Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dziwne dłuuuugieee czekanie na początek drugiego porodu Kate

> 
Olga 1978 GK
śro, 29 kwi 2015 - 17:06
Bardzo mnie dziwi to dłuuuugieee czekanie na zaczęcie się drugiego porodu Księżnej Kate. Na pewno jest już przenoszona no więc czemu jest ona w domu (Pałac Kensington) a nie w szpitalu na wywoływaniu porodu ?? Nie wierzę w tą fotkę, na której ponoć Kate prowadzi auto - to mógł być Jej sobowtór (fotka niewyraźna), tak samo na zakupach.

W/g mnie z tym przenoszenie ciąży to hoax i mam na to kilka propozycji rozwiązań:
1. Kate umarła w trakcie porodu i Pałac szuka sobowtóra lub myśli jak powiedzieć opinii publicznej o Jej śmierci.
2. Kate urodziła w lutym gdy dostałą silnych bólów brzucha (to IMO były skurcze) i mogło dziecko przeżyć tylko kila dni w inkubatorze jako wcześniak.
3. Kate urodziła w lutym wcześniaka (przeżył) lub teraz ale wcześniak lub urodzony maluszek o prawidłowym czasie ale np. z padaczką, Downem, bez 1 lub obu raczek, bez 1 lub obu nóżek, autystyczny itp itd - wtedy na pewno Pałac i rodzice maluszka by zwlekali z ogłoszeniem narodzin i pokazaniem go światu

Co o tym myślicie ????
Olga 1978 GK


Grupa: Zbanowani
Postów: 1
Dołączył: śro, 29 kwi 15 - 15:09
Nr użytkownika: 45,762




post śro, 29 kwi 2015 - 17:06
Post #1

Bardzo mnie dziwi to dłuuuugieee czekanie na zaczęcie się drugiego porodu Księżnej Kate. Na pewno jest już przenoszona no więc czemu jest ona w domu (Pałac Kensington) a nie w szpitalu na wywoływaniu porodu ?? Nie wierzę w tą fotkę, na której ponoć Kate prowadzi auto - to mógł być Jej sobowtór (fotka niewyraźna), tak samo na zakupach.

W/g mnie z tym przenoszenie ciąży to hoax i mam na to kilka propozycji rozwiązań:
1. Kate umarła w trakcie porodu i Pałac szuka sobowtóra lub myśli jak powiedzieć opinii publicznej o Jej śmierci.
2. Kate urodziła w lutym gdy dostałą silnych bólów brzucha (to IMO były skurcze) i mogło dziecko przeżyć tylko kila dni w inkubatorze jako wcześniak.
3. Kate urodziła w lutym wcześniaka (przeżył) lub teraz ale wcześniak lub urodzony maluszek o prawidłowym czasie ale np. z padaczką, Downem, bez 1 lub obu raczek, bez 1 lub obu nóżek, autystyczny itp itd - wtedy na pewno Pałac i rodzice maluszka by zwlekali z ogłoszeniem narodzin i pokazaniem go światu

Co o tym myślicie ????
Ciocia Magda
śro, 29 kwi 2015 - 17:57
Myślimy, że miło Cię znowu widzieć icon_lol.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post śro, 29 kwi 2015 - 17:57
Post #2

Myślimy, że miło Cię znowu widzieć icon_lol.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Tigerek
śro, 29 kwi 2015 - 18:43
Kusi mnie zacytować kolegę z innego forum ale nie będę chamska icon_razz.gif - ale ówże kolega delikatnie sugerował autorowi/ce pominięcie koniecznej dawki leku...
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post śro, 29 kwi 2015 - 18:43
Post #3

Kusi mnie zacytować kolegę z innego forum ale nie będę chamska icon_razz.gif - ale ówże kolega delikatnie sugerował autorowi/ce pominięcie koniecznej dawki leku...

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
Agnieszka AZJ
śro, 29 kwi 2015 - 19:36
Konrad, ja rozumiem, ze Góra Kalwaria to nie jest metropolia i o rozrywki trudno, ale wziąłbyś się chłopie do jakiejś pożytecznej roboty. Ogródek skopał, drewna narąbał... nie wiem.

37 lat to poważny wiek, za stary już jesteś na takie zabawy.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post śro, 29 kwi 2015 - 19:36
Post #4

Konrad, ja rozumiem, ze Góra Kalwaria to nie jest metropolia i o rozrywki trudno, ale wziąłbyś się chłopie do jakiejś pożytecznej roboty. Ogródek skopał, drewna narąbał... nie wiem.

37 lat to poważny wiek, za stary już jesteś na takie zabawy.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
> Dziwne dłuuuugieee czekanie na początek drugiego porodu Kate
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:27
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama