Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

a moze Pustkowo???

> 
agniecha28
nie, 04 kwi 2004 - 08:32
Witam
od kilku lat spedzam wakacje w Pustkowie(miejscowasc miedzy Pobierowem a Trzesaczem).Tam jest cisza,spokój,duza plaza,odpowiednie miejsce na wypoczynek z dziecmi.My jezdzimy na pole namiotowe z przyczepa,ale jest sporo pensjonatow,domow wczasowych,kwater,campingow....Polecam to miejsce dla osob ceniacych sobie spokój.A i ceny nie sa wysokie...
Pozdrawiam
agniecha28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 80
Dołączył: śro, 24 mar 04 - 08:50
Skąd: szczecin
Nr użytkownika: 1,573

GG:


post nie, 04 kwi 2004 - 08:32
Post #1

Witam
od kilku lat spedzam wakacje w Pustkowie(miejscowasc miedzy Pobierowem a Trzesaczem).Tam jest cisza,spokój,duza plaza,odpowiednie miejsce na wypoczynek z dziecmi.My jezdzimy na pole namiotowe z przyczepa,ale jest sporo pensjonatow,domow wczasowych,kwater,campingow....Polecam to miejsce dla osob ceniacych sobie spokój.A i ceny nie sa wysokie...
Pozdrawiam

--------------------
Agnieszka
joakar
wto, 06 kwi 2004 - 12:16
Popieram w całej rozciągłosci icon_biggrin.gif . Rok temu bylismy w Trzęsaczu i na spacerze zwiedzaliśmy Pustkowo, super miejsce, ładna plaza i jelismy tam ekstra gofry z bitą śmietaną i owocami, niedrogie i wyjatkowo wielkie!!!! w tej samej budce były też rybki smażone też niedrogie a smaczne! Ach te wspomnienia, jeszcze czuję ten zapach....
joakar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 385
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 10:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 376

GG:


post wto, 06 kwi 2004 - 12:16
Post #2

Popieram w całej rozciągłosci icon_biggrin.gif . Rok temu bylismy w Trzęsaczu i na spacerze zwiedzaliśmy Pustkowo, super miejsce, ładna plaza i jelismy tam ekstra gofry z bitą śmietaną i owocami, niedrogie i wyjatkowo wielkie!!!! w tej samej budce były też rybki smażone też niedrogie a smaczne! Ach te wspomnienia, jeszcze czuję ten zapach....
agniecha28
wto, 06 kwi 2004 - 19:44
ja tez jadlam tam gofry.......mniam i rybke icon_lol.gif .A te nalesniki z bita smietana?????????moja cora zjadla tone!!!!!!!

pozdrawiam
agniecha28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 80
Dołączył: śro, 24 mar 04 - 08:50
Skąd: szczecin
Nr użytkownika: 1,573

GG:


post wto, 06 kwi 2004 - 19:44
Post #3

ja tez jadlam tam gofry.......mniam i rybke icon_lol.gif .A te nalesniki z bita smietana?????????moja cora zjadla tone!!!!!!!

pozdrawiam

--------------------
Agnieszka
Misi
śro, 07 kwi 2004 - 09:45
Ja bylam w Pobierowie, ale nie wiem czy w Pustkowie sa jakies sklepy?
Misi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 138
Dołączył: pon, 24 mar 03 - 09:21
Skąd: Niemcy
Nr użytkownika: 120

GG:


post śro, 07 kwi 2004 - 09:45
Post #4

Ja bylam w Pobierowie, ale nie wiem czy w Pustkowie sa jakies sklepy?
joakar
śro, 07 kwi 2004 - 10:09
Misi oczywiście że są!!! nie jest to tak duża miejscowość jak pobierowo, ale wszystko co potrzeba do życia icon_biggrin.gif można kupić widziałam kilka spożywczych i różnych budek ze sprzętem na plażę i pamiątkami. Polecam Pustkowo wszystkim którzy chcą odpocząć nad morzem bo tam jest cicho i miło. W Pobierowie dla mne jest za głośno, za dużo ludzi i wszystkiego!!!
joakar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 385
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 10:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 376

GG:


post śro, 07 kwi 2004 - 10:09
Post #5

Misi oczywiście że są!!! nie jest to tak duża miejscowość jak pobierowo, ale wszystko co potrzeba do życia icon_biggrin.gif można kupić widziałam kilka spożywczych i różnych budek ze sprzętem na plażę i pamiątkami. Polecam Pustkowo wszystkim którzy chcą odpocząć nad morzem bo tam jest cicho i miło. W Pobierowie dla mne jest za głośno, za dużo ludzi i wszystkiego!!!
Agnisma
śro, 07 kwi 2004 - 10:11
Na Pustkowych gofrach moja siostra wrzuciła na siebie 8kg w 3 tygodnie icon_cool.gif POLECAM są(były) pycha!!
Ja byłam bardzo zadowolona z wyjazdu do POBIEROWA icon_lol.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post śro, 07 kwi 2004 - 10:11
Post #6

Na Pustkowych gofrach moja siostra wrzuciła na siebie 8kg w 3 tygodnie icon_cool.gif POLECAM są(były) pycha!!
Ja byłam bardzo zadowolona z wyjazdu do POBIEROWA icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
agniecha28
śro, 07 kwi 2004 - 14:17
w pustkowie sa sklepy,bary,wszystko co nalezy......i do tego jest spokój i cisza.........i ta plaza.......duza,szeroka i nie zaludniona!!!!!! icon_lol.gif A do Pobierowa jest naprawde kawalecze,wiec mozna spacerkiem czy rowerkami sie wybrac na szalenstwo zakupow,chociarz w Pustkowie mozna wszystko kupic...
agniecha28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 80
Dołączył: śro, 24 mar 04 - 08:50
Skąd: szczecin
Nr użytkownika: 1,573

GG:


post śro, 07 kwi 2004 - 14:17
Post #7

w pustkowie sa sklepy,bary,wszystko co nalezy......i do tego jest spokój i cisza.........i ta plaza.......duza,szeroka i nie zaludniona!!!!!! icon_lol.gif A do Pobierowa jest naprawde kawalecze,wiec mozna spacerkiem czy rowerkami sie wybrac na szalenstwo zakupow,chociarz w Pustkowie mozna wszystko kupic...

--------------------
Agnieszka
ejolcia
śro, 28 kwi 2004 - 14:14
A może jakieś namiary na kwaterki z jedzonkiem i blisko morza?

Pozdrawiam
ejolcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 180
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 19:22
Skąd: chorzów
Nr użytkownika: 576

GG:


post śro, 28 kwi 2004 - 14:14
Post #8

A może jakieś namiary na kwaterki z jedzonkiem i blisko morza?

Pozdrawiam

--------------------
Jolcia
Kaja /13.01.1999/ Kornel /15.04.2003/
[img][/img]

Zapraszam www.kajko.blog.pl
agniecha28
czw, 29 kwi 2004 - 10:59
https://www.alex.ta.pl/
https://pustkowo_jan.webpark.pl/


Poszperaj w necie,napewno cos znajdziesz... icon_smile.gif

Pozdrawiam
agniecha28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 80
Dołączył: śro, 24 mar 04 - 08:50
Skąd: szczecin
Nr użytkownika: 1,573

GG:


post czw, 29 kwi 2004 - 10:59
Post #9

https://www.alex.ta.pl/
https://pustkowo_jan.webpark.pl/


Poszperaj w necie,napewno cos znajdziesz... icon_smile.gif

Pozdrawiam

--------------------
Agnieszka
beata985
pią, 28 maj 2004 - 11:44
niestety strony o pustkowskich kwaterach dają mało informacji
albo ja nie umiem szukać,gdyby ktoś jeszcze miał coś sprawdzonego? icon_smile.gif
beata
beata985


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 12:08
Skąd: żory
Nr użytkownika: 699

GG:


post pią, 28 maj 2004 - 11:44
Post #10

niestety strony o pustkowskich kwaterach dają mało informacji
albo ja nie umiem szukać,gdyby ktoś jeszcze miał coś sprawdzonego? icon_smile.gif
beata
anonimowy

Go??







post czw, 03 cze 2004 - 14:37
Post #11

A co was inbteresuje ??Pensjonat,kwatrera prywatrna,moize camping??Bede w Pustkowie w niedziele,albo w nasteopna...moge sie rozejzec i wziac namiary...Przekaze pozniej co i jak....
Pozdrawiam
agniecha28
czw, 03 cze 2004 - 14:44
Ten Gosc to bylam ja...to ja jade do Pustkowa...
agniecha28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 80
Dołączył: śro, 24 mar 04 - 08:50
Skąd: szczecin
Nr użytkownika: 1,573

GG:


post czw, 03 cze 2004 - 14:44
Post #12

Ten Gosc to bylam ja...to ja jade do Pustkowa...

--------------------
Agnieszka
beata985
czw, 03 cze 2004 - 18:04
interesuje mnie bryza,mają tam dość korzystne warunki cenowe ale jaki jest tam standart,żeby to nie był dawny PRL.jest tam plac zabaw i wyzywieniea,a jak jest daleko do morza??
a może wpadną Ci w oko inne pensjonaty lub kwatery godne polecenia.to gdybyś mogła dać znać na forum lub
beata985@gazeta.pl
jadę 15 sierpnia.
miłego zwiedzania
beata985


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 12:08
Skąd: żory
Nr użytkownika: 699

GG:


post czw, 03 cze 2004 - 18:04
Post #13

interesuje mnie bryza,mają tam dość korzystne warunki cenowe ale jaki jest tam standart,żeby to nie był dawny PRL.jest tam plac zabaw i wyzywieniea,a jak jest daleko do morza??
a może wpadną Ci w oko inne pensjonaty lub kwatery godne polecenia.to gdybyś mogła dać znać na forum lub
beata985@gazeta.pl
jadę 15 sierpnia.
miłego zwiedzania
agniecha28
sob, 05 cze 2004 - 21:45
No i nie pojade jutro do Pustkowa...w przyszla niedziele dopiero wybierzemy sie...mam nadzieje ze pogoda dopisze...
agniecha28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 80
Dołączył: śro, 24 mar 04 - 08:50
Skąd: szczecin
Nr użytkownika: 1,573

GG:


post sob, 05 cze 2004 - 21:45
Post #14

No i nie pojade jutro do Pustkowa...w przyszla niedziele dopiero wybierzemy sie...mam nadzieje ze pogoda dopisze...

--------------------
Agnieszka
agniecha28
śro, 09 cze 2004 - 07:19
Bylam wczoraj w Pustkowie...objechalam cale dwa razy i Bryzy nie znalazlam icon_cry.gif .Poza tym miejsc w Pustkowie jak na lekarstwo...wszystko pozamawiane.W zeszlym roku ponoc bylo nad morzem straszne oblezenie(lipiec),nigdzie,(nawet na polu namiotowym)jadac od Kolobrzegu i od Swinoujscia nie bylo miejsca...nawet w Pustkowie......obawiam sie tego w ty roku.

Ja w kazdym razie zdecydowalam sie na urlop w przyczepie campingowej,z tego wzgledu iz mam w niej kuchenke i bede mogla mojej rocznej niuni ugotowac obiad...a w przewazajacej wiekszosci campingow kuchenki nie ma.. icon_lol.gif

Bedziemy sie goscic w Pustkowie od 2.08 przez dwa tygodnie....
agniecha28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 80
Dołączył: śro, 24 mar 04 - 08:50
Skąd: szczecin
Nr użytkownika: 1,573

GG:


post śro, 09 cze 2004 - 07:19
Post #15

Bylam wczoraj w Pustkowie...objechalam cale dwa razy i Bryzy nie znalazlam icon_cry.gif .Poza tym miejsc w Pustkowie jak na lekarstwo...wszystko pozamawiane.W zeszlym roku ponoc bylo nad morzem straszne oblezenie(lipiec),nigdzie,(nawet na polu namiotowym)jadac od Kolobrzegu i od Swinoujscia nie bylo miejsca...nawet w Pustkowie......obawiam sie tego w ty roku.

Ja w kazdym razie zdecydowalam sie na urlop w przyczepie campingowej,z tego wzgledu iz mam w niej kuchenke i bede mogla mojej rocznej niuni ugotowac obiad...a w przewazajacej wiekszosci campingow kuchenki nie ma.. icon_lol.gif

Bedziemy sie goscic w Pustkowie od 2.08 przez dwa tygodnie....

--------------------
Agnieszka
Dorka-gość

Go??







post czw, 14 kwi 2005 - 17:14
Post #16

Czy możecie polecic domki kempingowe (takie wieksze, dla rodziców z dwójką dzieci i węzłem sanitarnym-prysznic, umywalka) w Pustkowie?
Dorka
wto, 26 kwi 2005 - 11:13
Czy nikt nie jeździ do Pustkowa?? proszę o jakieś informacje o samym miejscu i kwaterach, które polecacie! (najchetniej domki campingowe z wyposażeniem, ale nie koniecznie)
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post wto, 26 kwi 2005 - 11:13
Post #17

Czy nikt nie jeździ do Pustkowa?? proszę o jakieś informacje o samym miejscu i kwaterach, które polecacie! (najchetniej domki campingowe z wyposażeniem, ale nie koniecznie)
Dorka
pią, 29 kwi 2005 - 23:12
Znalazłam coś takiego "OW Alex" ( domki znajdują się 50m od morza) https://www.alex.ta.pl/ ktoś może zna i może polecić?
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post pią, 29 kwi 2005 - 23:12
Post #18

Znalazłam coś takiego "OW Alex" ( domki znajdują się 50m od morza) https://www.alex.ta.pl/ ktoś może zna i może polecić?
Agnisma
sob, 30 kwi 2005 - 10:12
CYTAT(Dorka)
Znalazłam coś takiego  "OW Alex" ( domki znajdują się 50m od morza) https://www.alex.ta.pl/ ktoś może zna i może polecić?
Ośrodek wygląda na symatyczny, ale osobiście nie znam.
W Pustkowie jest wszędzie blisko do plaży, bo to mała i "płaska"(położona wzdłuż morza) miejscowość.

My jeżdzimy do Pobierowa, kawałeczek dalej icon_lol.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post sob, 30 kwi 2005 - 10:12
Post #19

CYTAT(Dorka)
Znalazłam coś takiego  "OW Alex" ( domki znajdują się 50m od morza) https://www.alex.ta.pl/ ktoś może zna i może polecić?
Ośrodek wygląda na symatyczny, ale osobiście nie znam.
W Pustkowie jest wszędzie blisko do plaży, bo to mała i "płaska"(położona wzdłuż morza) miejscowość.

My jeżdzimy do Pobierowa, kawałeczek dalej icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Dorka
pon, 11 lip 2005 - 18:55
Byłam w Pustkowie pod koniec czerwca. Polecam dla rodzin z dziećmi. Ładna, czysta, szeroka plaża, w tym terminie bardzo mało ludzi. Zejścia są dośc strome - schody, przy wózkach byłaby potrzebna pomoc tatusia. ładna okolica, trochę terenów spacerowych, można robic wycieczki po okolicy. Do Pobierowa mozna iśc spacerem.



Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post pon, 11 lip 2005 - 18:55
Post #20

Byłam w Pustkowie pod koniec czerwca. Polecam dla rodzin z dziećmi. Ładna, czysta, szeroka plaża, w tym terminie bardzo mało ludzi. Zejścia są dośc strome - schody, przy wózkach byłaby potrzebna pomoc tatusia. ładna okolica, trochę terenów spacerowych, można robic wycieczki po okolicy. Do Pobierowa mozna iśc spacerem.



> a moze Pustkowo???
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:15
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama