Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

inhalacje

, instrukcji mi potrzeba
> , instrukcji mi potrzeba
Elizaszczyrk
czw, 29 lis 2018 - 09:01
.

Ten post edytował Elizaszczyrk śro, 27 lut 2019 - 15:39
Elizaszczyrk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 29 lis 18 - 08:47
Nr użytkownika: 52,365




post czw, 29 lis 2018 - 09:01
Post #41

.
martaiga
czw, 13 gru 2018 - 12:46
My z mezem też dużo przydatnych tekstów na temat inhalacji znaleźliśmy na https://inhalacja.pl. Przydatne miejsce, z dużą dawką praktycznych porad.
martaiga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 13 gru 18 - 12:40
Nr użytkownika: 52,432




post czw, 13 gru 2018 - 12:46
Post #42

My z mezem też dużo przydatnych tekstów na temat inhalacji znaleźliśmy na https://inhalacja.pl. Przydatne miejsce, z dużą dawką praktycznych porad.
kubasa1
śro, 06 lut 2019 - 15:46
Moim zdaniem to jest sprawa dla specjalisty w tej dziedzinie.
kubasa1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 06 lut 19 - 14:41
Nr użytkownika: 52,661




post śro, 06 lut 2019 - 15:46
Post #43

Moim zdaniem to jest sprawa dla specjalisty w tej dziedzinie.

--------------------
Jest tylko jedna zasada taktyki, która nie podlega zmianom: użyć tego, co pod ręką, by zadać jak najwięcej ran, śmierci i zniszczenia wrogowi w jak najkrótszym czasie.
nataliakoziol
śro, 27 lut 2019 - 15:41
Na temat inhalacji można znaleźć dużo informacji na https://inhalacja.pl. Jeśli ktoś jeszcze nigdy nie korzystał z terapii wziewnie to bardzo polecam, można uniknąć wielu błędów początkującego, od zakupu inhalatora zaczynając na doborze konkretnych leków kończąc.
nataliakoziol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: śro, 12 wrz 18 - 14:27
Nr użytkownika: 52,038




post śro, 27 lut 2019 - 15:41
Post #44

Na temat inhalacji można znaleźć dużo informacji na https://inhalacja.pl. Jeśli ktoś jeszcze nigdy nie korzystał z terapii wziewnie to bardzo polecam, można uniknąć wielu błędów początkującego, od zakupu inhalatora zaczynając na doborze konkretnych leków kończąc.
kamilakornik
piÄ…, 08 mar 2019 - 13:11
Czym kierowac sie przy wyborze moze ktos podpowie?
kamilakornik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: śro, 06 mar 19 - 10:54
Nr użytkownika: 52,781




post piÄ…, 08 mar 2019 - 13:11
Post #45

Czym kierowac sie przy wyborze moze ktos podpowie?
renataborek
piÄ…, 08 mar 2019 - 13:31
Moim zdaniem inhalator dla dziecka to jeden z niebednikow .. przekonaly tez mnie do tego znajome i nasz pediatra. Na poczatku bagatelizowalam troche zakup tego sprzetu .. i tak sie odkladal z miesiaca na miesiac. Niestety problemy dolnych drog oddechowym mojej corki co jakis czas powracaly, nie dajac nam spokoju .. w koncu zdrowie dziecka jest najwazniejsze dla mnie.
renataborek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: pią, 08 mar 19 - 13:13
Nr użytkownika: 52,792




post piÄ…, 08 mar 2019 - 13:31
Post #46

Moim zdaniem inhalator dla dziecka to jeden z niebednikow .. przekonaly tez mnie do tego znajome i nasz pediatra. Na poczatku bagatelizowalam troche zakup tego sprzetu .. i tak sie odkladal z miesiaca na miesiac. Niestety problemy dolnych drog oddechowym mojej corki co jakis czas powracaly, nie dajac nam spokoju .. w koncu zdrowie dziecka jest najwazniejsze dla mnie.
grzechotka
sob, 09 mar 2019 - 18:28
Moim zdaniem inhalator dla dziecka to jeden z niebednikow .. przekonaly tez mnie do tego znajome i nasz pediatra. Na poczatku bagatelizowalam troche zakup tego sprzetu .. i tak sie odkladal z miesiaca na miesiac. Niestety problemy dolnych drog oddechowym mojej corki co jakis czas powracaly, nie dajac nam spokoju .. w koncu zdrowie dziecka jest najwazniejsze dla mnie. Z moich obeserwacji wynika takze, ze osob w podobnej sytuacji jest o wiele wiecej. Na dobra sprawe przeciez wybor na rynku produktow jest bardzo bogaty wiec kazdy znajdzie cos na swoja kieszen. Po przeczytaniu kilku recenzji bardziej liczacych producentow zdecydowalam sie na zakup inhalatora sanity ( mozna zobaczyc je tutaj https://sanity.pl/ ) Nie mam do niego absolutnie zadnych zastrzen, pelni w 100% swoja role. Natomiast trzeba miec odpowiednie podejscie do dziecka bo nie zawsze (szczegolnie na poczatku) jest bardzo sklonne do robienia inhalacji. W moim przypadku wystarczylo odwrocic jej uwage ulubionymi bajkami (biorac ja na kolana). Moze przyda sie komus ta wskazowka icon_smile.gif Pozdrawiam


Ten post edytował grzechotka pon, 25 mar 2019 - 15:59
grzechotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: sob, 09 mar 19 - 18:15
Nr użytkownika: 52,795




post sob, 09 mar 2019 - 18:28
Post #47

Moim zdaniem inhalator dla dziecka to jeden z niebednikow .. przekonaly tez mnie do tego znajome i nasz pediatra. Na poczatku bagatelizowalam troche zakup tego sprzetu .. i tak sie odkladal z miesiaca na miesiac. Niestety problemy dolnych drog oddechowym mojej corki co jakis czas powracaly, nie dajac nam spokoju .. w koncu zdrowie dziecka jest najwazniejsze dla mnie. Z moich obeserwacji wynika takze, ze osob w podobnej sytuacji jest o wiele wiecej. Na dobra sprawe przeciez wybor na rynku produktow jest bardzo bogaty wiec kazdy znajdzie cos na swoja kieszen. Po przeczytaniu kilku recenzji bardziej liczacych producentow zdecydowalam sie na zakup inhalatora sanity ( mozna zobaczyc je tutaj https://sanity.pl/ ) Nie mam do niego absolutnie zadnych zastrzen, pelni w 100% swoja role. Natomiast trzeba miec odpowiednie podejscie do dziecka bo nie zawsze (szczegolnie na poczatku) jest bardzo sklonne do robienia inhalacji. W moim przypadku wystarczylo odwrocic jej uwage ulubionymi bajkami (biorac ja na kolana). Moze przyda sie komus ta wskazowka icon_smile.gif Pozdrawiam
Irenajasek
wto, 18 cze 2019 - 10:34
Polecam nasz Familino, super wybór pod kątem rodziny z dziećmi. Maseczki dla dorosłych i dla dzieci są bardzo wygodne dopasowane, z miękkimi krawędziami także nic się w ciało nie wżyna. Jak to dokładnie wygląda widać na novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja.
Irenajasek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 18 cze 19 - 10:29
Nr użytkownika: 53,135




post wto, 18 cze 2019 - 10:34
Post #48

Polecam nasz Familino, super wybór pod kątem rodziny z dziećmi. Maseczki dla dorosłych i dla dzieci są bardzo wygodne dopasowane, z miękkimi krawędziami także nic się w ciało nie wżyna. Jak to dokładnie wygląda widać na novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja.
magdaszczerzyk
pon, 23 wrz 2019 - 14:09
Możesz zerknąć sobie do oferty w niemieckich sklepach, gdzie sprzedajÄ… taki produkt jak mini inhalator Clip czy jakoÅ› tak to siÄ™ nazywa – ciekawy sprzÄ™t bo kosztuje jedynie 7 euro a w praktyce naprawdÄ™ fajnie siÄ™ sprawdza u mnie pomógÅ‚ na migreny, nudnoÅ›ci, poprawiÅ‚ stan dróg oddechowych. Nie liczyÅ‚am kupujÄ…c na tak dobre dziaÅ‚anie.
magdaszczerzyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: pon, 23 wrz 19 - 13:55
Nr użytkownika: 53,327




post pon, 23 wrz 2019 - 14:09
Post #49

Możesz zerknąć sobie do oferty w niemieckich sklepach, gdzie sprzedajÄ… taki produkt jak mini inhalator Clip czy jakoÅ› tak to siÄ™ nazywa – ciekawy sprzÄ™t bo kosztuje jedynie 7 euro a w praktyce naprawdÄ™ fajnie siÄ™ sprawdza u mnie pomógÅ‚ na migreny, nudnoÅ›ci, poprawiÅ‚ stan dróg oddechowych. Nie liczyÅ‚am kupujÄ…c na tak dobre dziaÅ‚anie.
irenasobczak
śro, 23 paź 2019 - 12:54
CYTAT(magdaszczerzyk @ Mon, 23 Sep 2019 - 15:09) *
Możesz zerknąć sobie do oferty w niemieckich sklepach, gdzie sprzedajÄ… taki produkt jak mini inhalator Clip czy jakoÅ› tak to siÄ™ nazywa – ciekawy sprzÄ™t bo kosztuje jedynie 7 euro a w praktyce naprawdÄ™ fajnie siÄ™ sprawdza u mnie pomógÅ‚ na migreny, nudnoÅ›ci, poprawiÅ‚ stan dróg oddechowych. Nie liczyÅ‚am kupujÄ…c na tak dobre dziaÅ‚anie.

Podobno ludzie bardzo sobie chwalą mini inhalator Clip już od kilku osób o nim słyszałam, a od jakiegoś czasu podobno także w Polsce można już go kupić.
irenasobczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: śro, 23 paź 19 - 12:43
Nr użytkownika: 53,374




post śro, 23 paź 2019 - 12:54
Post #50

CYTAT(magdaszczerzyk @ Mon, 23 Sep 2019 - 15:09) *
Możesz zerknąć sobie do oferty w niemieckich sklepach, gdzie sprzedajÄ… taki produkt jak mini inhalator Clip czy jakoÅ› tak to siÄ™ nazywa – ciekawy sprzÄ™t bo kosztuje jedynie 7 euro a w praktyce naprawdÄ™ fajnie siÄ™ sprawdza u mnie pomógÅ‚ na migreny, nudnoÅ›ci, poprawiÅ‚ stan dróg oddechowych. Nie liczyÅ‚am kupujÄ…c na tak dobre dziaÅ‚anie.

Podobno ludzie bardzo sobie chwalą mini inhalator Clip już od kilku osób o nim słyszałam, a od jakiegoś czasu podobno także w Polsce można już go kupić.
> inhalacje, instrukcji mi potrzeba
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 13:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama