Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

KWIETNIAKI 2011 :)

, Pierwsze kroki na świecie
> , Pierwsze kroki na świecie
MiE
nie, 01 maj 2011 - 13:15
DZIEN DOBRY

aniakuleczka pobudzam piers ale skutki mizerne, dzis malego po karmieniu dokarmilam i sie zalamalam bo wypil 100ml mleka jeszcze i szczeka mi opadla :/
z kolkami walczymi wieczorami, wczoraj standardowo-Boze jak ja ich nienawidze, jak widze jak malutki sie prezy i placze to placze razem z Nim i serce mi sie kraja... icon_sad.gif

mikkowska super ze chrzciny udane-czekam na fotorelacje icon_biggrin.gif

jully mam nadzieje ze u Was wszystko ok, bo milas sie po kontroli odezwac i cisza

agawhite no to super ze Wojtus umie sobie sam radzic, mam nadzieje ze szybko ten tlen pojdzie w odstawke a kontrola wypadnie pomyslnie icon_smile.gif

Olencja je sie do apetytu jak sie karmi piersia icon_smile.gif spokojnie mozesz jesc mniej byle sie nie glodzic icon_smile.gif
co do tabl anty cerazzete bralam kiedys i zadnych skutkow ubocznych nie mialam
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post nie, 01 maj 2011 - 13:15
Post #41

DZIEN DOBRY

aniakuleczka pobudzam piers ale skutki mizerne, dzis malego po karmieniu dokarmilam i sie zalamalam bo wypil 100ml mleka jeszcze i szczeka mi opadla :/
z kolkami walczymi wieczorami, wczoraj standardowo-Boze jak ja ich nienawidze, jak widze jak malutki sie prezy i placze to placze razem z Nim i serce mi sie kraja... icon_sad.gif

mikkowska super ze chrzciny udane-czekam na fotorelacje icon_biggrin.gif

jully mam nadzieje ze u Was wszystko ok, bo milas sie po kontroli odezwac i cisza

agawhite no to super ze Wojtus umie sobie sam radzic, mam nadzieje ze szybko ten tlen pojdzie w odstawke a kontrola wypadnie pomyslnie icon_smile.gif

Olencja je sie do apetytu jak sie karmi piersia icon_smile.gif spokojnie mozesz jesc mniej byle sie nie glodzic icon_smile.gif
co do tabl anty cerazzete bralam kiedys i zadnych skutkow ubocznych nie mialam

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
corti
nie, 01 maj 2011 - 13:55
Mała nadal w szpitalu 41.gif bilirubina ani drgneła, czyli nadal 13,5, ale jak błagałam lekarza żeby ją włożył na lampy jak miała 11,8 to wtedy było za mało. Szkoda gadać, jestem załamana i wściekła. Każdy mi tylko mówi żółtaczka to normalne trzeba przeżyć tylko, że ja nie widziałam swojego dziecka (pomijając minutę po porodzie i zdjęcia od męża).

Ja o mleko walcze elektrycznym laktatorem (wypożyczyłam sobie) raz ściągam 100, raz 60ml z obu cycków oczywiście. Nie wiem co z tego będzie.
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post nie, 01 maj 2011 - 13:55
Post #42

Mała nadal w szpitalu 41.gif bilirubina ani drgneła, czyli nadal 13,5, ale jak błagałam lekarza żeby ją włożył na lampy jak miała 11,8 to wtedy było za mało. Szkoda gadać, jestem załamana i wściekła. Każdy mi tylko mówi żółtaczka to normalne trzeba przeżyć tylko, że ja nie widziałam swojego dziecka (pomijając minutę po porodzie i zdjęcia od męża).

Ja o mleko walcze elektrycznym laktatorem (wypożyczyłam sobie) raz ściągam 100, raz 60ml z obu cycków oczywiście. Nie wiem co z tego będzie.

--------------------


captain.jmw
nie, 01 maj 2011 - 15:35
corti, to ty nie możesz do dziecka pójść? jakiś odgórny zakaz czy co bo nie rozumiem czemu nie możesz jej widywać, może czegoś nie doczytałam, nie wiem
Olencja, 8 lat temu brałam cerazette, masakra, plamienia, podkrwawiania...

Spać mi się chce. Ale co tam.
Małego szkoda przez te kolki.
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
Skąd: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post nie, 01 maj 2011 - 15:35
Post #43

corti, to ty nie możesz do dziecka pójść? jakiś odgórny zakaz czy co bo nie rozumiem czemu nie możesz jej widywać, może czegoś nie doczytałam, nie wiem
Olencja, 8 lat temu brałam cerazette, masakra, plamienia, podkrwawiania...

Spać mi się chce. Ale co tam.
Małego szkoda przez te kolki.

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
wenua
nie, 01 maj 2011 - 18:24
MiE co do kolek to pilam sok z kwiatu rozy tu polecany i dawany na poloznictwie, potem jabka, i teraz jeszcze albokawa bezkofeinowa albo banany.

OLenja musisz sie odzywiac tak jak chce organizm czyli jak czujesz glod to jesz.

wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
Skąd: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post nie, 01 maj 2011 - 18:24
Post #44

MiE co do kolek to pilam sok z kwiatu rozy tu polecany i dawany na poloznictwie, potem jabka, i teraz jeszcze albokawa bezkofeinowa albo banany.

OLenja musisz sie odzywiac tak jak chce organizm czyli jak czujesz glod to jesz.



--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
corti
nie, 01 maj 2011 - 22:25
Ja miałam opryszczkę, małą zabrali zaraz po porodzie i tak jej nie widziałam. Zeszło mi już, więc liczę, że mnie jutro wreszcie wpuszczą na te 3 minutki, albo, że wrócę z nią do domu wreszcie.
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post nie, 01 maj 2011 - 22:25
Post #45

Ja miałam opryszczkę, małą zabrali zaraz po porodzie i tak jej nie widziałam. Zeszło mi już, więc liczę, że mnie jutro wreszcie wpuszczą na te 3 minutki, albo, że wrócę z nią do domu wreszcie.

--------------------


doroonia
nie, 01 maj 2011 - 23:52
Z przykroscia musze stwierdzic ze Asia dolaczyla do grona kolkowych dzieci ;/ A tak strasznie dbam o diete zeby jej nic nie zaszkodzilo...To juz kolejna noc z rzedu jak mala placze juz 2 godziny.Poczytalam troche w internecie i zauwazylam ze wiekszosci dzieci pomogly czopki viburcol n ,wiec i ja jutro zakupie.
doroonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 512
Dołączył: wto, 06 sty 09 - 14:10
Skąd: Mikołów
Nr użytkownika: 24,497

GG:


post nie, 01 maj 2011 - 23:52
Post #46

Z przykroscia musze stwierdzic ze Asia dolaczyla do grona kolkowych dzieci ;/ A tak strasznie dbam o diete zeby jej nic nie zaszkodzilo...To juz kolejna noc z rzedu jak mala placze juz 2 godziny.Poczytalam troche w internecie i zauwazylam ze wiekszosci dzieci pomogly czopki viburcol n ,wiec i ja jutro zakupie.

--------------------




corti
pon, 02 maj 2011 - 06:48
Stosowałam te czopki dla małego gdy był rozdrażniony, są niby homeopatyczne. Mój akurat nie miał kolek, ale dostał je po szczepieniu w razie czego. Muszę przyznać, że po jakimś czasie go wyciszały, my stosowaliśmy je akurat jak był chory i nie mógł poradzić sobie ze snem.
corti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,757
Dołączył: śro, 23 lut 11 - 12:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 35,924




post pon, 02 maj 2011 - 06:48
Post #47

Stosowałam te czopki dla małego gdy był rozdrażniony, są niby homeopatyczne. Mój akurat nie miał kolek, ale dostał je po szczepieniu w razie czego. Muszę przyznać, że po jakimś czasie go wyciszały, my stosowaliśmy je akurat jak był chory i nie mógł poradzić sobie ze snem.

--------------------


Tusia8
pon, 02 maj 2011 - 10:02
Czopki viburcol są teraz niestety na receptę icon_sad.gif

Pozdrawiam!
Tusia8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,128
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 14:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 5,466




post pon, 02 maj 2011 - 10:02
Post #48

Czopki viburcol są teraz niestety na receptę icon_sad.gif

Pozdrawiam!

--------------------


aniakuleczka
pon, 02 maj 2011 - 10:23
A ja nie stosuje diety i mam za swoje. Od 3 nie śpimy.
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pon, 02 maj 2011 - 10:23
Post #49

A ja nie stosuje diety i mam za swoje. Od 3 nie śpimy.

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
MiE
pon, 02 maj 2011 - 12:19
Esh ciezka sprawa z brzuszkami tych naszych maluszkow...

Tusia Ty podgladaczko icon_razz.gif

corti no ja tez z mlodym niestety mielismy "przyjemnosc" dluzszego pobytu w szpitalu z racji zoltaczki... ja juz mowilam do meza ze zaczne wkrecac ze mam dziecko z chinczykiem to moze nas wypuszcza icon_razz.gif daj znac czy wpuscili Cie do coreczki icon_smile.gif

dooronia ja powiem szczerze ze nie slyszalam zeby te czopki na kolki dzialaly... no ale daj znac jak uda Ci sie kupic i czy pomoga icon_smile.gif

aniakuleczka i jak?spicie juz?

Ja jakos noc przezylam, najgorsze jest jak zbliza sie godz 20 i mlody zaczyna plakac... do 22-23 sie tak meczymy z glupia kolka... i ma ja tylko w tych godz, raz zdarzylo sie ze mial pozniej i to byla masakra.
U nas sie pogoda psuc zaczyna- a mialam takie ambitne plany :/
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post pon, 02 maj 2011 - 12:19
Post #50

Esh ciezka sprawa z brzuszkami tych naszych maluszkow...

Tusia Ty podgladaczko icon_razz.gif

corti no ja tez z mlodym niestety mielismy "przyjemnosc" dluzszego pobytu w szpitalu z racji zoltaczki... ja juz mowilam do meza ze zaczne wkrecac ze mam dziecko z chinczykiem to moze nas wypuszcza icon_razz.gif daj znac czy wpuscili Cie do coreczki icon_smile.gif

dooronia ja powiem szczerze ze nie slyszalam zeby te czopki na kolki dzialaly... no ale daj znac jak uda Ci sie kupic i czy pomoga icon_smile.gif

aniakuleczka i jak?spicie juz?

Ja jakos noc przezylam, najgorsze jest jak zbliza sie godz 20 i mlody zaczyna plakac... do 22-23 sie tak meczymy z glupia kolka... i ma ja tylko w tych godz, raz zdarzylo sie ze mial pozniej i to byla masakra.
U nas sie pogoda psuc zaczyna- a mialam takie ambitne plany :/

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 02 maj 2011 - 12:44
Post #51

Cześć, melduję się i ja

Mam na imię Julia jak łatwo się domyślić lat 27 w domu 2 fajnych synów Hugo 3,5 roku i 6 tygodniowy Leo. Mąż też jest całkiem ok ma 31 lat icon_smile.gif Od 5 lat jesteśmy małżeństwem

Uwielbiam kuchnie, podróże, wszystko co związane z innymi kulturami i religiami (i właśnie dlatego robię doktorat z religioznawstwa). Poza tym kocham kawę i książki i z nimi spędzam wolne chwile.

Nie lubię lasu (a mąż mnie by tam ciągle wyciągał) i nicnierobienia.

aniakuleczka
pon, 02 maj 2011 - 12:47
Spalysmy godzinę i Helenka obudziła się z płaczem.
Teraz pracujemy nad zrobieniem kupy.
Macie jakieś pomysły?
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pon, 02 maj 2011 - 12:47
Post #52

Spalysmy godzinę i Helenka obudziła się z płaczem.
Teraz pracujemy nad zrobieniem kupy.
Macie jakieś pomysły?

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 02 maj 2011 - 13:07
Post #53

CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 02 May 2011 - 11:47) *
Spalysmy godzinę i Helenka obudziła się z płaczem.
Teraz pracujemy nad zrobieniem kupy.
Macie jakieś pomysły?

ania masowanie brzuszka, woda koperkowa, noszenie brzuszkiem do dołu. Leo czasem kilka dni nie robi.
A jak ekopieluchowanie u Was? Ja właśnie mam 3 flipy plus jedna kieszonkę i dokupię jeszcze 3 myślę ze wystarczy ogólnie bardzo fajnie nam z wielorazówkami.

wstawiłam trochę nowych zdjęć o tutaj https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...p;#entry8664669
Lili2001
pon, 02 maj 2011 - 15:10
Hej mamusie, ja tak po sąsiedzku chciałam Wam tylko napisać, że corti ma już swoją Majeczkę w domu icon_biggrin.gif Pewnie nie mogą się sobą nacieszyć, więc pozwoliłam sobie Was poinformować.

Pozdrowienia od Majówek!
Lili2001


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 497
Dołączył: sob, 24 sty 09 - 19:37
Nr użytkownika: 24,961




post pon, 02 maj 2011 - 15:10
Post #54

Hej mamusie, ja tak po sąsiedzku chciałam Wam tylko napisać, że corti ma już swoją Majeczkę w domu icon_biggrin.gif Pewnie nie mogą się sobą nacieszyć, więc pozwoliłam sobie Was poinformować.

Pozdrowienia od Majówek!

--------------------


doroonia
pon, 02 maj 2011 - 15:24
Kupilam czopki viburcol normalnie bez recepty...Dzisiaj wieczorem pewnie bedzie okazja wyprobowac wiec dam znac czy to cos pomaga:)

Corti i jak tam z Majeczka?
doroonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 512
Dołączył: wto, 06 sty 09 - 14:10
Skąd: Mikołów
Nr użytkownika: 24,497

GG:


post pon, 02 maj 2011 - 15:24
Post #55

Kupilam czopki viburcol normalnie bez recepty...Dzisiaj wieczorem pewnie bedzie okazja wyprobowac wiec dam znac czy to cos pomaga:)

Corti i jak tam z Majeczka?

--------------------




Tusia8
pon, 02 maj 2011 - 15:39
W niektórych aptekach jeszcze sprzedają-ale np. w doz.pl trzeba wypełnić receptę, tak więc, dooronia, miałaś szczęście icon_smile.gif icon_wink.gif
Tusia8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,128
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 14:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 5,466




post pon, 02 maj 2011 - 15:39
Post #56

W niektórych aptekach jeszcze sprzedają-ale np. w doz.pl trzeba wypełnić receptę, tak więc, dooronia, miałaś szczęście icon_smile.gif icon_wink.gif

--------------------


annad
pon, 02 maj 2011 - 21:08
Witajcie dziewczynki icon_smile.gif

Marta na ognisku bardzo fajnie...Zosia była gwiazdą spotkania. Jak mówiłam, że jest niegrzeczna bo nie daje spać o wszyscy, że co ja gadam przecież to taki aniołek icon_smile.gif Może jak ją ochrzcimy to będzie spokojniejsza icon_smile.gif Ja mam podobnie z piersiami jak Ty, prawa mała i zawsze lekka a lewa zawsze duża i ciężka. Odciągałam dziś pokarm z jednej i drugiej i po tyle samo ściągnełam więc nie wiem dlaczego jedna większa a druga mniejsza. Ważne, że pokarm jest w obu. A u Ciebie nadal kolki?
Agata super, że jesteście już w domku...a co do spania to chyba każda z nas wierzy, że kiedyś się wyśpi icon_smile.gif
Ola ja borę Azalię. Dopiero „zjadłam” 3 tabletki więc nie mogę póki co wypowiedzieć się czy są jakieś plamienia ale jak coś się pojawi to Cię poinformuję. Na początku mówiłam sobie, że karmie to jest to jakieś zabezpieczenie ale coraz więcej się mówi, że to nie jest zabezpieczenie a ja nie chcę jeszcze kolejnego maluszka icon_smile.gif
Daria zazdroszczę, że macie chrzest za sobą, czekamy na fotki Olka w garniturku icon_smile.gif

Ja diety jako tako nie stosuję, tzn nie jem ciężkostrawnych potraw ani mocno przyprawionych. Jem prawie to wszystko co w ciąży i moja Zosia odpukać kolek nie ma! Ostatnio byliśmy w Pizza Hut Zosia po Margaricie z kukurydzą spała spokojnie, kupka normalna. Jak na początku jadłam tylko gotowane piersi z kurczaka plus marchewka to była bardzo niespokojna. Mam pytanie czy planujecie dawać maluchom jakieś herbatki np. wodę mineralną? Doszły mnie słuchy, że jak jest gorąco t powinno dać się dziecku mineralkę na ugaszenie pragnienia. Póki co zakupiłam herbatkę Hipp'a jakąś uspokajającą...ale cały czas jeszcze nie użyta icon_smile.gif

Zmykam spać póki Zośka śpi icon_smile.gif Dobranoc
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post pon, 02 maj 2011 - 21:08
Post #57

Witajcie dziewczynki icon_smile.gif

Marta na ognisku bardzo fajnie...Zosia była gwiazdą spotkania. Jak mówiłam, że jest niegrzeczna bo nie daje spać o wszyscy, że co ja gadam przecież to taki aniołek icon_smile.gif Może jak ją ochrzcimy to będzie spokojniejsza icon_smile.gif Ja mam podobnie z piersiami jak Ty, prawa mała i zawsze lekka a lewa zawsze duża i ciężka. Odciągałam dziś pokarm z jednej i drugiej i po tyle samo ściągnełam więc nie wiem dlaczego jedna większa a druga mniejsza. Ważne, że pokarm jest w obu. A u Ciebie nadal kolki?
Agata super, że jesteście już w domku...a co do spania to chyba każda z nas wierzy, że kiedyś się wyśpi icon_smile.gif
Ola ja borę Azalię. Dopiero „zjadłam” 3 tabletki więc nie mogę póki co wypowiedzieć się czy są jakieś plamienia ale jak coś się pojawi to Cię poinformuję. Na początku mówiłam sobie, że karmie to jest to jakieś zabezpieczenie ale coraz więcej się mówi, że to nie jest zabezpieczenie a ja nie chcę jeszcze kolejnego maluszka icon_smile.gif
Daria zazdroszczę, że macie chrzest za sobą, czekamy na fotki Olka w garniturku icon_smile.gif

Ja diety jako tako nie stosuję, tzn nie jem ciężkostrawnych potraw ani mocno przyprawionych. Jem prawie to wszystko co w ciąży i moja Zosia odpukać kolek nie ma! Ostatnio byliśmy w Pizza Hut Zosia po Margaricie z kukurydzą spała spokojnie, kupka normalna. Jak na początku jadłam tylko gotowane piersi z kurczaka plus marchewka to była bardzo niespokojna. Mam pytanie czy planujecie dawać maluchom jakieś herbatki np. wodę mineralną? Doszły mnie słuchy, że jak jest gorąco t powinno dać się dziecku mineralkę na ugaszenie pragnienia. Póki co zakupiłam herbatkę Hipp'a jakąś uspokajającą...ale cały czas jeszcze nie użyta icon_smile.gif

Zmykam spać póki Zośka śpi icon_smile.gif Dobranoc

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
sensymilia
pon, 02 maj 2011 - 21:20
CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 02 May 2011 - 13:47) *
Teraz pracujemy nad zrobieniem kupy.
Macie jakieś pomysły?


tak po sąsiedzku - czopek glicerynowy - oczywiście nie cały icon_razz.gif pół albo 3/4 ...
sensymilia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,164
Dołączył: wto, 06 cze 06 - 14:50
Skąd: Kołczewo/Międzyzdroje/Stargard Szczeciński
Nr użytkownika: 6,165

GG:


post pon, 02 maj 2011 - 21:20
Post #58

CYTAT(aniakuleczka @ Mon, 02 May 2011 - 13:47) *
Teraz pracujemy nad zrobieniem kupy.
Macie jakieś pomysły?


tak po sąsiedzku - czopek glicerynowy - oczywiście nie cały icon_razz.gif pół albo 3/4 ...

--------------------


użytkownik usunięty

Go??







post pon, 02 maj 2011 - 22:15
Post #59

annad dziecku karmionemu piersią nie trzeba nic dawać do picia. Starcza mu mleko matki.
aniakuleczka
pon, 02 maj 2011 - 22:27
uff, śpi już godzinę! icon_smile.gif
ciężka noc i ciężki dzień za nami.
Bilans dnia - jedna kupa, jakieś 2 godziny snu dziecka. Nie dłużej niż po godzinie na raz.

Karmienie - non stop.

na spacerze nie zmrużyła oka, momentami nawet nie płakała icon_biggrin.gif
trochę się martwię, bo mimo kombinezonu i czapki zmarzła i po powrocie do domu miała zimny nos i dłonie.
Od razu się rozgrzałyśmy, ale się boję, żeby się nie przeziębiła.

Pieluszkowanie idzie jako tako. Im dziecko większe, tym lepiej, bo pampersy są takie malutkie i cienkie (pod pleckami)
a pieluszki takie wielkie, nawet, gdy używam najmniejszych prefoldów lub własnych tetrowych zawijanych
lub flanelowych takich mini, to i tak w otulaczu ta pupa taka wielka się robi.
W ciągu dnia używam ekopieluszek a na noc pampersów, bo z tych eko czasem się wszystko wylewa
bo jeszcze trochę za duże.
A używam dwóch otulaczy newborn imsevimse na zmianę z jedną malutką AIO kupioną na allegro.
mam jeszcze 4 kieszonki, ale na razie za duże się wydają.
Kupiłam 12 prefoldów.

A jak robisz z praniem? bo ja mam ten problem, że jak wykorzystam 8 pieluch dziennie,
to nie chce mi się z tego robić prania, bo to za mało
i paradoksalnie mam za mało prania, żeby je robić tak często jakbym chciała
a moczenie w olejku herbacianym jakoś mi się nie podoba.
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pon, 02 maj 2011 - 22:27
Post #60

uff, śpi już godzinę! icon_smile.gif
ciężka noc i ciężki dzień za nami.
Bilans dnia - jedna kupa, jakieś 2 godziny snu dziecka. Nie dłużej niż po godzinie na raz.

Karmienie - non stop.

na spacerze nie zmrużyła oka, momentami nawet nie płakała icon_biggrin.gif
trochę się martwię, bo mimo kombinezonu i czapki zmarzła i po powrocie do domu miała zimny nos i dłonie.
Od razu się rozgrzałyśmy, ale się boję, żeby się nie przeziębiła.

Pieluszkowanie idzie jako tako. Im dziecko większe, tym lepiej, bo pampersy są takie malutkie i cienkie (pod pleckami)
a pieluszki takie wielkie, nawet, gdy używam najmniejszych prefoldów lub własnych tetrowych zawijanych
lub flanelowych takich mini, to i tak w otulaczu ta pupa taka wielka się robi.
W ciągu dnia używam ekopieluszek a na noc pampersów, bo z tych eko czasem się wszystko wylewa
bo jeszcze trochę za duże.
A używam dwóch otulaczy newborn imsevimse na zmianę z jedną malutką AIO kupioną na allegro.
mam jeszcze 4 kieszonki, ale na razie za duże się wydają.
Kupiłam 12 prefoldów.

A jak robisz z praniem? bo ja mam ten problem, że jak wykorzystam 8 pieluch dziennie,
to nie chce mi się z tego robić prania, bo to za mało
i paradoksalnie mam za mało prania, żeby je robić tak często jakbym chciała
a moczenie w olejku herbacianym jakoś mi się nie podoba.


--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
> KWIETNIAKI 2011 :), Pierwsze kroki na świecie
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 06:01
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama