Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Brak pokarmu po dwóch tygodniach?

-
MonikaW77
post Tue, 13 Dec 2005 - 20:28
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 2,579

GG:

Maciejka, to był taki "radosny strach" ...........

Po dwóch miesiącach karmienia tylko piersią całkowicie straciłam pokarm, nagle i niespodziewanie, bez żadnej przyczyny zupełnie puste piersi. A było tak pięknie, mała wspaniale przybierała na wadze i .... nagle koniec, nic się nie dało zrobić - to było koszmarne uczucie.

--------------------
Monika, mama Maksymiliana, Aleksandry i Urszuli

Go to the top of the page PM

Quote Post
Maciejka
post Tue, 13 Dec 2005 - 20:38
Post #22

Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 358

GG:

Ojejku! to okropne! a byłaś w jakiejś poradni? no sprawa dziwaczna. Ale nie martw sie. Nie tylko karmieniem piersią stoi macierzyństwo. icon_wink.gif Najważniejsze, zeby Ola była zdrowa i zadowolona.

--------------------
Maciejka

Quote Post
MonikaW77
post Tue, 13 Dec 2005 - 20:55
Post #23

Nr użytkownika: 2,579

GG:

Konsultowałam się ze swoją położną środowiskową (przyjeżdżała do nas do domu), piłam zioła, małą trzymałam cały czas przy cycku i nic to nie dawało, bo już nie miałam ani kropli pokarmu, mała się denerwowała okropielnie, z piersi nic nie leciało, sztucznego nie chciała, więc próbowałam coś wyciskać odciągaczem I NICCCCCCCCCC.

Moja mama miała tak samo. Brata karmiła trzy tygodnie, a mnie dwa miesiące, ale po udanym początku nie myślałam o tym w ogóle.

--------------------
Monika, mama Maksymiliana, Aleksandry i Urszuli

Quote Post
malinka445
post Mon, 26 Mar 2018 - 20:34
Post #24

Nr użytkownika: 51,692

Miałam podobny problem z tym, że niedługo po porodzie. Mleka było wyraźnie niewystarczająco. W szpitalu polecono mi zastosowanie suplementu Humana Piulatte. Nie sądziłam, ale na prawdę bardzo szybko mi pomógł i wspomógł naturalną laktację. Więcej o tym suplemencie możecie poczytać tutaj https://humana-baby.pl/produkt/piulatte-plus/ . Plus jest taki, że jest na prawdę łatwo dostępny i jak sama się przekonałam skuteczny!

Quote Post
misia.xs
post Sun, 15 Apr 2018 - 20:35
Post #25

Nr użytkownika: 38,287

Wszystko zależy od położnych, czy doradzą i jak doradzą. Ja dopiero po długim czasie usłyszałam o prolaktanie. Wcześniej się namęczyłam żeby utrzymać laktację, ale opłacało się szukać i pytać. Pokarm wrócił w odpowiednich ilościach.

Quote Post
rowan_berry
post Sun, 15 Apr 2018 - 23:21
Post #26

Nr użytkownika: 17,535

No ja na szczęście miałam super położną, nauczyła mnie jak przystawiać prawidłowo, nie namawiała na jakąś ścisną dietę eliminacyjną, jak to się często słyszy. O prolaktanie też mi wspomniala, przy okazji rozkręcania laktacji, kazała też więcej pić wody i częściej przystawiać, żeby stymulować laktację.

--------------------

Quote Post
> Brak pokarmu po dwóch tygodniach?

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 25 Apr 2018 - 05:04
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe