Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

nawracajÄ…ca kamica

> 
diane
śro, 30 sty 2019 - 12:26
Hej, ma m problem z nawracającą kamicą nerkową... przechodziłam ją już raz, kilka lat temu, i nie bylam zupelnie przygotowana na to, że choroba wróci, bo zaden lekarz mnie nie poinformował, ze w ogóle to jest prawdopoodbne... bralam leki wtedy, myślałam ze są po to, zeby mnie wyleczyć... macie jakies sprawdzone sposoby na to co robic zeby kamica nie nawracała? słyszałam o analizach kamieni, czy warto taką robic? moze juz robiliscie? bedę wdzięczna za pomoc icon_smile.gif
diane


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 30 sty 19 - 12:21
Nr użytkownika: 52,630




post śro, 30 sty 2019 - 12:26
Post #1

Hej, ma m problem z nawracającą kamicą nerkową... przechodziłam ją już raz, kilka lat temu, i nie bylam zupelnie przygotowana na to, że choroba wróci, bo zaden lekarz mnie nie poinformował, ze w ogóle to jest prawdopoodbne... bralam leki wtedy, myślałam ze są po to, zeby mnie wyleczyć... macie jakies sprawdzone sposoby na to co robic zeby kamica nie nawracała? słyszałam o analizach kamieni, czy warto taką robic? moze juz robiliscie? bedę wdzięczna za pomoc icon_smile.gif
Misiulek12
pon, 29 kwi 2019 - 21:02
Najskuteczniejsze jest leczenie operacyjne. Chociaż metody są różne, zależy od przypadku. Jak coś Ci mogę doradzić to wizytę w Warszawie w szpitalu Mazovia. Można się zapisać na prywatną konsultację do któregoś z urologów. Mnie po latach zmagań z kamieniami na nerkach tam wyleczyli całkowicie. Operacyjnie właśnie.
Misiulek12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pon, 16 lip 18 - 21:41
Nr użytkownika: 51,873




post pon, 29 kwi 2019 - 21:02
Post #2

Najskuteczniejsze jest leczenie operacyjne. Chociaż metody są różne, zależy od przypadku. Jak coś Ci mogę doradzić to wizytę w Warszawie w szpitalu Mazovia. Można się zapisać na prywatną konsultację do któregoś z urologów. Mnie po latach zmagań z kamieniami na nerkach tam wyleczyli całkowicie. Operacyjnie właśnie.
mirrabellka
pon, 04 lis 2019 - 15:47
Strasznie współczuję bólu przy kamicy. Strasznie to pewnie musi boleć. Niedawno miałam z mężem problem bo rodził kamień nerkowy. Okropny ból podobno. Zresztą widać było po nim.
mirrabellka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pon, 04 lis 19 - 15:23
Skąd: ełk
Nr użytkownika: 53,393




post pon, 04 lis 2019 - 15:47
Post #3

Strasznie współczuję bólu przy kamicy. Strasznie to pewnie musi boleć. Niedawno miałam z mężem problem bo rodził kamień nerkowy. Okropny ból podobno. Zresztą widać było po nim.

--------------------
Najnowsze metody w walce z rozstępami, sprawdź: https://strialys.pl/blog/jakie-zabiegi-na-r...ziej-skuteczne/
nenufarka
wto, 05 lis 2019 - 13:54
Myślę, że kamień na nerkach to jest tragedia. To jest to, ze się za mało pije wody i nie dba o to by ten pęcherz czesto wypróżniać.
nenufarka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: śro, 14 sie 19 - 15:48
Skąd: Częstochowa
Nr użytkownika: 53,256




post wto, 05 lis 2019 - 13:54
Post #4

Myślę, że kamień na nerkach to jest tragedia. To jest to, ze się za mało pije wody i nie dba o to by ten pęcherz czesto wypróżniać.

--------------------
Czasem trzeba zamilknąć, żeby zostać wysłuchanym
> nawracajÄ…ca kamica
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 12:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama