Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Lipiec 2002

> 
Agnieszka
czw, 05 gru 2002 - 09:33
Lipcowe maluchy a co u was słychać???
Agnieszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 88
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:03
Skąd: Katowice-Wełnowiec
Nr użytkownika: 5




post czw, 05 gru 2002 - 09:33
Post #1

Lipcowe maluchy a co u was słychać???

--------------------
Agnieszka mama Szymona i Kamila (dwóch łobuziaków)
Monika

Go??







post nie, 30 mar 2003 - 17:54
Post #2

U nas wszystko w porządku. Dużo jemy icon_lol.gif , mało śpimy icon_cry.gif i ciągle psocimy icon_twisted.gif . Pozdrowienia i całuski śle 8 miesięczny Kubuś i jego 27 letnia mama Monika.
Dorotka25
śro, 02 kwi 2003 - 21:14
[color=blue][/color]. Marcin biega w chodziku, je juz wiele smakolykow, ale zabkow jeszcze nie mamy.... Zaliczylismy juz pare meskich wypadkow, lekko oplakanych i bardzo szybko zapomnianych icon_smile.gif Pozdrawiam, Dorota i Marcinek
Dorotka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 08:25
Nr użytkownika: 134




post śro, 02 kwi 2003 - 21:14
Post #3

[color=blue][/color]. Marcin biega w chodziku, je juz wiele smakolykow, ale zabkow jeszcze nie mamy.... Zaliczylismy juz pare meskich wypadkow, lekko oplakanych i bardzo szybko zapomnianych icon_smile.gif Pozdrawiam, Dorota i Marcinek
ciepła
sob, 05 kwi 2003 - 21:57
To nasz debiut tutaj, więc przepraszam za ewentualne błędy.

Mam 26,5 lat, mój lipcowy maluch 8 miesięcy i 10 dni i ma na imię Joachim. Mieszkamy w Krakowie, ale za 3 miesiące kto wie...

Mam nadzieje, ze wkrótce bedzie nas tu więcej (chodzi mi oczywiście o forum, nie o nasza rodzinkę icon_biggrin.gif ).

Ciepła
ciepła


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 201
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 10:51
SkÄ…d: Malopolska
Nr użytkownika: 411




post sob, 05 kwi 2003 - 21:57
Post #4

To nasz debiut tutaj, więc przepraszam za ewentualne błędy.

Mam 26,5 lat, mój lipcowy maluch 8 miesięcy i 10 dni i ma na imię Joachim. Mieszkamy w Krakowie, ale za 3 miesiące kto wie...

Mam nadzieje, ze wkrótce bedzie nas tu więcej (chodzi mi oczywiście o forum, nie o nasza rodzinkę icon_biggrin.gif ).

Ciepła
Basza
wto, 08 kwi 2003 - 21:54
My też do Was chcemy.My to znaczy Basia ur. 29.07.2003 i mama Basza. Nie możemy się pochwalić takimi sukcesami, bo mała za dużo nam chorowała, ale staramy się nadrabiać stracony czas i wszystko na dobrej drodze. Posyłamy wszystkim lipcowym pociechom "dwuzębny "uśmiech icon_lol.gif
Basza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 169
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 23:29
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 369




post wto, 08 kwi 2003 - 21:54
Post #5

My też do Was chcemy.My to znaczy Basia ur. 29.07.2003 i mama Basza. Nie możemy się pochwalić takimi sukcesami, bo mała za dużo nam chorowała, ale staramy się nadrabiać stracony czas i wszystko na dobrej drodze. Posyłamy wszystkim lipcowym pociechom "dwuzębny "uśmiech icon_lol.gif

--------------------
Basza mama Szymonka i Basi
Ulcia i Julcia
pon, 14 kwi 2003 - 11:09
Urodzona 6 lipca (jak jej tatuś, ale 27 lat wcześbniej). Następnego dzidziusia sprawię sobie na moje 30 urodziny, o! (tj. 28 kwietnia 2005 roku). Gdyby nie alergia, byłoby superrrr! Mam wrażenie, że Juleczka jest najweselszym dzieckiem pod słońcem!
Ulcia i Julcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 381
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 10:08
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 574




post pon, 14 kwi 2003 - 11:09
Post #6

Urodzona 6 lipca (jak jej tatuś, ale 27 lat wcześbniej). Następnego dzidziusia sprawię sobie na moje 30 urodziny, o! (tj. 28 kwietnia 2005 roku). Gdyby nie alergia, byłoby superrrr! Mam wrażenie, że Juleczka jest najweselszym dzieckiem pod słońcem!

--------------------
Bu?ka
Ulcia, mama Julci i Ole?ki
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Ulcia i Julcia
pon, 21 kwi 2003 - 21:33
Dziś znów mnie zaskoczyła! Przeglądałam książeczkę ze zdjęciami zwierząt, opowiadam jej o zwierzątkach, jak mówią, itp. i przy piesku ja mówią "a jak piesek mówi?", a Juleczka "bau, bau".
Ulcia i Julcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 381
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 10:08
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 574




post pon, 21 kwi 2003 - 21:33
Post #7

Dziś znów mnie zaskoczyła! Przeglądałam książeczkę ze zdjęciami zwierząt, opowiadam jej o zwierzątkach, jak mówią, itp. i przy piesku ja mówią "a jak piesek mówi?", a Juleczka "bau, bau".

--------------------
Bu?ka
Ulcia, mama Julci i Ole?ki
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
a.anula
piÄ…, 25 kwi 2003 - 21:01
Meldujemy siÄ™ z Maksiem icon_razz.gif
Maksiu urodził się 2 lipca i ważył 3250. Jest strasznym niejadkiem, trzeba się nieźle nagimnastykować, aby zjadł coś poza cycusiem. No i jest bardzo rozpieszczony (winnę ponosi babcia Maksa icon_wink.gif ).
Maluszek nie toleruje zabawek, tylko same zakazane rzeczy; chodzi już bardzo pewnie i zaczyna się już puszczać.
Pozdrawiamy Anula i skaczÄ…cy po mnie Maks icon_biggrin.gif
a.anula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 11:16
SkÄ…d: Piekary ÅšlÄ…skie
Nr użytkownika: 645




post piÄ…, 25 kwi 2003 - 21:01
Post #8

Meldujemy siÄ™ z Maksiem icon_razz.gif
Maksiu urodził się 2 lipca i ważył 3250. Jest strasznym niejadkiem, trzeba się nieźle nagimnastykować, aby zjadł coś poza cycusiem. No i jest bardzo rozpieszczony (winnę ponosi babcia Maksa icon_wink.gif ).
Maluszek nie toleruje zabawek, tylko same zakazane rzeczy; chodzi już bardzo pewnie i zaczyna się już puszczać.
Pozdrawiamy Anula i skaczÄ…cy po mnie Maks icon_biggrin.gif

--------------------
Ania mama Maksa
jerzu

Go??







post piÄ…, 06 lut 2004 - 13:38
Post #9

Dołączamy do lipcowych "maluchów".
Mamy już półtora roczku...
Dziewczynki urodziły się w 33/34 tygodniu.
Bardzo szybko mimo trudności poporodowych (stan ciężki Asi) i wielu chorób dziewczynek, powychodziły z wcześniactwa i zaczęły wyprzedzać w rozwoju rówieśników.
Obecnie włażą gdzie się da icon_eek.gif , a najlepiej jak to jest stół. icon_rolleyes.gif
Dziewczynki próbują domagać się siadania na nocniki.
Samodzielnie udaje się czasem założyć bucik, z reguły nie na tą nogę co trzeba...
Z bucików to najbardziej lubią... sznorówki wyciągać i pogdryzać icon_smile.gif
Joasia sama potrafi włożyć sznurowadło w jedną dziurkę, tak że nie przeciąga na drugą stronę...
Ogólnie jest wesoło, głośno i jak zawsze masa roboty...

To tak na wstępie.
Jak by ktoś miał jakieś pytania, postaram się odpowiedzieć (w miarę możliwości).
Pozdrawiam.
Zorajda
piÄ…, 12 mar 2004 - 22:54
A mój maluszek urodził się 09.07. 2002 roku i ma na imie Olajest bardzo radosna ibardzo dużo lubi mówić i tak jak tata jest blądynką.
Zorajda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: czw, 11 mar 04 - 11:32
Nr użytkownika: 1,540




post piÄ…, 12 mar 2004 - 22:54
Post #10

A mój maluszek urodził się 09.07. 2002 roku i ma na imie Olajest bardzo radosna ibardzo dużo lubi mówić i tak jak tata jest blądynką.

--------------------
Dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych jesteś całym światem.
Basza
śro, 24 mar 2004 - 23:36
U nas już wiosna, to może powymieniamy nowe doświadczenia.
Basia lata jak szalona, aż trudno uwierzyc, że były jakieś problemy po drodze.Teraz obieramy kierunek ku górze, im wyżej tym ciekawiej icon_lol.gif
Z pieluchą na razie się nie rozstajemy, ale wysadzamy namietnie i już więcej trafionych niz spudłowanych.
W ogóle to rośnie mała kobietka, co to i "malować się" jak mama próbuje i stroić i humorki pokazywać.
Co nowego w waszych domach?
Basza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 169
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 23:29
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 369




post śro, 24 mar 2004 - 23:36
Post #11

U nas już wiosna, to może powymieniamy nowe doświadczenia.
Basia lata jak szalona, aż trudno uwierzyc, że były jakieś problemy po drodze.Teraz obieramy kierunek ku górze, im wyżej tym ciekawiej icon_lol.gif
Z pieluchą na razie się nie rozstajemy, ale wysadzamy namietnie i już więcej trafionych niz spudłowanych.
W ogóle to rośnie mała kobietka, co to i "malować się" jak mama próbuje i stroić i humorki pokazywać.
Co nowego w waszych domach?

--------------------
Basza mama Szymonka i Basi
mamuśka.chłopcaidziewcz

Go??







post piÄ…, 20 sie 2004 - 23:29
Post #12

Artur ur 7.07.2002 .prawda że łatwo zapamietać? co prawda ma juz 2 latka ale to jeszcze mala dzidzia,a musiał ustapić miejsca przy cycu Idusi ur 14.06.2004.troszkę się martwię bo nie mówi więcej na raz niz 2 słowa, ale mam nadzieję że niedlugo zasypie mnie gradem słów
mamuśka.chłidz...
wto, 21 wrz 2004 - 22:47
no i zasypał.Buzia mu sie nie zamyka, powtarza wszystko.czasami jak o coś zapyta to sie zastanawiam skąd zna te slowa icon_biggrin.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 21 wrz 2004 - 22:47
Post #13

no i zasypał.Buzia mu sie nie zamyka, powtarza wszystko.czasami jak o coś zapyta to sie zastanawiam skąd zna te slowa icon_biggrin.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
mamuśka.chłidz...
wto, 26 paź 2004 - 08:50
ujawnij cie sie.Może coś popiszemy?
Arturowi idą trzonowce.Coraz wiecej mówi, jego ulubionym powiedzeniem jest "nie mogę".
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 26 paź 2004 - 08:50
Post #14

ujawnij cie sie.Może coś popiszemy?
Arturowi idą trzonowce.Coraz wiecej mówi, jego ulubionym powiedzeniem jest "nie mogę".

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Ulcia i Julcia
wto, 26 paź 2004 - 09:03
Czy Wasze 2latki też są tak pełne energii? Moje maleństwo od momentu, jak tylko otworzy oczka, skacze i buzia jej się nie zamyka. Czasami to tak buzię zaciska, że zęby zgrzytają. Jak ją ubieram, to w najlepszym razie stoi w miejscu, ale kręci moim łańcuszkiem, albo stara się sięgnąć po coś odległego. Oj, czasami mam dość. Ale jednocześnie dzieciątko ślicznie mówi, śpiewa, zna dużo piosenek, uczy się w tempie iście ekspresowym, nie pamietamy co to pieluszki. Naprawdę jest urocza. No tylko, żeby spokojniejsza była... E tam, zrzędzę.
Ulcia i Julcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 381
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 10:08
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 574




post wto, 26 paź 2004 - 09:03
Post #15

Czy Wasze 2latki też są tak pełne energii? Moje maleństwo od momentu, jak tylko otworzy oczka, skacze i buzia jej się nie zamyka. Czasami to tak buzię zaciska, że zęby zgrzytają. Jak ją ubieram, to w najlepszym razie stoi w miejscu, ale kręci moim łańcuszkiem, albo stara się sięgnąć po coś odległego. Oj, czasami mam dość. Ale jednocześnie dzieciątko ślicznie mówi, śpiewa, zna dużo piosenek, uczy się w tempie iście ekspresowym, nie pamietamy co to pieluszki. Naprawdę jest urocza. No tylko, żeby spokojniejsza była... E tam, zrzędzę.

--------------------
Bu?ka
Ulcia, mama Julci i Ole?ki
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
anonimowy

Go??







post wto, 26 paź 2004 - 11:43
Post #16

CYTAT(Ulcia i Julcia)
Czy Wasze 2latki też są tak pełne energii? Moje maleństwo od momentu, jak tylko otworzy oczka, skacze i buzia jej się nie zamyka. Czasami to tak buzię zaciska, że zęby zgrzytają. Jak ją ubieram, to w najlepszym razie stoi w miejscu, ale kręci moim łańcuszkiem, albo stara się sięgnąć po coś odległego. Oj, czasami mam dość. Ale jednocześnie dzieciątko ślicznie mówi, śpiewa, zna dużo piosenek, uczy się w tempie iście ekspresowym, nie pamietamy co to pieluszki. Naprawdę jest urocza. No tylko, żeby spokojniejsza była... E tam, zrzędzę.
mamuśka.chłidz...
wto, 26 paź 2004 - 11:51
CYTAT(Ulcia i Julcia)
Czy Wasze 2latki też są tak pełne energii? Moje maleństwo od momentu, jak tylko otworzy oczka, skacze i buzia jej się nie zamyka. Czasami to tak buzię zaciska, że zęby zgrzytają. Jak ją ubieram, to w najlepszym razie stoi w miejscu, ale kręci moim łańcuszkiem, albo stara się sięgnąć po coś odległego. Oj, czasami mam dość. Ale jednocześnie dzieciątko ślicznie mówi, śpiewa, zna dużo piosenek, uczy się w tempie iście ekspresowym, nie pamietamy co to pieluszki. Naprawdę jest urocza. No tylko, żeby spokojniejsza była... E tam, zrzędzę.

wyżej to ja tylko zapomnialam się zalogować icon_redface.gif .Artur tez ma nie samowicie dużo enrgii.Czy twoja córa chodzi do żłobka?.My Arturowi zakladamy pieluszkę na noc, zdarza sie nawet kilka dni pod rząd, że jest sucha.W dzień nie nosi od lutego (chyba).staram się go wysadzać w nocy, bo i tak się budzi.Poza tym wstaje w nocy do małej, więc 2w1.chciałabym oduczyć spać Artura w dzień.potem ma za dużo energii i chodzi późno spać.tylko, że sam pada.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 26 paź 2004 - 11:51
Post #17

CYTAT(Ulcia i Julcia)
Czy Wasze 2latki też są tak pełne energii? Moje maleństwo od momentu, jak tylko otworzy oczka, skacze i buzia jej się nie zamyka. Czasami to tak buzię zaciska, że zęby zgrzytają. Jak ją ubieram, to w najlepszym razie stoi w miejscu, ale kręci moim łańcuszkiem, albo stara się sięgnąć po coś odległego. Oj, czasami mam dość. Ale jednocześnie dzieciątko ślicznie mówi, śpiewa, zna dużo piosenek, uczy się w tempie iście ekspresowym, nie pamietamy co to pieluszki. Naprawdę jest urocza. No tylko, żeby spokojniejsza była... E tam, zrzędzę.

wyżej to ja tylko zapomnialam się zalogować icon_redface.gif .Artur tez ma nie samowicie dużo enrgii.Czy twoja córa chodzi do żłobka?.My Arturowi zakladamy pieluszkę na noc, zdarza sie nawet kilka dni pod rząd, że jest sucha.W dzień nie nosi od lutego (chyba).staram się go wysadzać w nocy, bo i tak się budzi.Poza tym wstaje w nocy do małej, więc 2w1.chciałabym oduczyć spać Artura w dzień.potem ma za dużo energii i chodzi późno spać.tylko, że sam pada.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Ulcia i Julcia
wto, 26 paź 2004 - 22:02
A ile śpi w dzień? Może za dużo? Juluśka jak śpi więcej niż 1,5h, to wieczorem ma problemy z zaśnięciem. A w nocy śpi 10-11h. Ale czasami budzi się i nie może zasnąć, choć już duuuużo rzadziej. Syn mojej koleżanki kima do 16:00 i kładzie się spać o 24:00 - dlA mnie koszmar.
Ulcia i Julcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 381
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 10:08
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 574




post wto, 26 paź 2004 - 22:02
Post #18

A ile śpi w dzień? Może za dużo? Juluśka jak śpi więcej niż 1,5h, to wieczorem ma problemy z zaśnięciem. A w nocy śpi 10-11h. Ale czasami budzi się i nie może zasnąć, choć już duuuużo rzadziej. Syn mojej koleżanki kima do 16:00 i kładzie się spać o 24:00 - dlA mnie koszmar.

--------------------
Bu?ka
Ulcia, mama Julci i Ole?ki
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
mamuśka.chłidz...
pią, 29 paź 2004 - 18:06
no właśnie czasami spi w dzień nawet 3 godz.Niestety opcja z budzeniem nie wchodzi w rachube.Jest nie możliwy jak nie dośpi.Najpóźniej chodzi spać ok.22 .Chciałabym to zmienić,ale wieczorem muszę poświęcić też czas córeczce.tzn. wykąpać uśpić.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post pią, 29 paź 2004 - 18:06
Post #19

no właśnie czasami spi w dzień nawet 3 godz.Niestety opcja z budzeniem nie wchodzi w rachube.Jest nie możliwy jak nie dośpi.Najpóźniej chodzi spać ok.22 .Chciałabym to zmienić,ale wieczorem muszę poświęcić też czas córeczce.tzn. wykąpać uśpić.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
anonimowy

Go??







post sob, 06 lis 2004 - 18:31
Post #20

Karolina coraz częściej rezygnuje z dziennej drzemki, natomiast jak już zaśnie to zasypia wtedy właśnie w okolicach 23, 24. Poza tym w nocy budzi się jeszcze ze dwa razy, ale może dlatego, ze jeszcze ją karmię piersią. Od dzisiaj zaczynamy odzwyczajanie i jak na razie wytrzymała cały dzień.
Poza tym jest uroczą, słodką dziewczynką, która tańczy, śpiewa, biega. Często zakłada moje buty, bierze torebkę i traktuje mnie jak swoje dziecko. W ten sposób dostarcza nam niezłej rozrywki icon_biggrin.gif
pozdrawiam
> Lipiec 2002
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 14:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama