Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Wakacje 5-cio osobowej rodziny w Polsce

, ProszÄ™ dajcie namiary
> , ProszÄ™ dajcie namiary
karolaijula
nie, 28 lut 2016 - 22:51
Witam wszystkich rodziców.... od pewnego czasu szukam miejscówki na wakacje, tzn. po połowie czerwca, bo taniej, dla 5-cio osobowej rodziny i powoli tracę nadzieję.
Jeśli macie jakieś sprawdzone noclegi to dajcie znać. Minimalne wymogi:
1. Woj. Zachodniopomorskie
2. Pokoje 2+2
3. Basen w hotelu, śniadania i obiadokolacje.
4. KÄ…cik zabaw dla dzieci + animacje.

Nie musi byc to ścisłe "centrum" jakiejś miejscowości. Nawet lepiej jak to będzie na uboczu. Do plaży max. 300 m, bo trochę będzie do dźwigania.

Dzieci w wieku: 9 lat, 6 lat i niecałe 2 lata
karolaijula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 21:57
Skąd: Międzyrzecz
Nr użytkownika: 18,214

GG:


post nie, 28 lut 2016 - 22:51
Post #1

Witam wszystkich rodziców.... od pewnego czasu szukam miejscówki na wakacje, tzn. po połowie czerwca, bo taniej, dla 5-cio osobowej rodziny i powoli tracę nadzieję.
Jeśli macie jakieś sprawdzone noclegi to dajcie znać. Minimalne wymogi:
1. Woj. Zachodniopomorskie
2. Pokoje 2+2
3. Basen w hotelu, śniadania i obiadokolacje.
4. KÄ…cik zabaw dla dzieci + animacje.

Nie musi byc to ścisłe "centrum" jakiejś miejscowości. Nawet lepiej jak to będzie na uboczu. Do plaży max. 300 m, bo trochę będzie do dźwigania.

Dzieci w wieku: 9 lat, 6 lat i niecałe 2 lata

--------------------




juliakonieczko
śro, 29 cze 2016 - 15:40
pisalas o basenie i wyzywieniu - tu akurat moge polecic ci hotel continental w krynicy morskiej. maja naprawde fajny aquapark wiec nie ma co sie martwic o kiepska pogode na urlopie icon_smile.gif a no i ceny nie sa zawrotne!
juliakonieczko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 29 cze 16 - 14:59
Nr użytkownika: 47,784




post śro, 29 cze 2016 - 15:40
Post #2

pisalas o basenie i wyzywieniu - tu akurat moge polecic ci hotel continental w krynicy morskiej. maja naprawde fajny aquapark wiec nie ma co sie martwic o kiepska pogode na urlopie icon_smile.gif a no i ceny nie sa zawrotne!
Kamilaa
wto, 09 sie 2016 - 14:34
Z czystym sumieniem mogę Ci polecić hotel Senator w Dźwirzynie. Byłam w lipcu ze znajomymi, którzy mieli dwójkę dzieci. W hotelu jest basen, tak jak oczekujesz, świetna opieka i atrakcje dla dzieci. Poszukaj sobie ofert na stronie hotele nadmorskie. W wielu hotelach byłam i tu jestem naprawdę pozytywnie w 100% zaskoczona icon_smile.gif
Kamilaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 09 sie 16 - 14:17
Nr użytkownika: 47,978




post wto, 09 sie 2016 - 14:34
Post #3

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić hotel Senator w Dźwirzynie. Byłam w lipcu ze znajomymi, którzy mieli dwójkę dzieci. W hotelu jest basen, tak jak oczekujesz, świetna opieka i atrakcje dla dzieci. Poszukaj sobie ofert na stronie hotele nadmorskie. W wielu hotelach byłam i tu jestem naprawdę pozytywnie w 100% zaskoczona icon_smile.gif
karolaijula
sob, 04 lut 2017 - 19:49
No cóż Senator w Dźwirzynie może i fajny, no ale wg mnie na pewno nie jest w przystępnej cenie
karolaijula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 21:57
Skąd: Międzyrzecz
Nr użytkownika: 18,214

GG:


post sob, 04 lut 2017 - 19:49
Post #4

No cóż Senator w Dźwirzynie może i fajny, no ale wg mnie na pewno nie jest w przystępnej cenie

--------------------




mala_mi_86
nie, 26 lut 2017 - 13:48
Ja serdecznie polecam apartamenty nad morzem, np. Baltic Korona w Darłowie - to moim zdaniem o wiele lepsza opcja niż hotel. Masz pełną kontrolę, poczucie intymności, a te apartamenty ą tak urządzone, że rodzinie niczego nie zabraknie. My jeździmy już od 3 lat icon_smile.gif Dzieciaki są mega zadowolone, a my nie mamy żadnych zmartwień na głowie, bo wszystko jest gotowe. Duże, urządzone fajnie, z gustem, jest wyposażona kuchnia jadalnia, balkon/taras/ogródek, jest mały plac zabaw dla dzieci, a my dorośli możemy sobie pójść na saunę albo słoneczną łąkę (to forma zdrowego solarium) jakby nie było pogody. Polecam z czystym sercem!:)
mala_mi_86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: śro, 19 lis 14 - 20:20
Nr użytkownika: 44,860




post nie, 26 lut 2017 - 13:48
Post #5

Ja serdecznie polecam apartamenty nad morzem, np. Baltic Korona w Darłowie - to moim zdaniem o wiele lepsza opcja niż hotel. Masz pełną kontrolę, poczucie intymności, a te apartamenty ą tak urządzone, że rodzinie niczego nie zabraknie. My jeździmy już od 3 lat icon_smile.gif Dzieciaki są mega zadowolone, a my nie mamy żadnych zmartwień na głowie, bo wszystko jest gotowe. Duże, urządzone fajnie, z gustem, jest wyposażona kuchnia jadalnia, balkon/taras/ogródek, jest mały plac zabaw dla dzieci, a my dorośli możemy sobie pójść na saunę albo słoneczną łąkę (to forma zdrowego solarium) jakby nie było pogody. Polecam z czystym sercem!:)
mala_mi_86
śro, 22 mar 2017 - 20:21
A ja gorąco polecam www.baltickorona.pl w Darłówku icon_smile.gif Przepiękne miejsce, cudowna nadmorska miejscowość, a noclegi w apartamentach rodzinnych, idealne właśnie na taki wypad dla 5-cio osobowej rodzinki. Byliśmy kilka razy i jeszcze nie raz będziemy icon_smile.gif Polecam!
mala_mi_86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: śro, 19 lis 14 - 20:20
Nr użytkownika: 44,860




post śro, 22 mar 2017 - 20:21
Post #6

A ja gorąco polecam www.baltickorona.pl w Darłówku icon_smile.gif Przepiękne miejsce, cudowna nadmorska miejscowość, a noclegi w apartamentach rodzinnych, idealne właśnie na taki wypad dla 5-cio osobowej rodzinki. Byliśmy kilka razy i jeszcze nie raz będziemy icon_smile.gif Polecam!
Peggie
wto, 28 mar 2017 - 16:41
W Polsce też jest wiele ciekawych zakątków, które warto zobaczyć. Zwłaszcza jeśli chodzi o rodziny z dziećmi. Myślę, że bardzo pomocny w tym zakresie będzie artykuł na stronie https://artvocado.pl/olsztyn-stolica-warmii...yc-w-olsztynie/ w której znajdziecie opis jednego z najpiękniejszych zakątków Polski. Musicie go zobaczyć!
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post wto, 28 mar 2017 - 16:41
Post #7

W Polsce też jest wiele ciekawych zakątków, które warto zobaczyć. Zwłaszcza jeśli chodzi o rodziny z dziećmi. Myślę, że bardzo pomocny w tym zakresie będzie artykuł na stronie https://artvocado.pl/olsztyn-stolica-warmii...yc-w-olsztynie/ w której znajdziecie opis jednego z najpiękniejszych zakątków Polski. Musicie go zobaczyć!


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 05 kwi 2017 - 11:46
Post #8

W zależności od potrzeb można zdey\cydować się na różne metody noclegu - ja na przykłąd postawiłbym na kamper z https://camprent.pl/pl/kampery/. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 31 sty 2018 - 11:30
Post #9

Polecam jednak wschodnie wybrzeże bo są tam o wiele bardziej ciekawe miejscowości niż na tym zachodnim wybrzeżu:

Władysławowo - piekna plaża, dobre restauracje i jest to bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania innych miejscowości takich jak na przykład Jastrzębia Góra

Gdańsk - wiele atrakcji tak wiec polecam pojechać jeśli nie lubicie siedzieć na miejscu w pokoju

Dla 5 osób najlepiej jest wynająć sobie własny apartament https://blueapart.pl/ - na przykład tutaj.
felicjania
czw, 09 sty 2020 - 15:59
Moim zdaniem najlepszym regionem nadającym się na wakacje dla dużej rodziny jest województwo pomorskie. Zachodni region wybrzeża Polski jest dość drogi z powodu niemieckich turystów. Natomiast okolice Trójmiasta, tzn. mniejsze miejscowości, są nieco tańsze i równie malownicze. Osobiście polecam okolice Mirowa. ( podsyłam stronę z informacjami na ten temat oraz innymi miejscami w woj pomorskim https://mirowo.pl/ ) Byłam tam dwa razy, jako 4-osobowa rodzina. Poszperaj na ten temat.
felicjania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 09 sty 20 - 15:36
Nr użytkownika: 53,476




post czw, 09 sty 2020 - 15:59
Post #10

Moim zdaniem najlepszym regionem nadającym się na wakacje dla dużej rodziny jest województwo pomorskie. Zachodni region wybrzeża Polski jest dość drogi z powodu niemieckich turystów. Natomiast okolice Trójmiasta, tzn. mniejsze miejscowości, są nieco tańsze i równie malownicze. Osobiście polecam okolice Mirowa. ( podsyłam stronę z informacjami na ten temat oraz innymi miejscami w woj pomorskim https://mirowo.pl/ ) Byłam tam dwa razy, jako 4-osobowa rodzina. Poszperaj na ten temat.
> Wakacje 5-cio osobowej rodziny w Polsce, ProszÄ™ dajcie namiary
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama