Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

Lipiec 2002

> 
iwona28
sob, 10 wrz 2005 - 19:05
Moja Gabrysia tez nie przepada za kolorowaniem,czasem nawet zastanawiam sie czy to nie miał być chłopczyk,bo nie źle daje mi popalić.Siostrze też coś ostatnio częściej dokucza.
Bardzo za to lubi bawic sie sama i głośno przy tym opowiadając sobie. icon_biggrin.gif
WidzÄ™,ze jest nas tu niewiele.
iwona28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: pon, 10 sty 05 - 14:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 2,514

GG:


post sob, 10 wrz 2005 - 19:05
Post #61

Moja Gabrysia tez nie przepada za kolorowaniem,czasem nawet zastanawiam sie czy to nie miał być chłopczyk,bo nie źle daje mi popalić.Siostrze też coś ostatnio częściej dokucza.
Bardzo za to lubi bawic sie sama i głośno przy tym opowiadając sobie. icon_biggrin.gif
WidzÄ™,ze jest nas tu niewiele.

--------------------
user posted image

user posted image
Lila_
sob, 10 wrz 2005 - 23:43
Jak lipiec 2002 to jeszcze i my icon_biggrin.gif

Emilka z 09.VII - poczÄ…tkujÄ…cy przedszkolaczek icon_smile.gif

Potrafi już kłocić sie , bić z bratem , wrzeszczeć jak sie złości lub cos chce - ale to zasługa brata wink.gif

Świetnie jeździ na normalnym rowerze już od roku a teraz to już na stojąco i z jedną ręka próbuje icon_rolleyes.gif
Lubi rysowac ale swoje własne dzieła, uwielbia książki - co niektóre to już sama recytuje, puzzle i wszelakie układanki.
Ogólnie to z Niej mieszanka wybuchowa czasami - raz słodki aniołek a raz mały urwisek wink.gif

Ale w przedszkolu jednak tęskni za mamą i płacze icon_sad.gif
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post sob, 10 wrz 2005 - 23:43
Post #62

Jak lipiec 2002 to jeszcze i my icon_biggrin.gif

Emilka z 09.VII - poczÄ…tkujÄ…cy przedszkolaczek icon_smile.gif

Potrafi już kłocić sie , bić z bratem , wrzeszczeć jak sie złości lub cos chce - ale to zasługa brata wink.gif

Świetnie jeździ na normalnym rowerze już od roku a teraz to już na stojąco i z jedną ręka próbuje icon_rolleyes.gif
Lubi rysowac ale swoje własne dzieła, uwielbia książki - co niektóre to już sama recytuje, puzzle i wszelakie układanki.
Ogólnie to z Niej mieszanka wybuchowa czasami - raz słodki aniołek a raz mały urwisek wink.gif

Ale w przedszkolu jednak tęskni za mamą i płacze icon_sad.gif

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

mamuśka.chłidz...
nie, 11 wrz 2005 - 08:41
Witaj Lila icon_exclaim.gif
Miło,że jest nas więcej aktywnych w tym wątku. icon_lol.gif

U nas to Artur jest "rozrabiaką", a Ida "aniołkiem". Chociaż razem potrafia przewrócić dom do góry nogami.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post nie, 11 wrz 2005 - 08:41
Post #63

Witaj Lila icon_exclaim.gif
Miło,że jest nas więcej aktywnych w tym wątku. icon_lol.gif

U nas to Artur jest "rozrabiaką", a Ida "aniołkiem". Chociaż razem potrafia przewrócić dom do góry nogami.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
iwona28
nie, 11 wrz 2005 - 11:59
Witaj Lila_ cieszę sie ,ż ejest nas więcej.
Moja Gabrysia to też mieszanka wybuchowa.Na rowerku też już jeździ,ale jak na razie na trzech kółkach,choć ostatnio bardo rzadko z nią na niego wychodzimy.Nasze jak już coś rysuje to też są to raczej jej dzieła nic jeszcze oprócz słoneczka i kilku kresek nie potrafi narysowac,mam nadzieję ,ze to sie wkrótce zmieni i zacznie coś więcej rysować.
Nasza jeszcze niechodzi do przedszola,ale mamy zamiar zapisać ją w przysłym roku i jużsie martwie jak obie to rozstanie zniesiemy.
iwona28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: pon, 10 sty 05 - 14:18
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 2,514

GG:


post nie, 11 wrz 2005 - 11:59
Post #64

Witaj Lila_ cieszę sie ,ż ejest nas więcej.
Moja Gabrysia to też mieszanka wybuchowa.Na rowerku też już jeździ,ale jak na razie na trzech kółkach,choć ostatnio bardo rzadko z nią na niego wychodzimy.Nasze jak już coś rysuje to też są to raczej jej dzieła nic jeszcze oprócz słoneczka i kilku kresek nie potrafi narysowac,mam nadzieję ,ze to sie wkrótce zmieni i zacznie coś więcej rysować.
Nasza jeszcze niechodzi do przedszola,ale mamy zamiar zapisać ją w przysłym roku i jużsie martwie jak obie to rozstanie zniesiemy.

--------------------
user posted image

user posted image
mamuśka.chłidz...
pon, 13 lut 2006 - 09:35
Co tam u was słychać?
Czasem gdzieś na różnych wątkach któraś napisze, a tu cisza icon_sad.gif

Artur rośnie, rozrabija tak jak wcześniej. Nie chodzi do przedszkola, chodź chcemy to zmienić. Nauczył się jedźić na nartach i łyżwach w tym roku, przy staraniach babci Krysi. Mamy problem z kolorami i nie wymawia litery: "r". Ostatnio aktywnie pomaga mi przy obiadach np ucierać jabłko lub marchewke.

Teraz czekam wieści od was...
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post pon, 13 lut 2006 - 09:35
Post #65

Co tam u was słychać?
Czasem gdzieś na różnych wątkach któraś napisze, a tu cisza icon_sad.gif

Artur rośnie, rozrabija tak jak wcześniej. Nie chodzi do przedszkola, chodź chcemy to zmienić. Nauczył się jedźić na nartach i łyżwach w tym roku, przy staraniach babci Krysi. Mamy problem z kolorami i nie wymawia litery: "r". Ostatnio aktywnie pomaga mi przy obiadach np ucierać jabłko lub marchewke.

Teraz czekam wieści od was...

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
anonimowy

Go??







post pon, 13 lut 2006 - 09:43
Post #66

Witam.Gabrysia też nadal nie chodzi do przedszkola i niewiem czy to sie szybko zmieni,chyba że nagła praca sie znajdzie.Moja córcia też miala problem z kolorami,ale już je zna,ale przechodziliśmy z nią horrory kolorkowe.Z "r" nie było problemów bo wymawia od samego początku i bardzo mocno je artykuluje,bardzo przypomina "r" francuzów.Niestety na nartach i łyżwach nie umie jeszcze jeździć.Masz zdolnego synka,u nas na nartach w zeszłym roku uczyła siestarsza,a młodsza dopiero za rok jak będzie miała narty po starszej.Jest straszną gadułą i wszędzie jej pełno,uwielbia sama sie bawić i dużo mówi do siebie.
mamuśka.chłidz...
wto, 14 lut 2006 - 08:39
iwona28 po imieniu córeczki przypuszczam, że gościem byłaś ty. icon_lol.gif
Artur jest bardzo sprawny fizycznie, manualnie. Z tym "r" mamy problem od samego poczÄ…tku.
Co do gadulstwa to Arturowi buzia się nie zamyka.Może wybierzemy się do kina na BambiII icon_question.gif . Będzie to jego debiut kinowy, byliśmy tylko w teatrzyku dziecięcym.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post wto, 14 lut 2006 - 08:39
Post #67

iwona28 po imieniu córeczki przypuszczam, że gościem byłaś ty. icon_lol.gif
Artur jest bardzo sprawny fizycznie, manualnie. Z tym "r" mamy problem od samego poczÄ…tku.
Co do gadulstwa to Arturowi buzia się nie zamyka.Może wybierzemy się do kina na BambiII icon_question.gif . Będzie to jego debiut kinowy, byliśmy tylko w teatrzyku dziecięcym.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
> Lipiec 2002
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 05:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama