Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Hiszpania - eMamy odezwijcie się :)

> 
Siunia
czw, 05 cze 2003 - 21:31
Kochane eMamy mieszkające w Hiszpanii .....
czy jesteście na tym forum?
Szukam kontaktu z eMamami, które mieszkają w przepięknej Hiszpanii a chciałyby poznac mnie icon_cool.gif wink.gif
mam totalnego FIOŁA na tle wszystkiego co hiszpańskie, interesuje mnie wszystko .... wink.gif
Proszę o kontakt, jeżeli takowy jest możliwy icon_biggrin.gif
- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post czw, 05 cze 2003 - 21:31
Post #1

Kochane eMamy mieszkające w Hiszpanii .....
czy jesteście na tym forum?
Szukam kontaktu z eMamami, które mieszkają w przepięknej Hiszpanii a chciałyby poznac mnie icon_cool.gif wink.gif
mam totalnego FIOŁA na tle wszystkiego co hiszpańskie, interesuje mnie wszystko .... wink.gif
Proszę o kontakt, jeżeli takowy jest możliwy icon_biggrin.gif
- Siunia
titicaka

Go??







post pią, 13 cze 2003 - 16:02
Post #2

ja mieszkam w Hiszpani ,ale bobasa planuje najwczesniej w 2004 icon_smile.gif
Jak chcesz pisz na gg 4850467 icon_smile.gif Beata
titicaka(niezal)

Go??







post pią, 20 cze 2003 - 10:37
Post #3

Czy ktos wie gdzie jest Siunia ?
Chetnie z Nia pogadam ... juz pisalam ,ale jeszcze raz :
Otoz mieszkam w Madrycie z mezem hiszpanem ... (slub 11 lipca) trzymajcie kciuki. O dziecko zaczniemy starania w pazdzierniku icon_smile.gif . Chetnie opowiem Ci o zyciu w tym pieknym kraju ,a moze kiedys bedziemy mogly sie spotkac . Ja tez uwielbiam Hiszpanie , ten klimat , to ,ze przed domem moge wylegiwac sie w basenie , to ,ze nie czulam sie nigdzie lepiej niz na wakacjach w poludniowej Hiszp. Tu jest naprawde super ...ludzie , muzyka , siesta icon_smile.gif... ale do jedzenie to chyba nigdy sie nie przyzwyczaje ,nie lubie owocow morza ani paelli ,nawet zamiast popularnej jamon serrano wole normalna szynke:), tortilla nie jest zla !
Zwiedzilam juz wiele miejsc , mieszkalam tez w USA ,Hiszpani nie wybralam - wybral los.Z czego niesamowicie sie ciesze!!
My e-mail beatkamonika@yahoo.com
ciepła
wto, 07 paź 2003 - 23:36
Jak dobrze pójdzie (znajdą wreszcie nasz papiery w ministerstwie albo ambasadzie) to też będę mamą w Hiszpanii, ale w niezbyt atrakcyjnym turystycznie mieście, Saragosiie icon_smile.gif
Joanna
ciepła


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 201
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 10:51
Skąd: Malopolska
Nr użytkownika: 411




post wto, 07 paź 2003 - 23:36
Post #4

Jak dobrze pójdzie (znajdą wreszcie nasz papiery w ministerstwie albo ambasadzie) to też będę mamą w Hiszpanii, ale w niezbyt atrakcyjnym turystycznie mieście, Saragosiie icon_smile.gif
Joanna
anonimowy

Go??







post pon, 29 gru 2003 - 16:48
Post #5

Hej Mamuski

to ja Dyziak, czy mnie jeszcze kots pamieta?
Od prawie trzech tygodni jestem w hiszpanii i pewnikiem tutaj pozostane z moja juz czlkiem duza Fasolka. Gzie jestescie? My miszkamy w Esteponie, blisko Malagi. Potrzebuje kontaktu i rozmow, spotkan. I calej ilosci wskazowek co tu robic, by bylo jeszcze piekniej.

Moj priv / bo poki co zupelnie zapomnialam jak obslugiwac maluchy/ : marwochal@poczta.onet.pl


czekam na Wasz odzew


papatki

Dyziak
akacha
pon, 29 gru 2003 - 21:38
Dyziaku słodki icon_smile.gif!
Ty? W Hiszpanii?!
a jakie wiatry cie tam zawiały? napisz koniecznie jak tam jest!!
pozdrawiam
akacha
akacha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:36
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 126




post pon, 29 gru 2003 - 21:38
Post #6

Dyziaku słodki icon_smile.gif!
Ty? W Hiszpanii?!
a jakie wiatry cie tam zawiały? napisz koniecznie jak tam jest!!
pozdrawiam
akacha
Duszek
pon, 29 gru 2003 - 22:32
CYTAT(Anonymous)
Od prawie trzech tygodni jestem w hiszpanii i pewnikiem tutaj pozostane z moja juz czlkiem duza Fasolka.
Dyziak


Dyziak, jak moglas mnie opuscic? icon_wink.gif

Buziaki

Duszek
Duszek


Grupa: Administratorzy
Postów: 629
Dołączył: pon, 02 gru 02 - 19:26
Nr użytkownika: 3

Mój blog:



post pon, 29 gru 2003 - 22:32
Post #7

CYTAT(Anonymous)
Od prawie trzech tygodni jestem w hiszpanii i pewnikiem tutaj pozostane z moja juz czlkiem duza Fasolka.
Dyziak


Dyziak, jak moglas mnie opuscic? icon_wink.gif

Buziaki

Duszek
Siunia
śro, 07 sty 2004 - 23:25
WOW !!! Dyziaczku.... icon_eek.gif
Odezwij się w wolnej chwili i napisz jak tam wspaniale ... icon_biggrin.gif
Napisz co zrobić, żeby się tam przenieść icon_wink.gif
Oj, zazdroszczę wszystkim, którzy tam mieszkaja. hiszpania to wspaniały i przepiekny kraj, a także wspaniali ludzie....
och, ale się rozmarzyłam....
Ja Hiszpania jestem poprostu zauroczona... icon_rolleyes.gif
- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post śro, 07 sty 2004 - 23:25
Post #8

WOW !!! Dyziaczku.... icon_eek.gif
Odezwij się w wolnej chwili i napisz jak tam wspaniale ... icon_biggrin.gif
Napisz co zrobić, żeby się tam przenieść icon_wink.gif
Oj, zazdroszczę wszystkim, którzy tam mieszkaja. hiszpania to wspaniały i przepiekny kraj, a także wspaniali ludzie....
och, ale się rozmarzyłam....
Ja Hiszpania jestem poprostu zauroczona... icon_rolleyes.gif
- Siunia
anonimowy

Go??







post pią, 23 sty 2004 - 11:12
Post #9

Dziubulek, koniecznie potrzebuje bardzo pilnego kontaktu z Tobą na polski numer (póki co zawitałam do Polski, na chwilkę) podaję 0505 337 348 lub 022 784 65 25. Bedę ogromnie wdzięczna za jak najszybszy odzew. Do netu mam dostęp sporadyczny.
A do pozostałych ziomków - Hiszpania spada po prostu czasem z nieba. Jak tylko się urządzimy to na pewno wszystko Wam opowiem. Póki co całuski dla wszystkich i pamiętajcie o Dyziaku.

Papatki ogromniaste.

ps Duszku - toż ja Cię nie zostawiłam. Może się zobaczymy jakoś wkrótce? Któż to wie?
anonimowy

Go??







post wto, 26 kwi 2005 - 12:53
Post #10

no heja Siunia, to znowu ja,

Dyziak w calej okazalosci! Znow jestem w Hiszpanii, Marbella, i zamierzam tutaj zostac. Nadunia ma juz ponad dwa latka, jejku jak ten czas lñeci, chodzi tutaj do przedszkola, jakos sobie radzi. Latwo nie jest, ale bedzie lepiej. Siuniam ja po prostu jestem siwinia, wyobraz sobie, ze `przez pol roku, ostatniego, mieszkalam w Gdansku i nie odezwalam sie do Ciebie. No, swinia, ale uwierz mi, jakos bylo szalenczo. Misiek, moze soie jakos wybierzecie do nas? Jejku, juz tesknie za polska, ale tutaj jest cudownie. icon_rolleyes.gif Czekam na wiadomosci od Ciebie

dyziak (pamietasz mnie?)
dyziak
czw, 21 lip 2005 - 13:51
Wyciagam temat. Czy jakies Mamy z Hiszpanii wchodza na to forum? Chetnie bym porozmawiala icon_smile.gif
pzdrawiam
dyziak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 452
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 21:12
Skąd: Warszawa, obecnie Hiszpania
Nr użytkownika: 128




post czw, 21 lip 2005 - 13:51
Post #11

Wyciagam temat. Czy jakies Mamy z Hiszpanii wchodza na to forum? Chetnie bym porozmawiala icon_smile.gif
pzdrawiam

--------------------
dyziak, mama Nadii, zwykle wesola:( user posted image
user posted image
dyziak
nie, 24 lip 2005 - 11:18
icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif Czy musze zamiescic na waznym temacie? No, nie! Prosze wink.gif
dyziak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 452
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 21:12
Skąd: Warszawa, obecnie Hiszpania
Nr użytkownika: 128




post nie, 24 lip 2005 - 11:18
Post #12

icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif Czy musze zamiescic na waznym temacie? No, nie! Prosze wink.gif

--------------------
dyziak, mama Nadii, zwykle wesola:( user posted image
user posted image
kp_kacha

Go??







post śro, 11 sty 2006 - 22:06
Post #13

..przepraszam wszystkich urzytkowników tego portalu z góry ale ponieważ od dwuch lat zajmuję się opieką nad dziećmi i przeglądam stronki tego typu, chcialabym wyjechac razem z siostra w te wakacje do pracy do Hiszpani jesli znacie jakies agencje umozliwiajace taki wyjazd bardzo prosze o namiary (linki,adresy) na adres kp_kacha@wp.pl lub gg:2184849 z gory wszystkim dziekuje icon_biggrin.gif
Coffee
czw, 12 sty 2006 - 12:55
jako au-pair?
to sie dowiaduj w swoim urzedzie pracy
u nas daja takie adresy
powodzenia!
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
Skąd: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post czw, 12 sty 2006 - 12:55
Post #14

jako au-pair?
to sie dowiaduj w swoim urzedzie pracy
u nas daja takie adresy
powodzenia!

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
kp_kacha

Go??







post pią, 13 sty 2006 - 21:50
Post #15

Dzięki za informacje, ale krakowskie urzędy niestety nie są aż tak dobrze poinformowane. Już byłam i pytałam, pani popatrzyła na mnie jak na przybysza z marsa icon_wink.gif trudno się mówi i szuka się dalej icon_wink.gif ale dzięki za odezwe icon_biggrin.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
Skąd: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




MAMI M.
czw, 28 gru 2006 - 10:10
dopisuje sie icon_biggrin.gif MAMA Z ZARAGOZY
MAMI M.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: czw, 28 gru 06 - 08:28
Nr użytkownika: 9,406




post czw, 28 gru 2006 - 10:10
Post #17

dopisuje sie icon_biggrin.gif MAMA Z ZARAGOZY
madziatl
pon, 18 cze 2007 - 15:16
Witam
Mam na imie Magda, niedawno dowiedzialam sie o forum wiec jestem troszke do tylu. Mieszkam w Hiszpanii juz od ponad 3 i pol roku. Spodziewam sie dzidziusia na poczatku pazdziernika. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy i jestem otwarta na wszelkie rady i komentarze
.
icon_biggrin.gif


madziatl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,672
Dołączył: pią, 15 cze 07 - 11:33
Nr użytkownika: 14,929

GG:


post pon, 18 cze 2007 - 15:16
Post #18

Witam
Mam na imie Magda, niedawno dowiedzialam sie o forum wiec jestem troszke do tylu. Mieszkam w Hiszpanii juz od ponad 3 i pol roku. Spodziewam sie dzidziusia na poczatku pazdziernika. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy i jestem otwarta na wszelkie rady i komentarze
.
icon_biggrin.gif




--------------------
Mama Oskara od pazdziernika 2007 Albumy Oskara
malenkita
sob, 23 cze 2007 - 00:35
Czesc Magda!
Ja tez mam na imie Magda, tez mieszkam w Hiszpanii od ponad 3 i pol roku i tez od calkiem niedawna jestem na tym forum czyli ze jestem calkiem do tylu...
Gdzie mieszkasz? ja w prowincji Caceres, blisko Portugalii.
Mam 10 letnia core i staramy sie o drugiego dzidziusia.
Milo mi cie poznac.
malenkita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 20 cze 07 - 00:37
Skąd: Hiszpania
Nr użytkownika: 15,017




post sob, 23 cze 2007 - 00:35
Post #19

Czesc Magda!
Ja tez mam na imie Magda, tez mieszkam w Hiszpanii od ponad 3 i pol roku i tez od calkiem niedawna jestem na tym forum czyli ze jestem calkiem do tylu...
Gdzie mieszkasz? ja w prowincji Caceres, blisko Portugalii.
Mam 10 letnia core i staramy sie o drugiego dzidziusia.
Milo mi cie poznac.
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 23 cze 2007 - 07:50
Post #20

¡Hola Chicas! ¿Qué tal? icon_wink.gif
mi hermana menor vive en España en Guadalajara, todavía no tiene niños. Estudio español para hablar con su suegra, qui no habla inglés.
España me gusta mucho, en particular me gusta la gente.
¡Adiós!

P.S. Nieźle mi odbija... icon_smile.gif Mam nadzieję, że czcionki są hiszpańskie i nie ma jakichś poważnych błędów... (a jak są, to mnie poprawcie, proszę)
Ania mieszka w Hiszpani od września i udało mi się ją raz odwiedzić, na szczęście wczesną wiosną. Wszędzie było zielono i nie było jeszcze wtedy upałów.
Dziewczyny, co dla Was było najtrudniejsze w przestawieniu się na życie tam? Jedzenie, klimat, ludzie?

P.S.2 Madziatl, w Maladze mieszka mój znajomy ksiądz Grzegorz z Wrocławia. Może go znasz?
> Hiszpania - eMamy odezwijcie się :)
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 05:16
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama