Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Nasze już i prawie czterolatki :-)

> 
Monika ww
piÄ…, 17 lut 2006 - 09:24
Proponuje wspólny wątek rocznika 2002, jako że dzieci już spore to nie ma sensu dzielić na miesiące.
Myślę, że w ten sposób łatwiej będzie nam sobie podyskutować, bo w niektórych miesiącach jest tylko kilka postów na miesiąc, albo nikt nie odzywa się wogóle...

To ja zacznÄ™:
Maja - urodzona w lipcu 2002, do przedszkola chodzi od kwietnia tamtego roku icon_biggrin.gif uwielbia przedszkole, ma dużo koleżanek i ponoć jest aniołem icon_lol.gif ( tak mówią panie ) bo w domu to już różki jej rosną icon_twisted.gif
Maja nie może się już doczekać wiosny, bo stęskniła się za rowerem i hulajnogą icon_biggrin.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post piÄ…, 17 lut 2006 - 09:24
Post #1

Proponuje wspólny wątek rocznika 2002, jako że dzieci już spore to nie ma sensu dzielić na miesiące.
Myślę, że w ten sposób łatwiej będzie nam sobie podyskutować, bo w niektórych miesiącach jest tylko kilka postów na miesiąc, albo nikt nie odzywa się wogóle...

To ja zacznÄ™:
Maja - urodzona w lipcu 2002, do przedszkola chodzi od kwietnia tamtego roku icon_biggrin.gif uwielbia przedszkole, ma dużo koleżanek i ponoć jest aniołem icon_lol.gif ( tak mówią panie ) bo w domu to już różki jej rosną icon_twisted.gif
Maja nie może się już doczekać wiosny, bo stęskniła się za rowerem i hulajnogą icon_biggrin.gif
Potwora
piÄ…, 17 lut 2006 - 09:33
Maks urodzony w lutym 2002 ( za tydzień urodziny). Do przedszkola chodzi od września, bardzo je lubi, jest śmiały, otwarty, pyskaty i ma tzw. fantazję icon_confused.gif Ostatnio próbuje rządzić icon_rolleyes.gif czy to jest bunt czterolatka??? Chce rządzić nami i dziećmi w przedszkolu, próbował nawet z panią dyr icon_rolleyes.gif Czy każda nasza rozmowa musi się kończyć słowną przepychanką, wrrr.
Maks marzy o wakacjach, o ciepłej krainie szczęśliwości gdzie można godzinami taplać się w wodzie i babrać w piasku.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 17 lut 2006 - 09:33
Post #2

Maks urodzony w lutym 2002 ( za tydzień urodziny). Do przedszkola chodzi od września, bardzo je lubi, jest śmiały, otwarty, pyskaty i ma tzw. fantazję icon_confused.gif Ostatnio próbuje rządzić icon_rolleyes.gif czy to jest bunt czterolatka??? Chce rządzić nami i dziećmi w przedszkolu, próbował nawet z panią dyr icon_rolleyes.gif Czy każda nasza rozmowa musi się kończyć słowną przepychanką, wrrr.
Maks marzy o wakacjach, o ciepłej krainie szczęśliwości gdzie można godzinami taplać się w wodzie i babrać w piasku.
mamuśka.chłidz...
piÄ…, 17 lut 2006 - 09:38
Artur- urodzony w lipcu 2002. Nie chodzi do przedszkola. Miał krótką przygodę ze żłobkiem. Jest rezolutnyi wygadany.Nauczył się w ta zimę jeździć na łyżwach i nartach. My również nie możemy doczekać się wiosny, bo wtedy więcej czasu można spędzać na dworze, a tym samym spożytkować ten wulkan energii. icon_lol.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 09:38
Post #3

Artur- urodzony w lipcu 2002. Nie chodzi do przedszkola. Miał krótką przygodę ze żłobkiem. Jest rezolutnyi wygadany.Nauczył się w ta zimę jeździć na łyżwach i nartach. My również nie możemy doczekać się wiosny, bo wtedy więcej czasu można spędzać na dworze, a tym samym spożytkować ten wulkan energii. icon_lol.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Doruśka
piÄ…, 17 lut 2006 - 09:42
Kalinka sierpień:)
pyskol jakich mało, chodzi na balet i tańce ,co wielbi szczerze,chce tańczyć na paznokciach w jeziorze łabędzim:) do przedszkola nie chodzi bo miejsc nie ma.
Kalinka ma wyjatkowo nerwową matkę icon_wink.gif która by ja chetnie oddała do przedszkola . dlatego jeździ na te wszystkie zajecia 4 x w tygodniu.
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 09:42
Post #4

Kalinka sierpień:)
pyskol jakich mało, chodzi na balet i tańce ,co wielbi szczerze,chce tańczyć na paznokciach w jeziorze łabędzim:) do przedszkola nie chodzi bo miejsc nie ma.
Kalinka ma wyjatkowo nerwową matkę icon_wink.gif która by ja chetnie oddała do przedszkola . dlatego jeździ na te wszystkie zajecia 4 x w tygodniu.
addera
piÄ…, 17 lut 2006 - 10:08
Michał - 4 urodziny obchodzimy 24 marca.
Chodzi do przedszkola od września. Chodził też rok do żłobka.
W przedszkolu jest "ekstra" a jego wychowawczyni to jego zdaniem: "Pani Ula, moja przyjaciółka" icon_lol.gif
Zbuntowany i rządzący - mały szantażysta.
Ulubione ostatnio i nadużywane niestety słowo to - głupi icon_confused.gif
A w ogóle to jest kochany i czesto mówi jak bardzo nas wszystkich kocha icon_biggrin.gif
Bezapelacyjny idol z bajki to Noddy.

Aha, na 4 urodziny dostanie rower icon_biggrin.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 17 lut 2006 - 10:08
Post #5

Michał - 4 urodziny obchodzimy 24 marca.
Chodzi do przedszkola od września. Chodził też rok do żłobka.
W przedszkolu jest "ekstra" a jego wychowawczyni to jego zdaniem: "Pani Ula, moja przyjaciółka" icon_lol.gif
Zbuntowany i rządzący - mały szantażysta.
Ulubione ostatnio i nadużywane niestety słowo to - głupi icon_confused.gif
A w ogóle to jest kochany i czesto mówi jak bardzo nas wszystkich kocha icon_biggrin.gif
Bezapelacyjny idol z bajki to Noddy.

Aha, na 4 urodziny dostanie rower icon_biggrin.gif

--------------------



mamuśka.chłidz...
piÄ…, 17 lut 2006 - 10:11
Artur właśnie zobaczył addery Michała w innym watku z Nodim i oznajmił mi, że Michał musi go poznać. Właśnie ubiera buty. icon_lol.gif

ps. Daleko mieszkacie? icon_cool.gif
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 10:11
Post #6

Artur właśnie zobaczył addery Michała w innym watku z Nodim i oznajmił mi, że Michał musi go poznać. Właśnie ubiera buty. icon_lol.gif

ps. Daleko mieszkacie? icon_cool.gif

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Doruśka
piÄ…, 17 lut 2006 - 10:13
Addera! głupi , to ulubione słowo Kaliny,ja juz sie załamałam ,z emoje dziecko takie niewychowane. i jeszcze: śmierdzisz icon_rolleyes.gif jako najwieksza obelga icon_eek.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 10:13
Post #7

Addera! głupi , to ulubione słowo Kaliny,ja juz sie załamałam ,z emoje dziecko takie niewychowane. i jeszcze: śmierdzisz icon_rolleyes.gif jako najwieksza obelga icon_eek.gif
Doruśka
piÄ…, 17 lut 2006 - 10:13
Kalina też,ale obawiam sie ,ze to o Nodiego chodzi icon_cool.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 10:13
Post #8

Kalina też,ale obawiam sie ,ze to o Nodiego chodzi icon_cool.gif
addera
piÄ…, 17 lut 2006 - 10:16
CYTAT(mamuśka.chłidzw)
ps. Daleko mieszkacie? icon_cool.gif


Daleko icon_lol.gif Nad morzem icon_wink.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 17 lut 2006 - 10:16
Post #9

CYTAT(mamuśka.chłidzw)
ps. Daleko mieszkacie? icon_cool.gif


Daleko icon_lol.gif Nad morzem icon_wink.gif

--------------------



mamuśka.chłidz...
piÄ…, 17 lut 2006 - 10:39
Mnie wyprowadzają z równowagi różne miny. icon_evil.gif

addera szkoda, że nie bliżej. Dziś strasznie doskwiera mu samotność i truje o przedszkolu. Niestety nie ma miejsca, do tego ja jestem na wychowawczym, więc perpektywy mierne.

Dorusia też rozmyślam nad dodatkowymi zajęciami. Artur łapie się na rytmike, ale nie posiada szczególnych zdolności w tym kierunku. Lepiej radzi sobie z muzyka i tańcem jego młodsza siostra.
mamuśka.chłidz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,955
Dołączył: sob, 21 sie 04 - 08:42
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,027

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 10:39
Post #10

Mnie wyprowadzają z równowagi różne miny. icon_evil.gif

addera szkoda, że nie bliżej. Dziś strasznie doskwiera mu samotność i truje o przedszkolu. Niestety nie ma miejsca, do tego ja jestem na wychowawczym, więc perpektywy mierne.

Dorusia też rozmyślam nad dodatkowymi zajęciami. Artur łapie się na rytmike, ale nie posiada szczególnych zdolności w tym kierunku. Lepiej radzi sobie z muzyka i tańcem jego młodsza siostra.

--------------------
Arturek (7.07.2002), Idusia (14.06.2004) oraz
Aleksander (2.11.2006)
Potwora
piÄ…, 17 lut 2006 - 11:19
Ulubiony zwrot Maksia to "A właśnie, że nie!" icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 17 lut 2006 - 11:19
Post #11

Ulubiony zwrot Maksia to "A właśnie, że nie!" icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Doruśka
piÄ…, 17 lut 2006 - 12:30
Ola,KAliny też,tylko dodaje : ty głupku
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 12:30
Post #12

Ola,KAliny też,tylko dodaje : ty głupku
agak
piÄ…, 17 lut 2006 - 12:44
Szym-październik icon_smile.gif Przedszkolak z alergią na jedną z przedszkolanek icon_wink.gif

Ostatnio non stop zaskakuje nas słowami typu: oryginalna kolekcja, przeważnie i itp. icon_cool.gif Taki malutki mi się wydaje ten czas tak szybko leci.

A ukochane słowo: musi być! icon_twisted.gif

Uzależniony od jajek niespodzianek...
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 12:44
Post #13

Szym-październik icon_smile.gif Przedszkolak z alergią na jedną z przedszkolanek icon_wink.gif

Ostatnio non stop zaskakuje nas słowami typu: oryginalna kolekcja, przeważnie i itp. icon_cool.gif Taki malutki mi się wydaje ten czas tak szybko leci.

A ukochane słowo: musi być! icon_twisted.gif

Uzależniony od jajek niespodzianek...

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

addera
piÄ…, 17 lut 2006 - 13:04
CYTAT(Dorusia)
Ola,KAliny też,tylko dodaje : ty głupku


Jak słyszę : "ty głupku" z ust Michała to wrrrrr icon_twisted.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 17 lut 2006 - 13:04
Post #14

CYTAT(Dorusia)
Ola,KAliny też,tylko dodaje : ty głupku


Jak słyszę : "ty głupku" z ust Michała to wrrrrr icon_twisted.gif

--------------------



Doruśka
piÄ…, 17 lut 2006 - 13:10
Addera,ja tez nei jestem szczęsliwa, i tłumacze,ale nie zabije przeciez icon_twisted.gif icon_cool.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 13:10
Post #15

Addera,ja tez nei jestem szczęsliwa, i tłumacze,ale nie zabije przeciez icon_twisted.gif icon_cool.gif
addera
piÄ…, 17 lut 2006 - 13:14
CYTAT(Dorusia)
Addera,ja tez nei jestem szczÄ™sliwa, i tÅ‚umacze,ale nie zabije przeciez  :twisted:  8)


Dorusia, no wiem .
Ja już nie wiem czy tłumaczyć, bo czasem to jak grochem o ścianę icon_evil.gif
Ostatnio w ogóle ignoruję i chyba mniej tych "głupków" słychać icon_wink.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 17 lut 2006 - 13:14
Post #16

CYTAT(Dorusia)
Addera,ja tez nei jestem szczÄ™sliwa, i tÅ‚umacze,ale nie zabije przeciez  :twisted:  8)


Dorusia, no wiem .
Ja już nie wiem czy tłumaczyć, bo czasem to jak grochem o ścianę icon_evil.gif
Ostatnio w ogóle ignoruję i chyba mniej tych "głupków" słychać icon_wink.gif

--------------------



Doruśka
piÄ…, 17 lut 2006 - 13:20
to moje dziecko potrafi wychodząc z Tańców powiedzieć do portiera" czesć głupku" ja sie boje jak ktoś do niej zagaduje i uciekam przed ludźmi. icon_redface.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 13:20
Post #17

to moje dziecko potrafi wychodząc z Tańców powiedzieć do portiera" czesć głupku" ja sie boje jak ktoś do niej zagaduje i uciekam przed ludźmi. icon_redface.gif
alatanta

Go??







post piÄ…, 17 lut 2006 - 15:39
Post #18

.......
Agnieszka.zg
piÄ…, 17 lut 2006 - 16:23
Maciej z 18 stycznia a więc już po torciku urodzinowym...... icon_wink.gif uwielbia żużel i wszystko co z tym związane , poza tym ostatnio całymi dniami rysuje ale tylko mazakami, teksty swoje ma ale tu miejsca za mało żeby je opiać ale miny..........to potrafi.....a najbardziej rozczula mnie jak coś chce a ja nie pozwalam to wtedy mówi:
- A jak ciÄ™ poproszÄ™ ??????? icon_confused.gif
Agnieszka.zg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 15:58
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 20

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 16:23
Post #19

Maciej z 18 stycznia a więc już po torciku urodzinowym...... icon_wink.gif uwielbia żużel i wszystko co z tym związane , poza tym ostatnio całymi dniami rysuje ale tylko mazakami, teksty swoje ma ale tu miejsca za mało żeby je opiać ale miny..........to potrafi.....a najbardziej rozczula mnie jak coś chce a ja nie pozwalam to wtedy mówi:
- A jak ciÄ™ poproszÄ™ ??????? icon_confused.gif

--------------------
aga_mama
piÄ…, 17 lut 2006 - 18:27
Julia z 24 marca. Indywidualistka, ma swoje zdanie na każdy temat i odpowiedź na wszystko co mówię. Każda moja prośba zderza się z jej "ale" icon_evil.gif Nawijająca 12 godzin na dobę czyli tyle ile jest na nogach. Dość hałaśliwa. Bardzo wrażliwa, o delikatnej konstrukcji, łatwo ją dotknąć. Często powtarza że nas kocha, to samo mówi Weronice i czterem swoim lalkom. Ostatnio godzinami układa różne konstrukcje z klocków i zadaje milion pytań na temat budowy ciała ludzkiego, szczególnie kości icon_smile.gif
Ma tysiąc pomysłów na minutę, jest bardzo kreatywna, chętnie rysuje, koloruje, wycina i wykleja. Jej idolką ostatnio jest Martynka, Do niedawna był Franklin ale odszedł w zapomnienie.
Od września chodzi do przedszkola, bardzo je lubi i dość szybko się w nim odnalazła.
Częste słowa ostatnio to też "głupi/a jesteś" i "śmierdzisz" icon_rolleyes.gif
No i już kilka razy usłyszeliśmy że nas nie kocha, a raz że chciałaby żebyśmy się od niej wyprowadzili i żeby na nasze miejsce wprowadzili się inni, dobrzy rodzice, tacy którzy na nią nie krzyczą icon_rolleyes.gif
aga_mama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,966
Dołączył: czw, 14 sie 03 - 13:26
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 986

GG:


post piÄ…, 17 lut 2006 - 18:27
Post #20

Julia z 24 marca. Indywidualistka, ma swoje zdanie na każdy temat i odpowiedź na wszystko co mówię. Każda moja prośba zderza się z jej "ale" icon_evil.gif Nawijająca 12 godzin na dobę czyli tyle ile jest na nogach. Dość hałaśliwa. Bardzo wrażliwa, o delikatnej konstrukcji, łatwo ją dotknąć. Często powtarza że nas kocha, to samo mówi Weronice i czterem swoim lalkom. Ostatnio godzinami układa różne konstrukcje z klocków i zadaje milion pytań na temat budowy ciała ludzkiego, szczególnie kości icon_smile.gif
Ma tysiąc pomysłów na minutę, jest bardzo kreatywna, chętnie rysuje, koloruje, wycina i wykleja. Jej idolką ostatnio jest Martynka, Do niedawna był Franklin ale odszedł w zapomnienie.
Od września chodzi do przedszkola, bardzo je lubi i dość szybko się w nim odnalazła.
Częste słowa ostatnio to też "głupi/a jesteś" i "śmierdzisz" icon_rolleyes.gif
No i już kilka razy usłyszeliśmy że nas nie kocha, a raz że chciałaby żebyśmy się od niej wyprowadzili i żeby na nasze miejsce wprowadzili się inni, dobrzy rodzice, tacy którzy na nią nie krzyczą icon_rolleyes.gif

--------------------
Aga mama Julci


Weroniczki


Marcinka


i Hani
> Nasze już i prawie czterolatki :-)
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 11:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama