Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ubrania ciÄ…zowe

> 
dominika1
czw, 08 mar 2007 - 18:45
dziewczyny czy macie jakeis fajne stronki z ubraniami ciązowymi, a zwłąszcza te sprawdzone - dzis doznałam szoku zapłaciłam za jeansy ciązowe 140 zł icon_rolleyes.gif dlatego chce poszukac czegos w internecie
dominika1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,498
Dołączył: wto, 01 sie 06 - 17:27
Nr użytkownika: 6,813




post czw, 08 mar 2007 - 18:45
Post #1

dziewczyny czy macie jakeis fajne stronki z ubraniami ciązowymi, a zwłąszcza te sprawdzone - dzis doznałam szoku zapłaciłam za jeansy ciązowe 140 zł icon_rolleyes.gif dlatego chce poszukac czegos w internecie
anax
czw, 08 mar 2007 - 20:08
duzo ubranek w rozsądnych cenach jest na allegro w sklepach internetowych też są kosmiczne ceny i musisz płacić jeszcze za dostawę.
Polecam też ciucholandy.Ja kupiłam tam spodnie za 13 zeta
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post czw, 08 mar 2007 - 20:08
Post #2

duzo ubranek w rozsądnych cenach jest na allegro w sklepach internetowych też są kosmiczne ceny i musisz płacić jeszcze za dostawę.
Polecam też ciucholandy.Ja kupiłam tam spodnie za 13 zeta

--------------------


odynka

Go??







post czw, 08 mar 2007 - 20:27
Post #3

dominika1 w H&M ostatnio były przeceny nawet do 70% więc można było niedrogo nabyć spodenki;)
a generalnie polecam allegro mają podział na ciuszki ciążowe i mozna kupić naprawdę tanio:D
Jasiucha
czw, 08 mar 2007 - 20:48
No niestety odziedż ciążowa jest droga.. ale za to coraz większy wybór w sklepach, a jeszcze pare lat temu wszystkie ciążówki chodziły w dżinsowych ogrodniczkach ;(

Ja kupiłam sobie dwie pary ciążowych spodni i w zupełności starczyło, a po domu w dresach zasuwałam icon_biggrin.gif Moim zdaniem lepsze są z regulacją w postaci gumki i guzika, z tzw kieszonką na brzucho.. zaś takie z szerokim pasem gumy doszytym jakby zamiast paska - były dobre dopuki brzucho nie był zbyt okrągły - potem ciągle je podciągałam bo zjeżdżały

Zaś jeśli chodzi o bluzki to także nie ma sensu kupować zbyt wielu egzemplarzy.. można nosić dotychczasowe koszuli i dokupić sobie takie specjalne chusty, które zakryją rosnący brzuszek - a jednocześnie dodatkowo podkreślą go icon_smile.gif
A ostatnie tyg najlpiej wygląda się w t-shirtach męża icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Jasiucha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,601
Dołączył: nie, 12 lut 06 - 09:32
SkÄ…d: pomorze
Nr użytkownika: 4,900




post czw, 08 mar 2007 - 20:48
Post #4

No niestety odziedż ciążowa jest droga.. ale za to coraz większy wybór w sklepach, a jeszcze pare lat temu wszystkie ciążówki chodziły w dżinsowych ogrodniczkach ;(

Ja kupiłam sobie dwie pary ciążowych spodni i w zupełności starczyło, a po domu w dresach zasuwałam icon_biggrin.gif Moim zdaniem lepsze są z regulacją w postaci gumki i guzika, z tzw kieszonką na brzucho.. zaś takie z szerokim pasem gumy doszytym jakby zamiast paska - były dobre dopuki brzucho nie był zbyt okrągły - potem ciągle je podciągałam bo zjeżdżały

Zaś jeśli chodzi o bluzki to także nie ma sensu kupować zbyt wielu egzemplarzy.. można nosić dotychczasowe koszuli i dokupić sobie takie specjalne chusty, które zakryją rosnący brzuszek - a jednocześnie dodatkowo podkreślą go icon_smile.gif
A ostatnie tyg najlpiej wygląda się w t-shirtach męża icon_biggrin.gif

Pozdrawiam

--------------------
maja1
czw, 08 mar 2007 - 21:14
Polecam ta stronke ta stonka Ja mam wiekszosc ubran z tej firmy.Sa super i spodnie mozna taniej wypatrzec.....co do bluzek to ja kupuje bawelniane rozmiary xxxL lub 44/42 i na moj gigancik sa super.Te ubrania dla puszystych sa tanie (bluzki mozna wylapac na allegro za ok 10/20 zl) icon_lol.gif icon_wink.gif Gdzie podobne w sklepie ciazowym za 129zl icon_rolleyes.gif
maja1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,301
Dołączył: czw, 02 lis 06 - 14:36
SkÄ…d: Warszawa-Anglia
Nr użytkownika: 8,298




post czw, 08 mar 2007 - 21:14
Post #5

Polecam ta stronke ta stonka Ja mam wiekszosc ubran z tej firmy.Sa super i spodnie mozna taniej wypatrzec.....co do bluzek to ja kupuje bawelniane rozmiary xxxL lub 44/42 i na moj gigancik sa super.Te ubrania dla puszystych sa tanie (bluzki mozna wylapac na allegro za ok 10/20 zl) icon_lol.gif icon_wink.gif Gdzie podobne w sklepie ciazowym za 129zl icon_rolleyes.gif

--------------------
Mój synek Krzy? urodzony 17 maja(3.6kg i 51cm)dok?adnie w dniu terminu

Dzieckiem bo?ym sta? si? 29 lipca 2007.r

LilySnape
piÄ…, 09 mar 2007 - 08:43
Mnie z kolei jest teraz najlepiej w sztruksach z podwyższonym stanem, nie opadają tak jak sztruksy z normalnym stanem na gumce - ale nie regulowanej.

Co do bluzek, kupiłam 2 na Allegro, koszt jednej z wysyłką ok. 28 zł. Kurtkę zimową pożyczyłam od mamy wink.gif
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post piÄ…, 09 mar 2007 - 08:43
Post #6

Mnie z kolei jest teraz najlepiej w sztruksach z podwyższonym stanem, nie opadają tak jak sztruksy z normalnym stanem na gumce - ale nie regulowanej.

Co do bluzek, kupiłam 2 na Allegro, koszt jednej z wysyłką ok. 28 zł. Kurtkę zimową pożyczyłam od mamy wink.gif

--------------------
Marcin, 25.05.2007
margolcia99
czw, 18 paź 2018 - 12:43
Ja jestem bardzo zadowolona z ubrań ze strony 9fashion, maja bardzo ładne sukienki i do tego bardzo wygodne bo nie pija w brzuch. I jak macie jakieś uroczystości ślub czy chrzciny to tam własnie można kupić eleganckie ciążowe stroje.
margolcia99


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 18 paź 18 - 12:40
Nr użytkownika: 52,181




post czw, 18 paź 2018 - 12:43
Post #7

Ja jestem bardzo zadowolona z ubrań ze strony 9fashion, maja bardzo ładne sukienki i do tego bardzo wygodne bo nie pija w brzuch. I jak macie jakieś uroczystości ślub czy chrzciny to tam własnie można kupić eleganckie ciążowe stroje.
> Ubrania ciÄ…zowe
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 23:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama