Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym

, Jednak zwykłe silikony chyba. Proszę o wszelkie informacje.
> , Jednak zwykÅ‚e silikony chyba. ProszÄ™ o wszelkie informacje.
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 gru 2008 - 13:11
Post #1

Wiecie coÅ› na ten temat?
Chciałabym, ale mam wiele obaw. Przede wszystkim to jednak substancja sztucznie zrobiona (chociaż przypomina te które są w organiźmie).
Bardzo by mi zależało na opinii kogoś, kto poddał się temu zabiegowi.
Jestem przekonana, że muszę coś ze sobą zrobić, pytanie, czy ta metoda jest rzeczywiście bezpieczna.
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 gru 2008 - 21:01
Post #2

Sobie podbijÄ™ sama temat a co icon_wink.gif

Przyszło mi do głowy, że może ten mój znikomy biust może być związane z hormonami. Co prawda nigdy nie miałam większych problemów z nimi, ale nie rosną mi np. włosy pod pachami ani na nogach 37.gif

P.S będę musiała skasować jak nic później ten wątek z mymi wynurzeniami intymnymi, ale teraz jestem zdesperowana icon_smile.gif
Ewelinek
śro, 10 gru 2008 - 21:07
Jully, ale masz fajnie z tymi włosami icon_wink.gif
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
SkÄ…d: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post śro, 10 gru 2008 - 21:07
Post #3

Jully, ale masz fajnie z tymi włosami icon_wink.gif
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 gru 2008 - 21:10
Post #4

CYTAT(Ewelinek @ Wed, 10 Dec 2008 - 20:07) *
Jully, ale masz fajnie z tymi włosami icon_wink.gif

teraz to to nawet doceniam, ale wiesz jak cierpiałam jak koleżanki ze szkoły się JUŻ goliły a ja nie mogłam i coo wieczór z nadzieją wypatrywałam choć jednego włosa icon_smile.gif
agabr
śro, 10 gru 2008 - 22:00
jully mnie tez nie wyrosly .b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post śro, 10 gru 2008 - 22:00
Post #5

jully mnie tez nie wyrosly .b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
moko.
śro, 10 gru 2008 - 22:07
hahahaha od biustu do włosów
Jully napisz coś więcej o tym powiększeniu biustu? jakie sa efekty, jak długo działa ten kwas itp?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 10 gru 2008 - 22:07
Post #6

hahahaha od biustu do włosów
Jully napisz coś więcej o tym powiększeniu biustu? jakie sa efekty, jak długo działa ten kwas itp?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
aluc

Go??







post śro, 10 gru 2008 - 22:10
Post #7

wiesz co jully, z mojego doświadczenia niezbicie wynika, że najbardziej to włosy rosną wszędzie tym osobnikom, którzy piersi jako takich w ogóle są pozbawieni icon_wink.gif
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 gru 2008 - 22:14
Post #8

CYTAT(agnieszkabryndza @ Wed, 10 Dec 2008 - 21:00) *
jully mnie tez nie wyrosly .b

bryndza siedzę i kwicżę ze śmiechu. Które Ci nie wyrosły- piersi czy włosy ? icon_smile.gif

Moko efekt utrzymuje się przez dwa lata, zabieg wykonuje się w miejscowym znieczuleniu. Wstrzykuje się około 100ml w każdą pierś. Dają naturalny efekt, ale nie można sobie z mini morisa zrobić Forda Transita icon_wink.gif Minus to cena około 10 tyś.
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 10 gru 2008 - 22:16
Post #9

aluc ja tu poważnę depresje przechodzę no!!! Proszę mnie nie rozśmieszać bo wybijacie mnie z mojej otchłani rozpaczy.

Bo wiecie, mam piersi jak facet, figurę jak facet, głos nawet mam jak facet tylko te włosy 37.gif
aronka
śro, 10 gru 2008 - 23:59
Jully, a może zrób jednak jakieś badania hormonalne? icon_confused.gif
Wprawdzie biust pewnie od tego nie urośnie icon_wink.gif , ale może warto wiedzieć, czy wszystko w porządku.
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post śro, 10 gru 2008 - 23:59
Post #10

Jully, a może zrób jednak jakieś badania hormonalne? icon_confused.gif
Wprawdzie biust pewnie od tego nie urośnie icon_wink.gif , ale może warto wiedzieć, czy wszystko w porządku.
Ika
czw, 11 gru 2008 - 00:04
Jully, kobieto, nie szkoda Ci dziesięciu tysi na 2 lata?? To już makijaż permanentny jest na dłużej! icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 11 gru 2008 - 00:04
Post #11

Jully, kobieto, nie szkoda Ci dziesięciu tysi na 2 lata?? To już makijaż permanentny jest na dłużej! icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
amania
czw, 11 gru 2008 - 00:26
Jully, zaryzykuję stwierdzenie, że musisz się albo cholernie nudzić, albo też masz tyle roboty, że wymyślasz sobie problemy.
Ale skoro twierdzisz, że masz problemy z biustem, to może rzucisz w diabły Montignaca i zaczniesz porządnie jeść. Wtedy wszystko Ci urośnie, biust też 06.gif
A teraz odejdź w pokoju i z radością, że jesteś nieowłosioną blondynką, a nie prawie-brunetką, która wydaje majątek na maszynki do golenia i ma głos jak całe stado facetów 37.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 11 gru 2008 - 00:26
Post #12

Jully, zaryzykuję stwierdzenie, że musisz się albo cholernie nudzić, albo też masz tyle roboty, że wymyślasz sobie problemy.
Ale skoro twierdzisz, że masz problemy z biustem, to może rzucisz w diabły Montignaca i zaczniesz porządnie jeść. Wtedy wszystko Ci urośnie, biust też 06.gif
A teraz odejdź w pokoju i z radością, że jesteś nieowłosioną blondynką, a nie prawie-brunetką, która wydaje majątek na maszynki do golenia i ma głos jak całe stado facetów 37.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Adriannna
czw, 11 gru 2008 - 00:48
Jully...ja nie wiem jak to z tymi hormonami w sumie. Moja siostra tez nigdy owlosieniem na nogach i pod pachami nie zostala zaszczycoca, za to biustem jak najbardziej. Za to w moim przypadku wszystko poszlo w odwrotnym kierunku 21.gif Rozumiem twoja desperacje. Ja tez jestem zdesperowana. Niech tylko urodze i wykarmie drugie dziecko, a potem juz mnie chyba nic nie powstrzyma. Tylko, ze ja mysle jednak o czyms bardziej inwazyjnym. W sumie to mi nawet nie o wielkosc chodzi, bo zbyt duzych piersi nie lubie, ale o ksztalat. Do tego dochodzi jeszcze wyrazna asymetria...nie no katasrofa jedynm slowem. Trzeba bedzie cos z tym zrobic...
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post czw, 11 gru 2008 - 00:48
Post #13

Jully...ja nie wiem jak to z tymi hormonami w sumie. Moja siostra tez nigdy owlosieniem na nogach i pod pachami nie zostala zaszczycoca, za to biustem jak najbardziej. Za to w moim przypadku wszystko poszlo w odwrotnym kierunku 21.gif Rozumiem twoja desperacje. Ja tez jestem zdesperowana. Niech tylko urodze i wykarmie drugie dziecko, a potem juz mnie chyba nic nie powstrzyma. Tylko, ze ja mysle jednak o czyms bardziej inwazyjnym. W sumie to mi nawet nie o wielkosc chodzi, bo zbyt duzych piersi nie lubie, ale o ksztalat. Do tego dochodzi jeszcze wyrazna asymetria...nie no katasrofa jedynm slowem. Trzeba bedzie cos z tym zrobic...

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
szantrapa
czw, 11 gru 2008 - 07:45
Jully, jesteś piękna. Zachwycająca. Nie widziałam Cię w realu co mam nadzieję kiedyś nadrobimy icon_smile.gif ale na zdjęciach pamiętasz, tych z wakacji, zachwyciłaś mnie. Przestałam w lustro patrzeć icon_wink.gif Ale już w ogóle hit to była jakaś fotka zaraz jak urodziłaś Hugo icon_smile.gif Spojrzałam na Ciebie i pomyślałam, że zamieniłabym się z Tobą bez wahania. Co Ty na to? Ja Ci oddam moje cycki (nie sa idealne ale są icon_wink.gif ) a Ty mi oddaj swój urok, to wrażenie , które robisz, kiedy się pokazujesz...machniom? icon_smile.gif
Jully co do włosów to chyba nie jest związane. Mam z siostrą prawie takie same wymiary (no dobra, ona jeszcz szczuplejsza, ale cycki ma takie same) a nie mam prawie włosów, golę się raz na pół roku, rosną ale bardzo wolno, słabiutkie, a Anka musi się codziennie golić bo inaczej po tygodniu warkoczyki będzie zaplatać. Wiec z biustem tego nie wiążę icon_wink.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 11 gru 2008 - 07:45
Post #14

Jully, jesteś piękna. Zachwycająca. Nie widziałam Cię w realu co mam nadzieję kiedyś nadrobimy icon_smile.gif ale na zdjęciach pamiętasz, tych z wakacji, zachwyciłaś mnie. Przestałam w lustro patrzeć icon_wink.gif Ale już w ogóle hit to była jakaś fotka zaraz jak urodziłaś Hugo icon_smile.gif Spojrzałam na Ciebie i pomyślałam, że zamieniłabym się z Tobą bez wahania. Co Ty na to? Ja Ci oddam moje cycki (nie sa idealne ale są icon_wink.gif ) a Ty mi oddaj swój urok, to wrażenie , które robisz, kiedy się pokazujesz...machniom? icon_smile.gif
Jully co do włosów to chyba nie jest związane. Mam z siostrą prawie takie same wymiary (no dobra, ona jeszcz szczuplejsza, ale cycki ma takie same) a nie mam prawie włosów, golę się raz na pół roku, rosną ale bardzo wolno, słabiutkie, a Anka musi się codziennie golić bo inaczej po tygodniu warkoczyki będzie zaplatać. Wiec z biustem tego nie wiążę icon_wink.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
agabr
czw, 11 gru 2008 - 08:33
CYTAT(jully @ Wed, 10 Dec 2008 - 22:14) *
bryndza siedzę i kwicżę ze śmiechu. Które Ci nie wyrosły- piersi czy włosy ? icon_smile.gif

Moko efekt utrzymuje się przez dwa lata, zabieg wykonuje się w miejscowym znieczuleniu. Wstrzykuje się około 100ml w każdą pierś. Dają naturalny efekt, ale nie można sobie z mini morisa zrobić Forda Transita icon_wink.gif Minus to cena około 10 tyś.

Wlosow nie posiadam ,biust mialam w szale laktacji c , normalnie male b i jestem z tego powodu b szczesliwa .Pomijam fakt , ze moj biust od osmej klasy pozostaje w formie niezmiennej nie ruszaja go ciaze , karmienia ani wiek .Moge spokojnie chodzic bez biustonosza.Nic sobie nie wstryzkne ani na porost wlosow ani na porost biustu chociaz do dzis rozczula mnie jak matka kupila mi kiedys taki watowany stanik ze stwierdzeniem "no wiesz moze urosna" .Stwierdzilam ze to nie pomidory i pod folia nie powieksza sie.Amania ma racje Jully .b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 11 gru 2008 - 08:33
Post #15

CYTAT(jully @ Wed, 10 Dec 2008 - 22:14) *
bryndza siedzę i kwicżę ze śmiechu. Które Ci nie wyrosły- piersi czy włosy ? icon_smile.gif

Moko efekt utrzymuje się przez dwa lata, zabieg wykonuje się w miejscowym znieczuleniu. Wstrzykuje się około 100ml w każdą pierś. Dają naturalny efekt, ale nie można sobie z mini morisa zrobić Forda Transita icon_wink.gif Minus to cena około 10 tyś.

Wlosow nie posiadam ,biust mialam w szale laktacji c , normalnie male b i jestem z tego powodu b szczesliwa .Pomijam fakt , ze moj biust od osmej klasy pozostaje w formie niezmiennej nie ruszaja go ciaze , karmienia ani wiek .Moge spokojnie chodzic bez biustonosza.Nic sobie nie wstryzkne ani na porost wlosow ani na porost biustu chociaz do dzis rozczula mnie jak matka kupila mi kiedys taki watowany stanik ze stwierdzeniem "no wiesz moze urosna" .Stwierdzilam ze to nie pomidory i pod folia nie powieksza sie.Amania ma racje Jully .b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Macio

Go??







post czw, 11 gru 2008 - 08:54
Post #16

CYTAT(jully @ Wed, 10 Dec 2008 - 22:16) *
aluc ja tu poważnę depresje przechodzę no!!! Proszę mnie nie rozśmieszać bo wybijacie mnie z mojej otchłani rozpaczy.

Bo wiecie, mam piersi jak facet, figurę jak facet, głos nawet mam jak facet tylko te włosy 37.gif


No nie moja droga!!! Jaki facet? Jully poza kursem asertywności przyda Ci się kurs wiary w siebie. Czego Ci babo brakuje? Szczupła, zgrabna, delikatna blondynka. Masz piękną delikatna urodę!!!(ale Ci słodzę)
Za brak włosów byłabym dozgonnie wdzięczna!

wrona_j
czw, 11 gru 2008 - 10:46
Oddam włosy na nogach i pod pachami nie znoszę ich mieć i golić. Zazdroszczę tym, które nie mają (włosów).
wrona_j


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 705
Dołączył: pią, 04 sie 06 - 22:02
Nr użytkownika: 6,864




post czw, 11 gru 2008 - 10:46
Post #17

Oddam włosy na nogach i pod pachami nie znoszę ich mieć i golić. Zazdroszczę tym, które nie mają (włosów).

--------------------


użytkownik usunięty

Go??







post czw, 11 gru 2008 - 12:19
Post #18

No kurcze Wy też mnie nie rozumiecie?? No już mój mąż się w czoło stuka, myślałam że chociaż u Was jakieś wsparcie znajdę.

Amania Ty kobieto masz najmilszy głos pod słońcem a nie jak facet. MM nie mogę rzucić, bo mi cukier podskoczy i zamiast piersiami będę się nim musiała zająć icon_wink.gif
Ika nie no makijaż pernamentny mnie zupełnie nie rajcuje.
Macio, Magdainpoland dziękuję Wam bardzo, ale gdybyście słyszały teksty jakie ja słyszę. No nawet ich przytoczyć się nie da publicznie. Potrafią mnie tak skomentować zupełnie obcy ludzie, jak też babcie, brat, ciotki, kuzynki itd.

No nikt nic nie wie??
Kocurek
piÄ…, 12 gru 2008 - 15:03
Jully, za też cene sobie włozysz implanty na 10 lat 06.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post piÄ…, 12 gru 2008 - 15:03
Post #19

Jully, za też cene sobie włozysz implanty na 10 lat 06.gif

--------------------
Macio

Go??







post piÄ…, 12 gru 2008 - 16:15
Post #20

CYTAT(jully @ Thu, 11 Dec 2008 - 12:19) *
Macio, Magdainpoland dziękuję Wam bardzo, ale gdybyście słyszały teksty jakie ja słyszę. No nawet ich przytoczyć się nie da publicznie. Potrafią mnie tak skomentować zupełnie obcy ludzie, jak też babcie, brat, ciotki, kuzynki itd.



Nie przejmuj się tym. To Ty masz się dobrze w sobie czuć.
> PowiÄ™kszanie biustu kwasem hialuronowym, Jednak zwykÅ‚e silikony chyba. ProszÄ™ o wszelkie informacje.
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama