Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

LIPCOWE 2,5-LATKI, CZ. 13

, małymi kroczkami w wielki świat :)
> , maÅ‚ymi kroczkami w wielki Å›wiat :)
.Angel
piÄ…, 26 lut 2010 - 19:09
Joasiu super, że jednak przeczucia Cię myliły icon_smile.gif
Alciu trzymam kciuki aby ZUS dał Ci spokój przytul.gif
.Angel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,394
Dołączył: nie, 22 paź 06 - 15:41
SkÄ…d: ElblÄ…g
Nr użytkownika: 8,110




post piÄ…, 26 lut 2010 - 19:09
Post #21

Joasiu super, że jednak przeczucia Cię myliły icon_smile.gif
Alciu trzymam kciuki aby ZUS dał Ci spokój przytul.gif

--------------------

Nikodem 07.07.07r 4125g 54cm

Szymon 03.07.03r 3550g 56cm
alcia
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:01
.Angel Niestety pomimo obietnic, ze dzisiaj bedzie coś wiadomo nadal nic - mają czas 21.gif Na dodatek po analizie spawy zwróciłam uwagę na dość istotny fakt, który przeoczył lub nie chciał widzieć ZUS. Pani przez telefon rzuciła fochem, przyznała, że to dość ważen i że mam napisac stosowne oświadczenie, któe dostarczyłam im jeszcze dziś.

Joasia Cieszę się, że mąż ma umowę.

Ciekawe jak tam Agutka ???
Asia_b masz jakieś wieści ???
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:01
Post #22

.Angel Niestety pomimo obietnic, ze dzisiaj bedzie coś wiadomo nadal nic - mają czas 21.gif Na dodatek po analizie spawy zwróciłam uwagę na dość istotny fakt, który przeoczył lub nie chciał widzieć ZUS. Pani przez telefon rzuciła fochem, przyznała, że to dość ważen i że mam napisac stosowne oświadczenie, któe dostarczyłam im jeszcze dziś.

Joasia Cieszę się, że mąż ma umowę.

Ciekawe jak tam Agutka ???
Asia_b masz jakieś wieści ???

--------------------


Bez_Nazwy :(
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:07
Agutka przysłała mi esa z wymiarami i wagą Tomcia. Pewno nie w głowie jej teraz pisanie. Chyba, że Asia coś wie... 06.gif 06.gif 06.gif

Ten post edytował Ritta pią, 26 lut 2010 - 20:07
Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:07
Post #23

Agutka przysłała mi esa z wymiarami i wagą Tomcia. Pewno nie w głowie jej teraz pisanie. Chyba, że Asia coś wie... 06.gif 06.gif 06.gif
asia_b
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:07
Joanno wiedziałam 08.gif Cieszę się ogromnie.
Moni spacer z dwójką to nie lada wyczyn. Brawo!

Wieści od Agutki brak, w sumie nie spodziewam się, bo mało kto miałby głowę w takim momencie smsy pisać icon_wink.gif Jutro jednak chyba nie wytrzymam z ciekawości i sama do niej napiszę! Mam nadzieję, że łatwo i stosunkowo bezboleśnie stanęła (a może dopiero stanie?) na nogi, no i że Tomcio elegancko przystawia się do piersi.

edycja: Ritta pisałyśmy razem 06.gif

edycja edycji: Ritta boskie foto w awatarze! 03.gif

Ten post edytował asia_b pią, 26 lut 2010 - 20:14
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:07
Post #24

Joanno wiedziałam 08.gif Cieszę się ogromnie.
Moni spacer z dwójką to nie lada wyczyn. Brawo!

Wieści od Agutki brak, w sumie nie spodziewam się, bo mało kto miałby głowę w takim momencie smsy pisać icon_wink.gif Jutro jednak chyba nie wytrzymam z ciekawości i sama do niej napiszę! Mam nadzieję, że łatwo i stosunkowo bezboleśnie stanęła (a może dopiero stanie?) na nogi, no i że Tomcio elegancko przystawia się do piersi.

edycja: Ritta pisałyśmy razem 06.gif

edycja edycji: Ritta boskie foto w awatarze! 03.gif

--------------------
Bez_Nazwy :(
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:14
No właśnie Asia...nawet edytowałam, bo w pierwotnej wersji napisałam, że pewno nie w głowie jej teraz pisanie i trzeba poczekać z dobę... ale zmieniłam wpis, bo gdybyś Ty napisała, że coś wiesz, a ja nie, no gupio  29.gif by to wyglądało  08.gif 08.gif 08.gif . Pisałam do Agutki (bo po esie od niej już zapisałam nr 06.gif ), z pytaniem jak się czuje, ale cóż wymagać pociachanej w pół, podekscytowanej i właśnie pozbywającej się znieczulenia 37.gif , mamie.

Joanna, wiec stres odłożony do przyszłego miesiąca... długo to tak ma być?

Anusia ???????? Jak mama? Kiedy będziesz mogła ją odwiedzić?

No to i ja edytuję: Asia, fota ma na imię "Igor, pokaż jaki jesteś brzydki"

Ten post edytował Ritta pią, 26 lut 2010 - 20:15
Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:14
Post #25

No właśnie Asia...nawet edytowałam, bo w pierwotnej wersji napisałam, że pewno nie w głowie jej teraz pisanie i trzeba poczekać z dobę... ale zmieniłam wpis, bo gdybyś Ty napisała, że coś wiesz, a ja nie, no gupio  29.gif by to wyglądało  08.gif 08.gif 08.gif . Pisałam do Agutki (bo po esie od niej już zapisałam nr 06.gif ), z pytaniem jak się czuje, ale cóż wymagać pociachanej w pół, podekscytowanej i właśnie pozbywającej się znieczulenia 37.gif , mamie.

Joanna, wiec stres odłożony do przyszłego miesiąca... długo to tak ma być?

Anusia ???????? Jak mama? Kiedy będziesz mogła ją odwiedzić?

No to i ja edytuję: Asia, fota ma na imię "Igor, pokaż jaki jesteś brzydki"
asia_b
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:20
No co Ty Ritta 04.gif Ja bym powiedziała, że pokazuje jaki jest... łobuziak icon_wink.gif Bardzo mi się podoba!

A skoro już o łobuziakach mowa, to Krzysiu niezmiennie budzi moje podejrzenia o to, że... da czadu. Już teraz kiedy zbliża się do kontaktów, kabli, szafek w kuchni (z zamiarem trzaskania lub wywalania zawartości), czy czegokolwiek innego o czym wie (?) że "nie wolno", na jego buziaczku zawsze wykwita szelmowski uśmiech, który przechodzi w dziką radość gdy tylko słyszy moje "nie". Słodki jest w tym i rozbrajający, ale co będzie się działo za jakiś czas... 37.gif
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:20
Post #26

No co Ty Ritta 04.gif Ja bym powiedziała, że pokazuje jaki jest... łobuziak icon_wink.gif Bardzo mi się podoba!

A skoro już o łobuziakach mowa, to Krzysiu niezmiennie budzi moje podejrzenia o to, że... da czadu. Już teraz kiedy zbliża się do kontaktów, kabli, szafek w kuchni (z zamiarem trzaskania lub wywalania zawartości), czy czegokolwiek innego o czym wie (?) że "nie wolno", na jego buziaczku zawsze wykwita szelmowski uśmiech, który przechodzi w dziką radość gdy tylko słyszy moje "nie". Słodki jest w tym i rozbrajający, ale co będzie się działo za jakiś czas... 37.gif

--------------------
Bez_Nazwy :(
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:43
O! Agutka, Ty tutaj? Witamy! 
Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:43
Post #27

O! Agutka, Ty tutaj? Witamy! 
asia_b
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:46
No nie wierzÄ™ 06.gif
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:46
Post #28

No nie wierzÄ™ 06.gif

--------------------
MoniZ
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:52
joasiu super wieści icon_smile.gif tylko szkoda, że znów na miesiąc i znów stres 13.gif
ritta fajny avatarek icon_smile.gif na początku myślałam, że czytam posta maji nie wiem dlaczego 37.gif
alciu mam nadzieję, że jakoś szybko się wyjaśni sprawa w Zusie...

a ja jestem tak na buzowana, że chyba strzelę sobie jakiegoś drinka 21.gif
pojechaliśmy skonsultować się z inną lekarką to co zdiagnozowała pierwsza lekarka i powiem wam, że nie żałuję i na 100% zmieniamy pediatrę...
nie mamy skazy białkowej tylko uczulenie najprawdopodobnie na kosmetyki ale pozostaniemy już na mleczku pepti i za jakiś czas zobaczymy...
i tak sobie rozmawiałyśmy o dolegliwościach Michałka i była bardzo zdziwiona, że tak normalnie można zdiagnozować zapadnięcie płata oskrzelowego co Michał miał krótko przed narodzinami Maksia.. 21.gif no i jestem zła bo młodemu ten napletek nie chce ruszyć i ona mówiła, że to powinno być załatwione do 3 roku życia a ta pinda mówiła, że się nic nie robi do 3 roku życia więc czeka nas teraz zabieg 21.gif , no i musimy iść do ortopedy ze stopkami bo jednak to nie normalne, że chodzi na palcach i znów full latanie po lekarzach 32.gif no i pumologa też musimy zaliczyć jakieś fatum nad nami ślęczy od początku roku

sorki, że teraz wam tu na smęciłam w taki dzień 32.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:52
Post #29

joasiu super wieści icon_smile.gif tylko szkoda, że znów na miesiąc i znów stres 13.gif
ritta fajny avatarek icon_smile.gif na początku myślałam, że czytam posta maji nie wiem dlaczego 37.gif
alciu mam nadzieję, że jakoś szybko się wyjaśni sprawa w Zusie...

a ja jestem tak na buzowana, że chyba strzelę sobie jakiegoś drinka 21.gif
pojechaliśmy skonsultować się z inną lekarką to co zdiagnozowała pierwsza lekarka i powiem wam, że nie żałuję i na 100% zmieniamy pediatrę...
nie mamy skazy białkowej tylko uczulenie najprawdopodobnie na kosmetyki ale pozostaniemy już na mleczku pepti i za jakiś czas zobaczymy...
i tak sobie rozmawiałyśmy o dolegliwościach Michałka i była bardzo zdziwiona, że tak normalnie można zdiagnozować zapadnięcie płata oskrzelowego co Michał miał krótko przed narodzinami Maksia.. 21.gif no i jestem zła bo młodemu ten napletek nie chce ruszyć i ona mówiła, że to powinno być załatwione do 3 roku życia a ta pinda mówiła, że się nic nie robi do 3 roku życia więc czeka nas teraz zabieg 21.gif , no i musimy iść do ortopedy ze stopkami bo jednak to nie normalne, że chodzi na palcach i znów full latanie po lekarzach 32.gif no i pumologa też musimy zaliczyć jakieś fatum nad nami ślęczy od początku roku

sorki, że teraz wam tu na smęciłam w taki dzień 32.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
Bez_Nazwy :(
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:52
Agutka wszystkim pięknie dziękuje za kciuki. Pisze, że pionizacja była lajtowa i że gorsze bóle w życiu przechodziła. Siedzi, karmi, podgląda nas  29.gif , Tomcio pije cyca, czyli wszystko o.k. Najgorsze było wkłucie przy znieczuleniu. 

Ten post edytował Ritta pią, 26 lut 2010 - 20:53
Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:52
Post #30

Agutka wszystkim pięknie dziękuje za kciuki. Pisze, że pionizacja była lajtowa i że gorsze bóle w życiu przechodziła. Siedzi, karmi, podgląda nas  29.gif , Tomcio pije cyca, czyli wszystko o.k. Najgorsze było wkłucie przy znieczuleniu. 
.Angel
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:53
Alciu to nadal trzymam kciuki. Najgorsze to te papiery, które każą wypełniac, masakra. Przy zwykłej sprawie dają tonę papierków a co dopiero przy wyjaśnianiu. Wierzę, że dasz im radę przytul.gif przytul.gif
.Angel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,394
Dołączył: nie, 22 paź 06 - 15:41
SkÄ…d: ElblÄ…g
Nr użytkownika: 8,110




post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:53
Post #31

Alciu to nadal trzymam kciuki. Najgorsze to te papiery, które każą wypełniac, masakra. Przy zwykłej sprawie dają tonę papierków a co dopiero przy wyjaśnianiu. Wierzę, że dasz im radę przytul.gif przytul.gif


--------------------

Nikodem 07.07.07r 4125g 54cm

Szymon 03.07.03r 3550g 56cm
Bez_Nazwy :(
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:57
Moni, co to za pediatra była?! Zmieniaj jak najszybciej. Nie dziwię się kiepskiemu nastrojowi... 

Ooooo, Agutka pisze!!!

Ten post edytował Ritta pią, 26 lut 2010 - 20:57
Bez_Nazwy :(


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,176
Dołączył: pon, 12 mar 07 - 22:04
Nr użytkownika: 11,901




post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:57
Post #32

Moni, co to za pediatra była?! Zmieniaj jak najszybciej. Nie dziwię się kiepskiemu nastrojowi... 

Ooooo, Agutka pisze!!!
*Anuszka*
piÄ…, 26 lut 2010 - 20:57
To i ja pogratuluję świeżoupieczonym Rodzicom i Kubie małego Ludzika - Tomcia...
No i taki terminowy i dorodny się być wydaje... 01.gif

Ja mam egzamin 5go... i nijak się do niego nie przygotowuję... bo jak? Wszystkich mam na głowie... największa porażka, jak teorii nie zdam... icon_rolleyes.gif
*Anuszka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,688
Dołączył: pon, 19 lut 07 - 13:02
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 11,223

GG:


post piÄ…, 26 lut 2010 - 20:57
Post #33

To i ja pogratuluję świeżoupieczonym Rodzicom i Kubie małego Ludzika - Tomcia...
No i taki terminowy i dorodny się być wydaje... 01.gif

Ja mam egzamin 5go... i nijak się do niego nie przygotowuję... bo jak? Wszystkich mam na głowie... największa porażka, jak teorii nie zdam... icon_rolleyes.gif

--------------------
344cm, 180kg ;-)

155cm, 50kg grubasek&
105cm, 15kg drobinka!


Anuszka (Ana Aqua Negra) ;-)

Bandziorek - 2 syneczek ;-)

"Kobieta bez m??czyzny jest wszystkim, ale tylko z m??czyzn? jest sob?" :)
MoniZ
piÄ…, 26 lut 2010 - 21:00
ritta na bank zmieniamy i z dobrych wieści wstępnie Michał ma tą łagodniejszą arytmie i nie będzie trzeba go faszerować tabletkami icon_smile.gif to mnie uspokoiło icon_smile.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post piÄ…, 26 lut 2010 - 21:00
Post #34

ritta na bank zmieniamy i z dobrych wieści wstępnie Michał ma tą łagodniejszą arytmie i nie będzie trzeba go faszerować tabletkami icon_smile.gif to mnie uspokoiło icon_smile.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
asia_b
piÄ…, 26 lut 2010 - 21:01
Agutko świetne wieści! Tak trzymać 06.gif
Moni sporo się tego uzbierało, faktycznie, ale ja tam wychodzę z założenia, że lepiej teraz polatać niż potem... Wiesz co mam na myśli. Z tą skazą białkową też się zastanawiałam, ale pomyślałam, że pewnie czegoś nie doczytałam i potem już nie chciałam się dopytywać icon_wink.gif Problemy Misia też mi jakoś umknęły, przepraszam. Zafiksowałam się tylko na serduszku... Co do napletka to są dwie szkoły w kwestii ruszania bądź nie, więc się póki co nie denerwuj. Byliście u chirurga? Mój Michał też najprawdopodobniej będzie miał zabieg. Myślę, że ostatecznie wszystko z Twoim Misiem będzie dobrze, choć z drugiej strony rozumiem Twoje emocje i nerwy. przytul.gif

Ale nas dużo icon_smile.gif

Ten post edytował asia_b pią, 26 lut 2010 - 21:03
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post piÄ…, 26 lut 2010 - 21:01
Post #35

Agutko świetne wieści! Tak trzymać 06.gif
Moni sporo się tego uzbierało, faktycznie, ale ja tam wychodzę z założenia, że lepiej teraz polatać niż potem... Wiesz co mam na myśli. Z tą skazą białkową też się zastanawiałam, ale pomyślałam, że pewnie czegoś nie doczytałam i potem już nie chciałam się dopytywać icon_wink.gif Problemy Misia też mi jakoś umknęły, przepraszam. Zafiksowałam się tylko na serduszku... Co do napletka to są dwie szkoły w kwestii ruszania bądź nie, więc się póki co nie denerwuj. Byliście u chirurga? Mój Michał też najprawdopodobniej będzie miał zabieg. Myślę, że ostatecznie wszystko z Twoim Misiem będzie dobrze, choć z drugiej strony rozumiem Twoje emocje i nerwy. przytul.gif

Ale nas dużo icon_smile.gif

--------------------
Żoanna
piÄ…, 26 lut 2010 - 21:08
Agutka pisze?????????????

Dzięki dziewczynki za pamieć i kciuki.
Byłam u mamy wszystko ok,słaba jest i ma problemy z "kaczką" 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

Jutro może wyjdzie

Ritta, fajny "brzydki" Igor

Alciu,trzymam kciuki

Joasiu,uff no to ulga... przynajmniej na jakiÅ› czas

Moni przytul.gif przytul.gif przytul.gif


No i kolejne kciuki za zjazd naszyk bobsleistów,dziś.Może jakieś dobre miejsce sie trafi.
Pochwalę sie,że mój kolega jest ich kapitanem 06.gif
Żoanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,391
Dołączył: nie, 17 gru 06 - 15:07
SkÄ…d: Kowary
Nr użytkownika: 9,155




post piÄ…, 26 lut 2010 - 21:08
Post #36

Agutka pisze?????????????

Dzięki dziewczynki za pamieć i kciuki.
Byłam u mamy wszystko ok,słaba jest i ma problemy z "kaczką" 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

Jutro może wyjdzie

Ritta, fajny "brzydki" Igor

Alciu,trzymam kciuki

Joasiu,uff no to ulga... przynajmniej na jakiÅ› czas

Moni przytul.gif przytul.gif przytul.gif


No i kolejne kciuki za zjazd naszyk bobsleistów,dziś.Może jakieś dobre miejsce sie trafi.
Pochwalę sie,że mój kolega jest ich kapitanem 06.gif

--------------------


Joanna 81
piÄ…, 26 lut 2010 - 21:10
Agutka fanka forum 08.gif wiedziałam że zabierze laptopa i będzie z nami w stałym kontakcie 06.gif Już siedzi ? Pionizacja ? Matko, ja po 12 godzinach mogłam wstać 48.gif
Czekam z niecierpliwością na Twojego posta 06.gif

Moni a to dopiero! Myślę, że warto pobiegać po lekarzach by mieć pewność, że się zrobiło wszystko, że dziecko będzie zdrowe. Jak widać to jakiś lekarz bez powołania typu wipisać receptę, następny pacjent proszę 29.gif

Anuszka trochę więcej wiary w siebie! Kochana jak jeździsz to i znaki pewnie pamiętasz i zdasz śpiewająco. Ja w każdym razie trzymam kciuki przytul.gif
Ponawiam moje pytanie o super dietę, oczywiście jak będziesz miała czas.

Ritta Igor w profilu boski, jak go zobaczyłam od razu buzia mi się uśmiechnęła 06.gif

Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post piÄ…, 26 lut 2010 - 21:10
Post #37

Agutka fanka forum 08.gif wiedziałam że zabierze laptopa i będzie z nami w stałym kontakcie 06.gif Już siedzi ? Pionizacja ? Matko, ja po 12 godzinach mogłam wstać 48.gif
Czekam z niecierpliwością na Twojego posta 06.gif

Moni a to dopiero! Myślę, że warto pobiegać po lekarzach by mieć pewność, że się zrobiło wszystko, że dziecko będzie zdrowe. Jak widać to jakiś lekarz bez powołania typu wipisać receptę, następny pacjent proszę 29.gif

Anuszka trochę więcej wiary w siebie! Kochana jak jeździsz to i znaki pewnie pamiętasz i zdasz śpiewająco. Ja w każdym razie trzymam kciuki przytul.gif
Ponawiam moje pytanie o super dietę, oczywiście jak będziesz miała czas.

Ritta Igor w profilu boski, jak go zobaczyłam od razu buzia mi się uśmiechnęła 06.gif



--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
Agutka
piÄ…, 26 lut 2010 - 21:11
Drogie Panie
spieszę donieść co następuje: dziś, tj 26 lutego 2010 roku o godzinie jedenastej narodził się Tomek.
Dane techniczne: wzrost - 53 cm, waga - 3400 g. Oczy naturalnie niebieskie. O kształcie migdałowym. I w ogóle cud!
Zresztą... od pierwszej chwili było widać że niemalże klon Kuby. A że Kuba poszedł w tatę, to reszta wiadomo... icon_smile.gif

Sam zabieg, w porównaniu z poprzednią, osiemnastogodzinną katorgą wprost z epickiej tragedii, to naprawdę inna skala. Całość psuje nam tylko uporczywe namawianie do dokarmiania Tomka butelką, oczywiście w celach zdrowotnych tudzież komfortu mamy. Ale cóż... trafiła kosa na kamień icon_smile.gif I jak znam swoją żonę, to z góry wiem kto wygra:)

To tyle wieści z frontu. Nie mogę się niestety rozpisywać, bo na drugiej linii tegoż frontu mam debiut mój i Kuby trzech dni i nocy bez mamy.
Damy radę! - jak to mówi Bob Budowniczy!

Mariusz
(mąż Agutki)
Agutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,196
Dołączył: czw, 14 gru 06 - 08:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 9,064

GG:


post piÄ…, 26 lut 2010 - 21:11
Post #38

Drogie Panie
spieszę donieść co następuje: dziś, tj 26 lutego 2010 roku o godzinie jedenastej narodził się Tomek.
Dane techniczne: wzrost - 53 cm, waga - 3400 g. Oczy naturalnie niebieskie. O kształcie migdałowym. I w ogóle cud!
Zresztą... od pierwszej chwili było widać że niemalże klon Kuby. A że Kuba poszedł w tatę, to reszta wiadomo... icon_smile.gif

Sam zabieg, w porównaniu z poprzednią, osiemnastogodzinną katorgą wprost z epickiej tragedii, to naprawdę inna skala. Całość psuje nam tylko uporczywe namawianie do dokarmiania Tomka butelką, oczywiście w celach zdrowotnych tudzież komfortu mamy. Ale cóż... trafiła kosa na kamień icon_smile.gif I jak znam swoją żonę, to z góry wiem kto wygra:)

To tyle wieści z frontu. Nie mogę się niestety rozpisywać, bo na drugiej linii tegoż frontu mam debiut mój i Kuby trzech dni i nocy bez mamy.
Damy radę! - jak to mówi Bob Budowniczy!

Mariusz
(mąż Agutki)

--------------------
MoniZ
piÄ…, 26 lut 2010 - 21:13
no no ładna gromadka tutaj się zrobiła icon_smile.gif

asiu_b ja też podejrzewałam, że to nie skaza ale nie jestem lekarzem 08.gif i za uszkami wychodzi, że to były strupki od mleczka które się ulewało bo jakiś dzień wzięłam chusteczki nawilżające i zeszło i skórka była tylko lekko szorstka a pozatym jak zobaczyłam jak ta pediatra bada Maksa to byłam w lekkim szoku bo wszystko badała nawet twardość brzuszka a słuchała serduszka bardzo długo... faktycznie masz racje jak teraz się nabiegamy po lekarzach to później będzie mniej 43.gif a u chirurga jeszcze nie byliśmy w przyszłym tygodniu idę do niej na NfZ to mi da skierowania 37.gif
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post piÄ…, 26 lut 2010 - 21:13
Post #39

no no ładna gromadka tutaj się zrobiła icon_smile.gif

asiu_b ja też podejrzewałam, że to nie skaza ale nie jestem lekarzem 08.gif i za uszkami wychodzi, że to były strupki od mleczka które się ulewało bo jakiś dzień wzięłam chusteczki nawilżające i zeszło i skórka była tylko lekko szorstka a pozatym jak zobaczyłam jak ta pediatra bada Maksa to byłam w lekkim szoku bo wszystko badała nawet twardość brzuszka a słuchała serduszka bardzo długo... faktycznie masz racje jak teraz się nabiegamy po lekarzach to później będzie mniej 43.gif a u chirurga jeszcze nie byliśmy w przyszłym tygodniu idę do niej na NfZ to mi da skierowania 37.gif

--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
asia_b
piÄ…, 26 lut 2010 - 21:15
Ależ się wzruszyłam 41.gif
Gratulujemy dumnemu Tacie, po którym wiadomo, Tomcio, obaj chłopcy, jak malowani icon_wink.gif
I powodzenia z Kubą. Jasne, że dacie radę!

asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post piÄ…, 26 lut 2010 - 21:15
Post #40

Ależ się wzruszyłam 41.gif
Gratulujemy dumnemu Tacie, po którym wiadomo, Tomcio, obaj chłopcy, jak malowani icon_wink.gif
I powodzenia z Kubą. Jasne, że dacie radę!



--------------------
> LIPCOWE 2,5-LATKI, CZ. 13, maÅ‚ymi kroczkami w wielki Å›wiat :)
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 22:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama