Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

auto rodzinne

, porady dla żółtodzioba
> , porady dla żółtodzioba
Mika
piÄ…, 16 lip 2010 - 16:41
spełnia absolutnie icon_smile.gif
wystarcza spokojnie dla rodziny 2+3
touran ma obszerne wnętrze,duży bagażnik (wstawiałam wózek bez skladania,wożę po 2 rowery dziecięce icon_wink.gif
każdy fotel osobno,osobna regulacja oparć i siedziska
nasz pali z 6l ON/100km
i nie jest droższy w eksploatacji od "zwykłego" samochodu icon_wink.gif
silnik też ma "normalny" 1,9

mini van (do takich zalicza się Touran) to takie wyższe i bardziej pojemne kombi
i właśnie na mini vany i vany stawialabym chcąc mieć samochód pojemny i wygodny

jeździlam i Sharanem -miodzio icon_cool.gif

CYTAT(Agnieszka Kamila @ Thu, 15 Jul 2010 - 13:48) *
mój małż twierdzi ze VW turan ( czy jakos tak) spełnia warunki auta rodzinnego, osobiscie się nie znam


Ten post edytował Mika pią, 16 lip 2010 - 16:45
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 16 lip 2010 - 16:41
Post #21

spełnia absolutnie icon_smile.gif
wystarcza spokojnie dla rodziny 2+3
touran ma obszerne wnętrze,duży bagażnik (wstawiałam wózek bez skladania,wożę po 2 rowery dziecięce icon_wink.gif
każdy fotel osobno,osobna regulacja oparć i siedziska
nasz pali z 6l ON/100km
i nie jest droższy w eksploatacji od "zwykłego" samochodu icon_wink.gif
silnik też ma "normalny" 1,9

mini van (do takich zalicza się Touran) to takie wyższe i bardziej pojemne kombi
i właśnie na mini vany i vany stawialabym chcąc mieć samochód pojemny i wygodny

jeździlam i Sharanem -miodzio icon_cool.gif

CYTAT(Agnieszka Kamila @ Thu, 15 Jul 2010 - 13:48) *
mój małż twierdzi ze VW turan ( czy jakos tak) spełnia warunki auta rodzinnego, osobiscie się nie znam


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Madziulek
piÄ…, 16 lip 2010 - 17:26
Polecam Opla Zafire lub Merive. Mam, chwale sobie, wygodne, funkcjonalne, przestronne. Uwielbiam wysokie auta.
Ale co do klimatyzacji: sama kupowalam auto 4 miesiace temu i swiadomie zupelnie kupilam bez klimy. I nadal, mimo upalow, nie zaluje. Na mnie i na Kube zle dziala klima w autach znajomych, od razu mamy problemy z nosami, wiec jak widac, nie dla kazdego jest ona dobra.
Madziulek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: nie, 22 sty 06 - 09:49
Nr użytkownika: 4,669




post piÄ…, 16 lip 2010 - 17:26
Post #22

Polecam Opla Zafire lub Merive. Mam, chwale sobie, wygodne, funkcjonalne, przestronne. Uwielbiam wysokie auta.
Ale co do klimatyzacji: sama kupowalam auto 4 miesiace temu i swiadomie zupelnie kupilam bez klimy. I nadal, mimo upalow, nie zaluje. Na mnie i na Kube zle dziala klima w autach znajomych, od razu mamy problemy z nosami, wiec jak widac, nie dla kazdego jest ona dobra.

--------------------
K 2007
M 2012
mama_do_kwadratu
piÄ…, 16 lip 2010 - 17:33
Toyota Corolla Verso. Zwłaszcza diesel 2.2. Super autko.

Touran też fajny.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post piÄ…, 16 lip 2010 - 17:33
Post #23

Toyota Corolla Verso. Zwłaszcza diesel 2.2. Super autko.

Touran też fajny.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Kingus
sob, 17 lip 2010 - 19:06
Renault grand espace. Robi za dzieciowóz, spokojnie za auto przeprowadzkowe 06.gif . Uwielbiam za przestronność i rozwiązania "prorodzinne" (schowki, stoliki, uchwyty na kubki). Nie umiem już złożyć wózka Gabryśki. I, niestety, jest to auto uwsteczniające-nie umiem również spakować minimum, bo "i tak jeszcze coś się zmieści" 37.gif . Jedyną wadą jest wielkość-zaparkowanie tego pudła w centrum bywa kłopotliwe, ja na lusterka tyłem zaparkować nim "na wcisk" nie umiem, mimo, że innymi, też nie małymi autami problemów nie miałam. Nie czuję tej długości.
Kingus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,132
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 23:56
SkÄ…d: Berlin
Nr użytkownika: 704




post sob, 17 lip 2010 - 19:06
Post #24

Renault grand espace. Robi za dzieciowóz, spokojnie za auto przeprowadzkowe 06.gif . Uwielbiam za przestronność i rozwiązania "prorodzinne" (schowki, stoliki, uchwyty na kubki). Nie umiem już złożyć wózka Gabryśki. I, niestety, jest to auto uwsteczniające-nie umiem również spakować minimum, bo "i tak jeszcze coś się zmieści" 37.gif . Jedyną wadą jest wielkość-zaparkowanie tego pudła w centrum bywa kłopotliwe, ja na lusterka tyłem zaparkować nim "na wcisk" nie umiem, mimo, że innymi, też nie małymi autami problemów nie miałam. Nie czuję tej długości.

--------------------
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne...





magmac
nie, 18 lip 2010 - 00:35
Mazda 6 jest tez dobrym autem rodzinnym. 2+3 spokojnie wlezie icon_wink.gif, wozek bez skladania tyz.
magmac


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,662
Dołączył: pon, 03 lis 08 - 15:54
SkÄ…d: Wielka Brytwanna
Nr użytkownika: 23,360




post nie, 18 lip 2010 - 00:35
Post #25

Mazda 6 jest tez dobrym autem rodzinnym. 2+3 spokojnie wlezie icon_wink.gif, wozek bez skladania tyz.

--------------------
Nadia - 13.04.2009
Lillyana - 24.06.2013
jamana
nie, 18 lip 2010 - 11:41
ggabrysia jeśli nadal masz problem z decyzją to chętnie służę pomocą mój konkubent jest fanem motoryzacji i się chłopak trochę zna na tym jak chcesz to go poproszę to wam coś wyszuka na allegro albo na oto moto bo i tak godzinami przegląda te portale a tak to będzie miał jakiś cel, tylko musisz mi napisać ile kasy chcecie przeznaczyć. Dodam tylko,że my w przeciągu 2 lat 4 razy zmienialiśmy auto i nie dlatego, że się psuło tylko dlatego, że mój konkubent uwielbia samochody, teraz też coś przebąkuje o zmianie ale ja się kategorycznie nie zgadzam:)
jamana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 156
Dołączył: pią, 07 maj 10 - 10:20
Nr użytkownika: 32,865




post nie, 18 lip 2010 - 11:41
Post #26

ggabrysia jeśli nadal masz problem z decyzją to chętnie służę pomocą mój konkubent jest fanem motoryzacji i się chłopak trochę zna na tym jak chcesz to go poproszę to wam coś wyszuka na allegro albo na oto moto bo i tak godzinami przegląda te portale a tak to będzie miał jakiś cel, tylko musisz mi napisać ile kasy chcecie przeznaczyć. Dodam tylko,że my w przeciągu 2 lat 4 razy zmienialiśmy auto i nie dlatego, że się psuło tylko dlatego, że mój konkubent uwielbia samochody, teraz też coś przebąkuje o zmianie ale ja się kategorycznie nie zgadzam:)

--------------------

ggabrysia
pon, 19 lip 2010 - 11:17
jamana dzięki za propozycje ale w rodzinie też mam automaniaka;) na razie go nie "zatrudniałam" do poszukiwań...

a teraz baaaardzo Was proszę o kciuki icon_smile.gif 29 lipca mąż ma egzamin- ech od tego wszystko zależy ! (choć oczywiście liczymy się z możliwością poprawek)

co do samochodu to mamy kilka typów- niestety granice finansowe nie pozwalają na szaleństwa icon_wink.gif ale co tam, może kiedyś!



ggabrysia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,181
Dołączył: wto, 13 lut 07 - 12:17
Skąd: Śląsk Cieszyński
Nr użytkownika: 11,011




post pon, 19 lip 2010 - 11:17
Post #27

jamana dzięki za propozycje ale w rodzinie też mam automaniaka;) na razie go nie "zatrudniałam" do poszukiwań...

a teraz baaaardzo Was proszę o kciuki icon_smile.gif 29 lipca mąż ma egzamin- ech od tego wszystko zależy ! (choć oczywiście liczymy się z możliwością poprawek)

co do samochodu to mamy kilka typów- niestety granice finansowe nie pozwalają na szaleństwa icon_wink.gif ale co tam, może kiedyś!





--------------------
"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro" (J.P.II)

PiotruÅ› (13.05.2006) i Juleczka (20.03.2009)

mój dietetyczny blog zapraszam
Efi
pon, 19 lip 2010 - 23:05
Ja z całym przekonaniem mogę polecić Citroena Berlingo - dużo miejsca w kabinie pasażerskiej, nawet przy wpiętych dwóch fotelikach, trzecia podróżująca osoba ma sporo miejsca i nie musi się dusić i męczyć icon_wink.gif
Bagażnik - marzenie, wózkiem wjeżdżam bez składania, wejdzie jeszcze pół mieszkania icon_wink.gif
W podłodze i suficie schowki, schoweczki, wersja z zewnątrz wyglądająca może na dostawczaka, ale w środku bajka dla rodziny z dziećmi.
Polecam wersjÄ™ benzyna+LPG, Diesel i benzyna drogie niestety.
Klima jak najbardziej - do używania z głową icon_wink.gif
To tyle ode mnie.
Efi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,268
Dołączył: czw, 10 sie 06 - 10:43
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 6,933

GG:


post pon, 19 lip 2010 - 23:05
Post #28

Ja z całym przekonaniem mogę polecić Citroena Berlingo - dużo miejsca w kabinie pasażerskiej, nawet przy wpiętych dwóch fotelikach, trzecia podróżująca osoba ma sporo miejsca i nie musi się dusić i męczyć icon_wink.gif
Bagażnik - marzenie, wózkiem wjeżdżam bez składania, wejdzie jeszcze pół mieszkania icon_wink.gif
W podłodze i suficie schowki, schoweczki, wersja z zewnątrz wyglądająca może na dostawczaka, ale w środku bajka dla rodziny z dziećmi.
Polecam wersjÄ™ benzyna+LPG, Diesel i benzyna drogie niestety.
Klima jak najbardziej - do używania z głową icon_wink.gif
To tyle ode mnie.

--------------------
____________________________________________________________

Ewa i...





"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich slońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie." (Julian Ejsmond)
aronka
wto, 20 lip 2010 - 11:05
CYTAT(Efi @ Mon, 19 Jul 2010 - 22:05) *
Ja z całym przekonaniem mogę polecić Citroena Berlingo - dużo miejsca w kabinie pasażerskiej, nawet przy wpiętych dwóch fotelikach, trzecia podróżująca osoba ma sporo miejsca i nie musi się dusić i męczyć icon_wink.gif


Miałam pisać o tym samochodzie, ale tak naprawdę nie znam go z własnego doświadczenia. Jechałam nim parę razy jako pasażer. Natomiast mój kolega woził nim całą rodzinę, w tym trójkę dzieci i był zachwycony. Dzieci już dorosłe (nie jeżdżą z tatusiem icon_wink.gif ), a on już 10 lat tym autem pomyka i nawet nie przebąkuje o jakiejś zamianie. icon_smile.gif
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post wto, 20 lip 2010 - 11:05
Post #29

CYTAT(Efi @ Mon, 19 Jul 2010 - 22:05) *
Ja z całym przekonaniem mogę polecić Citroena Berlingo - dużo miejsca w kabinie pasażerskiej, nawet przy wpiętych dwóch fotelikach, trzecia podróżująca osoba ma sporo miejsca i nie musi się dusić i męczyć icon_wink.gif


Miałam pisać o tym samochodzie, ale tak naprawdę nie znam go z własnego doświadczenia. Jechałam nim parę razy jako pasażer. Natomiast mój kolega woził nim całą rodzinę, w tym trójkę dzieci i był zachwycony. Dzieci już dorosłe (nie jeżdżą z tatusiem icon_wink.gif ), a on już 10 lat tym autem pomyka i nawet nie przebąkuje o jakiejś zamianie. icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 27 mar 2017 - 13:46
Post #30

Zauważyłam, że sporo osób pisze o klimatyzacji, a że idzie sezon to mogę pochwalić ostatnio wypróbowany serwis klimatyzacji: https://autoserwis-mar-car.pl/serwis-klimatyzacji
marienpawi
pon, 03 kwi 2017 - 09:41
Moja bratowa śmiga Fordem Fusion niedrogi nie za duży pakowny jest bardzo zadowolona.
marienpawi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: wto, 28 mar 17 - 23:08
Nr użytkownika: 49,119




post pon, 03 kwi 2017 - 09:41
Post #31

Moja bratowa śmiga Fordem Fusion niedrogi nie za duży pakowny jest bardzo zadowolona.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post nie, 30 kwi 2017 - 14:07
Post #32

Auto rodzinne i kombi? Moge polecic Mazde 6 - wlazi do niej, po rozlozeniu tylnich siedzen, nawet kanapa:) A cenowo - pieknie polecialy: https://moto.gratka.pl/tresc/mazda-6-i-wers...1330354.html?mg - fakt, auto juz jest 'nastoletnie' ale naprawde - sprawne (przynajmniej znany mi egzemplarz) i ekonomiczne.
Peggie
piÄ…, 02 cze 2017 - 09:07
Auto rodzinne musi być wybrane z dużą rozwagą. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo. Dlatego proponuję, dobrze sprawdzić wszystkie informacje dotyczące danego auta, zwłaszcza produkcji francuskiej. Te samochody znane są ze swojej podatności na usterki, które nie tylko są kosztowne co skomplikowane. Szczególnie, jeśli w grę wchodzi naprawa tylnej belki, wymagająca specjalistycznego podejścia. Dlatego przed zakupem danego auta, trzeba sprawdzić wszystko co jest z nim związane.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post piÄ…, 02 cze 2017 - 09:07
Post #33

Auto rodzinne musi być wybrane z dużą rozwagą. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo. Dlatego proponuję, dobrze sprawdzić wszystkie informacje dotyczące danego auta, zwłaszcza produkcji francuskiej. Te samochody znane są ze swojej podatności na usterki, które nie tylko są kosztowne co skomplikowane. Szczególnie, jeśli w grę wchodzi naprawa tylnej belki, wymagająca specjalistycznego podejścia. Dlatego przed zakupem danego auta, trzeba sprawdzić wszystko co jest z nim związane.
PiliesAnn
piÄ…, 19 kwi 2019 - 19:57
Ja się słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.
PiliesAnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 19 kwi 19 - 19:39
Nr użytkownika: 52,989




post piÄ…, 19 kwi 2019 - 19:57
Post #34

Ja się słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.
zofialipska
wto, 21 maj 2019 - 12:25
Ja jeżdżę z moją gromadką Volvo V60 - rewelacyjne auto, bardzo przestronne i pakowne. Jak kupowałam je w salonie Volvo w Katowicach https://eurokas.volvocars-partner.pl/ to zanim podjęłam decyzję, to przymierzałam foteliki, zeby sprawdzić czy dzieciom będzie wygodnie
zofialipska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: wto, 21 maj 19 - 12:13
Nr użytkownika: 53,073




post wto, 21 maj 2019 - 12:25
Post #35

Ja jeżdżę z moją gromadką Volvo V60 - rewelacyjne auto, bardzo przestronne i pakowne. Jak kupowałam je w salonie Volvo w Katowicach https://eurokas.volvocars-partner.pl/ to zanim podjęłam decyzję, to przymierzałam foteliki, zeby sprawdzić czy dzieciom będzie wygodnie
MartynaBe
czw, 16 kwi 2020 - 17:56
Kazdy bedzie mial inna definicje auta rodzinnego dlatego tez tak bardzo wazne jest postawic sobie jakies wytyczne odnosnie tego. Niestety wielu z nas podejmuje decyzje na podstawie impulsu emocjonalnego bo dany samochod nam sie podoba. Z jednej strony to dobra informacja, z drugiej nie do konca. Jest na rynku wiele marek jakie nie moga sie pochwalic zbyt dobrym zapleczem technicznym, za to ladnie wygladaja. Niestety w rzeczywistosci to jest za malo. Samochod kupujemy na dlugie lata wiec powinien byc tani w eksploatacji oraz ewentualnym serwisowaniu po okresie gwarancyjnym. Idealnie w te dwie kategorie wplasowywuje sie Dacia ze swoja ofertom odswiezonych modeli - https://www.dacia.pl/samochody.html Poczytajcie zreszta na wiekszych portalach motoryzacyjnych o szczegolach bo wlasnie tam sie o tym dowiedzialam.
MartynaBe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: śro, 07 sie 19 - 17:51
Nr użytkownika: 53,243




post czw, 16 kwi 2020 - 17:56
Post #36

Kazdy bedzie mial inna definicje auta rodzinnego dlatego tez tak bardzo wazne jest postawic sobie jakies wytyczne odnosnie tego. Niestety wielu z nas podejmuje decyzje na podstawie impulsu emocjonalnego bo dany samochod nam sie podoba. Z jednej strony to dobra informacja, z drugiej nie do konca. Jest na rynku wiele marek jakie nie moga sie pochwalic zbyt dobrym zapleczem technicznym, za to ladnie wygladaja. Niestety w rzeczywistosci to jest za malo. Samochod kupujemy na dlugie lata wiec powinien byc tani w eksploatacji oraz ewentualnym serwisowaniu po okresie gwarancyjnym. Idealnie w te dwie kategorie wplasowywuje sie Dacia ze swoja ofertom odswiezonych modeli - https://www.dacia.pl/samochody.html Poczytajcie zreszta na wiekszych portalach motoryzacyjnych o szczegolach bo wlasnie tam sie o tym dowiedzialam.
gekon
sob, 18 kwi 2020 - 06:21
Peugeot 5008 bardzo dobrze siÄ™ sprawdza icon_smile.gif
gekon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: pią, 15 wrz 17 - 21:26
Nr użytkownika: 50,458




post sob, 18 kwi 2020 - 06:21
Post #37

Peugeot 5008 bardzo dobrze siÄ™ sprawdza icon_smile.gif
charlsrankl
śro, 06 maj 2020 - 18:09
NaprawdÄ™ chcÄ™ kupić nowy samochód, ale kosztuje dużo pieniÄ™dzy. Teraz w kraju jest taka sytuacja, że ​​nie jest tak Å‚atwo je zdobyć. Dlatego za radÄ… przyjaciela postanowiÅ‚em spróbować zarabiać pieniÄ…dze w kasynie. Ponieważ istnieje wiele takich https://grazwyciestwa.pl/ blogów, przy pomocy których można to zrobić w krótkim czasie
charlsrankl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 163
Dołączył: sob, 28 mar 20 - 16:30
Nr użytkownika: 53,610




post śro, 06 maj 2020 - 18:09
Post #38

NaprawdÄ™ chcÄ™ kupić nowy samochód, ale kosztuje dużo pieniÄ™dzy. Teraz w kraju jest taka sytuacja, że ​​nie jest tak Å‚atwo je zdobyć. Dlatego za radÄ… przyjaciela postanowiÅ‚em spróbować zarabiać pieniÄ…dze w kasynie. Ponieważ istnieje wiele takich https://grazwyciestwa.pl/ blogów, przy pomocy których można to zrobić w krótkim czasie
grzechotka
nie, 21 lut 2021 - 21:56
Wybór samochodu to zawsze bardzo trudna decyzja. Jeszcze w dzisiejszych czasach znajdziemy ludzi łudzących się, że na rynku wtórnym znajdą coś godnego uwagi. W rzeczywistości szansa na to jest bardzo niska dlatego lepiej sobie dać spokój. Poczytajcie zresztą na forach internetowych o problemach i ewentualnych sumach jakie trzeba zainwestować w naprawy. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku zakupu samochodu nowego, o czym nie muszę chyba tłumaczyć. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to jaka marka oferuje najlepsze warunki finansowania zakupu? Na ten moment najlepiej pod tym względem wypada Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/finansow...-samochody-nowe Wszystkie modele zbierają także wiele prestiżowych nagród w znanych czasopismach motoryzacyjnych.
grzechotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: sob, 09 mar 19 - 18:15
Nr użytkownika: 52,795




post nie, 21 lut 2021 - 21:56
Post #39

Wybór samochodu to zawsze bardzo trudna decyzja. Jeszcze w dzisiejszych czasach znajdziemy ludzi łudzących się, że na rynku wtórnym znajdą coś godnego uwagi. W rzeczywistości szansa na to jest bardzo niska dlatego lepiej sobie dać spokój. Poczytajcie zresztą na forach internetowych o problemach i ewentualnych sumach jakie trzeba zainwestować w naprawy. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku zakupu samochodu nowego, o czym nie muszę chyba tłumaczyć. Pytanie jakie trzeba sobie zadać to jaka marka oferuje najlepsze warunki finansowania zakupu? Na ten moment najlepiej pod tym względem wypada Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/finansow...-samochody-nowe Wszystkie modele zbierają także wiele prestiżowych nagród w znanych czasopismach motoryzacyjnych.
Baasia
czw, 04 mar 2021 - 13:36
Nawet takiego rodzaju samochody warto regularnie serwisować i naprawiać. Przydatne będzie do tego wzorcowanie przyrządów pomiarowych, które sprawdzi narzędzia, z których korzystamy podczas naprawy. Da nam to pewność, że dobrze działają.
Baasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 103
Dołączył: pią, 23 lut 18 - 08:18
Nr użytkownika: 51,538




post czw, 04 mar 2021 - 13:36
Post #40

Nawet takiego rodzaju samochody warto regularnie serwisować i naprawiać. Przydatne będzie do tego wzorcowanie przyrządów pomiarowych, które sprawdzi narzędzia, z których korzystamy podczas naprawy. Da nam to pewność, że dobrze działają.

--------------------
> auto rodzinne, porady dla żółtodzioba
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 05:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama