Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Styczeń 2002r

> 
zeta
piÄ…, 06 gru 2002 - 09:59
Super , a sÄ… tu jeszcze jakieÅ› mamusie styczniowe ?
zeta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 08:15
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4

GG:


post piÄ…, 06 gru 2002 - 09:59
Post #1

Super , a sÄ… tu jeszcze jakieÅ› mamusie styczniowe ?

--------------------
Renata - mamusia Kubusia (23.01.2002) i Kajtusia (26.07.2006)



anonimowy

Go??







post pon, 23 gru 2002 - 13:31
Post #2

CYTAT(Agnieszka)
Styczniowe maluchy jak sie macie??
[color=orange][/color] icon_razz.gif Witamy, jesteśmy i my icon_surprised.gif Kacperek urodził się 17 stycznia 2001
pozdrawiamy
ola[/i][/b]
zeta
pon, 23 gru 2002 - 13:37
No nareszcie sÄ… jakieÅ› styczniaki . Serdecznie pozdrawiamy Renata i KubuÅ› (23.01.2002) .
Skąd jesteście ?
zeta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 08:15
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4

GG:


post pon, 23 gru 2002 - 13:37
Post #3

No nareszcie sÄ… jakieÅ› styczniaki . Serdecznie pozdrawiamy Renata i KubuÅ› (23.01.2002) .
Skąd jesteście ?

--------------------
Renata - mamusia Kubusia (23.01.2002) i Kajtusia (26.07.2006)



olaju
wto, 24 gru 2002 - 12:26
CYTAT(Agnieszka)
Styczniowe maluchy jak sie macie??
[color=blue][/color]My z W-wy:)Jeszcze troszkę i może jakiś zlocik? icon_rolleyes.gif Pozdrawiamy
ola z chłopcami
olaju


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 28
Dołączył: pon, 23 gru 02 - 14:00
Skąd: Warszawa-Pruszków
Nr użytkownika: 41

GG:


post wto, 24 gru 2002 - 12:26
Post #4

CYTAT(Agnieszka)
Styczniowe maluchy jak sie macie??
[color=blue][/color]My z W-wy:)Jeszcze troszkę i może jakiś zlocik? icon_rolleyes.gif Pozdrawiamy
ola z chłopcami
zeta
czw, 03 kwi 2003 - 08:39
Maluszki styczniowe i ich mamusie gdzie jesteście ? icon_sad.gif
Dajcie znać icon_exclaim.gif
Smutno tu bez Was.
zeta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 08:15
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4

GG:


post czw, 03 kwi 2003 - 08:39
Post #5

Maluszki styczniowe i ich mamusie gdzie jesteście ? icon_sad.gif
Dajcie znać icon_exclaim.gif
Smutno tu bez Was.

--------------------
Renata - mamusia Kubusia (23.01.2002) i Kajtusia (26.07.2006)



anuÅ›

Go??







post czw, 03 kwi 2003 - 21:45
Post #6

Hej, hej, witam icon_smile.gif i pozdrawiam serdecznie wszystkie tutejsze styczniowe maluszki icon_smile.gif
zeta
piÄ…, 04 kwi 2003 - 09:06
Czy to ty AnuÅ› edzieckowy ?
zeta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 08:15
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4

GG:


post piÄ…, 04 kwi 2003 - 09:06
Post #7

Czy to ty AnuÅ› edzieckowy ?

--------------------
Renata - mamusia Kubusia (23.01.2002) i Kajtusia (26.07.2006)



dorcia
piÄ…, 04 kwi 2003 - 23:59
No hej, ja tez tu jestem i bedÄ™.
Tylko dopisałam sie chyba do innego watku, bo styczniowych jest chyba ze 3 i myslałam ze nikt tu nie zaglada...
Ale jejstem , jestem
dorcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 81
Dołączył: pon, 03 lut 03 - 21:30
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 76

GG:


post piÄ…, 04 kwi 2003 - 23:59
Post #8

No hej, ja tez tu jestem i bedÄ™.
Tylko dopisałam sie chyba do innego watku, bo styczniowych jest chyba ze 3 i myslałam ze nikt tu nie zaglada...
Ale jejstem , jestem

--------------------
dorcia, mama Natalki (ur. 24.01.02) i Michałka (30.08.04)
www.kaczorek.comernet.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
zeta
pon, 07 kwi 2003 - 08:48
Miło Was widzieć !
zeta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 08:15
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4

GG:


post pon, 07 kwi 2003 - 08:48
Post #9

Miło Was widzieć !

--------------------
Renata - mamusia Kubusia (23.01.2002) i Kajtusia (26.07.2006)



dorcia
pon, 07 kwi 2003 - 13:57
[size=12]Mało nas ...mało nas ..do pieczenia chleba...icon_smile.gif
Ale jakos może się rozkręcimy.
Napisze troche o małej:

Nata ostatnio zrobiła sie straszna Zosia Samosia, wszystko sama, siedzi soebie cichutko sama i sie bawi, zawsze sobie cos tam znajdzie , najlepiej w szufladachw kuchni, powyjmuje mi wszytko...i jakies ma zajęcie . Ja wtedy moge cos zrobić, np teraz siedze cały czas przy komputerze a ona wyjeła sobie cały woreczek rodzynek i je po kolei wyjmuje...(tak jakby liczyła) i przekłada na inne miesjce.

Ostatnio jak jej cos nie wychodzi, lub jej na cos nie pozwałam strasznie złośći..rzuca wtedy wszytkim co jej po rekę podejdzie i robi podkówkę, lubi sobie także do mnie podejść i mnie a to za włosy pociągnąć albo po twarzy swoimi pazurkami pociagnąć..Wasze tez tak się złoszczą...Co robic wtedy. Niw iem jak sie zachowac..Czy dac po tych pazurkach lekko i powiedzieć nie wolno?? Narazie nic nieskutkuje i samo mówienie, i udawanie ze mnie boli, i jak udaje ze płaczę...nic.

No swietny mi bałagan zrobiła ide posprzatać....icon_smile.gif
dorcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 81
Dołączył: pon, 03 lut 03 - 21:30
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 76

GG:


post pon, 07 kwi 2003 - 13:57
Post #10

[size=12]Mało nas ...mało nas ..do pieczenia chleba...icon_smile.gif
Ale jakos może się rozkręcimy.
Napisze troche o małej:

Nata ostatnio zrobiła sie straszna Zosia Samosia, wszystko sama, siedzi soebie cichutko sama i sie bawi, zawsze sobie cos tam znajdzie , najlepiej w szufladachw kuchni, powyjmuje mi wszytko...i jakies ma zajęcie . Ja wtedy moge cos zrobić, np teraz siedze cały czas przy komputerze a ona wyjeła sobie cały woreczek rodzynek i je po kolei wyjmuje...(tak jakby liczyła) i przekłada na inne miesjce.

Ostatnio jak jej cos nie wychodzi, lub jej na cos nie pozwałam strasznie złośći..rzuca wtedy wszytkim co jej po rekę podejdzie i robi podkówkę, lubi sobie także do mnie podejść i mnie a to za włosy pociągnąć albo po twarzy swoimi pazurkami pociagnąć..Wasze tez tak się złoszczą...Co robic wtedy. Niw iem jak sie zachowac..Czy dac po tych pazurkach lekko i powiedzieć nie wolno?? Narazie nic nieskutkuje i samo mówienie, i udawanie ze mnie boli, i jak udaje ze płaczę...nic.

No swietny mi bałagan zrobiła ide posprzatać....icon_smile.gif


--------------------
dorcia, mama Natalki (ur. 24.01.02) i Michałka (30.08.04)
www.kaczorek.comernet.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
AlinaD

Go??







post czw, 10 kwi 2003 - 23:47
Post #11

No i trafiłam za Dorcią tutaj! Dziekuję! Będę pisać o Piotrusiu. OOOO i ikonki są jak na edziecku, fajnie! Bardzo mi miło!
AlinaD edzieckowa
zeta
piÄ…, 11 kwi 2003 - 08:13
Witam,witam coraz nas więcej icon_biggrin.gif
U nas w zasadzie bez zmian Kuba w chodzeniu doszedł do perfekcji, wszędzie go pełno. Jego ulubione miejsca to w dalszym ciągu łazienka, parepet w swoim pokoju, wyglądanie przez okno no i oczywiście odkurzacz ciągle bezkonkurencyjny.
Mówić mówi po swojemu ale coraz łatwiej się z nim porozumieć.
ZaczynajÄ… siÄ™ problemy podobne do poruszanych przez DorciÄ™.
Napady złości obrażanie się no i bicie . U nas działa nie zwracanie uwagi ( przynajmnej na małego złośnika) co do bicia to stanowczym głosem mówimy NIE WOLNO icon_sad.gif a to czasami pomaga czasami nie.
Dziecko to taki mały poligon doświadczalny więc próbujemy jakie metody skutkują.
Kuba je w zasadzie wszystko ( wyłączając potrawy smażone i ciężko strawne) a przepada za parówkami (morlinkami).
U nas tyle czekamy na relacje innych styczniaków .
Buziaczki dla wszyskich .
zeta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 08:15
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4

GG:


post piÄ…, 11 kwi 2003 - 08:13
Post #12

Witam,witam coraz nas więcej icon_biggrin.gif
U nas w zasadzie bez zmian Kuba w chodzeniu doszedł do perfekcji, wszędzie go pełno. Jego ulubione miejsca to w dalszym ciągu łazienka, parepet w swoim pokoju, wyglądanie przez okno no i oczywiście odkurzacz ciągle bezkonkurencyjny.
Mówić mówi po swojemu ale coraz łatwiej się z nim porozumieć.
ZaczynajÄ… siÄ™ problemy podobne do poruszanych przez DorciÄ™.
Napady złości obrażanie się no i bicie . U nas działa nie zwracanie uwagi ( przynajmnej na małego złośnika) co do bicia to stanowczym głosem mówimy NIE WOLNO icon_sad.gif a to czasami pomaga czasami nie.
Dziecko to taki mały poligon doświadczalny więc próbujemy jakie metody skutkują.
Kuba je w zasadzie wszystko ( wyłączając potrawy smażone i ciężko strawne) a przepada za parówkami (morlinkami).
U nas tyle czekamy na relacje innych styczniaków .
Buziaczki dla wszyskich .

--------------------
Renata - mamusia Kubusia (23.01.2002) i Kajtusia (26.07.2006)



Ana

Go??







post sob, 12 kwi 2003 - 01:36
Post #13

Witam gorąco wszystkich styczniaków i Ich mamusie. chcielibyśmy się przyłączyć Ja i moja córeczka Amelia Karolina urodzona 31.01.02
Jeszcze raz gorÄ…co pozdrawiamy!
dorcia
sob, 12 kwi 2003 - 16:23
witaj Ana...zapraszamy...zagladaj jak najczęściej...
No i witaj Alinko...ciesze sie ze i tutaj trafilas..pa pa

Jade teraz na zakupki, ostatnio mam bardzo mało czasu bo wróciłąm do pracy, ale postaram się zaglądać tutaj. jak najczęściej..pa pa
pozrawiam wszystkie styczniaki
dorcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 81
Dołączył: pon, 03 lut 03 - 21:30
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 76

GG:


post sob, 12 kwi 2003 - 16:23
Post #14

witaj Ana...zapraszamy...zagladaj jak najczęściej...
No i witaj Alinko...ciesze sie ze i tutaj trafilas..pa pa

Jade teraz na zakupki, ostatnio mam bardzo mało czasu bo wróciłąm do pracy, ale postaram się zaglądać tutaj. jak najczęściej..pa pa
pozrawiam wszystkie styczniaki

--------------------
dorcia, mama Natalki (ur. 24.01.02) i Michałka (30.08.04)
www.kaczorek.comernet.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
Małgoś.dz
sob, 12 kwi 2003 - 19:08
Witajcie!

I ja tutaj przywędrowałam z eDziecka już jakiś czas temu, ale dopiero teraz wypatrzyłam wątek o "styczniakach".

Kubuś urodził się 14.01.2002. Tę stronę brzucha przywitał prosto ...w wodzie, bo mamusia miała taki kaprys rodzić w wannie.

Sztukę samodzielnego chodzenia (tzn. bez żadnego podparcia) opanował dokładnie 6 miesięcy temu, bo przy meblach to jeszcze dawniej.
Od jakichś 3 miesięcy tańczy w rytm swoich ulubionych melodii. Ostatnio nawet nuci, co prawda bez żadnych słów, ale melodia się nawet zgadza.
Forsuje wszystkie meble: sofa, komoda, nawet taka stara skrzyniasta maszyna na pedał - nie mają przed nim tajemnic...

Z mową nie jest obecnie tak rewelacyjnie. Miewał lepsze okresy. Na razie trochę zamilkł. A jeśli już coś tam sobie gaworzy, to tylko w sobie zrozumiałym języku.

Uwielbia telefony wszelkiej maści. Trzyma słuchawkę przy uchu i mruczy, mocno przy tym zmieniając intonację głosu, zupełnie jakby naśladował "dorosłą" rozmowę, hi,hi...

Złośnik z niego, że ho,ho! Niech no tylko rodzice pogrożą palcem - to już buzia w podkówkę i awantura gotowa!

No, pisać mogłabym jeszcze dużo, ale to już kolejnym razem.

Pozdrawiam wszystkie mamusie.
Buziaki.
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post sob, 12 kwi 2003 - 19:08
Post #15

Witajcie!

I ja tutaj przywędrowałam z eDziecka już jakiś czas temu, ale dopiero teraz wypatrzyłam wątek o "styczniakach".

Kubuś urodził się 14.01.2002. Tę stronę brzucha przywitał prosto ...w wodzie, bo mamusia miała taki kaprys rodzić w wannie.

Sztukę samodzielnego chodzenia (tzn. bez żadnego podparcia) opanował dokładnie 6 miesięcy temu, bo przy meblach to jeszcze dawniej.
Od jakichś 3 miesięcy tańczy w rytm swoich ulubionych melodii. Ostatnio nawet nuci, co prawda bez żadnych słów, ale melodia się nawet zgadza.
Forsuje wszystkie meble: sofa, komoda, nawet taka stara skrzyniasta maszyna na pedał - nie mają przed nim tajemnic...

Z mową nie jest obecnie tak rewelacyjnie. Miewał lepsze okresy. Na razie trochę zamilkł. A jeśli już coś tam sobie gaworzy, to tylko w sobie zrozumiałym języku.

Uwielbia telefony wszelkiej maści. Trzyma słuchawkę przy uchu i mruczy, mocno przy tym zmieniając intonację głosu, zupełnie jakby naśladował "dorosłą" rozmowę, hi,hi...

Złośnik z niego, że ho,ho! Niech no tylko rodzice pogrożą palcem - to już buzia w podkówkę i awantura gotowa!

No, pisać mogłabym jeszcze dużo, ale to już kolejnym razem.

Pozdrawiam wszystkie mamusie.
Buziaki.

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
pyza81
pon, 14 kwi 2003 - 10:10
Witam wszystkie mamy i stycznoiwe dzieciaczki icon_biggrin.gif

My jesteśmy na tym forum od kilku minut (przeniosłyśmy się z edziecka, ponieważ tam już prawie się nic nie dzieje).
Zuzanka urodzila się 6.01 w Święto Trzech Króli, ale rozrabia jak rozbujnik.


Pozdrawiam i do zobaczenia
Basia i Zuzanka
pyza81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 09:51
SkÄ…d: Bytom
Nr użytkownika: 573

GG:


post pon, 14 kwi 2003 - 10:10
Post #16

Witam wszystkie mamy i stycznoiwe dzieciaczki icon_biggrin.gif

My jesteśmy na tym forum od kilku minut (przeniosłyśmy się z edziecka, ponieważ tam już prawie się nic nie dzieje).
Zuzanka urodzila się 6.01 w Święto Trzech Króli, ale rozrabia jak rozbujnik.


Pozdrawiam i do zobaczenia
Basia i Zuzanka
AlinaD

Go??







post śro, 16 kwi 2003 - 12:08
Post #17

Wreszcie ciepło: rekawiczki i czapki pochowamy do szafki....
Słuchacie Misia, Margolci i Agnieszki? Mój starszy uwielbiał, ale może 15 miesięczniak jest za mały... W każdym razie polecam serdecznie płytki, zwłaszcza te pierwsze - piosenki proste, skoczne, radosne.
Piotruś aktualnie ma katarek, ale dajemy kulki (homeopatyczne icon_rolleyes.gif ) i już przechodzi. W gębie zęby, nosi ubranka na 92 cm. Czy to dużo? Napiszcie, jakie ubranka noszą Wasze dzieci, bo mnie sie wydaje, że 92cm to dużo jak na 15 miesięcy
Alinka
zeta
śro, 16 kwi 2003 - 12:39
Cześć Alinka !

Nie jest tak źle z twoim synkiem, mój Kuba z 23.01 nosi rozmiar 86 ale i 92 czasami już kupuje,waży 12,5 kg.
No ale cóż tata to kawał chłopa więc nie daleko spada jabłko od jabłoni .
W ogóle mam wrażenie że dzieci rodzą się większe niż kiedyś.
zeta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 08:15
SkÄ…d: Legionowo
Nr użytkownika: 4

GG:


post śro, 16 kwi 2003 - 12:39
Post #18

Cześć Alinka !

Nie jest tak źle z twoim synkiem, mój Kuba z 23.01 nosi rozmiar 86 ale i 92 czasami już kupuje,waży 12,5 kg.
No ale cóż tata to kawał chłopa więc nie daleko spada jabłko od jabłoni .
W ogóle mam wrażenie że dzieci rodzą się większe niż kiedyś.

--------------------
Renata - mamusia Kubusia (23.01.2002) i Kajtusia (26.07.2006)



Małgoś.dz
śro, 16 kwi 2003 - 15:29
CYTAT(AlinaD)
W gębie zęby, nosi ubranka na 92 cm. Czy to dużo? Napiszcie, jakie ubranka noszą Wasze dzieci, bo mnie sie wydaje, że 92cm to dużo jak na 15 miesięcy
Alinka


Dla mnie duuużo, bo mój Kubuś nosi ubranka w rozmiarze 80, a niektóre 86cm, a przy tym waży 10,5kg.
Ale też i mój malec z innej "bajki" pochodzi, bo malutki się urodził (2500g i 49cm), więc goni, goni swoich rówieśników, a i tak ciągle o głowę mniejszy... icon_rolleyes.gif

A jak u Was jest z ząbkami? U nas jest 9 sztuk, z czego jeden z tyłu (trzonowy?). Czy przy mleczakach można mówić o trzonowych?
To chyba nie jest zbyt wiele?
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 16 kwi 2003 - 15:29
Post #19

CYTAT(AlinaD)
W gębie zęby, nosi ubranka na 92 cm. Czy to dużo? Napiszcie, jakie ubranka noszą Wasze dzieci, bo mnie sie wydaje, że 92cm to dużo jak na 15 miesięcy
Alinka


Dla mnie duuużo, bo mój Kubuś nosi ubranka w rozmiarze 80, a niektóre 86cm, a przy tym waży 10,5kg.
Ale też i mój malec z innej "bajki" pochodzi, bo malutki się urodził (2500g i 49cm), więc goni, goni swoich rówieśników, a i tak ciągle o głowę mniejszy... icon_rolleyes.gif

A jak u Was jest z ząbkami? U nas jest 9 sztuk, z czego jeden z tyłu (trzonowy?). Czy przy mleczakach można mówić o trzonowych?
To chyba nie jest zbyt wiele?

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
dorcia
śro, 16 kwi 2003 - 18:55
To Natalka jest chyba najmniejsza....waży 9 300, nosi ubranka na 80. Ma 8 zebów po 4 na dole i na gorze, z czego pierwsze 7 urosło do 10 miesiac ..a teraz czekaliśmy na 8-go az 5 miesiecy!!...

Własnie odstawia mi koncert - chyba idziemy się juz usypiać. Ostatnio jest bardzo marudna.
pa
dorcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 81
Dołączył: pon, 03 lut 03 - 21:30
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 76

GG:


post śro, 16 kwi 2003 - 18:55
Post #20

To Natalka jest chyba najmniejsza....waży 9 300, nosi ubranka na 80. Ma 8 zebów po 4 na dole i na gorze, z czego pierwsze 7 urosło do 10 miesiac ..a teraz czekaliśmy na 8-go az 5 miesiecy!!...

Własnie odstawia mi koncert - chyba idziemy się juz usypiać. Ostatnio jest bardzo marudna.
pa

--------------------
dorcia, mama Natalki (ur. 24.01.02) i Michałka (30.08.04)
www.kaczorek.comernet.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
> StyczeÅ„ 2002r
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 09:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama