Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Depresja w ciąży

> 
barbara.g
wto, 10 mar 2020 - 14:00
Znalazłam artykuł na stronach szkoły rodzenia prenalen odnośnie depresji. "Depresja to schorzenie może pojawić się na każdym etapie naszego życia. Objawia się nie tylko smutkiem i przygnębieniem, ale także problemami z koncentracją, niską samooceną, kłopotami ze snem czy nawet myślami samobójczymi. W ciąży depresja dotyka około 10% przyszłych mam i czasem warto sprawdzić czy zmiany nastrojów, płaczliwość, brak chęci do życia to tylko wpływ hormonów".
barbara.g


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: wto, 13 lis 18 - 18:21
Nr użytkownika: 52,313




post wto, 10 mar 2020 - 14:00
Post #1

Znalazłam artykuł na stronach szkoły rodzenia prenalen odnośnie depresji. "Depresja to schorzenie może pojawić się na każdym etapie naszego życia. Objawia się nie tylko smutkiem i przygnębieniem, ale także problemami z koncentracją, niską samooceną, kłopotami ze snem czy nawet myślami samobójczymi. W ciąży depresja dotyka około 10% przyszłych mam i czasem warto sprawdzić czy zmiany nastrojów, płaczliwość, brak chęci do życia to tylko wpływ hormonów".
dorka.9
wto, 10 mar 2020 - 14:05
Niestety depresja przychodzi znienacka, niby wczoraj byłam nastawiona pozytywnie a dzisiaj wszystko mnie denerwuje. Jeśli zauważymy pierwszy oznaki powinniśmy skontaktować się z lekarzem. Obowiązkowo.
dorka.9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 38
Dołączył: śro, 17 paź 18 - 11:15
Nr użytkownika: 52,178




post wto, 10 mar 2020 - 14:05
Post #2

Niestety depresja przychodzi znienacka, niby wczoraj byłam nastawiona pozytywnie a dzisiaj wszystko mnie denerwuje. Jeśli zauważymy pierwszy oznaki powinniśmy skontaktować się z lekarzem. Obowiązkowo.
śrubka
piÄ…, 20 mar 2020 - 07:33
To nie depresja tylko nerwica jak już i chyba mylisz pojęcia. Depresja nie przychodzi znienacka, depresja to stan przewlekły, trwający długo i przychodzący podstępem krok po kroku. Może dożyję czasów, gdy ludzie wreszcie przestaną mylić chorobę, jaką jest depresja ze stanami nerwicowymi, albo co gorsza, ze zwykłym dołkiem.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post piÄ…, 20 mar 2020 - 07:33
Post #3

To nie depresja tylko nerwica jak już i chyba mylisz pojęcia. Depresja nie przychodzi znienacka, depresja to stan przewlekły, trwający długo i przychodzący podstępem krok po kroku. Może dożyję czasów, gdy ludzie wreszcie przestaną mylić chorobę, jaką jest depresja ze stanami nerwicowymi, albo co gorsza, ze zwykłym dołkiem.
> Depresja w ciąży
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 09:22
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama