Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

grudzień 2002

> 
katrin
czw, 11 gru 2003 - 01:22
7 grudnia Piotruś skończył ROCZEK.
Na Mikołaja dastał od nas dużą paczkę klocków,a na roczek strasznie duuuuużego misia.Od rodziny chyba z dwadzieścia samochodów(tak jakoś wyszło)Przeróżne,duże,małe,grające,trąbiące,zdalnie sterowane itd.
Teraz moglabym otworzyć solon samochodowy! icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Ten post edytował katrin nie, 26 lip 2009 - 23:49
katrin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: sob, 22 lis 03 - 22:28
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,205




post czw, 11 gru 2003 - 01:22
Post #21

7 grudnia Piotruś skończył ROCZEK.
Na Mikołaja dastał od nas dużą paczkę klocków,a na roczek strasznie duuuuużego misia.Od rodziny chyba z dwadzieścia samochodów(tak jakoś wyszło)Przeróżne,duże,małe,grające,trąbiące,zdalnie sterowane itd.
Teraz moglabym otworzyć solon samochodowy! icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Edi Zet :)
czw, 11 gru 2003 - 10:49
Ja mojemu Igusiowi kupię zabawkę-przebijankę w Ikei. To taka deseczka z nawierconymi otworami, w każdym jest kolorowy, gruby klocek, który przebija się dołączonym młoteczkiem na drugą stronę deseczki.....
Mam nadzieję, że będzie miał radochę po pachy z tej zabawki...
Pozdrawiam
Edi
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post czw, 11 gru 2003 - 10:49
Post #22

Ja mojemu Igusiowi kupię zabawkę-przebijankę w Ikei. To taka deseczka z nawierconymi otworami, w każdym jest kolorowy, gruby klocek, który przebija się dołączonym młoteczkiem na drugą stronę deseczki.....
Mam nadzieję, że będzie miał radochę po pachy z tej zabawki...
Pozdrawiam
Edi

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
Anetka
nie, 28 gru 2003 - 19:54
Haj Dziewczyny-Mamuśki

My jesteśmy właśnie po urodzinkach Dacjanka- 3 grudnia.
Dostał mnóstwo prezentów od rodzinki.
Była naprawde super zabawa!!
W połowie imprezki Dacjanek odleciał.

Mama Aneta i Tata Sebastian
icon_lol.gif


Anetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 112
Dołączył: sob, 29 lis 03 - 12:23
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,227

GG:


post nie, 28 gru 2003 - 19:54
Post #23

Haj Dziewczyny-Mamuśki

My jesteśmy właśnie po urodzinkach Dacjanka- 3 grudnia.
Dostał mnóstwo prezentów od rodzinki.
Była naprawde super zabawa!!
W połowie imprezki Dacjanek odleciał.

Mama Aneta i Tata Sebastian
icon_lol.gif


Edi Zet :)
śro, 14 sty 2004 - 16:19
Hej, co słychać u Waszych Roczniaków?
Edi
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post śro, 14 sty 2004 - 16:19
Post #24

Hej, co słychać u Waszych Roczniaków?
Edi

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
Anetka
wto, 27 sty 2004 - 21:33
[size=18]Halo
To wygląda na to, że już wszystkie maluszki obchodziły już swoje pierwsze urodzinki.
Wszystkiego naj....... kochane łobuziaczki
Anetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 112
Dołączył: sob, 29 lis 03 - 12:23
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,227

GG:


post wto, 27 sty 2004 - 21:33
Post #25

[size=18]Halo
To wygląda na to, że już wszystkie maluszki obchodziły już swoje pierwsze urodzinki.
Wszystkiego naj....... kochane łobuziaczki


--------------------
Aneta mama Dacjanka (ur.3.12.2002r.)
Olsztyn
katrin
pon, 26 kwi 2004 - 01:15
Witajcie,
Wstyd ,a żeby u nas taka cisza zapadla !
Czy naprawdę nikt nie ma nic do powiedzenia.
Przecież każdego dnia nasze pociechy coś nowego odkrywają.
Napewno byłoby miło czytać tak fascynujące opowiadania.
Takie "chwalenie się" poczynaniami wlasnych dzieci wcale nie jest złe.
Mam nadzieje że weżmiecie się do roboty i ryszymy troszke ten nasz rocznik-grudzień 2002r.Ja zacznę:
Chwalę się! Wpiątek kupiliśmy Piotrusiowi rowerek(firma-arti -ten najdrorzszy)-jak go zobaczył to był tylko jeden wielki pisk.!
Prawdopodobnie z zadowolenia,bo odrazu wsiadł na niego i jeżdził.Raczej próbował,bo niedosięga jeszcze pedałów.Bardzo mi się spodobało również zachowanie Piotrusia kiedy to musiał iść spać (a rowerka przecież nie da się wziążć do łóżeczka).Rowerek stal na środku pokoju,synek w drzwiach,szedł do pokoiku ,ale nagle zawrocił poto tylko żeby pocalować rowerek na dobranoc i zrobić mu papa. icon_biggrin.gif
Aż mi serce pękało z zadowolenia i z dumy,że mam tak kochanego i czułego synka.A w sobote cały dzień jakby mógł toby tylko jeżdził.Wkladał wszystko co tylko można było do bagarzników,i jeżdził po pokoju krzycząc BUUUU! BRRRR!Opowiadał mu różne rzeczy po swojemu,a ja myślałam że ze śmiechu i z zachwytu to pękne. icon_biggrin.gif
Ale jakieś dwa tygodnie do tyłu to miałam jeden wieki koszmar-wychodziły mu trójki i czwórki jednocześnie-dolne i górne.HORROR! Noce nie przespane,nic nie chciłjeść ani pić. Zabawa też byla beee! Spacery po dworze odpadały,bo cały czas płakał i marudził.Chcił tylko na ręce do mamy. icon_evil.gif
Teraz jest wszystko o.k. icon_biggrin.gif
Zapraszam na gg-1107252
Ale się rozpędziłam!
A co u was ?Piszcie,czekam z niecirpliwością.
katrin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: sob, 22 lis 03 - 22:28
Skąd: Sosnowiec
Nr użytkownika: 1,205




post pon, 26 kwi 2004 - 01:15
Post #26

Witajcie,
Wstyd ,a żeby u nas taka cisza zapadla !
Czy naprawdę nikt nie ma nic do powiedzenia.
Przecież każdego dnia nasze pociechy coś nowego odkrywają.
Napewno byłoby miło czytać tak fascynujące opowiadania.
Takie "chwalenie się" poczynaniami wlasnych dzieci wcale nie jest złe.
Mam nadzieje że weżmiecie się do roboty i ryszymy troszke ten nasz rocznik-grudzień 2002r.Ja zacznę:
Chwalę się! Wpiątek kupiliśmy Piotrusiowi rowerek(firma-arti -ten najdrorzszy)-jak go zobaczył to był tylko jeden wielki pisk.!
Prawdopodobnie z zadowolenia,bo odrazu wsiadł na niego i jeżdził.Raczej próbował,bo niedosięga jeszcze pedałów.Bardzo mi się spodobało również zachowanie Piotrusia kiedy to musiał iść spać (a rowerka przecież nie da się wziążć do łóżeczka).Rowerek stal na środku pokoju,synek w drzwiach,szedł do pokoiku ,ale nagle zawrocił poto tylko żeby pocalować rowerek na dobranoc i zrobić mu papa. icon_biggrin.gif
Aż mi serce pękało z zadowolenia i z dumy,że mam tak kochanego i czułego synka.A w sobote cały dzień jakby mógł toby tylko jeżdził.Wkladał wszystko co tylko można było do bagarzników,i jeżdził po pokoju krzycząc BUUUU! BRRRR!Opowiadał mu różne rzeczy po swojemu,a ja myślałam że ze śmiechu i z zachwytu to pękne. icon_biggrin.gif
Ale jakieś dwa tygodnie do tyłu to miałam jeden wieki koszmar-wychodziły mu trójki i czwórki jednocześnie-dolne i górne.HORROR! Noce nie przespane,nic nie chciłjeść ani pić. Zabawa też byla beee! Spacery po dworze odpadały,bo cały czas płakał i marudził.Chcił tylko na ręce do mamy. icon_evil.gif
Teraz jest wszystko o.k. icon_biggrin.gif
Zapraszam na gg-1107252
Ale się rozpędziłam!
A co u was ?Piszcie,czekam z niecirpliwością.
Edi Zet :)
śro, 04 sie 2004 - 23:16
O. A mnie się przykro zrobiło, że wątek "grudzień 2002" nie jest taki popularny. Proszę, pociągnijmy go, poopowiadajmy o naszych Grudniakach....
Iguś ma 84 cm wzrostu i waży ok. 13 kg. Jest b. żywym dzieckiem. Ostatnio zaczyna mówić, ale łapie tylko końcówki wyrazów i np. zamiast chodź mówi oć, zamiast monte onte, drzwi to ii, do widzenia to enia itd. Ładnie mówi imiona dzieci np. Ala, to o Alucie Luy wink.gif , Ola, Ula....
Najbardziej lubi oczywiście słodkie rzeczy. Z owoców uwielbia banany. Dziś wpałaszował 8 małych krążków rybnych. Jest żarłokiem i zawsze wszystkim coś podjada.
Z nocnikiem jeszcze na bakier. Owszem usiądzie, zrobi co ma zrobić, ale niestety sam jeszcze nie woła siusiu.
Niestety Iguś jest także złośnikiem. Gdy Ula zabierze mu zabawkę potrafi ją np. boleśnie ugryźć. Np. na mazurach ugryzł Kubusia EwyKW tak mocno, że Mały ma ślad na rączce do tej pory. Bardzo mi przykro z tego powodu.
Iguś bawi się sam. Nie jest jeszcze usocjalizowany, co było widać na wyjeździe. Dzieci sobie i on sobie. Trzymał się zawsze blisko Ulki, ale to raczej chyba ze względu na bezpieczeństwo wink.gif niż z chęci do zabawy z siostrą lub innymi dziećmi, z którymi bawiła się akurat Ulka.
Miłością mojego syna są samochody. Im głośniejszy i z większą ilością alarmów, syren, sygnałow tym lepszy, niestety.... wink.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post śro, 04 sie 2004 - 23:16
Post #27

O. A mnie się przykro zrobiło, że wątek "grudzień 2002" nie jest taki popularny. Proszę, pociągnijmy go, poopowiadajmy o naszych Grudniakach....
Iguś ma 84 cm wzrostu i waży ok. 13 kg. Jest b. żywym dzieckiem. Ostatnio zaczyna mówić, ale łapie tylko końcówki wyrazów i np. zamiast chodź mówi oć, zamiast monte onte, drzwi to ii, do widzenia to enia itd. Ładnie mówi imiona dzieci np. Ala, to o Alucie Luy wink.gif , Ola, Ula....
Najbardziej lubi oczywiście słodkie rzeczy. Z owoców uwielbia banany. Dziś wpałaszował 8 małych krążków rybnych. Jest żarłokiem i zawsze wszystkim coś podjada.
Z nocnikiem jeszcze na bakier. Owszem usiądzie, zrobi co ma zrobić, ale niestety sam jeszcze nie woła siusiu.
Niestety Iguś jest także złośnikiem. Gdy Ula zabierze mu zabawkę potrafi ją np. boleśnie ugryźć. Np. na mazurach ugryzł Kubusia EwyKW tak mocno, że Mały ma ślad na rączce do tej pory. Bardzo mi przykro z tego powodu.
Iguś bawi się sam. Nie jest jeszcze usocjalizowany, co było widać na wyjeździe. Dzieci sobie i on sobie. Trzymał się zawsze blisko Ulki, ale to raczej chyba ze względu na bezpieczeństwo wink.gif niż z chęci do zabawy z siostrą lub innymi dziećmi, z którymi bawiła się akurat Ulka.
Miłością mojego syna są samochody. Im głośniejszy i z większą ilością alarmów, syren, sygnałow tym lepszy, niestety.... wink.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
mazia

Go??







post czw, 03 mar 2005 - 21:19
Post #28

kochane mamusie!!!! mój brzdąc urodził się 13.12.2002r. w piątek o 17.15 (dawna godzina nadawania teleexpresu). Ważył 2830, dł. 51cm, Dziś ma 2 latka i 2 m-ce i jest złobkowym kazanową - dziewczyny za nim szaleją. Jest po prostu wspaniały!!!!!!!!!. pozdrawiam wszystkie mamusie. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
anonimowy

Go??







post wto, 19 lip 2005 - 07:42
Post #29

Witam Was wszystkich.

Moja córeńka urodziła się 22.12.2002r., ale nie o 22:22 icon_smile.gif
Bardzo piękna data, dla mnie jedna z kilku najpiękniejszych w moim życiu.
Wtedy było mnóstwo śniegu, prawdziwa choinka na szpitalnym korytarzu i ten niepowtarzalny klimat Bożego Narodzenia.
Pierwszy raz nie zasiadałam do wigilijnego stołu i dzieliłam się opłatkiem z zupełnie obcymi mi ludźmi. Wyglądali jak anioły, każdy w bieli szpitalnych uniformów ... Byłam daleko od najbliższych, ale czułam, że oni są bardzo blisko mnie, blisko nas. To były takie piękne święta...
mama_oliwki
czw, 30 lis 2006 - 16:16
zajrzałam z ciekawości ale tu cicho strasznie
a oliwkanie długo bo 14.12 bedzie juz 4latka
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
Skąd: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post czw, 30 lis 2006 - 16:16
Post #30

zajrzałam z ciekawości ale tu cicho strasznie
a oliwkanie długo bo 14.12 bedzie juz 4latka

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




mama_oliwki
wto, 04 lis 2008 - 19:44
przez dwa lata nikt tu nie zajrzał? nienie.gif
mama_oliwki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,756
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 18:05
Skąd: skierniewice
Nr użytkownika: 4,257




post wto, 04 lis 2008 - 19:44
Post #31

przez dwa lata nikt tu nie zajrzał? nienie.gif

--------------------
*Majka*

aniołek 12tc 17.03.2001r.

OLIWKA 14.12.2002r.




ERYCZEK 08.07.2006r.




> grudzień 2002
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 06:03
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama