Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

stomatolog dla 2,5 letniego dziecka

> 
ernest72
nie, 02 wrz 2007 - 23:16
Poszukuje stomatologa w Warszawie lub okolicy. Umojego synka pojawiły się ciemne plamki na ząbkach. Proszę o podanie namiarów i Waszych odczuć po wizycie w gabinetach , które polecacie. Co myślicie o klinice Soldent?
ernest72


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: nie, 02 wrz 07 - 21:59
Nr użytkownika: 16,036

GG:


post nie, 02 wrz 2007 - 23:16
Post #1

Poszukuje stomatologa w Warszawie lub okolicy. Umojego synka pojawiły się ciemne plamki na ząbkach. Proszę o podanie namiarów i Waszych odczuć po wizycie w gabinetach , które polecacie. Co myślicie o klinice Soldent?
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 03 wrz 2007 - 10:32
Post #2

Ernest, ja byłam dopiero raz. Tymek ma dziurkę w czwórce. Robiliśmy ozonoterapię i chociaż dziura znowu jest, pewnie powtórzymy tą metodę. Z mojego doświadczenia - fajnie, jeśli przyjmuje Was jednak pedodonta, a nie przypadkowy dentysta, który TEŻ pracuje z dziećmi.

Baaaardzo dobre opinie ma Elephanten, ale do 16 września jest nieczynny icon_sad.gif
KM
pon, 03 wrz 2007 - 21:46
[użytkownik x], możesz mi podać na pw kontakt do Waszego pedodonty?
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post pon, 03 wrz 2007 - 21:46
Post #3

[użytkownik x], możesz mi podać na pw kontakt do Waszego pedodonty?
mamaWiki
wto, 04 wrz 2007 - 00:05
Ja bym się trzymała z dala od Elephanta - żadnego podejścia do dzieci , ponadto pani zaproponowała podanie głupiego Jasia , gdzie po przyjeżdzie pan w recepcji nakrzyczał na nas że ten syrop można podawać po ukończeniu dwóch lat, bo mogą byc powikłania( Wiki jeszcze nie miała dwóch latek przekroczyła jakoś 1,5 roku teraz nie pamiętam dokładnie) -Pani stomatolog chyba o tym nie wiedziała co niezbyt o niej świadczy. Byliśmy 3 razy na lapisowaniu i za każdym razem pani była mało przyjemna rzucała teksty typu: proszę mocniej ją trzymać bo mnie pogryzie i podrapie albo gdy mała bardzo się spłakała i miała katar : o jakie gluty jej z nosa lecą, żadnego kontaktu tylko wszystko na siłe. Ogólnie Wiki widziała tą panią i płakała- Nie polecam z całych sił , może trafiłam na nieodpowiednią panią .
Teraz chodzę do przychodni KOŁODENT na Górczewskiej koło WOLA PARK- u , panie przemiłe ( naprawdę ) i z dużym podejściem do dzieci , a przecież o to chodzi żeby dziecko nie bało się dentysty.
mamaWiki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 32
Dołączył: pon, 13 lut 06 - 11:41
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,911




post wto, 04 wrz 2007 - 00:05
Post #4

Ja bym się trzymała z dala od Elephanta - żadnego podejścia do dzieci , ponadto pani zaproponowała podanie głupiego Jasia , gdzie po przyjeżdzie pan w recepcji nakrzyczał na nas że ten syrop można podawać po ukończeniu dwóch lat, bo mogą byc powikłania( Wiki jeszcze nie miała dwóch latek przekroczyła jakoś 1,5 roku teraz nie pamiętam dokładnie) -Pani stomatolog chyba o tym nie wiedziała co niezbyt o niej świadczy. Byliśmy 3 razy na lapisowaniu i za każdym razem pani była mało przyjemna rzucała teksty typu: proszę mocniej ją trzymać bo mnie pogryzie i podrapie albo gdy mała bardzo się spłakała i miała katar : o jakie gluty jej z nosa lecą, żadnego kontaktu tylko wszystko na siłe. Ogólnie Wiki widziała tą panią i płakała- Nie polecam z całych sił , może trafiłam na nieodpowiednią panią .
Teraz chodzę do przychodni KOŁODENT na Górczewskiej koło WOLA PARK- u , panie przemiłe ( naprawdę ) i z dużym podejściem do dzieci , a przecież o to chodzi żeby dziecko nie bało się dentysty.
KM
śro, 05 wrz 2007 - 19:04
Ja również nie polecam Elephanta.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post śro, 05 wrz 2007 - 19:04
Post #5

Ja również nie polecam Elephanta.
ernest72
śro, 05 wrz 2007 - 23:28
Wybieraliśmy się właśnie do Elefanta dlatego ze ktoś nam polecił tą klinikę. Ale nie mozemy czekać aż skończą remont no i tutaj na Forum więcej znależliśmy negatywnych niż pozytywnych opinii. Wybierzemy się więc chyba do Soldentu. Jak ktoś z Państwa miał kontakt z ta przychodnią to prosze o opinię.
ernest72


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: nie, 02 wrz 07 - 21:59
Nr użytkownika: 16,036

GG:


post śro, 05 wrz 2007 - 23:28
Post #6

Wybieraliśmy się właśnie do Elefanta dlatego ze ktoś nam polecił tą klinikę. Ale nie mozemy czekać aż skończą remont no i tutaj na Forum więcej znależliśmy negatywnych niż pozytywnych opinii. Wybierzemy się więc chyba do Soldentu. Jak ktoś z Państwa miał kontakt z ta przychodnią to prosze o opinię.
anna32
śro, 19 wrz 2007 - 13:57
W temacie stomatologii dla dzieci jestem mocno zorientowana - od ponad dwóch lat walczyliśmy z dzieciecą próchnicą i NIE WYGRALISMY icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Nasz synek od kiedy skonczyl rok przejawiał nieuzasadnione lęki przed lekarzami/stomatologami i rozpaczliwie histeryzowal kopał - wierzgał - krzyczał przy kazdej wizycie (nawet gdy go nic nie bolało - to bardziej kwestia psychiki )a zaliczylismy wiele dobrych prywatnych gabinetow stomatologicznych w Warszawie gdzie oferowano nam fachowe podejscie do trudnych malych pacjentów niestety bezskutecznie. Każda wizyta to była trauma dla synka i dla nas a dla stomatologa to było ostatecznie wypowiedziane zdanie "przykro nam ale synek nie współpracuje, nie radzimy sobie"

Tak myślę zupełnie OBIEKTYWNIE ze w przypadku spokojnych dzieci - godna polecenia jest FAMILY DENTAL przy Ostrobramskiej na Grochowie tam bylismy wielokrotnie no i mniej obiektywnie powiem Wojewódzkie Centrum Stomatologiczne na Powiślu ktore ma doskonala opinie i renome tylko co z tego:((((

ząbki mleczne wymagaja nalezytej opieki, kontroli, zabezpieczenia (lapisowanie, lakierowanie) w odpowiednich odstępach czasu itd itd itd .......... icon_sad.gif
anna32


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: czw, 09 lis 06 - 12:46
Skąd: jabłonna
Nr użytkownika: 8,396




post śro, 19 wrz 2007 - 13:57
Post #7

W temacie stomatologii dla dzieci jestem mocno zorientowana - od ponad dwóch lat walczyliśmy z dzieciecą próchnicą i NIE WYGRALISMY icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Nasz synek od kiedy skonczyl rok przejawiał nieuzasadnione lęki przed lekarzami/stomatologami i rozpaczliwie histeryzowal kopał - wierzgał - krzyczał przy kazdej wizycie (nawet gdy go nic nie bolało - to bardziej kwestia psychiki )a zaliczylismy wiele dobrych prywatnych gabinetow stomatologicznych w Warszawie gdzie oferowano nam fachowe podejscie do trudnych malych pacjentów niestety bezskutecznie. Każda wizyta to była trauma dla synka i dla nas a dla stomatologa to było ostatecznie wypowiedziane zdanie "przykro nam ale synek nie współpracuje, nie radzimy sobie"

Tak myślę zupełnie OBIEKTYWNIE ze w przypadku spokojnych dzieci - godna polecenia jest FAMILY DENTAL przy Ostrobramskiej na Grochowie tam bylismy wielokrotnie no i mniej obiektywnie powiem Wojewódzkie Centrum Stomatologiczne na Powiślu ktore ma doskonala opinie i renome tylko co z tego:((((

ząbki mleczne wymagaja nalezytej opieki, kontroli, zabezpieczenia (lapisowanie, lakierowanie) w odpowiednich odstępach czasu itd itd itd .......... icon_sad.gif
Użytkownik usunięty

Go??







post nie, 23 wrz 2007 - 20:57
Post #8

Anno... nie wiem co powiedzieć... brak mi słów 32.gif

Byliśmy z Tymkiem w sobotę w FDC, o którym piszesz i jesteśmy pod dużym wrażeniem. Tymi miał głębokie borowanie, znieczulenie, więc zabieg całkiem spory, jak na tak małego Człowieczka i... wszystko bez najmniejszego problemu. Bez jednego 'ale'... Jestem pod wrażeniem sposobu, w jaki Panie się z Nim obeszły...
Mika
pon, 14 sty 2008 - 12:30
[użytkownik x] - napisz coś więcej o tym FCD wink.gif
niestety chyba będę musiała uderzyć tam z Antonem,a to najbliżej nas
nigdzie na miejscu nie ma nikogo kto chciałby przyjąć dwulatka icon_sad.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 14 sty 2008 - 12:30
Post #9

[użytkownik x] - napisz coś więcej o tym FCD wink.gif
niestety chyba będę musiała uderzyć tam z Antonem,a to najbliżej nas
nigdzie na miejscu nie ma nikogo kto chciałby przyjąć dwulatka icon_sad.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
agarad
wto, 22 sty 2008 - 14:12
CYTAT(Mika @ pon, 14 sty 2008 - 12:30) *
[użytkownik x] - napisz coś więcej o tym FCD wink.gif
niestety chyba będę musiała uderzyć tam z Antonem,a to najbliżej nas
nigdzie na miejscu nie ma nikogo kto chciałby przyjąć dwulatka icon_sad.gif



[użytkownik x], [użytkownik x],...

...bo i ja muszę.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 22 sty 2008 - 14:12
Post #10

CYTAT(Mika @ pon, 14 sty 2008 - 12:30) *
[użytkownik x] - napisz coś więcej o tym FCD wink.gif
niestety chyba będę musiała uderzyć tam z Antonem,a to najbliżej nas
nigdzie na miejscu nie ma nikogo kto chciałby przyjąć dwulatka icon_sad.gif



[użytkownik x], [użytkownik x],...

...bo i ja muszę.

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

anna32
wto, 22 sty 2008 - 15:06
Czesc - co prawda nie jestem [użytkownik x] ale i tak moge Wam cos pozytywnego napisac o Klinice FDC na Ostrobramskiej, gdzie bylismy z 3,5 letnim Michalkiem kilkukrotnie (Synek byl bardzo trudnym pacjentem) To jest miejsce ktore polecamy (w przeciwienstwie do WCS na Powiślu o ktorym pisalam juz ZA DUZO)
W Family Dental jest dobre podejscie do takich trudnych malych pacjentow, stosuja tez zabiegi w znieczuleniu plytkim czyli przy uzyciu gazu rozweselajacego - co na niektore dzieci dziala ..... panie dentystki sa mile, przyjazne dzieciom, delikatne - takie odebralismy wrazenie.
Niestety trzeba dlugo czekac na miejsce.
Pozdrawiam,
Ania



anna32


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: czw, 09 lis 06 - 12:46
Skąd: jabłonna
Nr użytkownika: 8,396




post wto, 22 sty 2008 - 15:06
Post #11

Czesc - co prawda nie jestem [użytkownik x] ale i tak moge Wam cos pozytywnego napisac o Klinice FDC na Ostrobramskiej, gdzie bylismy z 3,5 letnim Michalkiem kilkukrotnie (Synek byl bardzo trudnym pacjentem) To jest miejsce ktore polecamy (w przeciwienstwie do WCS na Powiślu o ktorym pisalam juz ZA DUZO)
W Family Dental jest dobre podejscie do takich trudnych malych pacjentow, stosuja tez zabiegi w znieczuleniu plytkim czyli przy uzyciu gazu rozweselajacego - co na niektore dzieci dziala ..... panie dentystki sa mile, przyjazne dzieciom, delikatne - takie odebralismy wrazenie.
Niestety trzeba dlugo czekac na miejsce.
Pozdrawiam,
Ania



malicja
wto, 22 sty 2008 - 17:06
Przeczytałam tutaj tyle negatywnych opinii o Elephancie i jestem bardzo zdziwiona, bo pracująca tam pani doktor Łapicka wyleczyła moją córkę z panicznego lęku przed dentystą, którego się nabawiła po trzech wizytach u rzeźnika (bo to nie był lekarz) w klinice na Uniwersyteckiej. Pani doktor ma cudowne podejście do dzieci, jest pogodna, ciepła, nic na siłę. Ostatnio doszło nawet do tego, że jak wyszłyśmy, to Ewa płakała, że chce do pani doktor. Dlatego tak trudno mi uwierzyć, że ktoś tam potraktował dziecko w sposób obcesowy czy wręcz wrogi. No ale to może zależy do jakiego lekarza się trafiło.
malicja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: czw, 23 lis 06 - 13:41
Nr użytkownika: 8,642




post wto, 22 sty 2008 - 17:06
Post #12

Przeczytałam tutaj tyle negatywnych opinii o Elephancie i jestem bardzo zdziwiona, bo pracująca tam pani doktor Łapicka wyleczyła moją córkę z panicznego lęku przed dentystą, którego się nabawiła po trzech wizytach u rzeźnika (bo to nie był lekarz) w klinice na Uniwersyteckiej. Pani doktor ma cudowne podejście do dzieci, jest pogodna, ciepła, nic na siłę. Ostatnio doszło nawet do tego, że jak wyszłyśmy, to Ewa płakała, że chce do pani doktor. Dlatego tak trudno mi uwierzyć, że ktoś tam potraktował dziecko w sposób obcesowy czy wręcz wrogi. No ale to może zależy do jakiego lekarza się trafiło.
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 23 sty 2008 - 08:41
Post #13

Dziewcczyny, dopiero dostałam powiadomienie.

W FDC jest dr Mołdawska. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co jest w stanie zrobić z Dzieckiem. Pitulec jest tego najlepszym dowodem!

strona www.fdc.pl
sylwi13
czw, 24 sty 2008 - 21:45
DZIEWCZYNY JEŚLI WASZE POCIECHY SIĘ BOJĄ STOMATOLOGA PROPONUJĘ NAJPIERW IŚĆ Z DZIECKIEM NA KILKA WIZYT ADAPTACYJNYCH TZN.DZIECKO JEŹDZI NA FOTELU,LEKARZ POKAZUJE LUSTERKO,PRZYCISKI NA UNICIE ITP.A PO TYCH KILKU WIZYTACH ZABRAĆ SIĘ ZA LECZENIE ZĄBKÓW DZIECKO JUŻ POZNAJE DENTYSTĘ,ASYTĘ I GABINET JEST CAŁKIEM INNA ATMOSFERA NIŻ W DNIU PIERWSZEJ WIZYTY ODRAZU.NP.ZNIECZULENIE.DLA TRZY LETNIEGO BRZDĄCA TO NIC PRZYJEMNEGO.
sylwi13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 60
Dołączył: sob, 27 paź 07 - 18:00
Skąd: KALISZ
Nr użytkownika: 16,685




post czw, 24 sty 2008 - 21:45
Post #14

DZIEWCZYNY JEŚLI WASZE POCIECHY SIĘ BOJĄ STOMATOLOGA PROPONUJĘ NAJPIERW IŚĆ Z DZIECKIEM NA KILKA WIZYT ADAPTACYJNYCH TZN.DZIECKO JEŹDZI NA FOTELU,LEKARZ POKAZUJE LUSTERKO,PRZYCISKI NA UNICIE ITP.A PO TYCH KILKU WIZYTACH ZABRAĆ SIĘ ZA LECZENIE ZĄBKÓW DZIECKO JUŻ POZNAJE DENTYSTĘ,ASYTĘ I GABINET JEST CAŁKIEM INNA ATMOSFERA NIŻ W DNIU PIERWSZEJ WIZYTY ODRAZU.NP.ZNIECZULENIE.DLA TRZY LETNIEGO BRZDĄCA TO NIC PRZYJEMNEGO.
agarad
wto, 23 wrz 2008 - 22:25
CYTAT(anna32 @ Wed, 19 Sep 2007 - 12:57) *
W temacie stomatologii dla dzieci jestem mocno zorientowana - od ponad dwóch lat walczyliśmy z dzieciecą próchnicą i NIE WYGRALISMY icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Nasz synek od kiedy skonczyl rok przejawiał nieuzasadnione lęki przed lekarzami/stomatologami i rozpaczliwie histeryzowal kopał - wierzgał - krzyczał przy kazdej wizycie (nawet gdy go nic nie bolało - to bardziej kwestia psychiki )a zaliczylismy wiele dobrych prywatnych gabinetow stomatologicznych w Warszawie gdzie oferowano nam fachowe podejscie do trudnych malych pacjentów niestety bezskutecznie. Każda wizyta to była trauma dla synka i dla nas a dla stomatologa to było ostatecznie wypowiedziane zdanie "przykro nam ale synek nie współpracuje, nie radzimy sobie"

Tak myślę zupełnie OBIEKTYWNIE ze w przypadku spokojnych dzieci - godna polecenia jest FAMILY DENTAL przy Ostrobramskiej na Grochowie tam bylismy wielokrotnie no i mniej obiektywnie powiem Wojewódzkie Centrum Stomatologiczne na Powiślu ktore ma doskonala opinie i renome tylko co z tego:((((

ząbki mleczne wymagaja nalezytej opieki, kontroli, zabezpieczenia (lapisowanie, lakierowanie) w odpowiednich odstępach czasu itd itd itd .......... icon_sad.gif


Aniu, oglądałam przed chwilą ekspres reporterów...


przytulam mocno przytul.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 23 wrz 2008 - 22:25
Post #15

CYTAT(anna32 @ Wed, 19 Sep 2007 - 12:57) *
W temacie stomatologii dla dzieci jestem mocno zorientowana - od ponad dwóch lat walczyliśmy z dzieciecą próchnicą i NIE WYGRALISMY icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Nasz synek od kiedy skonczyl rok przejawiał nieuzasadnione lęki przed lekarzami/stomatologami i rozpaczliwie histeryzowal kopał - wierzgał - krzyczał przy kazdej wizycie (nawet gdy go nic nie bolało - to bardziej kwestia psychiki )a zaliczylismy wiele dobrych prywatnych gabinetow stomatologicznych w Warszawie gdzie oferowano nam fachowe podejscie do trudnych malych pacjentów niestety bezskutecznie. Każda wizyta to była trauma dla synka i dla nas a dla stomatologa to było ostatecznie wypowiedziane zdanie "przykro nam ale synek nie współpracuje, nie radzimy sobie"

Tak myślę zupełnie OBIEKTYWNIE ze w przypadku spokojnych dzieci - godna polecenia jest FAMILY DENTAL przy Ostrobramskiej na Grochowie tam bylismy wielokrotnie no i mniej obiektywnie powiem Wojewódzkie Centrum Stomatologiczne na Powiślu ktore ma doskonala opinie i renome tylko co z tego:((((

ząbki mleczne wymagaja nalezytej opieki, kontroli, zabezpieczenia (lapisowanie, lakierowanie) w odpowiednich odstępach czasu itd itd itd .......... icon_sad.gif


Aniu, oglądałam przed chwilą ekspres reporterów...


przytulam mocno przytul.gif


--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Myssia
wto, 07 paź 2008 - 13:18
Nigdy więcej do Elephanta!!! Samo wspomnienie powoduje u Kacperka strach!!!
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post wto, 07 paź 2008 - 13:18
Post #16

Nigdy więcej do Elephanta!!! Samo wspomnienie powoduje u Kacperka strach!!!

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


tombek
wto, 15 cze 2010 - 06:30
bardzo dobry lekarz dla dzieci do dr Tomasz Rozwadowski (gral w reklamie pasty sensodyne) - naprawde lubi leczyc, jest pozytywnie nastawiony, dzieci go uwielbiaja
tombek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 74
Dołączył: nie, 21 lut 10 - 09:17
Nr użytkownika: 31,778




post wto, 15 cze 2010 - 06:30
Post #17

bardzo dobry lekarz dla dzieci do dr Tomasz Rozwadowski (gral w reklamie pasty sensodyne) - naprawde lubi leczyc, jest pozytywnie nastawiony, dzieci go uwielbiaja
Grzegorzz
czw, 08 wrz 2011 - 10:14
Elefant w Warszawie należy omijać jak najszerszym łukiem. Wykonują źle swoja pracę, nie uwzględniają reklamacji, sa bezwzględni w wyciąganiu niemałych pieniędzy z kieszeni rodziców. Do tego wcale nie są tacy mili dla dzieci.
Moja 6-letnia córka pani dr zastosowała znieczulenie, po czym nie czekając, aż zacznie działać rozpoczęła borowanie. W efekcie dziecko zapłakane, obolałe, opuchnięte i co najgorsze wystraszone. Powiedziałem im sporo co o nich myślę ale sprawiają wrażenie, że się tym nie przejmują. Ogólnie sprawiają na mnie wrażenie bardzo niekompetentnych. Nie dajcie się uwieść reklamie i "przyjaznemu" wystrojowi wnętrza. Zostawiłem u nich już 2 tysiące ale w tej chwili całkowicie żałuję.

pozdrawiam

tata 6-letniej Milenki
Grzegorzz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 08 wrz 11 - 09:53
Nr użytkownika: 37,679

GG:


post czw, 08 wrz 2011 - 10:14
Post #18

Elefant w Warszawie należy omijać jak najszerszym łukiem. Wykonują źle swoja pracę, nie uwzględniają reklamacji, sa bezwzględni w wyciąganiu niemałych pieniędzy z kieszeni rodziców. Do tego wcale nie są tacy mili dla dzieci.
Moja 6-letnia córka pani dr zastosowała znieczulenie, po czym nie czekając, aż zacznie działać rozpoczęła borowanie. W efekcie dziecko zapłakane, obolałe, opuchnięte i co najgorsze wystraszone. Powiedziałem im sporo co o nich myślę ale sprawiają wrażenie, że się tym nie przejmują. Ogólnie sprawiają na mnie wrażenie bardzo niekompetentnych. Nie dajcie się uwieść reklamie i "przyjaznemu" wystrojowi wnętrza. Zostawiłem u nich już 2 tysiące ale w tej chwili całkowicie żałuję.

pozdrawiam

tata 6-letniej Milenki
tombek
pon, 20 lut 2012 - 22:37
dr joanna gąszcz z demeter w warszawie, zdecydowanie świetna dentystka zajmująca się dziecmi
tombek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 74
Dołączył: nie, 21 lut 10 - 09:17
Nr użytkownika: 31,778




post pon, 20 lut 2012 - 22:37
Post #19

dr joanna gąszcz z demeter w warszawie, zdecydowanie świetna dentystka zajmująca się dziecmi


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 29 maj 2017 - 14:02
Post #20

Jeśli chodzi o pedodoncje to w szczególności polecam ten gabinet -> https://zarembaort.pl/uslugi/stomatologia-dziecieca-sedacja
> stomatolog dla 2,5 letniego dziecka
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:24
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama