Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Mamy z Bydgoszczy

> 
anja8

Go??







post śro, 01 mar 2006 - 19:29
Post #21

Witam Mamusie z Bydzi. Ja jestem z okolic i mam termin na dzisiaj, ale nic siÄ™ nie dzieje. icon_cry.gif
A na dodatek nie wiem, do którego szpitala pojechać... Pomóżcie.

Pozdrawiam
Ewoczek
śro, 01 mar 2006 - 20:31
Witaj anja8 icon_exclaim.gif

Ja też rodziłam 5 dni po terminie więc się nie przejmuj icon_smile.gif. To już napewno niedługo. Jeśli chcesz rodzić w Bydgoszczy to weź pod uwagę 2-kę na Kapuściskach, albo szpital Biziela. Myślę, że to są porównywalne miejsca. Jeśli wybierzesz Kapuściska to na oddziale drugim ja trafiłam na naprawdę dobre położne, a oddziały można sobie wybrać będąc w izbie przyjęć. Co do Biziela to nie wiem nic bliższego tylko słyszałam, że teraz coraz więcej dziewczyn wybiera ten szpital, więc może jest tam lepiej... icon_confused.gif

Życzę ci powodzenia i głowa do góry wink.gif icon_exclaim.gif
Ewoczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: czw, 02 cze 05 - 14:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 3,218




post śro, 01 mar 2006 - 20:31
Post #22

Witaj anja8 icon_exclaim.gif

Ja też rodziłam 5 dni po terminie więc się nie przejmuj icon_smile.gif. To już napewno niedługo. Jeśli chcesz rodzić w Bydgoszczy to weź pod uwagę 2-kę na Kapuściskach, albo szpital Biziela. Myślę, że to są porównywalne miejsca. Jeśli wybierzesz Kapuściska to na oddziale drugim ja trafiłam na naprawdę dobre położne, a oddziały można sobie wybrać będąc w izbie przyjęć. Co do Biziela to nie wiem nic bliższego tylko słyszałam, że teraz coraz więcej dziewczyn wybiera ten szpital, więc może jest tam lepiej... icon_confused.gif

Życzę ci powodzenia i głowa do góry wink.gif icon_exclaim.gif

--------------------
user posted image
Anai_
czw, 02 mar 2006 - 22:27
Ewoczek: A drugi oddział, to które piętro? Bo ja jakoś zapomniałam icon_smile.gif.

Ja Julka też urodziłam po terminie, dokładnie 10 dni. Ale co tam. Teraz też mam nadzieję, że uda mi się Synusia przetrzymać, bo jakoś wolałabym po Świętach, a termin mam na Wielką Środę. Więc tak z 6 dni bym chciała zaciskać nogi. icon_smile.gif Ale raczej marne szanse, bo moja pani gin powiedziała, że raczej pierwsza połowa kwietnia będzie moja o ile nie koniec marca.

anja8: Witaj, bądź cierpliwa. Moja ginka mawia, że nie zna jeszcze kobiety w ciąży, która by w końcu nie urodziła, hihihi icon_smile.gif.

Teraz kończę, bo Mężulo mnie od kompa odgania... icon_smile.gif Może się trochę pouczę icon_smile.gif
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post czw, 02 mar 2006 - 22:27
Post #23

Ewoczek: A drugi oddział, to które piętro? Bo ja jakoś zapomniałam icon_smile.gif.

Ja Julka też urodziłam po terminie, dokładnie 10 dni. Ale co tam. Teraz też mam nadzieję, że uda mi się Synusia przetrzymać, bo jakoś wolałabym po Świętach, a termin mam na Wielką Środę. Więc tak z 6 dni bym chciała zaciskać nogi. icon_smile.gif Ale raczej marne szanse, bo moja pani gin powiedziała, że raczej pierwsza połowa kwietnia będzie moja o ile nie koniec marca.

anja8: Witaj, bądź cierpliwa. Moja ginka mawia, że nie zna jeszcze kobiety w ciąży, która by w końcu nie urodziła, hihihi icon_smile.gif.

Teraz kończę, bo Mężulo mnie od kompa odgania... icon_smile.gif Może się trochę pouczę icon_smile.gif

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Ewoczek
śro, 08 mar 2006 - 18:43
Długo nie pisałam, ale pisałam jeszcze prace zaliczeniowe na studia.

Czy drugie piÄ™tro … icon_confused.gif Chyba tak, ale szczerze mówiÄ…c to nie jestem pewna. Na oddziaÅ‚ przybyÅ‚am windÄ… a na dół szÅ‚am caÅ‚a przejÄ™ta z dzieckiem na rÄ™kach icon_rolleyes.gif. To jest to piÄ™tro na którym jest oddziaÅ‚ ginekologiczny i patologia.

Wcale się nie dziwię, że wolałabyś urodzić po świętach. Ja urodziłam 14 grudnia i w święta moje samopoczucie było niezbyt świąteczne.

OdwiedziÅ‚am TwojÄ… stronkÄ™ – Fajny ten Twój Julek icon_biggrin.gif

Pozdrowienia
Ewoczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: czw, 02 cze 05 - 14:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 3,218




post śro, 08 mar 2006 - 18:43
Post #24

Długo nie pisałam, ale pisałam jeszcze prace zaliczeniowe na studia.

Czy drugie piÄ™tro … icon_confused.gif Chyba tak, ale szczerze mówiÄ…c to nie jestem pewna. Na oddziaÅ‚ przybyÅ‚am windÄ… a na dół szÅ‚am caÅ‚a przejÄ™ta z dzieckiem na rÄ™kach icon_rolleyes.gif. To jest to piÄ™tro na którym jest oddziaÅ‚ ginekologiczny i patologia.

Wcale się nie dziwię, że wolałabyś urodzić po świętach. Ja urodziłam 14 grudnia i w święta moje samopoczucie było niezbyt świąteczne.

OdwiedziÅ‚am TwojÄ… stronkÄ™ – Fajny ten Twój Julek icon_biggrin.gif

Pozdrowienia

--------------------
user posted image
Anai_
śro, 08 mar 2006 - 20:41
No patologia to jest na pierwszym piętrze icon_smile.gif, czyli rodziłaś na innym oddziale niż ja... Sama nie wiem na które iść piętro. Może los zadecyduje za mnie icon_smile.gif.

Fajnie, że stronka się Tobie podoba, tyle, że nieaktualna jest zdeczko... Mężulo pracuje nad nowym wyglądem, ale teraz Mu się jakaś dodatkowa robotka trafiła i dziś na przykład spał tylko dwie godzinki, więc ma małą przerwę w twórczości prywatnej.

W ten weekend byliśmy w Sopocie... i dobrze to mi ten wyjazd nie zrobił. Skurcze się nasiliły i obawaim się, że godzina zero będzie jednak przed świętami, sądzę, że może nawet ze dwa tygodnie. Cóż zrobić...

Ja na egzamin jadę w przyszły wtorek, dziś zabrałam się za pranie i prasowanie pojulkowych ciuszków.

Pozdrów Synka icon_smile.gif
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post śro, 08 mar 2006 - 20:41
Post #25

No patologia to jest na pierwszym piętrze icon_smile.gif, czyli rodziłaś na innym oddziale niż ja... Sama nie wiem na które iść piętro. Może los zadecyduje za mnie icon_smile.gif.

Fajnie, że stronka się Tobie podoba, tyle, że nieaktualna jest zdeczko... Mężulo pracuje nad nowym wyglądem, ale teraz Mu się jakaś dodatkowa robotka trafiła i dziś na przykład spał tylko dwie godzinki, więc ma małą przerwę w twórczości prywatnej.

W ten weekend byliśmy w Sopocie... i dobrze to mi ten wyjazd nie zrobił. Skurcze się nasiliły i obawaim się, że godzina zero będzie jednak przed świętami, sądzę, że może nawet ze dwa tygodnie. Cóż zrobić...

Ja na egzamin jadę w przyszły wtorek, dziś zabrałam się za pranie i prasowanie pojulkowych ciuszków.

Pozdrów Synka icon_smile.gif

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Ewoczek
pon, 13 mar 2006 - 13:35
Powodzenia na jutrzejszym egzaminie!

Jak tam prasowanie ciuszków? Powiedz czy tym razem to będzie dziewczynka czy drugi chłopiec?

Ja jutro wieczorem przenoszę się na cztery dni do moich rodziców. Tatuś nas opuszcza na ten czas bo jedzie służbowo w góry 32.gif no i nie mam zamiaru siedzieć sama.

Myślę, że jak ostatnio byłaś zadowolona ze swojego oddziału to nie ma co eksperymentować. Idealnie na pewno nie będzie na żadnym. Tak to może być chyba tylko w jakiejś prywatnej klinice.

Jak tam skurcze trochę się uspokoiły w domku czy odwrotnie?

Pozdrowienia
Ewoczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: czw, 02 cze 05 - 14:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 3,218




post pon, 13 mar 2006 - 13:35
Post #26

Powodzenia na jutrzejszym egzaminie!

Jak tam prasowanie ciuszków? Powiedz czy tym razem to będzie dziewczynka czy drugi chłopiec?

Ja jutro wieczorem przenoszę się na cztery dni do moich rodziców. Tatuś nas opuszcza na ten czas bo jedzie służbowo w góry 32.gif no i nie mam zamiaru siedzieć sama.

Myślę, że jak ostatnio byłaś zadowolona ze swojego oddziału to nie ma co eksperymentować. Idealnie na pewno nie będzie na żadnym. Tak to może być chyba tylko w jakiejś prywatnej klinice.

Jak tam skurcze trochę się uspokoiły w domku czy odwrotnie?

Pozdrowienia

--------------------
user posted image
Anai_
pon, 13 mar 2006 - 13:57
Z egzmainu nici, bo dostalem skierowanie do szpitala... i musze jechac... bo się rozwarcie zrobiło.
Jak wrócę to napiszę więcej.
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post pon, 13 mar 2006 - 13:57
Post #27

Z egzmainu nici, bo dostalem skierowanie do szpitala... i musze jechac... bo się rozwarcie zrobiło.
Jak wrócę to napiszę więcej.

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Madzia555
wto, 14 mar 2006 - 13:02
Witajcie, ja tez jestem mamą z Bydgoszczy. Mam trzy wspaniałe córeczki - wszystkie rodziłam w Bizielu.
Madzia555


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 20
Dołączył: wto, 14 mar 06 - 12:42
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 5,235




post wto, 14 mar 2006 - 13:02
Post #28

Witajcie, ja tez jestem mamą z Bydgoszczy. Mam trzy wspaniałe córeczki - wszystkie rodziłam w Bizielu.
Ewoczek
sob, 18 mar 2006 - 18:06
Witaj Madzia icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

Cieszę się, że kolejna mama z Bydgoszczy się ujawniła.
Ewoczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: czw, 02 cze 05 - 14:24
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 3,218




post sob, 18 mar 2006 - 18:06
Post #29

Witaj Madzia icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

Cieszę się, że kolejna mama z Bydgoszczy się ujawniła.

--------------------
user posted image
Anai_
sob, 18 mar 2006 - 21:05
U mnie na razie bez zmian, tzn. wróciłam ze szpitala, łykam Fenoterol, ale jeszcze mam Synka w Brzuszku.

Dziś w tempie ekspress przyotowuję się na przyjście Tymcia, wielkie pranie, prasowanie i sprzątanie. Ale mam pomocników.

Wracam do mojej roboty, bo jeszcze okaże się że rozgrzebane zostawię.
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post sob, 18 mar 2006 - 21:05
Post #30

U mnie na razie bez zmian, tzn. wróciłam ze szpitala, łykam Fenoterol, ale jeszcze mam Synka w Brzuszku.

Dziś w tempie ekspress przyotowuję się na przyjście Tymcia, wielkie pranie, prasowanie i sprzątanie. Ale mam pomocników.

Wracam do mojej roboty, bo jeszcze okaże się że rozgrzebane zostawię.

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
anja8
sob, 27 maj 2006 - 18:13
Witam Mamusie!

Nareszcie trochÄ™ czasu mam. wink.gif

Jestem już mamą od ponad dwóch miesięcy. Fajnie jest być mamą. icon_razz.gif

Jestem z Kotomierza - to niedaleko Bydgoszczy.
anja8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 201
Dołączył: śro, 01 mar 06 - 19:36
SkÄ…d: Kotomierz
Nr użytkownika: 5,107




post sob, 27 maj 2006 - 18:13
Post #31

Witam Mamusie!

Nareszcie trochÄ™ czasu mam. wink.gif

Jestem już mamą od ponad dwóch miesięcy. Fajnie jest być mamą. icon_razz.gif

Jestem z Kotomierza - to niedaleko Bydgoszczy.

--------------------
Ania - mama Weroniki i Huberta





Anai_
wto, 30 maj 2006 - 16:41
W niedzielę przejeżdżałam przez Kotomierz icon_smile.gif. Po drodze do Koronowa icon_smile.gif.
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post wto, 30 maj 2006 - 16:41
Post #32

W niedzielę przejeżdżałam przez Kotomierz icon_smile.gif. Po drodze do Koronowa icon_smile.gif.

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
tewelka
piÄ…, 10 lis 2006 - 23:02
witam

od niedawna jestem na maluszkowym forum icon_wink.gif
pozdrawiam Mamusie z Bydgoszczy i okolic icon_wink.gif
tewelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 20:43
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 8,385




post piÄ…, 10 lis 2006 - 23:02
Post #33

witam

od niedawna jestem na maluszkowym forum icon_wink.gif
pozdrawiam Mamusie z Bydgoszczy i okolic icon_wink.gif
Kasia W-M
śro, 15 lis 2006 - 22:12
Dołączam do Waszego gronka z dwójka brzdąców
Kasia W-M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pią, 10 lis 06 - 21:40
SkÄ…d: bydgoszcz
Nr użytkownika: 8,422

GG:


post śro, 15 lis 2006 - 22:12
Post #34

Dołączam do Waszego gronka z dwójka brzdąców

--------------------
Mateczka Aneczki (2latka) i Adaśka (7miasiączków)
tewelka
czw, 16 lis 2006 - 20:49
witaj Kasiu

hmmm...no ja też niedawno dolączyłam, ale coś slaby tu ruch icon_rolleyes.gif

Dziewczyny chyba tu nie zaglÄ…dajÄ…..... icon_rolleyes.gif
tewelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 20:43
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 8,385




post czw, 16 lis 2006 - 20:49
Post #35

witaj Kasiu

hmmm...no ja też niedawno dolączyłam, ale coś slaby tu ruch icon_rolleyes.gif

Dziewczyny chyba tu nie zaglÄ…dajÄ…..... icon_rolleyes.gif
Kasia W-M
sob, 18 lis 2006 - 13:03
Witam

pewnie nie mają czau,bo ja przy mojej załodze nie mam zawiele czsu wolnego chyba ze ktosik przyjedzie do pomocy(babca) a zwłaszcza teraz jak mały ma chore migdałki.
Kasia W-M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pią, 10 lis 06 - 21:40
SkÄ…d: bydgoszcz
Nr użytkownika: 8,422

GG:


post sob, 18 lis 2006 - 13:03
Post #36

Witam

pewnie nie mają czau,bo ja przy mojej załodze nie mam zawiele czsu wolnego chyba ze ktosik przyjedzie do pomocy(babca) a zwłaszcza teraz jak mały ma chore migdałki.

--------------------
Mateczka Aneczki (2latka) i Adaśka (7miasiączków)
tewelka
sob, 18 lis 2006 - 22:34
hej hej

uuu to dużo zdrówka dla synia!!!!

no ja też nie mam zbyt wiele czasu wink.gif ale jak Nika na nocke spi to poprzerzucam pare stronek w sieci icon_biggrin.gif zwłaszcza jak jestem sama, bo Mąż wyjechał...ale w piatek wróci, a wtedy to nie wiem jak będzie z moim pisaniem... icon_rolleyes.gif

pozdrawiam
tewelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 20:43
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 8,385




post sob, 18 lis 2006 - 22:34
Post #37

hej hej

uuu to dużo zdrówka dla synia!!!!

no ja też nie mam zbyt wiele czasu wink.gif ale jak Nika na nocke spi to poprzerzucam pare stronek w sieci icon_biggrin.gif zwłaszcza jak jestem sama, bo Mąż wyjechał...ale w piatek wróci, a wtedy to nie wiem jak będzie z moim pisaniem... icon_rolleyes.gif

pozdrawiam
Anai_
nie, 19 lis 2006 - 12:22
Hej hej ja też tu jestem. Też mam 7-mio miesięcznego Synka i do tego 2-letniego drugiego icon_smile.gif. Dziewczyny napiszcie coś więcej o sobie. W jakiej części Bydgoszczy mieszkacie, ile macie lat, jak sobie radzicie z Maluszkami. Jutro napiszę więcej, dziś zmykam do Taty na imieniny.
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post nie, 19 lis 2006 - 12:22
Post #38

Hej hej ja też tu jestem. Też mam 7-mio miesięcznego Synka i do tego 2-letniego drugiego icon_smile.gif. Dziewczyny napiszcie coś więcej o sobie. W jakiej części Bydgoszczy mieszkacie, ile macie lat, jak sobie radzicie z Maluszkami. Jutro napiszę więcej, dziś zmykam do Taty na imieniny.

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
Kasia W-M
nie, 19 lis 2006 - 21:13
Witam

ja jestem z kapuścisk od 2,5 roku i jestem Kasia,od września jestem na wychowawczym.Jakoś dajemy rade choc najgorsze sa spacery bo Ania to maly przeciąg i ciezko ja utrzymac przy wózku.Plusem jest to ze prawie od roku nie potrzebuje wózka a ja jeszcze troche to bede jej zakładac smych :lol: .Zmykam bo mały sie po chorobie rozlegulował i trzeba go połozyc spac zanim tata przyjedzie z pracy(o2)
pa

jakby co to ucze się edytować posty i wklejać zdjątka:
przez onet lipa, próbuje przez żabkę:
zdjątko oczywiście mej dzielnej babeczki
Kasia W-M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pią, 10 lis 06 - 21:40
SkÄ…d: bydgoszcz
Nr użytkownika: 8,422

GG:


post nie, 19 lis 2006 - 21:13
Post #39

Witam

ja jestem z kapuścisk od 2,5 roku i jestem Kasia,od września jestem na wychowawczym.Jakoś dajemy rade choc najgorsze sa spacery bo Ania to maly przeciąg i ciezko ja utrzymac przy wózku.Plusem jest to ze prawie od roku nie potrzebuje wózka a ja jeszcze troche to bede jej zakładac smych :lol: .Zmykam bo mały sie po chorobie rozlegulował i trzeba go połozyc spac zanim tata przyjedzie z pracy(o2)
pa

jakby co to ucze się edytować posty i wklejać zdjątka:
przez onet lipa, próbuje przez żabkę:
zdjątko oczywiście mej dzielnej babeczki

--------------------
Mateczka Aneczki (2latka) i Adaśka (7miasiączków)
Anai_
pon, 20 lis 2006 - 00:22
Witaj Kasiu icon_smile.gif

Między mną a moim Bratem też jest taka mała różnica wieku i ja mam na imię Ania, a On - Adam icon_smile.gif. A z którego kwietnia (marca?) jest Twój Adaś? Z tego co piszesz z Twojej Córci niezłe ziółko, ale sądzę, że mojego Julka nie przebije... bo to taki rojber, że hej. W codziennym zajmowaniu się Dziećmi pomaga mi mój Tata. Też jestem na wychowawczym...
Anai_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,760
Dołączył: czw, 03 lis 05 - 22:58
Nr użytkownika: 3,971




post pon, 20 lis 2006 - 00:22
Post #40

Witaj Kasiu icon_smile.gif

Między mną a moim Bratem też jest taka mała różnica wieku i ja mam na imię Ania, a On - Adam icon_smile.gif. A z którego kwietnia (marca?) jest Twój Adaś? Z tego co piszesz z Twojej Córci niezłe ziółko, ale sądzę, że mojego Julka nie przebije... bo to taki rojber, że hej. W codziennym zajmowaniu się Dziećmi pomaga mi mój Tata. Też jestem na wychowawczym...

--------------------
anai

Julek (2004)
Tymek (2006)
Antek (2012)
> Mamy z Bydgoszczy
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama