nie piszesz o Borysku - Dwulatku, skrobnij proszÄ™ coÅ› o Nadii!!! 08.gif

P.S. Demo, ostatnio dołączyła do nas Wrona_, mama Mikołaja, dopiszesz Ich?

--------------------
Demoiselle
sob, 31 sty 2009 - 09:45
Monte: Jasne, że dopiszę Wronę, tylko podaj mi datę urodzin Mikołaja
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post sob, 31 sty 2009 - 09:45
Post #5

Monte: Jasne, że dopiszę Wronę, tylko podaj mi datę urodzin Mikołaja

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
do.
sob, 31 sty 2009 - 09:55
Mikołaj Wrony urodził się 12.01.2007
do.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 20 cze 06 - 17:05
Nr użytkownika: 6,336




post sob, 31 sty 2009 - 09:55
Post #6

Mikołaj Wrony urodził się 12.01.2007
Demoiselle
sob, 31 sty 2009 - 10:53
ooo jaka piękna data. Moje urodziny icon_smile.gif Już robię suwaczek
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post sob, 31 sty 2009 - 10:53
Post #7

ooo jaka piękna data. Moje urodziny icon_smile.gif Już robię suwaczek

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
saga
sob, 31 sty 2009 - 21:04
Monte, czyli Ty też planujesz wysłać Soniusię na pastwę przedszkola??? Super, bałam się, że tylko ja taka (w sensie zła matka) jestem. A w ogóle dzięki za obserwacje iwonowe;-) W kwestii szkoły: problem mam taki, że znam klka osób, które rok wcześniej poszły do szkoły i w tym właśnie upatrywały wszelakich życiowych klęsk. Ich zdaniem problem nie polegał na problemach w nauce a niedojrzałości emocjonalnej. Czyli np. problem z odnalezieniem w grupie. Dla mnie szkoła była miejscem dość nienawistnym, więc może dlatego tak się wzdragam???

Demo, aktualne foty wysyłać na Twojego priva?

Montuś, wspominałaś o planach zrobienia bilansu. Macie to już za sobą? PRzyznam wstydliwie, że minął już miesiąc i jeszcze nie dotarłam z Konstem do rpzychodni. Trochę pękam przed szalejącymi wirusami (nie mamy podziału na przychodnię dla dzieci zdrowych i chorych).
saga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 537
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 09:58
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,247




post sob, 31 sty 2009 - 21:04
Post #8

Monte, czyli Ty też planujesz wysłać Soniusię na pastwę przedszkola??? Super, bałam się, że tylko ja taka (w sensie zła matka) jestem. A w ogóle dzięki za obserwacje iwonowe;-) W kwestii szkoły: problem mam taki, że znam klka osób, które rok wcześniej poszły do szkoły i w tym właśnie upatrywały wszelakich życiowych klęsk. Ich zdaniem problem nie polegał na problemach w nauce a niedojrzałości emocjonalnej. Czyli np. problem z odnalezieniem w grupie. Dla mnie szkoła była miejscem dość nienawistnym, więc może dlatego tak się wzdragam???

Demo, aktualne foty wysyłać na Twojego priva?

Montuś, wspominałaś o planach zrobienia bilansu. Macie to już za sobą? PRzyznam wstydliwie, że minął już miesiąc i jeszcze nie dotarłam z Konstem do rpzychodni. Trochę pękam przed szalejącymi wirusami (nie mamy podziału na przychodnię dla dzieci zdrowych i chorych).

--------------------






do.
sob, 31 sty 2009 - 22:00
Saga, u mnie też przychodnia nie podzielona wiec bilans odkladam na wiosne, wole nie ryzykowac. Wiktorka planuje wyslac do przedszkola i wcale nie mam z tego powodu wyrzutow sumienia 43.gif . Moje starszaki chodzily od najmlodszej grupy i jestem bardzo zadowolona, chyba takie maluszki szybciej przyzwyczajaja sie,ze mama zostawia ich samych i nie ma problemu jak dziecko idzie do szkoly. Znam przypadki, ze mama w pierwszej klasie musiala siedziec z dzieckiem w lawce bo dostawalo histerii i uciekalao ze szkoly.
do.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 20 cze 06 - 17:05
Nr użytkownika: 6,336




post sob, 31 sty 2009 - 22:00
Post #9

Saga, u mnie też przychodnia nie podzielona wiec bilans odkladam na wiosne, wole nie ryzykowac. Wiktorka planuje wyslac do przedszkola i wcale nie mam z tego powodu wyrzutow sumienia 43.gif . Moje starszaki chodzily od najmlodszej grupy i jestem bardzo zadowolona, chyba takie maluszki szybciej przyzwyczajaja sie,ze mama zostawia ich samych i nie ma problemu jak dziecko idzie do szkoly. Znam przypadki, ze mama w pierwszej klasie musiala siedziec z dzieckiem w lawce bo dostawalo histerii i uciekalao ze szkoly.
monte
nie, 01 lut 2009 - 00:17
Bilansu jeszcze nie robiłyśmy, planujemy najbliższą środę bo to jest dzień "zdrowy" w naszej przychodni, tzn. szczepienia, wizyty kontrolne, itp.
Ale może i nie dojdziemy bo się dziś właśnie zdechła położyłam do łóżka. Jedyne pocieszenie, że nie mam gorączki, mam nadzieję, że do poniedziału wstanę... 29.gif

Bardzo planuję wysłać Sonię do przedszkola, już od tego września. Ja tam wcześnie rozpoczynałam "edukację" (miałam 1,5 roku i wylądowałam w żłobku) i potem dobrze radziałam sobie w kontaktach z ludźmi. Mój mąż nie zaliczył przedszkola i do dziś ma problemy z nowymi miejscami, nowymi ludźmi, itp. Oczywiśćie może taki nasz "urok" i cechy osobnicze, ale trening też się przyda.
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post nie, 01 lut 2009 - 00:17
Post #10

Bilansu jeszcze nie robiłyśmy, planujemy najbliższą środę bo to jest dzień "zdrowy" w naszej przychodni, tzn. szczepienia, wizyty kontrolne, itp.
Ale może i nie dojdziemy bo się dziś właśnie zdechła położyłam do łóżka. Jedyne pocieszenie, że nie mam gorączki, mam nadzieję, że do poniedziału wstanę... 29.gif

Bardzo planuję wysłać Sonię do przedszkola, już od tego września. Ja tam wcześnie rozpoczynałam "edukację" (miałam 1,5 roku i wylądowałam w żłobku) i potem dobrze radziałam sobie w kontaktach z ludźmi. Mój mąż nie zaliczył przedszkola i do dziś ma problemy z nowymi miejscami, nowymi ludźmi, itp. Oczywiśćie może taki nasz "urok" i cechy osobnicze, ale trening też się przyda.

--------------------
Demoiselle
nie, 01 lut 2009 - 13:02
saga: fotki wysyłaj na maila podanego na końcu pierwszego postu.

Myśmy bilans już miały. Hanka ma 86 cm wzrostu i waży 10600g.

Co do przedszkola to nie wiem czy wiecie, ale możemy mieć problem... W zeszłym tygodniu weszła w życie nowa ustawa o systemie oświaty. Nie wiem czy ten punkt przeszedł, ale w projekcie było napisane, że do przedszkola mogą być przyjęte dzieci które w danym roku kalendarzowym skończą 3 latka. A więc nie nasze 32.gif (poza tymi co się w grudniu urodziły), więc niestety na państwowe przedszkole szanse mamy marne, no chyba, że się ma znajomości...

Ten post edytował Demoiselle nie, 01 lut 2009 - 13:02
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post nie, 01 lut 2009 - 13:02
Post #11

saga: fotki wysyłaj na maila podanego na końcu pierwszego postu.

Myśmy bilans już miały. Hanka ma 86 cm wzrostu i waży 10600g.

Co do przedszkola to nie wiem czy wiecie, ale możemy mieć problem... W zeszłym tygodniu weszła w życie nowa ustawa o systemie oświaty. Nie wiem czy ten punkt przeszedł, ale w projekcie było napisane, że do przedszkola mogą być przyjęte dzieci które w danym roku kalendarzowym skończą 3 latka. A więc nie nasze 32.gif (poza tymi co się w grudniu urodziły), więc niestety na państwowe przedszkole szanse mamy marne, no chyba, że się ma znajomości...

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
monte
nie, 01 lut 2009 - 14:09
Demo, tyle, że akurat my w ogóle się nie wybieramy do państwowego. Nawet jeśli przepis jest nowy, to ze względu na boom demograficzny już od jakiegoś czasu nie przyjmują do państwowych placówek dzieci z nieukończonym odpowiednim wiekiem, przynajmniej w Warszawie. Ja powoli robię rozeznanie bo w mojej okolicy jest wręcz urodzaj przedszkoli i powoli się przymierzam do odwiedzin i oględzin.

A Hanusia widzę cały czas drobniutka. Sonię ważyłam jakiś czas temu na domowej wadze, to miała prawie 13kg, mimo, że nie jest bardzo wysoka, ubranka nosimy 92, a spodenki czasem lepsze są 86 - ciągle mam nadzieję, że to nie krótkie nóżki po mamie... 37.gif
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post nie, 01 lut 2009 - 14:09
Post #12

Demo, tyle, że akurat my w ogóle się nie wybieramy do państwowego. Nawet jeśli przepis jest nowy, to ze względu na boom demograficzny już od jakiegoś czasu nie przyjmują do państwowych placówek dzieci z nieukończonym odpowiednim wiekiem, przynajmniej w Warszawie. Ja powoli robię rozeznanie bo w mojej okolicy jest wręcz urodzaj przedszkoli i powoli się przymierzam do odwiedzin i oględzin.

A Hanusia widzę cały czas drobniutka. Sonię ważyłam jakiś czas temu na domowej wadze, to miała prawie 13kg, mimo, że nie jest bardzo wysoka, ubranka nosimy 92, a spodenki czasem lepsze są 86 - ciągle mam nadzieję, że to nie krótkie nóżki po mamie... 37.gif

--------------------
Demoiselle
nie, 01 lut 2009 - 14:45
monte: zazdroszę. Ja o prywatnym mogę zapomnieć, bo najtańsze kosztuje tutaj 800-900zł a na takie mnie nie stać icon_sad.gif No... hanka to ma długie nogi, bo tak jak ubranka nosi na 86 to rajstopy już 92-98
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post nie, 01 lut 2009 - 14:45
Post #13

monte: zazdroszę. Ja o prywatnym mogę zapomnieć, bo najtańsze kosztuje tutaj 800-900zł a na takie mnie nie stać icon_sad.gif No... hanka to ma długie nogi, bo tak jak ubranka nosi na 86 to rajstopy już 92-98

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
do.
nie, 01 lut 2009 - 14:49
Monte, to musisz chyba juz zaczac sie rozgladac za przedszkolem, u nas do tych lepszych prywatnych, dzieci sa zapisywane parenascie miesiecy wczesniej. Moja kolezanka zapisywala 6 miesieczne dziecko 37.gif. Ja osobiscie nie interesowalam sie prywatnym przedszkolem bo przy dwojce dzieci to bym musiala fortune zaplacic.
do.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 20 cze 06 - 17:05
Nr użytkownika: 6,336




post nie, 01 lut 2009 - 14:49
Post #14

Monte, to musisz chyba juz zaczac sie rozgladac za przedszkolem, u nas do tych lepszych prywatnych, dzieci sa zapisywane parenascie miesiecy wczesniej. Moja kolezanka zapisywala 6 miesieczne dziecko 37.gif. Ja osobiscie nie interesowalam sie prywatnym przedszkolem bo przy dwojce dzieci to bym musiala fortune zaplacic.
monte
pon, 02 lut 2009 - 01:35
Dorkam, podobno w mojej okolicy nie jest najgorzej z miejscami, jest bardzo duży wybór przedszkoli, ale oczywiście postanowiłam porozglądać się zawczasu. Jak się okaże, że ponadpółroczne wyprzedzenie to za mało, wtedy się zdziwię... icon_rolleyes.gif
No i u nas nawet płatne przedszkole będzie oszczędnością - niani płacę więcej. Takie są realia.

Wrzucę tu jeszcze linka do fotek Soni, gdyby któraś z Was chciała obejrzeć tutaj jest kilka w miarę nowych.
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post pon, 02 lut 2009 - 01:35
Post #15

Dorkam, podobno w mojej okolicy nie jest najgorzej z miejscami, jest bardzo duży wybór przedszkoli, ale oczywiście postanowiłam porozglądać się zawczasu. Jak się okaże, że ponadpółroczne wyprzedzenie to za mało, wtedy się zdziwię... icon_rolleyes.gif
No i u nas nawet płatne przedszkole będzie oszczędnością - niani płacę więcej. Takie są realia.

Wrzucę tu jeszcze linka do fotek Soni, gdyby któraś z Was chciała obejrzeć tutaj jest kilka w miarę nowych.

--------------------
BasiaB
pon, 02 lut 2009 - 12:47
My już po bilansie. Sebcio ma 92 cm i 13,5 kg.

Ja też myślę o przedszkolu, bo zamierzam z powrotem wrócić do pracy, ale jak nie znajdę żadnego to jeszcze jest ratunek u babci bo właśnie przeszła na emeryturkę icon_biggrin.gif pozdrawiam
BasiaB


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 623
Dołączył: wto, 19 gru 06 - 14:05
Skąd: woj. podlaskie, Suwałki
Nr użytkownika: 9,210

GG:


post pon, 02 lut 2009 - 12:47
Post #16

My już po bilansie. Sebcio ma 92 cm i 13,5 kg.

Ja też myślę o przedszkolu, bo zamierzam z powrotem wrócić do pracy, ale jak nie znajdę żadnego to jeszcze jest ratunek u babci bo właśnie przeszła na emeryturkę icon_biggrin.gif pozdrawiam

--------------------
SEBASTIANEK

BARTUÅš


galopek
pon, 02 lut 2009 - 13:29
Witajcie!
Mi też pod kopułką rośnie myśl o wcześniejszym przedszkolu ale chyba zostanie w domku.Jak jesteśmy same Maja jest przesłodka,grzeczniutka.Jak pojawia się w domu Oliwia robi się łobuz straszny.Rzuca zabawkami Oliwię,maluje po ścianach,zabiera jej zabawki,wszystko załatwia rykiem na pół bloku...pytanie jak będzie traktować młodsze rodzeństwo?

Ja jeszcze mam zagwozdkę ja zorganizować się ze szkołą Oliwii....rozpatruję prywatną aby nie siedziała na świetlicy od 12-16....ale jak zwykle finanse 21.gif Niby to za półtora roku ale pewnie,po porodzie nie będę miała do tego głowy.

Basia B
zazdroszczę babci.To rozwiązuje dużo problemów.Mały może dużo chorować w przedszkolu a wtedy zawsze będziesz miała mamę pod ręką i nie będziesz musiała stresować się częstymi zwolnieniami w pracy icon_smile.gif

My na bilansie tez nie byłyśmy,ze względu na ta szalejącą grypę.

Dorka u Was już lepiej?

Monte pooglądałam Sonię...śliczna ta Wasza córcia,mam dwie, trzecią w drodze a i tak rozczulają mnie dziewczynki....nie wiem czy się nie powtarzam icon_smile.gif

Ruszył nowy wątek i tez mam nadzieję,że więcej tu będziemy pisać icon_smile.gif

Miłego poniedziałku wszystkim!
galopek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,222
Dołączył: nie, 03 paź 04 - 10:20
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 2,145

GG:


post pon, 02 lut 2009 - 13:29
Post #17

Witajcie!
Mi też pod kopułką rośnie myśl o wcześniejszym przedszkolu ale chyba zostanie w domku.Jak jesteśmy same Maja jest przesłodka,grzeczniutka.Jak pojawia się w domu Oliwia robi się łobuz straszny.Rzuca zabawkami Oliwię,maluje po ścianach,zabiera jej zabawki,wszystko załatwia rykiem na pół bloku...pytanie jak będzie traktować młodsze rodzeństwo?

Ja jeszcze mam zagwozdkę ja zorganizować się ze szkołą Oliwii....rozpatruję prywatną aby nie siedziała na świetlicy od 12-16....ale jak zwykle finanse 21.gif Niby to za półtora roku ale pewnie,po porodzie nie będę miała do tego głowy.

Basia B
zazdroszczę babci.To rozwiązuje dużo problemów.Mały może dużo chorować w przedszkolu a wtedy zawsze będziesz miała mamę pod ręką i nie będziesz musiała stresować się częstymi zwolnieniami w pracy icon_smile.gif

My na bilansie tez nie byłyśmy,ze względu na ta szalejącą grypę.

Dorka u Was już lepiej?

Monte pooglądałam Sonię...śliczna ta Wasza córcia,mam dwie, trzecią w drodze a i tak rozczulają mnie dziewczynki....nie wiem czy się nie powtarzam icon_smile.gif

Ruszył nowy wątek i tez mam nadzieję,że więcej tu będziemy pisać icon_smile.gif

Miłego poniedziałku wszystkim!

--------------------
Madzik z OliwiÄ… (2003),MajÄ… (2007) i JulciÄ… (2009)
monte
śro, 04 lut 2009 - 03:01
Galopku, to dobry znak, z tymi rozczulajÄ…cymi dziewczynkami... 03.gif

Hermia, tym razem Ciebie chciałabym uściskać urodzinowo!!! Wszystkiego, czego sobie wymarzysz! Sto lat!!! I zaglądaj częściej, dawno Cię nie czytałam.
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post śro, 04 lut 2009 - 03:01
Post #18

Galopku, to dobry znak, z tymi rozczulajÄ…cymi dziewczynkami... 03.gif

Hermia, tym razem Ciebie chciałabym uściskać urodzinowo!!! Wszystkiego, czego sobie wymarzysz! Sto lat!!! I zaglądaj częściej, dawno Cię nie czytałam.

--------------------
mamakubusia@
śro, 04 lut 2009 - 21:29
Mój Synek Kubuś urodził się 09.01.2007r., też jesteśmy już po bilansie: wzrost 86cm, waga 14,43kg icon_surprised.gif

Pytanie do Mam dwulatków (chłopców), czym się teraz bawią Wasze pociechy? Kubuś lubi puzzle kilku elementowe, czytać i oglądać książeczki, autka, kolorować itp Chciałabym mu wymienic troche zabawek, które mu się już znudziły na coś co Go zaciekawi, tylko nie bardzo wiem na co, chciałabym żeby były do dobrze wydane pieniądze i trafione zabawki. Czekam na Wasze propozycje, doradźcie cosik....
mamakubusia@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 98
Dołączył: pon, 06 paź 08 - 19:34
Nr użytkownika: 22,285




post śro, 04 lut 2009 - 21:29
Post #19

Mój Synek Kubuś urodził się 09.01.2007r., też jesteśmy już po bilansie: wzrost 86cm, waga 14,43kg icon_surprised.gif

Pytanie do Mam dwulatków (chłopców), czym się teraz bawią Wasze pociechy? Kubuś lubi puzzle kilku elementowe, czytać i oglądać książeczki, autka, kolorować itp Chciałabym mu wymienic troche zabawek, które mu się już znudziły na coś co Go zaciekawi, tylko nie bardzo wiem na co, chciałabym żeby były do dobrze wydane pieniądze i trafione zabawki. Czekam na Wasze propozycje, doradźcie cosik....
Demoiselle
śro, 04 lut 2009 - 22:19
mamakubusia: witaj, miło Cię poznać. Już Was umieściłam w pierwszym poście icon_smile.gif
Demoiselle


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,088
Dołączył: wto, 03 paź 06 - 11:51
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 7,789

GG:


post śro, 04 lut 2009 - 22:19
Post #20

mamakubusia: witaj, miło Cię poznać. Już Was umieściłam w pierwszym poście icon_smile.gif

--------------------
Mo?esz nauczy? si? od swoich dzieci o wiele wi?cej, ani?eli one naucz? si? od ciebie. Poprzez ciebie poznaj? ?wiat, który ju? przemin??, ty w nich natomiast odkrywasz ?wiat, który w?a?nie si? rodzi.
> Pogaduchy styczniowych mam - cz. 3, Trzecia część na trzeci rok życia :)
Start new topic
Reply to this topic
27 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 09:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama