Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Wrześniowe Dzieciaczki cz VI

, a my gadamy i gadamy - buzie nam siÄ™ nie zamykajÄ… :D
> , a my gadamy i gadamy - buzie nam siÄ™ nie zamykajÄ… :D
♫ agitusek ♫
pon, 08 cze 2009 - 15:01
meduje sie na nwoywm slicznym wateczku, uklon w strone Dzagusi. 06.gif

cos mialam napisac i zapomnialam
nastepny egzamin w czwartek, ostatni ale wazny bo ocena na papierze bedzie.

co aj to mailam napisac...
podczytuje
po egzamninie wpdane na dluzej....w ksiazkach siedze 29.gif 29.gif 29.gif
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post pon, 08 cze 2009 - 15:01
Post #21

meduje sie na nwoywm slicznym wateczku, uklon w strone Dzagusi. 06.gif

cos mialam napisac i zapomnialam
nastepny egzamin w czwartek, ostatni ale wazny bo ocena na papierze bedzie.

co aj to mailam napisac...
podczytuje
po egzamninie wpdane na dluzej....w ksiazkach siedze 29.gif 29.gif 29.gif

--------------------


Dzaga
pon, 08 cze 2009 - 21:26
CYTAT(kala101 @ Mon, 08 Jun 2009 - 14:31) *
dzaguś mi też się to wydało bzdurą ale do dentysty musze z nią iść bo szkoda ząbków a nóż się myle i to jednak nie dziurka zobaczymy 15 wieczorem, bo ide prywatnie do jakieś dentystki która zajmuje się tylko dziećmi więc możę będzie oki.


kala ja nie twierdze ze Natalka musi miec na pewno zdrowe zęby z racji tych twoich wizyt u dentysty w ciąży, tylko ze to nie ma związku.. wiec jesli cos sie dzieje to koniecznie sprawdźcie... im wcześniej tym lepiej...

madziera ale fajnie!!!!!!!!!!!!!!!! to już tuż tuż..
aaaaaaaa czy to oznacza ze na pewno bedziesz miala cc??

kejti a Ty na co czekasz?? bierz sie do roboty za siostre dla Bartusia

ptasia alez cudny ma pokoik Oliwka.. to na dole do zabaw??
aaaaaaaaaaaaa i ona ma tak na stale postawiony kubek z kredkami?? bo ja to bym miala zaraz graffitti po całym domu icon_smile.gif

Ten post edytował Dzaga pon, 08 cze 2009 - 21:29
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post pon, 08 cze 2009 - 21:26
Post #22

CYTAT(kala101 @ Mon, 08 Jun 2009 - 14:31) *
dzaguś mi też się to wydało bzdurą ale do dentysty musze z nią iść bo szkoda ząbków a nóż się myle i to jednak nie dziurka zobaczymy 15 wieczorem, bo ide prywatnie do jakieś dentystki która zajmuje się tylko dziećmi więc możę będzie oki.


kala ja nie twierdze ze Natalka musi miec na pewno zdrowe zęby z racji tych twoich wizyt u dentysty w ciąży, tylko ze to nie ma związku.. wiec jesli cos sie dzieje to koniecznie sprawdźcie... im wcześniej tym lepiej...

madziera ale fajnie!!!!!!!!!!!!!!!! to już tuż tuż..
aaaaaaaa czy to oznacza ze na pewno bedziesz miala cc??

kejti a Ty na co czekasz?? bierz sie do roboty za siostre dla Bartusia

ptasia alez cudny ma pokoik Oliwka.. to na dole do zabaw??
aaaaaaaaaaaaa i ona ma tak na stale postawiony kubek z kredkami?? bo ja to bym miala zaraz graffitti po całym domu icon_smile.gif

--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
Dzaga
pon, 08 cze 2009 - 22:50
agitusek trzymam kciuki za czwartek !!!!!!!
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post pon, 08 cze 2009 - 22:50
Post #23

agitusek trzymam kciuki za czwartek !!!!!!!

--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
Madziara78
wto, 09 cze 2009 - 06:59
Agitusek ja również zaciskam kciuki za czwartek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dzaguś no tak mi powiedział gin - sam zdecydował, wcześniej na wizycie poruszyliśmy ten temat i wtedy on jeszcze chciał znać moje zdanie - pytał czy bym chciała czy bym się nie bała bo musiała bym być zdeterminowana że chcę tak rodzić itd... ogólnie - on przeciwnik cc nagle miałam wrażenie że mnie zniechęcał do sn 10.gif
Wczoraj - podsumowując całą ciążę, te cukrzyce, ostatnią cesarkę która nie była tak dawno powiedział - to jak by się coś zaczęło to proszę przyjechać i mówić ze ja zadecydowałem o cc. I tak szczerze mówiąc to mnie to ucieszyło że to on zdecydował - tak naprawdę na to liczyłam bo ja do końca nie byłam pewna ani w jedną ani w drugą...

Kejti Dzaga ma rację - nie macie na co czekać - czym szybciej tym lepiej dla Bartusia - szybciej się przyzwyczai że ma siostrzyczkę 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post wto, 09 cze 2009 - 06:59
Post #24

Agitusek ja również zaciskam kciuki za czwartek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dzaguś no tak mi powiedział gin - sam zdecydował, wcześniej na wizycie poruszyliśmy ten temat i wtedy on jeszcze chciał znać moje zdanie - pytał czy bym chciała czy bym się nie bała bo musiała bym być zdeterminowana że chcę tak rodzić itd... ogólnie - on przeciwnik cc nagle miałam wrażenie że mnie zniechęcał do sn 10.gif
Wczoraj - podsumowując całą ciążę, te cukrzyce, ostatnią cesarkę która nie była tak dawno powiedział - to jak by się coś zaczęło to proszę przyjechać i mówić ze ja zadecydowałem o cc. I tak szczerze mówiąc to mnie to ucieszyło że to on zdecydował - tak naprawdę na to liczyłam bo ja do końca nie byłam pewna ani w jedną ani w drugą...

Kejti Dzaga ma rację - nie macie na co czekać - czym szybciej tym lepiej dla Bartusia - szybciej się przyzwyczai że ma siostrzyczkę 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

Ptasia
wto, 09 cze 2009 - 08:00
Witajcie
Madziara strasznie sie cieszę że jestes zadowolona z wizyty, rany jak to już blisko 37.gif 03.gif
magda trzymam kciuki za prace męza twojego wiem jak teraz jest cięzzko z praca więc oby wszytsko posżło po waszej myśłi. No i buziak dla Mikiego koniecznie daj znac co powiedział lekarz.
kejti no to do roboty jak takie mysli ci po głowie chodzą bedzie nam jeszcze razniej z kala na ciążowym watku 03.gif
kalaa tez uwazam ze dentysta zbyt sie zapędził w swoich diagnozach co do dziurki w zebie Natalii w zaden sposób nikt mi nie wciśnie ze to ma jakiś zwiazek z tym że ty leczyłas zęby w ciązy. U dentysty z Oliwia jeszcze nie byłam za to u ortodonty tak 29.gif
agitusek kciuki zacisniete

Rany a ja musze si epoważnie zastanowic na metodą zabezpieczania przez te najbliższe 3 miechy 37.gif niecierpie gumek ale chyba nie mamy wyboru.
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post wto, 09 cze 2009 - 08:00
Post #25

Witajcie
Madziara strasznie sie cieszę że jestes zadowolona z wizyty, rany jak to już blisko 37.gif 03.gif
magda trzymam kciuki za prace męza twojego wiem jak teraz jest cięzzko z praca więc oby wszytsko posżło po waszej myśłi. No i buziak dla Mikiego koniecznie daj znac co powiedział lekarz.
kejti no to do roboty jak takie mysli ci po głowie chodzą bedzie nam jeszcze razniej z kala na ciążowym watku 03.gif
kalaa tez uwazam ze dentysta zbyt sie zapędził w swoich diagnozach co do dziurki w zebie Natalii w zaden sposób nikt mi nie wciśnie ze to ma jakiś zwiazek z tym że ty leczyłas zęby w ciązy. U dentysty z Oliwia jeszcze nie byłam za to u ortodonty tak 29.gif
agitusek kciuki zacisniete

Rany a ja musze si epoważnie zastanowic na metodą zabezpieczania przez te najbliższe 3 miechy 37.gif niecierpie gumek ale chyba nie mamy wyboru.

--------------------

Dzaga
wto, 09 cze 2009 - 08:37
ptasia ciagle zapominam...............jak u was wyglada mycie głowy Oliwce??

magda i jak u meza??
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post wto, 09 cze 2009 - 08:37
Post #26

ptasia ciagle zapominam...............jak u was wyglada mycie głowy Oliwce??

magda i jak u meza??

--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
Dzaga
wto, 09 cze 2009 - 08:41
madziara jak sobie przypomnialam Twój poprzedni poród... i to przez co teraz przechodziłas w trakcie ciazy to chyba jednak nie odwazyłabym sie na SN
chociaz jesli chcesz miec trójke lub czwórke dzieci... nie wiem jak to ma sie to dwóch CC????????????
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post wto, 09 cze 2009 - 08:41
Post #27

madziara jak sobie przypomnialam Twój poprzedni poród... i to przez co teraz przechodziłas w trakcie ciazy to chyba jednak nie odwazyłabym sie na SN
chociaz jesli chcesz miec trójke lub czwórke dzieci... nie wiem jak to ma sie to dwóch CC????????????

--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
Ptasia
wto, 09 cze 2009 - 09:07
Dzaga z myciem głowy było ok do pewnego czasu, od niedawna mała nie cche słyszeć o myciu włosłów 37.gif boi sie prysznica, nie chce sie połżyc na plecach, płacz i krzyki 37.gif

Która była na wczasach za granicą z maluchem? Chyba Madziara ale nie jestem pewna, jaki kraj wybrać?Cały czas sie zastanawiam nad tymi wczasami bo wiem ze jak teraz nie polecimy to znowu kilka lat nam sie nie uda no bo skoro boję sie z jednym dzieckie lecieć to z dwójka na bank sie nie wybiorę 37.gif
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post wto, 09 cze 2009 - 09:07
Post #28

Dzaga z myciem głowy było ok do pewnego czasu, od niedawna mała nie cche słyszeć o myciu włosłów 37.gif boi sie prysznica, nie chce sie połżyc na plecach, płacz i krzyki 37.gif

Która była na wczasach za granicą z maluchem? Chyba Madziara ale nie jestem pewna, jaki kraj wybrać?Cały czas sie zastanawiam nad tymi wczasami bo wiem ze jak teraz nie polecimy to znowu kilka lat nam sie nie uda no bo skoro boję sie z jednym dzieckie lecieć to z dwójka na bank sie nie wybiorę 37.gif

--------------------

Madziara78
wto, 09 cze 2009 - 09:42
CYTAT(Dzaga @ Tue, 09 Jun 2009 - 09:41) *
madziara jak sobie przypomnialam Twój poprzedni poród... i to przez co teraz przechodziłas w trakcie ciazy to chyba jednak nie odwazyłabym sie na SN
chociaz jesli chcesz miec trójke lub czwórke dzieci... nie wiem jak to ma sie to dwóch CC????????????

Dzaguś z tego co wiem - to trzecie też pewnie by było przez cc.... ale po tych przebojach ciążowych i po tym ze cukrzyca lubi wracać to będziemy się pewnie zastanawiać dłużej nad kolejna ciążą - dzieciaki muszą trochę podrosnąć i być bardziej samodzielne 32.gif

Ptasia
my byliśmy na Majorce - jak dla mnie to raj dla rodzin z dziećmi - plaże piękne - piaseczek, czyściutko. Majorka malutka - można wypożyczyć samochód i ją całą zjechać 03.gif było rewelacyjne... i też chętnie bym powtórzyła ten wyjazd... ale niestety w tym roku nie damy rady 29.gif
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post wto, 09 cze 2009 - 09:42
Post #29

CYTAT(Dzaga @ Tue, 09 Jun 2009 - 09:41) *
madziara jak sobie przypomnialam Twój poprzedni poród... i to przez co teraz przechodziłas w trakcie ciazy to chyba jednak nie odwazyłabym sie na SN
chociaz jesli chcesz miec trójke lub czwórke dzieci... nie wiem jak to ma sie to dwóch CC????????????

Dzaguś z tego co wiem - to trzecie też pewnie by było przez cc.... ale po tych przebojach ciążowych i po tym ze cukrzyca lubi wracać to będziemy się pewnie zastanawiać dłużej nad kolejna ciążą - dzieciaki muszą trochę podrosnąć i być bardziej samodzielne 32.gif

Ptasia
my byliśmy na Majorce - jak dla mnie to raj dla rodzin z dziećmi - plaże piękne - piaseczek, czyściutko. Majorka malutka - można wypożyczyć samochód i ją całą zjechać 03.gif było rewelacyjne... i też chętnie bym powtórzyła ten wyjazd... ale niestety w tym roku nie damy rady 29.gif

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

kala101
wto, 09 cze 2009 - 10:40
agitusek trzyamym kciuki

madziarka ludzie to już jak ja się cieszę

Co do dentysty to jeszce u niego nie byłam to mi powiedziała pediatra pierwszego kontaktu a że jej nie ufam to o porade i wybór dentysty poprosiłam prywatną lekarkę

A ja dziś robiłam test bo już miałam wrażenie że troszke się pospieszyliśmy ale jednak nie więc teraz musze pilnować aby zgodnie z planem w grudniu dopiero zajść icon_smile.gificon_smile.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post wto, 09 cze 2009 - 10:40
Post #30

agitusek trzyamym kciuki

madziarka ludzie to już jak ja się cieszę

Co do dentysty to jeszce u niego nie byłam to mi powiedziała pediatra pierwszego kontaktu a że jej nie ufam to o porade i wybór dentysty poprosiłam prywatną lekarkę

A ja dziś robiłam test bo już miałam wrażenie że troszke się pospieszyliśmy ale jednak nie więc teraz musze pilnować aby zgodnie z planem w grudniu dopiero zajść icon_smile.gificon_smile.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
Madziara78
wto, 09 cze 2009 - 10:49
Kala oj widzę że ciebie wzięło na dobre 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif Fajnie - cieszę się! A co z samochodem?
No i daj znać jak będziecie po wizycie u dentysty...

Magda jak po lekarzu? Czekam na wieści... i napisz jak z męża pracą... przytul.gif
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post wto, 09 cze 2009 - 10:49
Post #31

Kala oj widzę że ciebie wzięło na dobre 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif Fajnie - cieszę się! A co z samochodem?
No i daj znać jak będziecie po wizycie u dentysty...

Magda jak po lekarzu? Czekam na wieści... i napisz jak z męża pracą... przytul.gif

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

kala101
wto, 09 cze 2009 - 11:49
madziarka ja cały czas na dobre tylko mój plan to grudzień zajść dopiero a teraz już myślałam że się zdarzyło dlatego test robiłam bo coś mi ostatnio niedobrze ciągle i łeb mi pęka.

A co to wizyty to troche poczekamy bo to dopiero 15 lipiec

Co do samochodu to puki co stoi jedynie gościu z opola chce się tego podjąć i na 100% to zrobi choćby h... na h... stawałbo to mechanik dziadka J więc zrobi wszystko aby go naprawić. Jedyny problem to to że niemamy jak go tam scholować bo laweta to zbyt duży koszt a w aucie jest blokada kierownicy więc ....

magda czekamy na wieści od lekarza

Ten post edytował kala101 wto, 09 cze 2009 - 11:53
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post wto, 09 cze 2009 - 11:49
Post #32

madziarka ja cały czas na dobre tylko mój plan to grudzień zajść dopiero a teraz już myślałam że się zdarzyło dlatego test robiłam bo coś mi ostatnio niedobrze ciągle i łeb mi pęka.

A co to wizyty to troche poczekamy bo to dopiero 15 lipiec

Co do samochodu to puki co stoi jedynie gościu z opola chce się tego podjąć i na 100% to zrobi choćby h... na h... stawałbo to mechanik dziadka J więc zrobi wszystko aby go naprawić. Jedyny problem to to że niemamy jak go tam scholować bo laweta to zbyt duży koszt a w aucie jest blokada kierownicy więc ....

magda czekamy na wieści od lekarza

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
Madziara78
wto, 09 cze 2009 - 14:54
Kala to siÄ™ macie z tym samochodem przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post wto, 09 cze 2009 - 14:54
Post #33

Kala to siÄ™ macie z tym samochodem przytul.gif przytul.gif przytul.gif

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

Ptasia
śro, 10 cze 2009 - 08:57
Madziara dzieki za odp 06.gif
magda i jak tam u lekarza?
kala przytul.gif
Ptasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,780
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 08:42
SkÄ…d: ok/Gorzowa
Nr użytkownika: 8,124

GG:


post śro, 10 cze 2009 - 08:57
Post #34

Madziara dzieki za odp 06.gif
magda i jak tam u lekarza?
kala przytul.gif

--------------------

Dzaga
śro, 10 cze 2009 - 17:50
coś madziary dziś nie było....
Dzaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,994
Dołączył: czw, 03 sie 06 - 16:03
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 6,840




post śro, 10 cze 2009 - 17:50
Post #35

coś madziary dziś nie było....

--------------------
Paulinka - 30 sierpnia 2007
Oliwka - 7 marca 2009


zawsze będziesz w naszych serduchach Fuksik...
25.05.2000-25.09.2009
Madziara78
czw, 11 cze 2009 - 00:53
Jestem jestem... i nadal w dwupaku - zaciskam nogi do poniedziałku bo w ten długi weekend nie chcę rodzić 04.gif

Ale powiem Wam że skurczybyki się nasilają i jest ich coraz więcej.... 37.gif 29.gif aż się czasami zaczynam bać 03.gif


Magda
wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin
Jak u Was ze zdrówkiem? co powiedział lekarz...??

Ptasia
nie ma sprawy - mam nadzieję że choć troszkę pomogłam...

Kala przytul.gif przytul.gif
Madziara78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,921
Dołączył: wto, 26 wrz 06 - 17:44
Skąd: Lubelskie na stałe :)
Nr użytkownika: 7,681

GG:


post czw, 11 cze 2009 - 00:53
Post #36

Jestem jestem... i nadal w dwupaku - zaciskam nogi do poniedziałku bo w ten długi weekend nie chcę rodzić 04.gif

Ale powiem Wam że skurczybyki się nasilają i jest ich coraz więcej.... 37.gif 29.gif aż się czasami zaczynam bać 03.gif


Magda
wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin
Jak u Was ze zdrówkiem? co powiedział lekarz...??

Ptasia
nie ma sprawy - mam nadzieję że choć troszkę pomogłam...

Kala przytul.gif przytul.gif

--------------------
Moje dwa s?oneczka: Julcio (2007) i Nelinka (2009) :)
i Trzecie Szcz??cie w drodze...

niewidzialna
czw, 11 cze 2009 - 01:04
CYTAT(Madziara78 @ Thu, 11 Jun 2009 - 00:53) *

Magda
wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin


no właśnie też to chciałam napisać, a myslalam że pierwsza życzenia złożę icon_wink.gif icon_razz.gif

Sto lat Madziu i żeby te twoje chłopaki zdrowe były;) impreza.gif
niewidzialna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,144
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 23:35
SkÄ…d: Norwegia
Nr użytkownika: 11,477




post czw, 11 cze 2009 - 01:04
Post #37

CYTAT(Madziara78 @ Thu, 11 Jun 2009 - 00:53) *

Magda
wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin


no właśnie też to chciałam napisać, a myslalam że pierwsza życzenia złożę icon_wink.gif icon_razz.gif

Sto lat Madziu i żeby te twoje chłopaki zdrowe były;) impreza.gif

--------------------
TakaSobieJedna



ღ magda ღ
czw, 11 cze 2009 - 08:12
Dziękuję dziewczyny za życzenia urodzinowe aż mi sie łezka zakręciła.... przytul.gif

Nie odzywaliśmy sie bo jakoś tak nie było czasu przygotowania do dzisiejszej imprezy i w ogóle. Miki ma zapalenie górnych dróg oddechowych ale obyło się bez antybiotyku dostaliśmy syropki i skierowanie do laryngologa. U męża niezaciekawie co prawda nie zwolnią go bo przejmuje ich inna firma i mają zagwarantowane te warunki króre mają tylko że ma umowę tylko do końca listopada i wtedy nie wiadomo co będzie ta firma nie daje umów dłuższych niż 3 lata i na dodatek też na 3/4 etatu pod warunkiem że w ogóle dostanie umowę więc jestem troszkę zaniepokojona ale mam nadzieję że nie będzie tak żle.
ღ magda ღ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,921
Dołączył: czw, 15 lut 07 - 17:07
SkÄ…d: moje okolice
Nr użytkownika: 11,086

GG:


post czw, 11 cze 2009 - 08:12
Post #38

Dziękuję dziewczyny za życzenia urodzinowe aż mi sie łezka zakręciła.... przytul.gif

Nie odzywaliśmy sie bo jakoś tak nie było czasu przygotowania do dzisiejszej imprezy i w ogóle. Miki ma zapalenie górnych dróg oddechowych ale obyło się bez antybiotyku dostaliśmy syropki i skierowanie do laryngologa. U męża niezaciekawie co prawda nie zwolnią go bo przejmuje ich inna firma i mają zagwarantowane te warunki króre mają tylko że ma umowę tylko do końca listopada i wtedy nie wiadomo co będzie ta firma nie daje umów dłuższych niż 3 lata i na dodatek też na 3/4 etatu pod warunkiem że w ogóle dostanie umowę więc jestem troszkę zaniepokojona ale mam nadzieję że nie będzie tak żle.

--------------------


♫ agitusek ♫
czw, 11 cze 2009 - 14:35
qrcze no musze sie pochwalic! znow jest 6! czyli A! Jako jedyna z klasy bede miec na dyplomie tak slodkei oceny z dwoch najwazniejszych egzaminow. Pekam z dumy, bo duzo nad tym pracowalam! Dorobilam sie anemi a i malym szalencem zajac sie musialam! DZIEKUJE WAM ZA PAMIEC I KCIUKI! Ech alez milo, bo w koncu nielatwo byc obcokrajowcem..... 29.gif

Dziekuje jeszcze raz i narazie uciekam ochlonac.... 37.gif
♫ agitusek ♫


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,552
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 11:34
SkÄ…d: KRAJ SKANDYNAWSKI
Nr użytkownika: 7,693




post czw, 11 cze 2009 - 14:35
Post #39

qrcze no musze sie pochwalic! znow jest 6! czyli A! Jako jedyna z klasy bede miec na dyplomie tak slodkei oceny z dwoch najwazniejszych egzaminow. Pekam z dumy, bo duzo nad tym pracowalam! Dorobilam sie anemi a i malym szalencem zajac sie musialam! DZIEKUJE WAM ZA PAMIEC I KCIUKI! Ech alez milo, bo w koncu nielatwo byc obcokrajowcem..... 29.gif

Dziekuje jeszcze raz i narazie uciekam ochlonac.... 37.gif

--------------------


kejti_80
czw, 11 cze 2009 - 14:46
Hej!

Przede wszystkim składam naszej Madzi życzenia urodzinowe, niechaj zawsze bedzie szcześliwa, zadowolona ze swych facetów i niechaj spełnią się Twoje marzenia!!!!!
Agitusku ogromne gratulacje ... powtórze się pewnie ale napisze to jeszcze raz - ale zdolniacha z Ciebie 03.gif 03.gif 03.gif 06.gif

Miłego weekendu długiego dla Was Kochane icon_smile.gif
kejti_80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,755
Dołączył: śro, 10 sty 07 - 13:55
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 9,824

GG:


post czw, 11 cze 2009 - 14:46
Post #40

Hej!

Przede wszystkim składam naszej Madzi życzenia urodzinowe, niechaj zawsze bedzie szcześliwa, zadowolona ze swych facetów i niechaj spełnią się Twoje marzenia!!!!!
Agitusku ogromne gratulacje ... powtórze się pewnie ale napisze to jeszcze raz - ale zdolniacha z Ciebie 03.gif 03.gif 03.gif 06.gif

Miłego weekendu długiego dla Was Kochane icon_smile.gif


--------------------



> WrzeÅ›niowe Dzieciaczki cz VI, a my gadamy i gadamy - buzie nam siÄ™ nie zamykajÄ… :D
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 16:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama