Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
21 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Sierpień 2002

> 
Agnieszka
czw, 05 gru 2002 - 09:33
A jak miewaja siÄ™ dzieci urodzone w sierpniu??
Agnieszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 88
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:03
Skąd: Katowice-Wełnowiec
Nr użytkownika: 5




post czw, 05 gru 2002 - 09:33
Post #1

A jak miewaja siÄ™ dzieci urodzone w sierpniu??

--------------------
Agnieszka mama Szymona i Kamila (dwóch łobuziaków)
ewa_zeler
czw, 05 gru 2002 - 09:55
Ja urodziłam Basię 04 sierpnia tego roku. Jest ona bardzo spokojnym i ślicznym dzieckiem.
ewa_zeler


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 72
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 11:06
SkÄ…d: jaworzno
Nr użytkownika: 9




post czw, 05 gru 2002 - 09:55
Post #2

Ja urodziłam Basię 04 sierpnia tego roku. Jest ona bardzo spokojnym i ślicznym dzieckiem.
Dorka

Go??







post piÄ…, 07 mar 2003 - 12:32
Post #3

Witam
Jestem mamą Krzysia urodzonego 10 sierpnia 2002 i Wojtka (też sierpniowego, ale 1998). Teraz jestem na urlopie wypoczynkowym, a wkrótce będę na wychowawczym icon_lol.gif . Cieszę się swym macierzyństwem i z radaścią przyjmuję wszystkie aspekty bycia mamą. Chętnie nawiążę znajomość internetową, i nie tylko, z innymi mamami z Wrocławia (raczej część południowa), by porozmawiać nie tylko o dzieciach (podróże, kultura, polityka..., ale i to co nam najbliższe wychowanie, rodzina, praca itd.) Pozdrawiam wszystkie mamy
Dorka
Anita

Go??







post wto, 11 mar 2003 - 13:03
Post #4

Czesc :)
Jestem tutaj nowa i nie bardzo wiem jak sie tutaj wysyla posty.
Jestem mama Jakuba urodzonego 14 sierpnia 2002r. Chetnie popisze z wami, jesli oczywiscie mi pozwoli na to kochany synek :D . Jestem z Wrocławia. Nio i musze konczyc bo juz Kubs wstal.
Pozdrawiam
mamajuniora

Go??







post piÄ…, 21 mar 2003 - 21:26
Post #5

Witam,
Junior urodził sie 1 sierpnia o 9.25 rano . Pamiętam było bardzo gorąco uff!!. Na razie rozwija się dobrze, choć miał jeden problem- dysplazja. Teraz jest wszystko ok. Samodzielne siedzenie ma jednak opóźnione, zaczyna za to raczkować
Pozdrawiam,
mama juniora
kasia.sj
czw, 27 mar 2003 - 20:08
Witajcie
Nie wiem czy to się liczy. Zuza miała się urodzić 10 sierpnia, ale zmieniła zdanie i przyszła na świat 30 lipca, ale ja i tak się identyfikuje z sierpniówkami icon_lol.gif
Jestem z Piaseczna i mam 32 lata (ale nie wyglądam icon_redface.gif ). Zuza jest super: umie chodzić po schodach, łazi przy meblach a nawet próbuje stać samodzielnie
. Nauczyłam ją bardzo użytecznego słowa TATA DAJ icon_razz.gif
Niestety Zuze bawią różne rzeczy dotąd dopóki się ich uczy. Jak już 30 schodów pokonuje poniżej min. to odmówiła chodzenia po nich.

Pozdrawiam Kasia
kasia.sj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 34
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 11:36
SkÄ…d: Piaseczno /W-wa
Nr użytkownika: 141




post czw, 27 mar 2003 - 20:08
Post #6

Witajcie
Nie wiem czy to się liczy. Zuza miała się urodzić 10 sierpnia, ale zmieniła zdanie i przyszła na świat 30 lipca, ale ja i tak się identyfikuje z sierpniówkami icon_lol.gif
Jestem z Piaseczna i mam 32 lata (ale nie wyglądam icon_redface.gif ). Zuza jest super: umie chodzić po schodach, łazi przy meblach a nawet próbuje stać samodzielnie
. Nauczyłam ją bardzo użytecznego słowa TATA DAJ icon_razz.gif
Niestety Zuze bawią różne rzeczy dotąd dopóki się ich uczy. Jak już 30 schodów pokonuje poniżej min. to odmówiła chodzenia po nich.

Pozdrawiam Kasia

--------------------
mama Zuzi-kangurka z edziecka.
blesia
czw, 03 kwi 2003 - 10:22
Moja córcia Zuza urodziła się 30 sierpnia (miała sie urodzić 15 dni później ale i tak mój mąz ubolewa, że nie urodziła sie 19.08 bo te lwy sa najlepsze icon_lol.gif ), pełza ale nie raczkuje, czasem marudzi, ale więcej (od jakiegoś miesiąca) się usmiecha i wydaje śmieszne dzwięki np. patrzy na zabawke i ojjojojoj woła icon_biggrin.gif blesia
blesia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 16:53
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 265




post czw, 03 kwi 2003 - 10:22
Post #7

Moja córcia Zuza urodziła się 30 sierpnia (miała sie urodzić 15 dni później ale i tak mój mąz ubolewa, że nie urodziła sie 19.08 bo te lwy sa najlepsze icon_lol.gif ), pełza ale nie raczkuje, czasem marudzi, ale więcej (od jakiegoś miesiąca) się usmiecha i wydaje śmieszne dzwięki np. patrzy na zabawke i ojjojojoj woła icon_biggrin.gif blesia

--------------------
blesia
Atena
piÄ…, 04 kwi 2003 - 00:16
Cześć dziewczyny sierpniowych maluszków!
Moja Rybka wprawdzie urodziła się 1-go września ale ja już tak się przyzwyczaiłam do przynależności do sierpniówek,że nie mogę się jakoś przestawić icon_biggrin.gif

Czy wasze maluchy już raczkują?
Bo moja Rybka jeszcze nie,i chyba wcale nie zamierza-stoi bardzo chętnie ale o raczkowaniu mowy nie ma...


kasia z leniwÄ… RybkÄ… icon_smile.gif
Atena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,646
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:36
SkÄ…d: Kabaty :)
Nr użytkownika: 167

GG:


post piÄ…, 04 kwi 2003 - 00:16
Post #8

Cześć dziewczyny sierpniowych maluszków!
Moja Rybka wprawdzie urodziła się 1-go września ale ja już tak się przyzwyczaiłam do przynależności do sierpniówek,że nie mogę się jakoś przestawić icon_biggrin.gif

Czy wasze maluchy już raczkują?
Bo moja Rybka jeszcze nie,i chyba wcale nie zamierza-stoi bardzo chętnie ale o raczkowaniu mowy nie ma...


kasia z leniwÄ… RybkÄ… icon_smile.gif

--------------------



Anita.W
piÄ…, 04 kwi 2003 - 09:55
Czesc
Moj Kubus tez jeszcze nie raczkuje i tez chetnie stoi. Czasami sie katurla ale do tego musza byc zabawki gdzies na boku a nie przed nim. Najbardziej jednak lubi byc na raczkach i szarpac moje ucho albo lapac za policzki i wsadzac paluszki do nosa
Pozdrawiam Anita i Kuba
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post piÄ…, 04 kwi 2003 - 09:55
Post #9

Czesc
Moj Kubus tez jeszcze nie raczkuje i tez chetnie stoi. Czasami sie katurla ale do tego musza byc zabawki gdzies na boku a nie przed nim. Najbardziej jednak lubi byc na raczkach i szarpac moje ucho albo lapac za policzki i wsadzac paluszki do nosa
Pozdrawiam Anita i Kuba


--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Daretka

Go??







post piÄ…, 04 kwi 2003 - 13:18
Post #10

.
anonimowy

Go??







post piÄ…, 04 kwi 2003 - 14:28
Post #11

Hej Aneta
My juz sie znamy jak "stare konie" hi hi co forum to my icon_lol.gif
Pozdrawiam i lece do mojej marudy
ps. Fajnie ze tu mozna wstawiac te niesamowite gify
Anita.W
piÄ…, 04 kwi 2003 - 14:31
oj zapomnialam sie zalogowac ale ten gosc to ja icon_biggrin.gif
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post piÄ…, 04 kwi 2003 - 14:31
Post #12

oj zapomnialam sie zalogowac ale ten gosc to ja icon_biggrin.gif

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Daretka

Go??







post piÄ…, 04 kwi 2003 - 18:50
Post #13

...
agutek
piÄ…, 04 kwi 2003 - 22:50
Moja kochana córeczka-sierpnióweczka (12 VII 13.15) kwitnie razem z wiosną icon_biggrin.gif Z każdym dniem jest jakby dłuższa (może to złudzenie bo Tosia przeszła do pionu). Z wiosną i pierwszą zielenią Tosi bujneły zęby - hm... trochę szumnie napisałam - jeden ząbek, a tak na prawdę to dopiero koronkę widać - radość niepojęta. Wiem że niektóre dzieci mają już piękne "klawiaturki". Ja namówiłam córkę wizją pysznych kabanosów rihihihi.

Będę wpadała na to forum icon_biggrin.gif . Bardzo mi się podoba! gdyby nie szata graficzna to było by jak na edziecko a i brygada jest "tamtejsza". Gazetowe forum jest metaliczno-chłodne.

Pozdrawiam i życzę radostek w czasie pierwszej wiosny naszych maluchów
agutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 577
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:10
Nr użytkownika: 404




post piÄ…, 04 kwi 2003 - 22:50
Post #14

Moja kochana córeczka-sierpnióweczka (12 VII 13.15) kwitnie razem z wiosną icon_biggrin.gif Z każdym dniem jest jakby dłuższa (może to złudzenie bo Tosia przeszła do pionu). Z wiosną i pierwszą zielenią Tosi bujneły zęby - hm... trochę szumnie napisałam - jeden ząbek, a tak na prawdę to dopiero koronkę widać - radość niepojęta. Wiem że niektóre dzieci mają już piękne "klawiaturki". Ja namówiłam córkę wizją pysznych kabanosów rihihihi.

Będę wpadała na to forum icon_biggrin.gif . Bardzo mi się podoba! gdyby nie szata graficzna to było by jak na edziecko a i brygada jest "tamtejsza". Gazetowe forum jest metaliczno-chłodne.

Pozdrawiam i życzę radostek w czasie pierwszej wiosny naszych maluchów
Zofelia
sob, 05 kwi 2003 - 11:09
Cześć,

Niesamowite.

W kilka dni powstało kilka nowych podforów i między innymi forum dla sierpnia. I ludzie znajomi icon_smile.gif
Hej - to my, Zosia i Maks urodzony 1-go sierpnia 2002 r. Bardzo punktualnie - dokładnie w dniu terminu.

Będę tu od czasu do czasu coś skrobać.
Na początek napiszę, ze Maksio od wczoraj wędruje po całej podłodze (raczkuje) i rozrabia - otwiera szuflady, zrzuca rózne rzeczy - przed chwila lampę, a wczoraj doniczkę. Nadeszły nowe czasy.

Zosia
Zofelia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 258
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 21:23
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 221




post sob, 05 kwi 2003 - 11:09
Post #15

Cześć,

Niesamowite.

W kilka dni powstało kilka nowych podforów i między innymi forum dla sierpnia. I ludzie znajomi icon_smile.gif
Hej - to my, Zosia i Maks urodzony 1-go sierpnia 2002 r. Bardzo punktualnie - dokładnie w dniu terminu.

Będę tu od czasu do czasu coś skrobać.
Na początek napiszę, ze Maksio od wczoraj wędruje po całej podłodze (raczkuje) i rozrabia - otwiera szuflady, zrzuca rózne rzeczy - przed chwila lampę, a wczoraj doniczkę. Nadeszły nowe czasy.

Zosia

--------------------
Zofelia
wercia
sob, 05 kwi 2003 - 12:52
Cześć icon_biggrin.gif
Natalka urodziła się 11 sierpnia icon_cool.gif o godzinie 0.40 w niedzielę icon_lol.gif
Wychodzi na to,że bendę miała podójnego lenia w domu icon_cool.gif
Pozdrawiam icon_eek.gif
wercia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 63
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 23:23
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 407

GG:


post sob, 05 kwi 2003 - 12:52
Post #16

Cześć icon_biggrin.gif
Natalka urodziła się 11 sierpnia icon_cool.gif o godzinie 0.40 w niedzielę icon_lol.gif
Wychodzi na to,że bendę miała podójnego lenia w domu icon_cool.gif
Pozdrawiam icon_eek.gif
Atena
nie, 06 kwi 2003 - 11:15
Oj Werciu droga!
moja Rybka również urodzona w niedzielę o 24.35!!!
I u mnie w domu pewnie lenia nie zabraknie icon_wink.gif

Jak narazie co prawda naleniwą nie wygląda,ma ochotę na wszystko,jakby mogla to wszędzie by poszla-niestety jeszcze do chodzenia troszkę czasu nam zostało-ale chęci są wieeelike icon_razz.gif !!!!!!


kasia z RybkÄ… icon_lol.gif
Atena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,646
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:36
SkÄ…d: Kabaty :)
Nr użytkownika: 167

GG:


post nie, 06 kwi 2003 - 11:15
Post #17

Oj Werciu droga!
moja Rybka również urodzona w niedzielę o 24.35!!!
I u mnie w domu pewnie lenia nie zabraknie icon_wink.gif

Jak narazie co prawda naleniwą nie wygląda,ma ochotę na wszystko,jakby mogla to wszędzie by poszla-niestety jeszcze do chodzenia troszkę czasu nam zostało-ale chęci są wieeelike icon_razz.gif !!!!!!


kasia z RybkÄ… icon_lol.gif

--------------------



Daretka

Go??







post nie, 06 kwi 2003 - 19:15
Post #18

.
sudari

Go??







post pon, 07 kwi 2003 - 12:57
Post #19

Hej sierpnióweczki,

poczytywałam na gazecie i zastanawiałam się gdzie jest reszta. Faktycznie tu jest fajniej. Tylko żebysmy wszystkie były w jednym miejscu to by było jeszcze fajniej icon_sad.gif .
A teraz pora się przedstawić na nowym forum:
Gosia mama Wikuni urodzonej 02.08.2002 o godzinie 04:00. Ja za to lenia bez obaw miec nie będę bo po pierwsze o 4 rano, a po drugie jak to niektórzy mówią piątek (dzień targowy) icon_mrgreen.gif . Wika urodziła się malutka 2450 kg i 49 cm, ale bardzo szybko nadrobiła. Teraz ma już 7600 i 72 cm, a więc przestała odstawać od normy icon_biggrin.gif . Ciągle apetyt dopisuje, ale niestety ma alergię i jak na razie je bardzo mało różności (tylko marchewka, kaszka kukurydziana, kleik ryżowy, buraczki wprowadzamy kurczaka bo po indyku było bardzo źle no i wstrętny Nutramigen). Z piersi sama zrezygnowała w wieku 7 m-cy icon_cry.gif .
Jeszcze nie raczkuje, ale ładnie siedzi. Ostatnio już siedzenie się znudziło - chodzić by się chciało, ale sama nie umie, a nowe rzeczy ogląda ochoczo, a więc co icon_question.gif trzeba nosić.
Ma jeden ząbek (a właściwie połowę), ale już i drugi drąży temat icon_lol.gif .
Ale się rozpisałam. Kończę co by Was nie zanudzić, bo ja jak każda matka mogę o niej rozprawiać godzinami.

Pozdrawiamy.
Anita.W
pon, 07 kwi 2003 - 15:14
Czesc
Zima do nas zawitala a ja juz myslalam ze bedzie tak pieknie i wiosennie i zielono i pachnaco ech....
Ja tez napsze cos o nas. Kuba urodzil sie 14.08 o 10:49 w srode przez cesarke tez przyszedl wczesniej na swiat niz powinien ale to dla tego ze lekarz chcial isc na urlop. Wazyl 3000g i mierzyl 51cm wiec byl taaaki malutki a teraz to kawal chlopa. ile wazy to napisze po bilansie bo sie powoli termin zbliza ale mysle ze ponad 8kg. Kuba lubi jesc i je wszystko co mu dam niestety tez ma alergie i to na laktoze ale nie chce z cyca zrezygnowac wiec nie dostaje mieszanki. No to musze konczyc bo juz wstalo moje szczescie
pozdrawiam Anita i Kuba
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post pon, 07 kwi 2003 - 15:14
Post #20

Czesc
Zima do nas zawitala a ja juz myslalam ze bedzie tak pieknie i wiosennie i zielono i pachnaco ech....
Ja tez napsze cos o nas. Kuba urodzil sie 14.08 o 10:49 w srode przez cesarke tez przyszedl wczesniej na swiat niz powinien ale to dla tego ze lekarz chcial isc na urlop. Wazyl 3000g i mierzyl 51cm wiec byl taaaki malutki a teraz to kawal chlopa. ile wazy to napisze po bilansie bo sie powoli termin zbliza ale mysle ze ponad 8kg. Kuba lubi jesc i je wszystko co mu dam niestety tez ma alergie i to na laktoze ale nie chce z cyca zrezygnowac wiec nie dostaje mieszanki. No to musze konczyc bo juz wstalo moje szczescie
pozdrawiam Anita i Kuba

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
> SierpieÅ„ 2002
Start new topic
Reply to this topic
21 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 12:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama