Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

esklepy z zabawkami

> 
iwona.april
śro, 17 sty 2018 - 11:02
Zajrzyj na olxa albo inny portal ogłoszeniowy icon_smile.gif W końcu kto powiedział, że zabawki używane są gorsze? icon_smile.gif A na pewno dużo tańsze.
iwona.april


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pon, 08 sty 18 - 14:06
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 51,274




post śro, 17 sty 2018 - 11:02
Post #21

Zajrzyj na olxa albo inny portal ogłoszeniowy icon_smile.gif W końcu kto powiedział, że zabawki używane są gorsze? icon_smile.gif A na pewno dużo tańsze.

--------------------
Dzieci są zawsze grzeczne... kiedy śpią :)

Magda


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post nie, 04 lut 2018 - 11:21
Post #22

Tak naprawdę ofert z zabawkami znajdziesz mnóstwo w internecie, ale grunt to kupować w sprawdzonych miejscach. Jak najczęściej wybieram takie sklepy jak chociażby sklep e-babystuff.pl. Wtedy mam pewność co do wysokiej jakości i że produkty jest odpowiednio przystosowany dla dziecka.
prosta
śro, 29 sie 2018 - 11:15
Ja kupuję na https://www.lulkowo.pl/. Mają tam spory wybór zabawek edukacyjnych, drewnianych czy pojazdów dla dzieci. Ostatnio kupiłam tam na prezent matę edukacyjną.
prosta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pon, 30 kwi 18 - 13:18
Nr użytkownika: 51,812




post śro, 29 sie 2018 - 11:15
Post #23

Ja kupuję na https://www.lulkowo.pl/. Mają tam spory wybór zabawek edukacyjnych, drewnianych czy pojazdów dla dzieci. Ostatnio kupiłam tam na prezent matę edukacyjną.
beata667
pon, 10 wrz 2018 - 15:26
Ja często sprawdzam na allegro. Zabawki mogą być dużo tańsze, a wystarczy poczekać kilka dni i już są w domu.
beata667


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: pon, 10 wrz 18 - 15:23
Nr użytkownika: 52,029




post pon, 10 wrz 2018 - 15:26
Post #24

Ja często sprawdzam na allegro. Zabawki mogą być dużo tańsze, a wystarczy poczekać kilka dni i już są w domu.
Joan65
pon, 17 wrz 2018 - 12:27
Bardzo polecam sklep https://4kidspoint.pl/ sama robiÄ™ tam zakupy i jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif
Joan65


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pon, 17 wrz 18 - 12:21
Nr użytkownika: 52,056




post pon, 17 wrz 2018 - 12:27
Post #25

Bardzo polecam sklep https://4kidspoint.pl/ sama robiÄ™ tam zakupy i jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif
bawispl
sob, 10 lis 2018 - 10:17
Witajcie icon_mrgreen.gif
przedstawiam Wam nasz nowo otwarty sklep internetowy „bawis.pl.”
Znajdziecie w nim zabawki i akcesoria dla waszych pociech.
Sklep jest całkowicie zdalny dzięki czemu realizacja zamówień przebiega bardzo sprawnie.
Dajemy gwarancję- nie będziecie długo czekać na swoje zamówienie.
Jako, że nasz zespół składa się ze studentów i absolwentów uczelni wyższych na kierunkach informatyka oraz psychologia, nasza działalność kładzie nacisk nie tylko na sprzedaż ale również na innowacyjność oraz edukację.
Co tygodniowe promocjÄ™ cenowe sprawiajÄ… iż możecie „wyhaczyć” zabawki i akcesoria w cenach niższych niż w innych sklepach.
Pozdrawiam i życze miłego weekendu wszystkim rodzicom oraz ich dzieciaczkom icon_biggrin.gif!

#sklep_bawis
#team_bawis
bawispl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 10 lis 18 - 10:11
Nr użytkownika: 52,303




post sob, 10 lis 2018 - 10:17
Post #26

Witajcie icon_mrgreen.gif
przedstawiam Wam nasz nowo otwarty sklep internetowy „bawis.pl.”
Znajdziecie w nim zabawki i akcesoria dla waszych pociech.
Sklep jest całkowicie zdalny dzięki czemu realizacja zamówień przebiega bardzo sprawnie.
Dajemy gwarancję- nie będziecie długo czekać na swoje zamówienie.
Jako, że nasz zespół składa się ze studentów i absolwentów uczelni wyższych na kierunkach informatyka oraz psychologia, nasza działalność kładzie nacisk nie tylko na sprzedaż ale również na innowacyjność oraz edukację.
Co tygodniowe promocjÄ™ cenowe sprawiajÄ… iż możecie „wyhaczyć” zabawki i akcesoria w cenach niższych niż w innych sklepach.
Pozdrawiam i życze miłego weekendu wszystkim rodzicom oraz ich dzieciaczkom icon_biggrin.gif!

#sklep_bawis
#team_bawis
Lilliane
piÄ…, 14 gru 2018 - 10:03
Ja najczesciej kupuje w sklepie internetowym smyka, toys r us i empika.
Lilliane


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 14 gru 18 - 09:57
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 52,436




post piÄ…, 14 gru 2018 - 10:03
Post #27

Ja najczesciej kupuje w sklepie internetowym smyka, toys r us i empika.
Lolek1
piÄ…, 11 sty 2019 - 10:53
Ja z fazymazy kupujÄ™ wszystko dla dziecka https://www.fazymazy.com/kategoria/body
Są też ciuszki handmade
Lolek1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: pią, 11 sty 19 - 10:51
Nr użytkownika: 52,551




post piÄ…, 11 sty 2019 - 10:53
Post #28

Ja z fazymazy kupujÄ™ wszystko dla dziecka https://www.fazymazy.com/kategoria/body
Są też ciuszki handmade

--------------------
martynkaa33
śro, 13 lut 2019 - 14:38
Ja już od dłuższego, dłuższego czasu kupuje zabawki i dodatki dla dziecka przez internet. icon_smile.gif Już przy wcześniejszym dziecku kupowałam tam niesamowite rzeczy dla bobasa. Teraz przy drugim niemowlaku również kupiłam parę zabawek i część wyposażenia pokoju dziecięcego w sklepie malaboo.pl icon_smile.gif Polecam wszystkim ten sklep, ponieważ zabawki z niego odznaczają się wysoką jakością materiałów i wykonania. Kocyki czy pościele są antyalergiczne i nadające się do pranie w pralce icon_wink.gif
martynkaa33


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 01 lut 18 - 14:58
Nr użytkownika: 51,438




post śro, 13 lut 2019 - 14:38
Post #29

Ja już od dłuższego, dłuższego czasu kupuje zabawki i dodatki dla dziecka przez internet. icon_smile.gif Już przy wcześniejszym dziecku kupowałam tam niesamowite rzeczy dla bobasa. Teraz przy drugim niemowlaku również kupiłam parę zabawek i część wyposażenia pokoju dziecięcego w sklepie malaboo.pl icon_smile.gif Polecam wszystkim ten sklep, ponieważ zabawki z niego odznaczają się wysoką jakością materiałów i wykonania. Kocyki czy pościele są antyalergiczne i nadające się do pranie w pralce icon_wink.gif
> esklepy z zabawkami
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:47
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama