Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Jakie zabiegi na brzuch po ciązy

-
p_plan
post Mon, 12 Mar 2018 - 12:26
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 48,545

Cześć. Mam wielki problem z odzyskaniem figury po ciązy. Mój brzuszek naprawdę prezentuje się nie za ciekawie. Najwięcej tłuszczu mam własnie w tej okolicy. Postanowiłam sprezentować sobie jakiś zabieg Co polecicie kochane dziewczyny?
Go to the top of the page PM

Quote Post
gilly
post Tue, 13 Mar 2018 - 06:25
Post #2

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 48,041

CYTAT(p_plan @ Mon, 12 Mar 2018 - 12:26) *
Cześć. Mam wielki problem z odzyskaniem figury po ciązy. Mój brzuszek naprawdę prezentuje się nie za ciekawie. Najwięcej tłuszczu mam własnie w tej okolicy. Postanowiłam sprezentować sobie jakiś zabieg Co polecicie kochane dziewczyny?

Z tych mniej inwazyjnych na przyklad kriolipolizę. Jest to masaż specjalną głowicą, która rozbija komórki tłuszczowe za pomocą zimna. W Krakowie możesz wybrać sie na to do MTT estetica.
https://www.mttestetica.pl/proshockice-kriolipoliza/
Z bardziej inwazyjnych to lipoliza. Aczkolwiek zabieg tani nie jest i ma swoje przeciwwskazania.

Pozdrawiam.

Ten post edytował gilly Fri, 30 Mar 2018 - 12:56
Go to the top of the page PM

Quote Post
> Jakie zabiegi na brzuch po ciązy

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Fri, 20 Jul 2018 - 06:22
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe