Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

ortopeda dla maluszka

> 
Laluna
wto, 29 sie 2017 - 22:36
Czy mogę odświeżyć ten wątek i poprosić o świeże rekomendacje dziecięcego ortopedy? Bardzo wiele się mogło zmienić w tym obszarze od momentu zamieszczenia ostatnich poleceń.

Laluna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 135
Dołączył: wto, 27 lut 07 - 23:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 11,504

GG:


post wto, 29 sie 2017 - 22:36
Post #21

Czy mogę odświeżyć ten wątek i poprosić o świeże rekomendacje dziecięcego ortopedy? Bardzo wiele się mogło zmienić w tym obszarze od momentu zamieszczenia ostatnich poleceń.



Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 31 sie 2017 - 21:51
Post #22

Ja z synkiem chodzę do doktora Tomasza Parol, który przyjmuje na Targówku. Synek ma stopy końsko-szpotawe od urodzenia. Bardzo dobry lekarz z odpowiednim podejściem do małych pacjentów.
Laluna
pon, 23 lip 2018 - 13:10
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i przepraszam, że nie wróciłam z odpowiedzią tutaj wcześniej. Szukałam specjalisty we Wrocławiu. Byliśmy w szpitalu orthos i tam też chodziliśmy na rehabilitację, ze względu na podwyższone napięcie mięśniowe w obręczy barkowej.
Laluna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 135
Dołączył: wto, 27 lut 07 - 23:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 11,504

GG:


post pon, 23 lip 2018 - 13:10
Post #23

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i przepraszam, że nie wróciłam z odpowiedzią tutaj wcześniej. Szukałam specjalisty we Wrocławiu. Byliśmy w szpitalu orthos i tam też chodziliśmy na rehabilitację, ze względu na podwyższone napięcie mięśniowe w obręczy barkowej.
rowan_berry
wto, 24 lip 2018 - 01:14
I jak efekty? Moja siostra własnie się umówiła tam z synkiem na konsultację z tym samym problemem. Ma nadzieję, że jak najszybciej ruszą z rehabilitacją. Czy na rehabilitację dojeżdżaliście, czy mozna zostać na miejscu? Czytałyśmy, że są tam jakies turnusy.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 430
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post wto, 24 lip 2018 - 01:14
Post #24

I jak efekty? Moja siostra własnie się umówiła tam z synkiem na konsultację z tym samym problemem. Ma nadzieję, że jak najszybciej ruszą z rehabilitacją. Czy na rehabilitację dojeżdżaliście, czy mozna zostać na miejscu? Czytałyśmy, że są tam jakies turnusy.

--------------------


> ortopeda dla maluszka
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama