Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ortodonta - Warszawa

, pilnie szukam
> , pilnie szukam
Libi
wto, 12 maj 2015 - 11:39
Tak jak w temacie. W związku z tym, że Szymon dorósł do aparatu to musimy koniecznie mu go sprawić.
Dodam, że ma bardzo dużą wadę więc poszukujemy naprawdę dobrego ortodonty no i oczywiście cenowo przystępnego.
Zdaję sobie sprawę, że jak dobry to i drogi, no ale może zna ktoś w miarę niedrogiego a dobrego.
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post wto, 12 maj 2015 - 11:39
Post #1

Tak jak w temacie. W związku z tym, że Szymon dorósł do aparatu to musimy koniecznie mu go sprawić.
Dodam, że ma bardzo dużą wadę więc poszukujemy naprawdę dobrego ortodonty no i oczywiście cenowo przystępnego.
Zdaję sobie sprawę, że jak dobry to i drogi, no ale może zna ktoś w miarę niedrogiego a dobrego.

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
anita b.
wto, 12 maj 2015 - 19:55
Libi, moje dziecko zaczyna właśnie taką samą przygodę. Jeszcze przed wakacjami pewnie założę mu aparat na górę i dół.
Ale jeszcze nie wiem, jak to będzie wyglądało cenowo i nie robiłam jakiegoś szerszego rozpoznania, bo tam gdzie chodzę, pracuje mój znajomy (choć nie jest ortodontą) i dlatego wybrałam tę klinikę, a nie inną.
anita b.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pon, 16 maj 05 - 18:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,157




post wto, 12 maj 2015 - 19:55
Post #2

Libi, moje dziecko zaczyna właśnie taką samą przygodę. Jeszcze przed wakacjami pewnie założę mu aparat na górę i dół.
Ale jeszcze nie wiem, jak to będzie wyglądało cenowo i nie robiłam jakiegoś szerszego rozpoznania, bo tam gdzie chodzę, pracuje mój znajomy (choć nie jest ortodontą) i dlatego wybrałam tę klinikę, a nie inną.


--------------------
anita, mama Łukasza (9.09.2005)
Libi
śro, 13 maj 2015 - 09:16
Ja to wiem, że potrzebuję dobrego ortodontę, bo Szymona wada jest bardzo duża (ma ogólnie trzy wady jednocześnie) i szkoda aby męczył się ze złym aparatem.
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post śro, 13 maj 2015 - 09:16
Post #3

Ja to wiem, że potrzebuję dobrego ortodontę, bo Szymona wada jest bardzo duża (ma ogólnie trzy wady jednocześnie) i szkoda aby męczył się ze złym aparatem.

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
nmn0220
pią, 16 paź 2015 - 17:56
Jeśli chodzi o zakładanie aparatu i sprawy związane z zębami, to polecam gabinet CCS.
Według mnie to najlepszy ortodonta Warszawa.
https://www.ccsludna.pl/uslugi/aparaty-ortodontyczne
nmn0220


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 16 paź 15 - 17:54
Nr użytkownika: 46,574




post pią, 16 paź 2015 - 17:56
Post #4

Jeśli chodzi o zakładanie aparatu i sprawy związane z zębami, to polecam gabinet CCS.
Według mnie to najlepszy ortodonta Warszawa.
https://www.ccsludna.pl/uslugi/aparaty-ortodontyczne


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post nie, 09 paź 2016 - 10:01
Post #5

A czy takie leczenie jest refundowane?
dentysta23
pon, 23 sty 2017 - 13:07
Ja miałam problem ze zgryzem i zanim znalazłam odpowiedniego dentystę to troszkę zeszło/ Dlatego polecam https://danuta-majewska.pl profesjonalne podejście i nie wyciąga kasy co 2 tyg. za wizyty
dentysta23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 23 sty 17 - 13:05
Nr użytkownika: 48,761




post pon, 23 sty 2017 - 13:07
Post #6

Ja miałam problem ze zgryzem i zanim znalazłam odpowiedniego dentystę to troszkę zeszło/ Dlatego polecam https://danuta-majewska.pl profesjonalne podejście i nie wyciąga kasy co 2 tyg. za wizyty
ksentona
wto, 30 lip 2019 - 09:59
Przed założeniem aparatu warto też pomyśleć o porządnym zdjęciu.Przykładowo pantomogram albo tomograf.Wtedy stomatolog będzie miał lepszy wgląd w to jak wygląda stan naszego uzębienia. Bardzo dobra pracownią radiologii stomatologicznej jest Diagdent w Warszawie na ul.Zdobniczej.

Ten post edytował ksentona czw, 01 sie 2019 - 22:22
ksentona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: wto, 28 maj 19 - 17:36
Nr użytkownika: 53,094




post wto, 30 lip 2019 - 09:59
Post #7

Przed założeniem aparatu warto też pomyśleć o porządnym zdjęciu.Przykładowo pantomogram albo tomograf.Wtedy stomatolog będzie miał lepszy wgląd w to jak wygląda stan naszego uzębienia. Bardzo dobra pracownią radiologii stomatologicznej jest Diagdent w Warszawie na ul.Zdobniczej.
Ceda
śro, 10 lut 2021 - 08:43
Z tego co wiem to są refundowane jedynie tymczasowe oraz zdejmowane aparaty. Nie są one jednak tak skuteczne jak stały aparat, poza tym raczej nie usunie się nimi dużej wady. Dziecko moze zapominać je nałożyć na noc. Mają one niestety ale sporo wad.
Sugeruję kontakt z tym ortodontą w Warszawie:
https://www.supradent.pl/aparat-ortodontycz...zed-zalozeniem/

Mają tam aparaty w dobrych cenach oraz naprawdę znają się na tym co robią.
Ceda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 233
Dołączył: wto, 26 lut 19 - 08:28
Nr użytkownika: 52,752




post śro, 10 lut 2021 - 08:43
Post #8

Z tego co wiem to są refundowane jedynie tymczasowe oraz zdejmowane aparaty. Nie są one jednak tak skuteczne jak stały aparat, poza tym raczej nie usunie się nimi dużej wady. Dziecko moze zapominać je nałożyć na noc. Mają one niestety ale sporo wad.
Sugeruję kontakt z tym ortodontą w Warszawie:
https://www.supradent.pl/aparat-ortodontycz...zed-zalozeniem/

Mają tam aparaty w dobrych cenach oraz naprawdę znają się na tym co robią.
> Ortodonta - Warszawa, pilnie szukam
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 15:17
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama