Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Prezent dla 8-letniej koleżanki z klasy

, pomóżcie
> , pomóżcie
~Luna~
czw, 13 cze 2013 - 21:51
Syn został zaproszony na urodziny koleżanki z klasy, dziewczynka kończy 8 lat.
Ani ja, ani młody, nie znamy jej na tyle by wiedzieć co lubi, czym się bawi.
Syn miał się delikatnie zorientować, co koleżanka lubi, a dostał konkretną odpowiedź z wybranym prezentem.
Mała zażyczyła sobie grę The Sims 3.
Nie powiem, trochę mnie zatkało, swojemu dziecku jeszcze tej gry nie kupiłam, choć prosi od dawna, a obcemu mam kupić ???
Nie ukrywam, że dla mnie to trochę drogi prezent jak dla koleżanki z klasy.

Simsów raczej nie kupię, ale nie mam żadnego innego pomysłu na prezent.
Nie znam ośmioletnich dziewczynek i ich upodobań, nie mam doświadczenia w "dziewczyńskich" sprawach.
Podpowiedzcie mi proszę czym się teraz interesują ośmioletnie panienki ???

Urodziny za tydzień.
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post czw, 13 cze 2013 - 21:51
Post #1

Syn został zaproszony na urodziny koleżanki z klasy, dziewczynka kończy 8 lat.
Ani ja, ani młody, nie znamy jej na tyle by wiedzieć co lubi, czym się bawi.
Syn miał się delikatnie zorientować, co koleżanka lubi, a dostał konkretną odpowiedź z wybranym prezentem.
Mała zażyczyła sobie grę The Sims 3.
Nie powiem, trochę mnie zatkało, swojemu dziecku jeszcze tej gry nie kupiłam, choć prosi od dawna, a obcemu mam kupić ???
Nie ukrywam, że dla mnie to trochę drogi prezent jak dla koleżanki z klasy.

Simsów raczej nie kupię, ale nie mam żadnego innego pomysłu na prezent.
Nie znam ośmioletnich dziewczynek i ich upodobań, nie mam doświadczenia w "dziewczyńskich" sprawach.
Podpowiedzcie mi proszę czym się teraz interesują ośmioletnie panienki ???

Urodziny za tydzień.

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
Agnieszka AZJ
czw, 13 cze 2013 - 23:24
Co do prezentu nie poradzę, bo moje juz starsze i nie orientuję się, co teraz jest na topie u osmiolatek, ale nie przejmuj się za bardzo życzeniem jubilatki.
Dzieci nie zdają sobie sprawy, ile co kosztuje i jaka kwota jest odpowiednia na prezent z takiej okazji.

Pamiętam w wykonaniu moich córek zarówno kompletnie księżycowe życzenia prezentowe przekazywane koleżankom (w odpowiedzi na pytania, co by chciały - oczywiście), jak i pomysły prezentów dla serdecznych przyjaciółek za kilkaset złotych 37.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 13 cze 2013 - 23:24
Post #2

Co do prezentu nie poradzę, bo moje juz starsze i nie orientuję się, co teraz jest na topie u osmiolatek, ale nie przejmuj się za bardzo życzeniem jubilatki.
Dzieci nie zdają sobie sprawy, ile co kosztuje i jaka kwota jest odpowiednia na prezent z takiej okazji.

Pamiętam w wykonaniu moich córek zarówno kompletnie księżycowe życzenia prezentowe przekazywane koleżankom (w odpowiedzi na pytania, co by chciały - oczywiście), jak i pomysły prezentów dla serdecznych przyjaciółek za kilkaset złotych 37.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
amania
czw, 13 cze 2013 - 23:50
Luna, to wiek, w którym na szczęście cieszy większość rzeczy. Od książek i artykułów papierniczych, przez jakieś zestawy do własnoręcznego robienia ramek na zdjęcia, ozdobnych pudełek, biżuterii itd, po gotową dziecięcą biżuterię np. z clarisa albo wszelkie gadżety z monster high (wiem, fatalne klimaty, ale większość dziewczynek to bardzo lubi). A przynajmniej moja ośmiolatka tak ma.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 13 cze 2013 - 23:50
Post #3

Luna, to wiek, w którym na szczęście cieszy większość rzeczy. Od książek i artykułów papierniczych, przez jakieś zestawy do własnoręcznego robienia ramek na zdjęcia, ozdobnych pudełek, biżuterii itd, po gotową dziecięcą biżuterię np. z clarisa albo wszelkie gadżety z monster high (wiem, fatalne klimaty, ale większość dziewczynek to bardzo lubi). A przynajmniej moja ośmiolatka tak ma.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
bb
pią, 14 cze 2013 - 08:13
O tak, Monster High w kazdym wydaniu 37.gif Moja prawie 8-latka na swoje urodziny za kilka tygodni zazyczyla sobie od dziadkow cos takiego

Hitem ostatnich kilku urodzin bylo najnowsze DVD z Barbie (co z baletkami).
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post pią, 14 cze 2013 - 08:13
Post #4

O tak, Monster High w kazdym wydaniu 37.gif Moja prawie 8-latka na swoje urodziny za kilka tygodni zazyczyla sobie od dziadkow cos takiego

Hitem ostatnich kilku urodzin bylo najnowsze DVD z Barbie (co z baletkami).

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Dorott
pią, 14 cze 2013 - 08:29
moja Wera nie cierpi MonterHigh...dzięki Bogu icon_smile.gificon_smile.gif w Jej klasie jakos też nie zauważyłam tendencji w tym kierunku icon_smile.gif

u nas generalnie zawsze sprawdzały się prezenty uniwersalne...gry planszowe (nowości), puzzle, książki (nowości)
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
Skąd: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post pią, 14 cze 2013 - 08:29
Post #5

moja Wera nie cierpi MonterHigh...dzięki Bogu icon_smile.gificon_smile.gif w Jej klasie jakos też nie zauważyłam tendencji w tym kierunku icon_smile.gif

u nas generalnie zawsze sprawdzały się prezenty uniwersalne...gry planszowe (nowości), puzzle, książki (nowości)

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
bb
pią, 14 cze 2013 - 08:34
Z dwojga zlego wole Monster H. od Barbie 06.gif ale ja juz mam wielokrotnosc 8 lat 06.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post pią, 14 cze 2013 - 08:34
Post #6

Z dwojga zlego wole Monster H. od Barbie 06.gif ale ja juz mam wielokrotnosc 8 lat 06.gif

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
A_KA
pią, 14 cze 2013 - 08:36
My najczęściej w tym wieku szłyśmy w kierunku artykułów plastycznych. Taki np. zestaw do malowania na folii/szkle był hitem, albo farby do malowania twarzy. Poza tym w "naszych" czasach na topie były laleczki polly/Pet Shopy, pamiętam, że moja Młoda namiętnie je kolekcjonowała i często właśnie "zamawiała" przy okazji swoich urodzin. Ale nie wiem czy to teraz aktualne.
Nawet nie wiem co to to MonsterHigh icon_wink.gif. Gadżety z Hannah Montana też były na topie, ale moja Młoda akurat miała do nich wstręt icon_wink.gif. Barbie też nigdy nie lubiła.

Ten post edytował A_KA pią, 14 cze 2013 - 08:37
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pią, 14 cze 2013 - 08:36
Post #7

My najczęściej w tym wieku szłyśmy w kierunku artykułów plastycznych. Taki np. zestaw do malowania na folii/szkle był hitem, albo farby do malowania twarzy. Poza tym w "naszych" czasach na topie były laleczki polly/Pet Shopy, pamiętam, że moja Młoda namiętnie je kolekcjonowała i często właśnie "zamawiała" przy okazji swoich urodzin. Ale nie wiem czy to teraz aktualne.
Nawet nie wiem co to to MonsterHigh icon_wink.gif. Gadżety z Hannah Montana też były na topie, ale moja Młoda akurat miała do nich wstręt icon_wink.gif. Barbie też nigdy nie lubiła.

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
~Luna~
pią, 14 cze 2013 - 09:14
Jejku, czyli ile dziewczynek, tyle pomysłów na prezenty 37.gif - z chłopcami to jednak łatwiejsza sprawa 08.gif .

Monster High, no nie wiem, jakoś ośmiolatce chyba bym nie kupiła, wydaje mi się, że to zabawka dla troszkę starszych dziewczynek, ale może sie mylę.
Poza tym taka Monster H. jest droższa niż niejedna gra z serii The Sims.

Myślałam o Barbie, ale któraś tu napisała, że teraz Barbie jest passe.

A może klocki Lego Friends ? - bawią się tym ?
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post pią, 14 cze 2013 - 09:14
Post #8

Jejku, czyli ile dziewczynek, tyle pomysłów na prezenty 37.gif - z chłopcami to jednak łatwiejsza sprawa 08.gif .

Monster High, no nie wiem, jakoś ośmiolatce chyba bym nie kupiła, wydaje mi się, że to zabawka dla troszkę starszych dziewczynek, ale może sie mylę.
Poza tym taka Monster H. jest droższa niż niejedna gra z serii The Sims.

Myślałam o Barbie, ale któraś tu napisała, że teraz Barbie jest passe.

A może klocki Lego Friends ? - bawią się tym ?

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
bb
pią, 14 cze 2013 - 09:42
Lego Friends sa bardzo malutkie, zestawy mikroskopijne, a duzy zestaw polozy Cie finansowo.
No niesmiertelna Hello Kitty.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post pią, 14 cze 2013 - 09:42
Post #9

Lego Friends sa bardzo malutkie, zestawy mikroskopijne, a duzy zestaw polozy Cie finansowo.
No niesmiertelna Hello Kitty.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Mafia
pią, 14 cze 2013 - 09:52
Kupowałam gadżety z MonsterHigh - kubek za ok. 15 zł i długopis za mniej niż 10, więc można coś znaleźć za niedużą kasę, a jednocześnie z odpowiednim motywem. Zakupy robiłam w Smyku.

Wśród rówieśników syna jest raczej przyjęte, że prezenty od kolegów klasowych są drobne - max. 30 zł, ale bywa że drobiazg za 10 zł.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pią, 14 cze 2013 - 09:52
Post #10

Kupowałam gadżety z MonsterHigh - kubek za ok. 15 zł i długopis za mniej niż 10, więc można coś znaleźć za niedużą kasę, a jednocześnie z odpowiednim motywem. Zakupy robiłam w Smyku.

Wśród rówieśników syna jest raczej przyjęte, że prezenty od kolegów klasowych są drobne - max. 30 zł, ale bywa że drobiazg za 10 zł.

--------------------
Mafia
Fragosia
pią, 14 cze 2013 - 10:05
U nas najczęściej były Pet Schopy, artykuły plastyczne, książki, pluszaki.

Na ostatnich dla 9 latek jedna z jubilatek zażyczyła sobie Monster i faktycznie dostała
rózności z nimi, natomiast inna miała fazę na Meridę i wszystko związane z Meridą.

Moja 8 latka najbardziej ucieszyła się z pet schopów.

A życzenia to i owszem dzieciaki mają ciekawe - dlatego ja moim mówię aby zapytali się
co solenizant chciałby a potem zobaczymy czy będziemy mogli to kupić..

W ciemno nie kupiłabym Monster - bo np mojej córce zupełnie się nie podobają.
Fragosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,876
Dołączył: pią, 23 cze 06 - 12:27
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,387

GG:


post pią, 14 cze 2013 - 10:05
Post #11

U nas najczęściej były Pet Schopy, artykuły plastyczne, książki, pluszaki.

Na ostatnich dla 9 latek jedna z jubilatek zażyczyła sobie Monster i faktycznie dostała
rózności z nimi, natomiast inna miała fazę na Meridę i wszystko związane z Meridą.

Moja 8 latka najbardziej ucieszyła się z pet schopów.

A życzenia to i owszem dzieciaki mają ciekawe - dlatego ja moim mówię aby zapytali się
co solenizant chciałby a potem zobaczymy czy będziemy mogli to kupić..

W ciemno nie kupiłabym Monster - bo np mojej córce zupełnie się nie podobają.

--------------------
Mama Asi 20.11.2003 i Arusia 06.09.2001
~Luna~
pią, 14 cze 2013 - 10:43
W klasie mojego syna, chyba nie ma mody na Monster H., bo do tej pory nie zauważyłam u nikogo koszulek, plecaków, bądź innych upiornych gadżetów.
W zerówce było łatwiej zorientować się co kto lubi, bo dzieci mogły przynosić zabawki na zajęcia.
W tym roku, wychowawczyni surowo zabroniła, przynoszenia jakichkolwiek przedmiotów nie związanych z edukacją.
Wiem, że w zeszłym roku był szał na Pet Shopy, ale to było rok temu, może teraz co innego jest na topie.
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post pią, 14 cze 2013 - 10:43
Post #12

W klasie mojego syna, chyba nie ma mody na Monster H., bo do tej pory nie zauważyłam u nikogo koszulek, plecaków, bądź innych upiornych gadżetów.
W zerówce było łatwiej zorientować się co kto lubi, bo dzieci mogły przynosić zabawki na zajęcia.
W tym roku, wychowawczyni surowo zabroniła, przynoszenia jakichkolwiek przedmiotów nie związanych z edukacją.
Wiem, że w zeszłym roku był szał na Pet Shopy, ale to było rok temu, może teraz co innego jest na topie.

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
Fragosia
pią, 14 cze 2013 - 10:54
CYTAT(~Luna~ @ Fri, 14 Jun 2013 - 11:43) *
Wiem, że w zeszłym roku był szał na Pet Shopy, ale to było rok temu, może teraz co innego jest na topie.


To chyba zależy od konkretnej osoby. W klasie mojej córki nie ma tak ze jak jedna cos ma to wszystkie to chcą mieć.
Np. jej najlepsza koleżanka uwielbia sport, piłke nożną i jest jedyną w klasie z takim upodobaniem.
Inna lubi tańczyć i przebierać się za damę jeszcze inna lubi potwory.
A moja Aska przez 3 lata otryzmywała rózna pet schopy (ostatnio jakies magnetyczne)
i najbardziej z nich była zadowolona.


Fragosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,876
Dołączył: pią, 23 cze 06 - 12:27
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,387

GG:


post pią, 14 cze 2013 - 10:54
Post #13

CYTAT(~Luna~ @ Fri, 14 Jun 2013 - 11:43) *
Wiem, że w zeszłym roku był szał na Pet Shopy, ale to było rok temu, może teraz co innego jest na topie.


To chyba zależy od konkretnej osoby. W klasie mojej córki nie ma tak ze jak jedna cos ma to wszystkie to chcą mieć.
Np. jej najlepsza koleżanka uwielbia sport, piłke nożną i jest jedyną w klasie z takim upodobaniem.
Inna lubi tańczyć i przebierać się za damę jeszcze inna lubi potwory.
A moja Aska przez 3 lata otryzmywała rózna pet schopy (ostatnio jakies magnetyczne)
i najbardziej z nich była zadowolona.




--------------------
Mama Asi 20.11.2003 i Arusia 06.09.2001
Anilka
pią, 14 cze 2013 - 10:56
U nas na urodzinowe prezenty bardzo dobrze się sprawdziły bransoletki. To wiek kiedy dziewczynki zaczynają się interesować biżuterią, chcą wyglądać dorośle icon_wink.gif Oczywiście nie takie zwykłe plastikowe tylko jakieś delikatne łańcuszki z małymi przywieszkami: kwiatuszkami, motylkami, zwierzątkami itp. Moja córka na 8 urodziny dostała taką teczkę Top Model Diddl, gdzie można sobie projektować np ubrania dla lalek ale są też np domy. W zestawie jest szkicownik, naklejki, szablony. Widziałam, że często się tym bawiła. Gry planszowe też kupowałyśmy i też były fajnie przyjmowane i najczęściej stawały się jednym z punktów programu zabawy urodzinowej. Z książkami bym uważała, chyba, że wiadomo, że ktoś bardzo lubi czytać, wtedy nowości bądź książki gdzieś tam zapomniane w natłoku nowości też się fajnie sprawdzają. Moja Karolina jest trudnym czytelnikiem i mnie samej ciężko jej kupić książkę, która ją zadowoli ale jak już trafię to pochłania w całości. Może też jakaś płyta lub gadżety z półki muzycznej?? Justin Bieber albo One Direction i nie wiem co tam jeszcze na topie icon_wink.gif Aaa... pamiętam, że w tym wieku bardzo chciała pamiętnik zamykany a najlepiej taki na hasło.

Zainteresowania Monster High jak na razie nie zauważyłam. Co mnie osobiście cieszy, bo bardzo mi się nie podobają.
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post pią, 14 cze 2013 - 10:56
Post #14

U nas na urodzinowe prezenty bardzo dobrze się sprawdziły bransoletki. To wiek kiedy dziewczynki zaczynają się interesować biżuterią, chcą wyglądać dorośle icon_wink.gif Oczywiście nie takie zwykłe plastikowe tylko jakieś delikatne łańcuszki z małymi przywieszkami: kwiatuszkami, motylkami, zwierzątkami itp. Moja córka na 8 urodziny dostała taką teczkę Top Model Diddl, gdzie można sobie projektować np ubrania dla lalek ale są też np domy. W zestawie jest szkicownik, naklejki, szablony. Widziałam, że często się tym bawiła. Gry planszowe też kupowałyśmy i też były fajnie przyjmowane i najczęściej stawały się jednym z punktów programu zabawy urodzinowej. Z książkami bym uważała, chyba, że wiadomo, że ktoś bardzo lubi czytać, wtedy nowości bądź książki gdzieś tam zapomniane w natłoku nowości też się fajnie sprawdzają. Moja Karolina jest trudnym czytelnikiem i mnie samej ciężko jej kupić książkę, która ją zadowoli ale jak już trafię to pochłania w całości. Może też jakaś płyta lub gadżety z półki muzycznej?? Justin Bieber albo One Direction i nie wiem co tam jeszcze na topie icon_wink.gif Aaa... pamiętam, że w tym wieku bardzo chciała pamiętnik zamykany a najlepiej taki na hasło.

Zainteresowania Monster High jak na razie nie zauważyłam. Co mnie osobiście cieszy, bo bardzo mi się nie podobają.

--------------------





~Luna~
pią, 14 cze 2013 - 11:09
CYTAT(Fragosia @ Fri, 14 Jun 2013 - 10:54) *
To chyba zależy od konkretnej osoby. W klasie mojej córki nie ma tak ze jak jedna cos ma to wszystkie to chcą mieć.
Np. jej najlepsza koleżanka uwielbia sport, piłke nożną i jest jedyną w klasie z takim upodobaniem.
Inna lubi tańczyć i przebierać się za damę jeszcze inna lubi potwory.
A moja Aska przez 3 lata otryzmywała rózna pet schopy (ostatnio jakies magnetyczne)
i najbardziej z nich była zadowolona.

A u nas jest odwrotnie, jak jedno dziecko coś zapoczątkuje, to potem wszystkie chcą to mieć.
Rok temu, wśród dziewczynek "królowały" pet shopy, a wśród chłopców samochodziki hot wheels i roboty z lego.
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post pią, 14 cze 2013 - 11:09
Post #15

CYTAT(Fragosia @ Fri, 14 Jun 2013 - 10:54) *
To chyba zależy od konkretnej osoby. W klasie mojej córki nie ma tak ze jak jedna cos ma to wszystkie to chcą mieć.
Np. jej najlepsza koleżanka uwielbia sport, piłke nożną i jest jedyną w klasie z takim upodobaniem.
Inna lubi tańczyć i przebierać się za damę jeszcze inna lubi potwory.
A moja Aska przez 3 lata otryzmywała rózna pet schopy (ostatnio jakies magnetyczne)
i najbardziej z nich była zadowolona.

A u nas jest odwrotnie, jak jedno dziecko coś zapoczątkuje, to potem wszystkie chcą to mieć.
Rok temu, wśród dziewczynek "królowały" pet shopy, a wśród chłopców samochodziki hot wheels i roboty z lego.


--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
Martucha_
pią, 14 cze 2013 - 13:27
CYTAT(Anilka @ Fri, 14 Jun 2013 - 11:56) *
Moja córka na 8 urodziny dostała taką teczkę Top Model Diddl, gdzie można sobie projektować np ubrania dla lalek ale są też np domy. W zestawie jest szkicownik, naklejki, szablony. Widziałam, że często się tym bawiła.


Właśnie miałam polecić Top Model. W klasie mojej córki wszystkie dziewczynki to lubiły. Są różne zestawy, do projektowania ubrań, makijażu itd., ale też widziałam wnętrza, konie. Pet Shopy u nas popularne były trochę wcześniej, Monster High za to jak najbardziej icon_smile.gif
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post pią, 14 cze 2013 - 13:27
Post #16

CYTAT(Anilka @ Fri, 14 Jun 2013 - 11:56) *
Moja córka na 8 urodziny dostała taką teczkę Top Model Diddl, gdzie można sobie projektować np ubrania dla lalek ale są też np domy. W zestawie jest szkicownik, naklejki, szablony. Widziałam, że często się tym bawiła.


Właśnie miałam polecić Top Model. W klasie mojej córki wszystkie dziewczynki to lubiły. Są różne zestawy, do projektowania ubrań, makijażu itd., ale też widziałam wnętrza, konie. Pet Shopy u nas popularne były trochę wcześniej, Monster High za to jak najbardziej icon_smile.gif
jaAga*
pią, 14 cze 2013 - 13:43
No własnie, pytanie takiego młodego solenizanta o prezent, jest mało trafionym pomysłem, moja córka miała urodziny w poniedziałek (6-te), dzieciom powiedziała, że chce lalki monster high 37.gif , ceny tych lalek są wysokie, więc jak tylko się dowiedziałam, kazałam jej to odkręcić, mówić, że jakiś drobiazg co najwyżej. Niestety wsród prezentów były 2 lalki MH, jedna podróbka, 3 torebki z MH, piórnik z MH, ale na szczęście i kilka pet shopów icon_wink.gif oraz takie coś z czego robi się bransoletki zwierzaczkowe.

Moja córka w wieku 8 lat najbardziej cieszyła się z takich zestawów do robienia czegoś, są np. w empiku - można samodzielnie wykonac torebkę, kartki przeróżne, biżuterię i tego typu rzeczy, albo coś do robienia eksperymentów.

Ten post edytował jaAga* pią, 14 cze 2013 - 13:44
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pią, 14 cze 2013 - 13:43
Post #17

No własnie, pytanie takiego młodego solenizanta o prezent, jest mało trafionym pomysłem, moja córka miała urodziny w poniedziałek (6-te), dzieciom powiedziała, że chce lalki monster high 37.gif , ceny tych lalek są wysokie, więc jak tylko się dowiedziałam, kazałam jej to odkręcić, mówić, że jakiś drobiazg co najwyżej. Niestety wsród prezentów były 2 lalki MH, jedna podróbka, 3 torebki z MH, piórnik z MH, ale na szczęście i kilka pet shopów icon_wink.gif oraz takie coś z czego robi się bransoletki zwierzaczkowe.

Moja córka w wieku 8 lat najbardziej cieszyła się z takich zestawów do robienia czegoś, są np. w empiku - można samodzielnie wykonac torebkę, kartki przeróżne, biżuterię i tego typu rzeczy, albo coś do robienia eksperymentów.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
~Luna~
pią, 14 cze 2013 - 22:16
CYTAT(Martucha_ @ Fri, 14 Jun 2013 - 13:27) *
Właśnie miałam polecić Top Model. W klasie mojej córki wszystkie dziewczynki to lubiły. Są różne zestawy, do projektowania ubrań, makijażu itd., ale też widziałam wnętrza, konie. Pet Shopy u nas popularne były trochę wcześniej, Monster High za to jak najbardziej icon_smile.gif

OK, a gdzie się kupuje takie teczki, w supermarketach, empikach, księgarniach ???
Sorry, że tak nachalnie o wszystko pytam, ale ja mam tylko syna i brak znajomych z małymi dziewczynkami.
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post pią, 14 cze 2013 - 22:16
Post #18

CYTAT(Martucha_ @ Fri, 14 Jun 2013 - 13:27) *
Właśnie miałam polecić Top Model. W klasie mojej córki wszystkie dziewczynki to lubiły. Są różne zestawy, do projektowania ubrań, makijażu itd., ale też widziałam wnętrza, konie. Pet Shopy u nas popularne były trochę wcześniej, Monster High za to jak najbardziej icon_smile.gif

OK, a gdzie się kupuje takie teczki, w supermarketach, empikach, księgarniach ???
Sorry, że tak nachalnie o wszystko pytam, ale ja mam tylko syna i brak znajomych z małymi dziewczynkami.

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
jaAga*
pią, 14 cze 2013 - 22:40
Ja kupowałam w smyku.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pią, 14 cze 2013 - 22:40
Post #19

Ja kupowałam w smyku.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
bb
sob, 15 cze 2013 - 08:07
Ja zamawialam w Smyku w necie.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post sob, 15 cze 2013 - 08:07
Post #20

Ja zamawialam w Smyku w necie.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
> Prezent dla 8-letniej koleżanki z klasy, pomóżcie
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:41
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama