Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

czy jest ktoś po powiększeniu piersi?

> 
kasiunia
pią, 18 lut 2011 - 16:37
CYTAT(szczurki2 @ Tue, 15 Feb 2011 - 21:26) *
Ja marzyłam kiedyś. Przeszło jak przyszła pacjentka do mnie z raczyskiem pod silikonem. Okropne to to było.

"raczysko", jak to cudnie ujęłaś, zdarza się i bez silikonu. nie ma żadnych badań dowodzących częstszego występowania nowotworu piersi u kobiet z wkładkami.
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post pią, 18 lut 2011 - 16:37
Post #21

CYTAT(szczurki2 @ Tue, 15 Feb 2011 - 21:26) *
Ja marzyłam kiedyś. Przeszło jak przyszła pacjentka do mnie z raczyskiem pod silikonem. Okropne to to było.

"raczysko", jak to cudnie ujęłaś, zdarza się i bez silikonu. nie ma żadnych badań dowodzących częstszego występowania nowotworu piersi u kobiet z wkładkami.

--------------------
pozdrawiam
kasia

Bluśka

Go??







post pią, 18 lut 2011 - 17:20
Post #22

CYTAT(kasiunia @ Fri, 18 Feb 2011 - 17:34) *
nie znam, ale oczywiście przeprowadza się takie zabiegi, przy czym piersi po tym wyglądają wręcz ohydnie, straszne blizny sa


Nieprawda. icon_rolleyes.gif Widzialaś na żywo takie piersi czy tylko czytałaś o tym? Pisalam kilka postow wyzej, że widzialm piersi kolezanki po zmniejszaniu o 4 nr i wygladają ladnie. Czasami lepiej mieć kilka blizn niż zwisające uszy spaniela leżace prawie na brzuchu. Nie wiem co bardziej ohydnego w takiej sytuacji. icon_wink.gif
MamaJulki
pią, 18 lut 2011 - 18:53
no to ja się przyłączam do CLEO i chętnie oddam co nieco 29.gif
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post pią, 18 lut 2011 - 18:53
Post #23

no to ja się przyłączam do CLEO i chętnie oddam co nieco 29.gif
Kocurek
pią, 18 lut 2011 - 23:25
CYTAT(Bluśka @ Fri, 18 Feb 2011 - 17:20) *
Nieprawda. icon_rolleyes.gif Widzialaś na żywo takie piersi czy tylko czytałaś o tym? Pisalam kilka postow wyzej, że widzialm piersi kolezanki po zmniejszaniu o 4 nr i wygladają ladnie. Czasami lepiej mieć kilka blizn niż zwisające uszy spaniela leżace prawie na brzuchu. Nie wiem co bardziej ohydnego w takiej sytuacji. icon_wink.gif


Zgadza się. Na podlinkowanym przez mnie forum są galerie piersi przed i po operacji, polecam najpierw zobaczyć, a potem rzucać opinie.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pią, 18 lut 2011 - 23:25
Post #24

CYTAT(Bluśka @ Fri, 18 Feb 2011 - 17:20) *
Nieprawda. icon_rolleyes.gif Widzialaś na żywo takie piersi czy tylko czytałaś o tym? Pisalam kilka postow wyzej, że widzialm piersi kolezanki po zmniejszaniu o 4 nr i wygladają ladnie. Czasami lepiej mieć kilka blizn niż zwisające uszy spaniela leżace prawie na brzuchu. Nie wiem co bardziej ohydnego w takiej sytuacji. icon_wink.gif


Zgadza się. Na podlinkowanym przez mnie forum są galerie piersi przed i po operacji, polecam najpierw zobaczyć, a potem rzucać opinie.


--------------------
Adriannna
sob, 19 lut 2011 - 01:18
CYTAT(kasiunia @ Fri, 18 Feb 2011 - 16:34) *
nie znam, ale oczywiście przeprowadza się takie zabiegi, przy czym piersi po tym wyglądają wręcz ohydnie, straszne blizny sa


Nie wygladaja ohydnie. Moja dobra znajoma zmniejszala piersi o 3 numery i po operacji wygladaja rewelacyjnie. Pomniejszala bo byly proporcjonalnie za duze w stosunku do jej drobnej sylwetki (choc pewnie niejedna pani postukala by sie w glowe). Wg mnie wyglada teraz zdecydowanie lepiej.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post sob, 19 lut 2011 - 01:18
Post #25

CYTAT(kasiunia @ Fri, 18 Feb 2011 - 16:34) *
nie znam, ale oczywiście przeprowadza się takie zabiegi, przy czym piersi po tym wyglądają wręcz ohydnie, straszne blizny sa


Nie wygladaja ohydnie. Moja dobra znajoma zmniejszala piersi o 3 numery i po operacji wygladaja rewelacyjnie. Pomniejszala bo byly proporcjonalnie za duze w stosunku do jej drobnej sylwetki (choc pewnie niejedna pani postukala by sie w glowe). Wg mnie wyglada teraz zdecydowanie lepiej.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
kasiunia
sob, 19 lut 2011 - 12:18
CYTAT(Bluśka @ Fri, 18 Feb 2011 - 17:20) *
Nieprawda. icon_rolleyes.gif Widzialaś na żywo takie piersi czy tylko czytałaś o tym? Pisalam kilka postow wyzej, że widzialm piersi kolezanki po zmniejszaniu o 4 nr i wygladają ladnie. Czasami lepiej mieć kilka blizn niż zwisające uszy spaniela leżace prawie na brzuchu. Nie wiem co bardziej ohydnego w takiej sytuacji. icon_wink.gif

widziałam na żywo. ale fakt, krotko po operacji. potem może te blizny bledną. niemniej, zawsze będą widoczne i to znacznie z racji miejsca w jakim są
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post sob, 19 lut 2011 - 12:18
Post #26

CYTAT(Bluśka @ Fri, 18 Feb 2011 - 17:20) *
Nieprawda. icon_rolleyes.gif Widzialaś na żywo takie piersi czy tylko czytałaś o tym? Pisalam kilka postow wyzej, że widzialm piersi kolezanki po zmniejszaniu o 4 nr i wygladają ladnie. Czasami lepiej mieć kilka blizn niż zwisające uszy spaniela leżace prawie na brzuchu. Nie wiem co bardziej ohydnego w takiej sytuacji. icon_wink.gif

widziałam na żywo. ale fakt, krotko po operacji. potem może te blizny bledną. niemniej, zawsze będą widoczne i to znacznie z racji miejsca w jakim są

--------------------
pozdrawiam
kasia

Edzia77
pon, 21 lut 2011 - 00:05
To chyba wszystko zależy tez od organizmu i oczywiście od chirurga. Ja gdybym nie bała się komplikacji, może i tez bym się zdecydowała. Niestety u mnie to nawet uszy po przebiciu się paprały. Zresztą do tej pory nie wszystkie kolczyki mogę nosić (a uszy dziurawe od dziecka).
Co do macania, to niestety nie miałam okazji, a chętnie bym takie piersiątka obadała 08.gif
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post pon, 21 lut 2011 - 00:05
Post #27

To chyba wszystko zależy tez od organizmu i oczywiście od chirurga. Ja gdybym nie bała się komplikacji, może i tez bym się zdecydowała. Niestety u mnie to nawet uszy po przebiciu się paprały. Zresztą do tej pory nie wszystkie kolczyki mogę nosić (a uszy dziurawe od dziecka).
Co do macania, to niestety nie miałam okazji, a chętnie bym takie piersiątka obadała 08.gif

--------------------
Edzia
Sali_M
wto, 22 lut 2011 - 19:47
Ja sama często myślę o powiększeniu piersi, ale jak na razie strach przed bólem i powikłaniami (niestety nie zawsze są zależne od lekarza) bierze górę. Mam koleżankę, która powiększała biust i naprawdę super wygląda i zauważyłam że stała się bardziej pewna siebie, zaczęła się tak bardziej kobieco ubierać. Widzę że naprawdę zmieniło ją to bardzo (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) z szarej myszki zmieniła się w kocicę icon_smile.gif.
Sali_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 360
Dołączył: sob, 12 lut 11 - 14:31
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 35,806




post wto, 22 lut 2011 - 19:47
Post #28

Ja sama często myślę o powiększeniu piersi, ale jak na razie strach przed bólem i powikłaniami (niestety nie zawsze są zależne od lekarza) bierze górę. Mam koleżankę, która powiększała biust i naprawdę super wygląda i zauważyłam że stała się bardziej pewna siebie, zaczęła się tak bardziej kobieco ubierać. Widzę że naprawdę zmieniło ją to bardzo (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) z szarej myszki zmieniła się w kocicę icon_smile.gif.

--------------------
mama_misia
śro, 23 lut 2011 - 19:05
A czy któraś z Was słyszała o takiej metodzie jak Body Jet-jako ta najlepsza jesli chodzi o powiększenie piersi?
Tutaj komórki tłuszczowe pozyskane metodą Body Jet wykorzystywane są do zabiegów reimplantacji, takich jak powiększanie piersi lub rekonstrukcja piersi po wykonanej mastektomii lub zabiegu chirurgicznym.Jestem ciekawa jak wygladaja takie piersi...
mama_misia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 162
Dołączył: śro, 20 lut 08 - 14:27
Nr użytkownika: 18,301




post śro, 23 lut 2011 - 19:05
Post #29

A czy któraś z Was słyszała o takiej metodzie jak Body Jet-jako ta najlepsza jesli chodzi o powiększenie piersi?
Tutaj komórki tłuszczowe pozyskane metodą Body Jet wykorzystywane są do zabiegów reimplantacji, takich jak powiększanie piersi lub rekonstrukcja piersi po wykonanej mastektomii lub zabiegu chirurgicznym.Jestem ciekawa jak wygladaja takie piersi...
kasiunia
czw, 24 lut 2011 - 10:32
CYTAT(mama_misia @ Wed, 23 Feb 2011 - 19:05) *
A czy któraś z Was słyszała o takiej metodzie jak Body Jet-jako ta najlepsza jesli chodzi o powiększenie piersi?
Tutaj komórki tłuszczowe pozyskane metodą Body Jet wykorzystywane są do zabiegów reimplantacji, takich jak powiększanie piersi lub rekonstrukcja piersi po wykonanej mastektomii lub zabiegu chirurgicznym.Jestem ciekawa jak wygladaja takie piersi...

ładnie i naturalnie.
ja niestety nie kwalifikuję się do tego zabiegu, mam za mało tłuszczu
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post czw, 24 lut 2011 - 10:32
Post #30

CYTAT(mama_misia @ Wed, 23 Feb 2011 - 19:05) *
A czy któraś z Was słyszała o takiej metodzie jak Body Jet-jako ta najlepsza jesli chodzi o powiększenie piersi?
Tutaj komórki tłuszczowe pozyskane metodą Body Jet wykorzystywane są do zabiegów reimplantacji, takich jak powiększanie piersi lub rekonstrukcja piersi po wykonanej mastektomii lub zabiegu chirurgicznym.Jestem ciekawa jak wygladaja takie piersi...

ładnie i naturalnie.
ja niestety nie kwalifikuję się do tego zabiegu, mam za mało tłuszczu

--------------------
pozdrawiam
kasia

Kocurek
czw, 24 lut 2011 - 13:32
CYTAT(kasiunia @ Thu, 24 Feb 2011 - 10:32) *
ładnie i naturalnie.
ja niestety nie kwalifikuję się do tego zabiegu, mam za mało tłuszczu


Skąd wiesz? Gdzie takie widziałaś? nie słyszałam, żeby w Polsce takie robili, ale jak juz robią icon_wink.gif to chętnie poczytam/ obejrzę.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 24 lut 2011 - 13:32
Post #31

CYTAT(kasiunia @ Thu, 24 Feb 2011 - 10:32) *
ładnie i naturalnie.
ja niestety nie kwalifikuję się do tego zabiegu, mam za mało tłuszczu


Skąd wiesz? Gdzie takie widziałaś? nie słyszałam, żeby w Polsce takie robili, ale jak juz robią icon_wink.gif to chętnie poczytam/ obejrzę.


--------------------
kasiunia
czw, 24 lut 2011 - 14:02
robią od kilku lat. widziałam na zdjęciach. wrzuć w googla body jet, na ich stronie (promującej to urządzenie) jest wykaz klinik kt sie tymi zabiegami zajmują
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post czw, 24 lut 2011 - 14:02
Post #32

robią od kilku lat. widziałam na zdjęciach. wrzuć w googla body jet, na ich stronie (promującej to urządzenie) jest wykaz klinik kt sie tymi zabiegami zajmują

--------------------
pozdrawiam
kasia

mamami
czw, 24 lut 2011 - 15:07
Kocurku na forum które tu wrzucałas jest wątek o body jet, ból polega na tym, że trzeba tego tłuszczu mieć całkiem sporo, powiększanie piersi jest po prostu zabiegiem dodatkowym przy liposukcji. Z tego co tam wyczytałam to zwykle zabieg trzeba powtarzac bo spora ilośc tłuszczu sie wchłania.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 24 lut 2011 - 15:07
Post #33

Kocurku na forum które tu wrzucałas jest wątek o body jet, ból polega na tym, że trzeba tego tłuszczu mieć całkiem sporo, powiększanie piersi jest po prostu zabiegiem dodatkowym przy liposukcji. Z tego co tam wyczytałam to zwykle zabieg trzeba powtarzac bo spora ilośc tłuszczu sie wchłania.
Bluśka

Go??







post czw, 24 lut 2011 - 16:26
Post #34

A nie można być dawcą dla kogoś? Chętnie swojego tłuszczyku użyczę. 03.gif 06.gif
kasiunia
czw, 24 lut 2011 - 18:11
CYTAT(Bluśka @ Thu, 24 Feb 2011 - 16:26) *
A nie można być dawcą dla kogoś? Chętnie swojego tłuszczyku użyczę. 03.gif 06.gif

patzr, mąż mi to samo proponował 29.gif
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post czw, 24 lut 2011 - 18:11
Post #35

CYTAT(Bluśka @ Thu, 24 Feb 2011 - 16:26) *
A nie można być dawcą dla kogoś? Chętnie swojego tłuszczyku użyczę. 03.gif 06.gif

patzr, mąż mi to samo proponował 29.gif

--------------------
pozdrawiam
kasia

Kocurek
czw, 24 lut 2011 - 19:03
CYTAT(mamami @ Thu, 24 Feb 2011 - 15:07) *
Kocurku na forum które tu wrzucałas jest wątek o body jet, ból polega na tym, że trzeba tego tłuszczu mieć całkiem sporo, powiększanie piersi jest po prostu zabiegiem dodatkowym przy liposukcji. Z tego co tam wyczytałam to zwykle zabieg trzeba powtarzac bo spora ilośc tłuszczu sie wchłania.


To ja będę też mieć za mało icon_sad.gif poza tym te ceny... dlatego brzuch robię w Czechach.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 24 lut 2011 - 19:03
Post #36

CYTAT(mamami @ Thu, 24 Feb 2011 - 15:07) *
Kocurku na forum które tu wrzucałas jest wątek o body jet, ból polega na tym, że trzeba tego tłuszczu mieć całkiem sporo, powiększanie piersi jest po prostu zabiegiem dodatkowym przy liposukcji. Z tego co tam wyczytałam to zwykle zabieg trzeba powtarzac bo spora ilośc tłuszczu sie wchłania.


To ja będę też mieć za mało icon_sad.gif poza tym te ceny... dlatego brzuch robię w Czechach.


--------------------
KAROLA3DAW
czw, 24 lut 2011 - 20:50
Hmmm nie wiem ile to malo ale ja mam tłuszczyku raczej sporo icon_biggrin.gif

Kocurek tak z ciekawosci co robisz z brzuchem ??? icon_smile.gif
KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post czw, 24 lut 2011 - 20:50
Post #37

Hmmm nie wiem ile to malo ale ja mam tłuszczyku raczej sporo icon_biggrin.gif

Kocurek tak z ciekawosci co robisz z brzuchem ??? icon_smile.gif


--------------------




okko
czw, 24 lut 2011 - 23:13
Kasiunia a nad kwasme hialuronowym sie zastanawiałas?
Wiem ze to nie na zawsze ale chyba bezpieczniejsze i mniej inwazyjne i mniej bolesne- chyba bo sama nie miałam.
Wiem ze na spanielowe uszy super działa- bo podnosi

okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post czw, 24 lut 2011 - 23:13
Post #38

Kasiunia a nad kwasme hialuronowym sie zastanawiałas?
Wiem ze to nie na zawsze ale chyba bezpieczniejsze i mniej inwazyjne i mniej bolesne- chyba bo sama nie miałam.
Wiem ze na spanielowe uszy super działa- bo podnosi



--------------------


mamami
czw, 24 lut 2011 - 23:24
CYTAT(Kocurek @ Thu, 24 Feb 2011 - 19:03) *
To ja będę też mieć za mało icon_sad.gif poza tym te ceny... dlatego brzuch robię w Czechach.



Bedziesz, bo oni do jednej piersi potrzebują ok 0,5 litra z tego co wyczytałam, a z samego brzucha takiego jak nasze nie utoczysz nawet do jednej, a ja poza brzuchem nie mam skad usuwać icon_smile.gif Poza tym kasa zabójcza icon_sad.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 24 lut 2011 - 23:24
Post #39

CYTAT(Kocurek @ Thu, 24 Feb 2011 - 19:03) *
To ja będę też mieć za mało icon_sad.gif poza tym te ceny... dlatego brzuch robię w Czechach.



Bedziesz, bo oni do jednej piersi potrzebują ok 0,5 litra z tego co wyczytałam, a z samego brzucha takiego jak nasze nie utoczysz nawet do jednej, a ja poza brzuchem nie mam skad usuwać icon_smile.gif Poza tym kasa zabójcza icon_sad.gif
kasiunia
pią, 25 lut 2011 - 17:07
CYTAT(okkko @ Thu, 24 Feb 2011 - 23:13) *
Kasiunia a nad kwasme hialuronowym sie zastanawiałas?
Wiem ze to nie na zawsze ale chyba bezpieczniejsze i mniej inwazyjne i mniej bolesne- chyba bo sama nie miałam.
Wiem ze na spanielowe uszy super działa- bo podnosi

pewnie że się zastanawiałam, rozważyłam juz wszystkie opcje. za drogo-wziąwszy pod uwagę że trzeba powtarzać.
póki co w piątek mam konsultację ;p
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post pią, 25 lut 2011 - 17:07
Post #40

CYTAT(okkko @ Thu, 24 Feb 2011 - 23:13) *
Kasiunia a nad kwasme hialuronowym sie zastanawiałas?
Wiem ze to nie na zawsze ale chyba bezpieczniejsze i mniej inwazyjne i mniej bolesne- chyba bo sama nie miałam.
Wiem ze na spanielowe uszy super działa- bo podnosi

pewnie że się zastanawiałam, rozważyłam juz wszystkie opcje. za drogo-wziąwszy pod uwagę że trzeba powtarzać.
póki co w piątek mam konsultację ;p

--------------------
pozdrawiam
kasia

> czy jest ktoś po powiększeniu piersi?
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 09:30
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama