Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

luty 2002

> 
M.Madziarek
wto, 01 kwi 2003 - 11:36
Ja bym podzieliła to w ten sposób.
Nataniel Patryk urodzony 01.02.2002r. w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku o godzinie 10:00 przez cesarskie cięcie icon_smile.gif
A dziś ma równo 14 miesięcy !!!
Buuziaki
M.Madziarek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,325
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 238




post wto, 01 kwi 2003 - 11:36
Post #1

Ja bym podzieliła to w ten sposób.
Nataniel Patryk urodzony 01.02.2002r. w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku o godzinie 10:00 przez cesarskie cięcie icon_smile.gif
A dziś ma równo 14 miesięcy !!!
Buuziaki

--------------------
Mama przedszkolaka Natanielka (ur.01.02.2002)
user posted image
mikki*
wto, 01 kwi 2003 - 20:57
hihi a moja weronisia urodzila sie w Gliwicach 6 lutego 2002 -porod silami natury ( tak to fachowo brzmi:))) ), wiec za kilka dni bedzie miec 14 m-cy:)
mikki*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 12:34
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 14




post wto, 01 kwi 2003 - 20:57
Post #2

hihi a moja weronisia urodzila sie w Gliwicach 6 lutego 2002 -porod silami natury ( tak to fachowo brzmi:))) ), wiec za kilka dni bedzie miec 14 m-cy:)

--------------------
Pozdrowienia Ania:) z Weronisia:)
nasza stronka: https://zeus.polsl.gliwice.pl/~stemar/
M.Madziarek
wto, 01 kwi 2003 - 21:51
Mój Natanielek ma krzywe nóżki a prawą nóżką stąpa do środka i martwi mnie to bardzo icon_sad.gif . Dostalam skierowanie do ortopedy, wiec pojde na kontrolę.
A jak nóżki Waszych dzieciaczków.
Piszcie
M.Madziarek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,325
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 238




post wto, 01 kwi 2003 - 21:51
Post #3

Mój Natanielek ma krzywe nóżki a prawą nóżką stąpa do środka i martwi mnie to bardzo icon_sad.gif . Dostalam skierowanie do ortopedy, wiec pojde na kontrolę.
A jak nóżki Waszych dzieciaczków.
Piszcie

--------------------
Mama przedszkolaka Natanielka (ur.01.02.2002)
user posted image
mikki*
śro, 02 kwi 2003 - 18:18
My bylismy u ortopedy i narazie wszystko ok!
mikki*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 12:34
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 14




post śro, 02 kwi 2003 - 18:18
Post #4

My bylismy u ortopedy i narazie wszystko ok!

--------------------
Pozdrowienia Ania:) z Weronisia:)
nasza stronka: https://zeus.polsl.gliwice.pl/~stemar/
M.Madziarek
czw, 03 kwi 2003 - 08:32
Hello.
Wiecie co, mój maluch uwieeeeelbia wprost odkurzacz. Jest to chyba jeden z wielu jego ulubionych sprzętów domowych. Jak tylko usłyszy słowo odkurzacz, to od razu biegnie do szafy i ciągnie mnie za rękę, żebym otworzyła i wyciągnęła odkurzacz.

Jest bardzo żywym i ciekawym świata dzieckiem. Wszystko go interesuje, wszystkiego musi dotknąć, spróbować. Rozumie słowo:"nie", ale próbuje nas zwykle. Jak mówię mu, że nie wolno czegośtam, to on nadal próbuje to wziąć i uśmiecha się patrząć na nas.
hmm...... icon_smile.gif

Pozdrawiam
M.Madziarek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,325
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 238




post czw, 03 kwi 2003 - 08:32
Post #5

Hello.
Wiecie co, mój maluch uwieeeeelbia wprost odkurzacz. Jest to chyba jeden z wielu jego ulubionych sprzętów domowych. Jak tylko usłyszy słowo odkurzacz, to od razu biegnie do szafy i ciągnie mnie za rękę, żebym otworzyła i wyciągnęła odkurzacz.

Jest bardzo żywym i ciekawym świata dzieckiem. Wszystko go interesuje, wszystkiego musi dotknąć, spróbować. Rozumie słowo:"nie", ale próbuje nas zwykle. Jak mówię mu, że nie wolno czegośtam, to on nadal próbuje to wziąć i uśmiecha się patrząć na nas.
hmm...... icon_smile.gif

Pozdrawiam

--------------------
Mama przedszkolaka Natanielka (ur.01.02.2002)
user posted image
iff
czw, 03 kwi 2003 - 21:19
witam,

dopisujÄ™ siÄ™ z Maciejkiem, 8 luty,
Maciejek ma prościutie nóżki, powód dumy mamusi icon_wink.gif
prosto stÄ…pa, czasem siÄ™ zatacza, i robi ruchy jak pijana kaczka

już to pisałam, ale się powtórzę, Maciek zaczął mi przesypiać całe nocki, śpi około 12 h w nocy i przynajmniej 1,5 h w dzień

wychodzą mu teraz trójki i potrafi być "okropny", zęby w ogóle rosną mu dziwnie, bo ma jedynki wszystkie, dwójki górne oraz dwójkę dolną prawą, brak lewej, czwórki górne, i dolną lewą czwórkę, brak prawej i teraz górne trójki... górne zęby wychodzą mu parzyście, dolne miewają kaprysy..

pozdrawiam
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post czw, 03 kwi 2003 - 21:19
Post #6

witam,

dopisujÄ™ siÄ™ z Maciejkiem, 8 luty,
Maciejek ma prościutie nóżki, powód dumy mamusi icon_wink.gif
prosto stÄ…pa, czasem siÄ™ zatacza, i robi ruchy jak pijana kaczka

już to pisałam, ale się powtórzę, Maciek zaczął mi przesypiać całe nocki, śpi około 12 h w nocy i przynajmniej 1,5 h w dzień

wychodzą mu teraz trójki i potrafi być "okropny", zęby w ogóle rosną mu dziwnie, bo ma jedynki wszystkie, dwójki górne oraz dwójkę dolną prawą, brak lewej, czwórki górne, i dolną lewą czwórkę, brak prawej i teraz górne trójki... górne zęby wychodzą mu parzyście, dolne miewają kaprysy..

pozdrawiam
iwona_jm

Go??







post piÄ…, 04 kwi 2003 - 00:06
Post #7

Witam
Moją córeczkę Basię urodziłam 14.02.02 w szpitalu w Gdyni-Redłowie. Cesarskie cięcie - łobuziak nie ułożyła się jak należy icon_wink.gif.
Pozdrawiam.
Iwona
mikki*
piÄ…, 04 kwi 2003 - 10:37
hihi Weronisi tez zabki ziwnie rosna:)) najpierw miala dolne jedynki a potem gorne dwojki i dopiero gorne jedynki:)....no a teraz ma juz i jedynki i dwojki a zaczynaja jej wyrastac czworki:)))))))....a trojek ani sladu hihi
mikki*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 12:34
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 14




post piÄ…, 04 kwi 2003 - 10:37
Post #8

hihi Weronisi tez zabki ziwnie rosna:)) najpierw miala dolne jedynki a potem gorne dwojki i dopiero gorne jedynki:)....no a teraz ma juz i jedynki i dwojki a zaczynaja jej wyrastac czworki:)))))))....a trojek ani sladu hihi

--------------------
Pozdrowienia Ania:) z Weronisia:)
nasza stronka: https://zeus.polsl.gliwice.pl/~stemar/
M.Madziarek
pon, 14 kwi 2003 - 13:45
Przedwczoraj zauważyłam u mojego syncia nowy ząbek, jest to już 9 jego ząbeczek, a znajduje się tak troszkę dalej u góry (wczesniej wyszły mu już jedynki, dwójki, a ten to nie trójka, chyba raczej czwórka, nie jestem dokładnie pewna). W każdym razie cieszymy się, a synek dalej mocno się ślini icon_biggrin.gif

Co do zainteresowania różnymi rzeczami, to dziecię uwielbia sprzątać, zarówno odkurzaczem, jak i zmiotką z szufelką (chodzi i zmiata wszystko), wyciera blat krzesełka chusteczką lub pieluszką . Brudną pieluszkę zawiniętą w woreczek wynosi do łazienki icon_biggrin.gif wink.gif

A dziś rano ledwo otworzył oczka już pokazywał rączką na kurteczkę , aby go wziąć na dwór. Powiedziałam mu, że najpierw musi zjeść śniadanko, to Natuś zaczął ciągnąć krzesełko swoje na środek kuchni, na znak, aby dać mu jeść. Taki mądry dzieciaczek ! icon_eek.gif

Pozdrówka icon_smile.gif
M.Madziarek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,325
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 238




post pon, 14 kwi 2003 - 13:45
Post #9

Przedwczoraj zauważyłam u mojego syncia nowy ząbek, jest to już 9 jego ząbeczek, a znajduje się tak troszkę dalej u góry (wczesniej wyszły mu już jedynki, dwójki, a ten to nie trójka, chyba raczej czwórka, nie jestem dokładnie pewna). W każdym razie cieszymy się, a synek dalej mocno się ślini icon_biggrin.gif

Co do zainteresowania różnymi rzeczami, to dziecię uwielbia sprzątać, zarówno odkurzaczem, jak i zmiotką z szufelką (chodzi i zmiata wszystko), wyciera blat krzesełka chusteczką lub pieluszką . Brudną pieluszkę zawiniętą w woreczek wynosi do łazienki icon_biggrin.gif wink.gif

A dziś rano ledwo otworzył oczka już pokazywał rączką na kurteczkę , aby go wziąć na dwór. Powiedziałam mu, że najpierw musi zjeść śniadanko, to Natuś zaczął ciągnąć krzesełko swoje na środek kuchni, na znak, aby dać mu jeść. Taki mądry dzieciaczek ! icon_eek.gif

Pozdrówka icon_smile.gif

--------------------
Mama przedszkolaka Natanielka (ur.01.02.2002)
user posted image
Buffik
śro, 16 kwi 2003 - 10:29
ale dałam plamę ... icon_redface.gif

chciałam się do Was dołączyć a stworzyłam nowy temat!

No cóż, zdarza się .... Tak więc nie będę się powtarzać, ale mam nadzieję, że przyjmiecie do swego grona mamuśkę z Tarnowskich Gór, która urodziła 27.02.2002 Kubusia ?

reszta wiadomości jest w moim pechowym poście o temacie to ja się dołączam.

Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję, że do rychłego usłyszenia!
Buffik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 148
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 21:41
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 578

GG:


post śro, 16 kwi 2003 - 10:29
Post #10

ale dałam plamę ... icon_redface.gif

chciałam się do Was dołączyć a stworzyłam nowy temat!

No cóż, zdarza się .... Tak więc nie będę się powtarzać, ale mam nadzieję, że przyjmiecie do swego grona mamuśkę z Tarnowskich Gór, która urodziła 27.02.2002 Kubusia ?

reszta wiadomości jest w moim pechowym poście o temacie to ja się dołączam.

Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję, że do rychłego usłyszenia!

--------------------
pozdrawiam cieplutko

Buffik




M.Madziarek
czw, 17 kwi 2003 - 11:12
icon_smile.gif icon_biggrin.gif witaj Buffik !!! Znamy się z eDziecka icon_smile.gif z tegoż samego wątku !
Cieszę się, że i Ty tutaj jesteś. Całuski ogromne dla Kubusia !!!
M.Madziarek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,325
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 238




post czw, 17 kwi 2003 - 11:12
Post #11

icon_smile.gif icon_biggrin.gif witaj Buffik !!! Znamy się z eDziecka icon_smile.gif z tegoż samego wątku !
Cieszę się, że i Ty tutaj jesteś. Całuski ogromne dla Kubusia !!!


--------------------
Mama przedszkolaka Natanielka (ur.01.02.2002)
user posted image
Buffik
czw, 17 kwi 2003 - 11:50
Oj jak miło icon_biggrin.gif , jak miło icon_biggrin.gif !!!

Bardzo się cieszę z przywitania Madziarku! Dziękuję i również wiosennie buziakuję Natanielka oraz inne maluszki.

Kuba od wczoraj zaczął tańczyć ale o dziwo, do melodyjki z takiego jabłka Lego z robaczkiem, ma go od urodzenia i do tej pory skupiał się na waleniu tym jabłkiem w byle co, a tu proszę dla odmiany coś nowego.
Wypina tyłeczek i ugina się na nóżkach i tak sobie podskakuje ale jest przy tym cały szczęśliwy...

Za to uparciuch niemożliwy, a jak mówię nie wolno a coś mu się bardzo podoba to mnie szczypie albo bije i robi się cały czerwony.
Czasami, to aż strach pomysleć, co będzie dalej. A normalnie jest bardzo pogodny, cały czas się śmieje i bardzo lubi towarzystwo innych ludzi. Dzieci uwielbia i ładnie się bawi, nie wyrywa zabawek i daje buzi i ukochuje ile wlezie.

Taki z niego agent .... icon_twisted.gif

Kończę już, po porządki świąteczne czekają icon_sad.gif
Buffik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 148
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 21:41
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 578

GG:


post czw, 17 kwi 2003 - 11:50
Post #12

Oj jak miło icon_biggrin.gif , jak miło icon_biggrin.gif !!!

Bardzo się cieszę z przywitania Madziarku! Dziękuję i również wiosennie buziakuję Natanielka oraz inne maluszki.

Kuba od wczoraj zaczął tańczyć ale o dziwo, do melodyjki z takiego jabłka Lego z robaczkiem, ma go od urodzenia i do tej pory skupiał się na waleniu tym jabłkiem w byle co, a tu proszę dla odmiany coś nowego.
Wypina tyłeczek i ugina się na nóżkach i tak sobie podskakuje ale jest przy tym cały szczęśliwy...

Za to uparciuch niemożliwy, a jak mówię nie wolno a coś mu się bardzo podoba to mnie szczypie albo bije i robi się cały czerwony.
Czasami, to aż strach pomysleć, co będzie dalej. A normalnie jest bardzo pogodny, cały czas się śmieje i bardzo lubi towarzystwo innych ludzi. Dzieci uwielbia i ładnie się bawi, nie wyrywa zabawek i daje buzi i ukochuje ile wlezie.

Taki z niego agent .... icon_twisted.gif

Kończę już, po porządki świąteczne czekają icon_sad.gif

--------------------
pozdrawiam cieplutko

Buffik




M.Madziarek
czw, 17 kwi 2003 - 12:24
icon_biggrin.gif
A ja kupiłam mojemu brzdącowi bączka takiego nakręcanego, buczy toto, Natanielek najpierw się bał, ale teraz chodzi z tym bąkiem i próbuje go nakręcać. Albo pokazuje na niego i tańczy, to znaczy, że mam mu go nakręcić he he icon_biggrin.gif
W ogóle on jakoś tak duuużo tańczy i tak śmieszniutko wink.gif

M.Madziarek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,325
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 238




post czw, 17 kwi 2003 - 12:24
Post #13

icon_biggrin.gif
A ja kupiłam mojemu brzdącowi bączka takiego nakręcanego, buczy toto, Natanielek najpierw się bał, ale teraz chodzi z tym bąkiem i próbuje go nakręcać. Albo pokazuje na niego i tańczy, to znaczy, że mam mu go nakręcić he he icon_biggrin.gif
W ogóle on jakoś tak duuużo tańczy i tak śmieszniutko wink.gif



--------------------
Mama przedszkolaka Natanielka (ur.01.02.2002)
user posted image
Potwora
czw, 17 kwi 2003 - 19:27
Troszkę się za Wami stęskniłam, szkoda, że nie ma tu wszystkich z NASZEGO wątku. Lubiłam czytać o waszych maluszkach.

Przypominam, jestem mama Maksia, urodzonego 24 lutego 2002 we Wrocławiu o 20 45. Maksio waży obecnie 9300 g - nie jest duży ale bardzo ruchliwy i ciekawski. Nowe umiejętności ( z zapałem ćwiczone icon_eek.gif ) to wspinaczki po meblach icon_eek.gif co przyprawia mamę o zawał serca. Maksio też uwielbia odkurzacz, suszarkę do włosów, pralkę - wszystko co hałas czyni icon_lol.gif

Czy wasze Maluchy miały już trzydniówkę? My jeszcze nie, zębów nowych na razie nie widać.

pozdrawiam Ola + Maksio

Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 17 kwi 2003 - 19:27
Post #14

Troszkę się za Wami stęskniłam, szkoda, że nie ma tu wszystkich z NASZEGO wątku. Lubiłam czytać o waszych maluszkach.

Przypominam, jestem mama Maksia, urodzonego 24 lutego 2002 we Wrocławiu o 20 45. Maksio waży obecnie 9300 g - nie jest duży ale bardzo ruchliwy i ciekawski. Nowe umiejętności ( z zapałem ćwiczone icon_eek.gif ) to wspinaczki po meblach icon_eek.gif co przyprawia mamę o zawał serca. Maksio też uwielbia odkurzacz, suszarkę do włosów, pralkę - wszystko co hałas czyni icon_lol.gif

Czy wasze Maluchy miały już trzydniówkę? My jeszcze nie, zębów nowych na razie nie widać.

pozdrawiam Ola + Maksio

M.Madziarek
piÄ…, 18 kwi 2003 - 11:30
Witaj Olu! Oczywiście. że Cię pamiętam! Ucałowanka dla Maksia !
M.Madziarek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,325
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 238




post piÄ…, 18 kwi 2003 - 11:30
Post #15

Witaj Olu! Oczywiście. że Cię pamiętam! Ucałowanka dla Maksia !


--------------------
Mama przedszkolaka Natanielka (ur.01.02.2002)
user posted image
Marta

Go??







post sob, 19 kwi 2003 - 22:50
Post #16

Witam, jestem mamą Jasia z 4 lutego 2002 i też odwiedzałam forum na eDziecku jeszcze z brzuszkiem (z rzadka udawało mi się wtracić swoje conieco, nie śmiała jestem... icon_redface.gif ).

Madziarku, nasze maluchy mają chyba wiele wspólnego: odkurzacz no i te nieszczęsne nóżki. Ale wizyta u ortopedy dopiero przede mną.

Na razie mieliśmy trudne przejścia przed świętami, bo spędziliśmy tydzień w szpitalu i wyszliśmy dopiero w Wielki Piątek icon_sad.gif Jasiu wymiotował przez cały dzień i bardzo się odwodnił. Potem następnego dnia doszła ostra biegunka. Lekarze podejrzewali rotawirusa, ale wyniki okazały się ujemne. więc niewiadomo co tak naprawdę się działo. Po powrocie do domu odkryłam własną teorię.... idą mu zęby i to z 6 na raz icon_exclaim.gif Niedawno wyszły mu 5-tki a tu ma napuchnięte dziąsła 3-jek i 4-rek... Co wy na to?...
Buffik
wto, 22 kwi 2003 - 10:20
Witam poświątecznie !!!

Ufff, nareszcie koniec tego obżarstwa icon_rolleyes.gif !
Ja już nie mogę patrzeć na jedzenie, w przeciwieństwie do Kuby, któremu ostatnio bardzo apetyt dopisuje.

I muszę się pochwalić, wczoraj posadziłam Kubusia 1szy raz na nocnik i zrobił konkretne co nieco!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Jestem teraz bardzo dumna mamuśka. Co prawda jeden promyk słońca wiosny nie czyni, ale dobre i to! Teraz muszę się zmobilizować do systematyczności w tej sprawie ...

A Kubuś ma tylko 8 ząbków (4 jedynki i 4 dwójki) icon_sad.gif i na razie nie zanosi się na nic nowego. Za to włoski rosną mu na potęgę! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif i już go raz sama obcinałam a teraz zastanawiam się nad fryzjerem.
Buffik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 148
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 21:41
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 578

GG:


post wto, 22 kwi 2003 - 10:20
Post #17

Witam poświątecznie !!!

Ufff, nareszcie koniec tego obżarstwa icon_rolleyes.gif !
Ja już nie mogę patrzeć na jedzenie, w przeciwieństwie do Kuby, któremu ostatnio bardzo apetyt dopisuje.

I muszę się pochwalić, wczoraj posadziłam Kubusia 1szy raz na nocnik i zrobił konkretne co nieco!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Jestem teraz bardzo dumna mamuśka. Co prawda jeden promyk słońca wiosny nie czyni, ale dobre i to! Teraz muszę się zmobilizować do systematyczności w tej sprawie ...

A Kubuś ma tylko 8 ząbków (4 jedynki i 4 dwójki) icon_sad.gif i na razie nie zanosi się na nic nowego. Za to włoski rosną mu na potęgę! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif i już go raz sama obcinałam a teraz zastanawiam się nad fryzjerem.

--------------------
pozdrawiam cieplutko

Buffik




M.Madziarek
czw, 24 kwi 2003 - 11:14
Dzieńdoberek icon_smile.gif
Mojemu synkowi wychodzi 9 ząbek, nie wiem, czy już o tym pisałam. icon_biggrin.gif

Po za tym opowiem coÅ› jeszcze :
Natanielek ma jakąś infekcję moczu. Buu... W poniedziałek świąteczny wieczorem miał spuchniętego siusiaczka, czerwonego. Bolał go, Natuś nie mógł spać w nocy.
We wtorek rano szybko pojechaliśmy do lekarza. Od razu daliśmy mocz do badania. Siedziałam z nim w przychodni w łazience, trzymając pojemniczek na mocz przy siusiaczku i czekając aż zrobi siusiu. Chyba ze 20 minut tak siedzieliśmy, aż w końcu się udało.

Wczoraj przyszedł wynik faxem, od razu poszliśmy do pani doktor. Okazało się, że synek ma infekcję moczu.. buuu icon_sad.gif Nati ogólnie dobrze się czuje. Siusiaczek już wygląda normalnie. Daję mu antybiotyk i jakieś kuleczki homeopatyczne
zapisane przez naszÄ… paniÄ… doktor - fanatyczkÄ™ homeopatii.
Za tydzień mam jeszcze raz zrobić badanie moczu i na kontrolę do niej. pójść. Mam nadzieje, ze wszystko będzie w porządku.
Czy któreś z Waszych dzieci też miało coś takiego?
Na początku myślałam, że może siusiaczek jest spuchnięty przez to,że mały ma stulejkę. Ale to nie od tego - okazało się.
A co do stulejki... czy któryś chłopczyk jeszcze to ma ?
Nie wiem, kiedy udać się z tym do lekarza. Podobno do 2 roku życia to ma sie samo skorygować, ale nie wiem...

Tak po za tym to u nas wszystko w porządeczku. A wczoraj kupiłam małemu śliczną piżamkę za 20 zł i synusiowi baardzo się podoba.

M.Madziarek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,325
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 10:21
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 238




post czw, 24 kwi 2003 - 11:14
Post #18

Dzieńdoberek icon_smile.gif
Mojemu synkowi wychodzi 9 ząbek, nie wiem, czy już o tym pisałam. icon_biggrin.gif

Po za tym opowiem coÅ› jeszcze :
Natanielek ma jakąś infekcję moczu. Buu... W poniedziałek świąteczny wieczorem miał spuchniętego siusiaczka, czerwonego. Bolał go, Natuś nie mógł spać w nocy.
We wtorek rano szybko pojechaliśmy do lekarza. Od razu daliśmy mocz do badania. Siedziałam z nim w przychodni w łazience, trzymając pojemniczek na mocz przy siusiaczku i czekając aż zrobi siusiu. Chyba ze 20 minut tak siedzieliśmy, aż w końcu się udało.

Wczoraj przyszedł wynik faxem, od razu poszliśmy do pani doktor. Okazało się, że synek ma infekcję moczu.. buuu icon_sad.gif Nati ogólnie dobrze się czuje. Siusiaczek już wygląda normalnie. Daję mu antybiotyk i jakieś kuleczki homeopatyczne
zapisane przez naszÄ… paniÄ… doktor - fanatyczkÄ™ homeopatii.
Za tydzień mam jeszcze raz zrobić badanie moczu i na kontrolę do niej. pójść. Mam nadzieje, ze wszystko będzie w porządku.
Czy któreś z Waszych dzieci też miało coś takiego?
Na początku myślałam, że może siusiaczek jest spuchnięty przez to,że mały ma stulejkę. Ale to nie od tego - okazało się.
A co do stulejki... czy któryś chłopczyk jeszcze to ma ?
Nie wiem, kiedy udać się z tym do lekarza. Podobno do 2 roku życia to ma sie samo skorygować, ale nie wiem...

Tak po za tym to u nas wszystko w porządeczku. A wczoraj kupiłam małemu śliczną piżamkę za 20 zł i synusiowi baardzo się podoba.



--------------------
Mama przedszkolaka Natanielka (ur.01.02.2002)
user posted image
Buffik
czw, 24 kwi 2003 - 15:11
Madziarku, trzymamy kciuki za Natanielka!!! Kubuś urodził się ze stulejką, ale nasza pani dr (wbrew ogólnej opinii) kazała nam przy kapieli skórkę na siusiaku odciągać i tak też robiliśmy. W tej chiwili już po stulejce nie ma u Kubusia śladu. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i niedługo zapomnicie o chorobie....

Kubuś macha łapką i życzy dużo zdrówka swojemu e koledze.
Buffik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 148
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 21:41
Skąd: Tarnowskie Góry
Nr użytkownika: 578

GG:


post czw, 24 kwi 2003 - 15:11
Post #19

Madziarku, trzymamy kciuki za Natanielka!!! Kubuś urodził się ze stulejką, ale nasza pani dr (wbrew ogólnej opinii) kazała nam przy kapieli skórkę na siusiaku odciągać i tak też robiliśmy. W tej chiwili już po stulejce nie ma u Kubusia śladu. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i niedługo zapomnicie o chorobie....

Kubuś macha łapką i życzy dużo zdrówka swojemu e koledze.

--------------------
pozdrawiam cieplutko

Buffik




Samia

Go??







post piÄ…, 25 kwi 2003 - 09:05
Post #20

Cześć dziewczyny.

Jestemmamą ślicznej lutowej dziewczynki, urodzonej 16.02. w godzinach rannych. Chcę się pochwalić, że moja córeczka umie już założyć sobie sama czaeczkę, pokremować buzię (widzi jak kremuję starszego brata) no i ostatnio mnie zadziwiła, bo już wie do czego służy szminka...Ma 9 równiutkich ząbków i wiecznie uśmiechniętą buźkę. Sama wyrzuca brudnego pamapersa (oczywiście takiego zwiniętego i bez kupki).
Pozdrawiam wszystkie mamusie lutowych dzieciaczków.
Aldona
> luty 2002
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 04:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama