Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Dentysta prywatnie

, czy cennik może sobie ustalać własny?
> , czy cennik może sobie ustalać wÅ‚asny?
zajÄ…c_Poziomka
piÄ…, 25 lip 2014 - 10:39
Marta M - to w 100% prywatny gabinet icon_smile.gif A mieszkam w woj. małopolskim, jedno z większych miast województwa

milutka
, tak jak napisała Marta M - nie musi być fiskalny, ważne, aby widniał na nim napis paragon albo rachunek. Nie żaden dowód wpłaty itp
zajÄ…c_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post piÄ…, 25 lip 2014 - 10:39
Post #21

Marta M - to w 100% prywatny gabinet icon_smile.gif A mieszkam w woj. małopolskim, jedno z większych miast województwa

milutka
, tak jak napisała Marta M - nie musi być fiskalny, ważne, aby widniał na nim napis paragon albo rachunek. Nie żaden dowód wpłaty itp

--------------------




Bezimienna czÄ…stka nas... 9.08.2013 (9w1d)
Evii
piÄ…, 25 lip 2014 - 11:12
Mi dentystka zrobiła zęba za 460 zł, po czym jak robiłam rtg sąsiedniego zęba, moja obecna dentystka dopatrzyła się, że tamten nie jest zrobiony. Nie wypelniła mi pani kanałow do końca, ale kasę wzięla jak za wypełnione icon_sad.gif Może to zalezy od podejścia do pracy? Bo pewnie lepiej sie nie napracować i wziąc kasę za dobra robotę, może się pacjent nie zorientuje? SZkoda gadać.
Evii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: pią, 13 sie 10 - 17:34
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 34,003




post piÄ…, 25 lip 2014 - 11:12
Post #22

Mi dentystka zrobiła zęba za 460 zł, po czym jak robiłam rtg sąsiedniego zęba, moja obecna dentystka dopatrzyła się, że tamten nie jest zrobiony. Nie wypelniła mi pani kanałow do końca, ale kasę wzięla jak za wypełnione icon_sad.gif Może to zalezy od podejścia do pracy? Bo pewnie lepiej sie nie napracować i wziąc kasę za dobra robotę, może się pacjent nie zorientuje? SZkoda gadać.

--------------------
Specjalistka od rodzenia synów ;)
Pierwszy

Drugi
jujka
piÄ…, 25 lip 2014 - 11:14
CYTAT(Evii @ Fri, 25 Jul 2014 - 12:12) *
Mi dentystka zrobiła zęba za 460 zł, po czym jak robiłam rtg sąsiedniego zęba, moja obecna dentystka dopatrzyła się, że tamten nie jest zrobiony. Nie wypelniła mi pani kanałow do końca, ale kasę wzięla jak za wypełnione icon_sad.gif Może to zalezy od podejścia do pracy? Bo pewnie lepiej sie nie napracować i wziąc kasę za dobra robotę, może się pacjent nie zorientuje? SZkoda gadać.


Oczywiście, jak wszędzie! Mnie wypadła GIGA plomba z 6tki po 10 latach... po czym okazało się, że kanały nie są W OGÓLE powypełniane (!), a w jednym tkwi jeszcze sączek... Dentystka wyglądała TAK jak to zobaczyła 23.gif Podobno mam cholernie dużo szczęścia...
jujka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 382
Dołączył: czw, 24 kwi 14 - 22:45
Nr użytkownika: 43,944

GG:


post piÄ…, 25 lip 2014 - 11:14
Post #23

CYTAT(Evii @ Fri, 25 Jul 2014 - 12:12) *
Mi dentystka zrobiła zęba za 460 zł, po czym jak robiłam rtg sąsiedniego zęba, moja obecna dentystka dopatrzyła się, że tamten nie jest zrobiony. Nie wypelniła mi pani kanałow do końca, ale kasę wzięla jak za wypełnione icon_sad.gif Może to zalezy od podejścia do pracy? Bo pewnie lepiej sie nie napracować i wziąc kasę za dobra robotę, może się pacjent nie zorientuje? SZkoda gadać.


Oczywiście, jak wszędzie! Mnie wypadła GIGA plomba z 6tki po 10 latach... po czym okazało się, że kanały nie są W OGÓLE powypełniane (!), a w jednym tkwi jeszcze sączek... Dentystka wyglądała TAK jak to zobaczyła 23.gif Podobno mam cholernie dużo szczęścia...
m4rusia
sob, 26 lip 2014 - 10:11
CYTAT(milutka @ Wed, 23 Jul 2014 - 10:59) *
To cennik mojej dentystki

Leczenie zachowawcze dorosłych
Znieczulenie do zabiegu, sedacja N₂O, zdjÄ™cie rtg zÄ™ba
w trakcie leczenia – gratis
Leczenie + wypeÅ‚nienie staÅ‚e zÄ™ba – 100-150zÅ‚
Leczenie + wypeÅ‚nienie tymczasowe (opatrunek leczniczy lub dewitalizacja) – 100zÅ‚
Odbudowa korony zÄ™ba – 150-200zÅ‚
Odbudowa korony zÄ™ba na włóknach szklanych – 250-300zÅ‚
Leczenie kanałowe
- zÄ…b jednokanaÅ‚owy – 200-400zÅ‚ (mikroskop)
- zÄ…b dwukanaÅ‚owy – 250-500zÅ‚ (mikroskop)
- zÄ…b trzykanaÅ‚owy – 300-600zÅ‚ (mikroskop)
- zÄ…b czterokanaÅ‚owy – 350-700zÅ‚ (mikroskop)
UsuniÄ™cie ciaÅ‚a obcego z kanaÅ‚u – 100-300zÅ‚
ZamkniÄ™cie perforacji – 100-300zÅ‚
Leczenie stanów zapalnych jamy ustnej – 70zÅ‚
Szynowanie zÄ™bów rozchwianych (wÅ‚. szklane) – 200-300zÅ‚ (Å‚uk)


Brakuje mi ikonki <facepalm>

Co ona ma za plomby? Platynowe? Daj mi na PW jej namiary. Szukam dla Wiki denstysty który oferuje sedację i nie daj Boże, do niej trafię
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post sob, 26 lip 2014 - 10:11
Post #24

CYTAT(milutka @ Wed, 23 Jul 2014 - 10:59) *
To cennik mojej dentystki

Leczenie zachowawcze dorosłych
Znieczulenie do zabiegu, sedacja N₂O, zdjÄ™cie rtg zÄ™ba
w trakcie leczenia – gratis
Leczenie + wypeÅ‚nienie staÅ‚e zÄ™ba – 100-150zÅ‚
Leczenie + wypeÅ‚nienie tymczasowe (opatrunek leczniczy lub dewitalizacja) – 100zÅ‚
Odbudowa korony zÄ™ba – 150-200zÅ‚
Odbudowa korony zÄ™ba na włóknach szklanych – 250-300zÅ‚
Leczenie kanałowe
- zÄ…b jednokanaÅ‚owy – 200-400zÅ‚ (mikroskop)
- zÄ…b dwukanaÅ‚owy – 250-500zÅ‚ (mikroskop)
- zÄ…b trzykanaÅ‚owy – 300-600zÅ‚ (mikroskop)
- zÄ…b czterokanaÅ‚owy – 350-700zÅ‚ (mikroskop)
UsuniÄ™cie ciaÅ‚a obcego z kanaÅ‚u – 100-300zÅ‚
ZamkniÄ™cie perforacji – 100-300zÅ‚
Leczenie stanów zapalnych jamy ustnej – 70zÅ‚
Szynowanie zÄ™bów rozchwianych (wÅ‚. szklane) – 200-300zÅ‚ (Å‚uk)


Brakuje mi ikonki <facepalm>

Co ona ma za plomby? Platynowe? Daj mi na PW jej namiary. Szukam dla Wiki denstysty który oferuje sedację i nie daj Boże, do niej trafię

--------------------
Filip_inka
śro, 30 lip 2014 - 09:20
Ja wczoraj straciłam wypełnienie i musiałam biegiem jechać do dentysty. Jeżdze z Woli az na Ursynow ale warto. Mam bardzo slabe zęby. Wreszcie od kilku lat czuje, ze mam dobrego dentyste.
To jest klinika i ceny są dość wysokie ale 500zl to zapłaciłabym może za leczenie kanałowe...
Wczoraj odbudowa zęba kosztowała mnie 130zl.

Netty wyjezdzamy do Ustki w najblizszy weekend i juz sie boje, zebym nie miala tam zadnych problemow z uzebieniem... 06.gif
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post śro, 30 lip 2014 - 09:20
Post #25

Ja wczoraj straciłam wypełnienie i musiałam biegiem jechać do dentysty. Jeżdze z Woli az na Ursynow ale warto. Mam bardzo slabe zęby. Wreszcie od kilku lat czuje, ze mam dobrego dentyste.
To jest klinika i ceny są dość wysokie ale 500zl to zapłaciłabym może za leczenie kanałowe...
Wczoraj odbudowa zęba kosztowała mnie 130zl.

Netty wyjezdzamy do Ustki w najblizszy weekend i juz sie boje, zebym nie miala tam zadnych problemow z uzebieniem... 06.gif


--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
milutka
nie, 03 sie 2014 - 21:10
Marusia nie bardzo rozumiem icon_smile.gif że niby szajs robi bo za tanio czy co? według mnie to normalne ceny, ona może sobie pozwolić na gratis znieczulenie i sedację dla pacjentów, bo ma masę ludzi, a nie wiem jaka różnica jest między plombami, ale daje najlepszej jakości plomby icon_wink.gif Znam ją dość długo, robi zęby bardzo dobrze icon_wink.gif To musisz Zieloną omijać z daleka, bo co mi wiadomo, ona jako jedyna ma gaz icon_wink.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post nie, 03 sie 2014 - 21:10
Post #26

Marusia nie bardzo rozumiem icon_smile.gif że niby szajs robi bo za tanio czy co? według mnie to normalne ceny, ona może sobie pozwolić na gratis znieczulenie i sedację dla pacjentów, bo ma masę ludzi, a nie wiem jaka różnica jest między plombami, ale daje najlepszej jakości plomby icon_wink.gif Znam ją dość długo, robi zęby bardzo dobrze icon_wink.gif To musisz Zieloną omijać z daleka, bo co mi wiadomo, ona jako jedyna ma gaz icon_wink.gif

--------------------
dennola
czw, 23 paź 2014 - 13:06
Cennik mojej dentystki nie uważam za wygórowany, dlatego nigdy nie płaczę na widok rachunku. Niestety moje zęby bardzo się psują i często muszę ją odwiedzać.
dennola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 23 paź 14 - 13:03
Nr użytkownika: 44,713




post czw, 23 paź 2014 - 13:06
Post #27

Cennik mojej dentystki nie uważam za wygórowany, dlatego nigdy nie płaczę na widok rachunku. Niestety moje zęby bardzo się psują i często muszę ją odwiedzać.

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
Inanna
pią, 24 paź 2014 - 12:23
"zÄ…b czterokanaÅ‚owy – 350-700zÅ‚ (mikroskop)"

Taniocha, u nas biorą 1700zł.
Inanna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,551
Dołączył: wto, 12 lut 08 - 16:36
Nr użytkownika: 18,156




post pią, 24 paź 2014 - 12:23
Post #28

"zÄ…b czterokanaÅ‚owy – 350-700zÅ‚ (mikroskop)"

Taniocha, u nas biorą 1700zł.


--------------------



Ottawa
sob, 05 sty 2019 - 19:49
Polecam spojrzeć na ofertę varsoviadental.pl icon_smile.gif Mają niezwykle szeroką ofertę, więc warto się tam wybrać icon_wink.gif
Ottawa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: sob, 05 sty 19 - 09:04
Nr użytkownika: 52,530




post sob, 05 sty 2019 - 19:49
Post #29

Polecam spojrzeć na ofertę varsoviadental.pl icon_smile.gif Mają niezwykle szeroką ofertę, więc warto się tam wybrać icon_wink.gif

--------------------
Bo nie jestem ja wilkiem i krew mam niewilczÄ….
Osip Mandelsztam "Poezje
Kotelka
czw, 04 kwi 2019 - 09:24
Każdy dentysta ustala sobie swój własny cennik. I warto jest ten cennik sprawdzić przed udaniem sie na wizytę do lekarza stomatologa. Jeśli Ci nie pasuje to nie idź oraz poszukaj innego tańszego gabinetu. Trzeba jednak wiedzieć, że oszczędzanie na leczeniu zębów nie zawsze się oplaca oraz w przyszłosci może skutkować problemami i o wiele większymi wydatkami....

Sama wolę zapłacić czasami trochę więcej ale mieć pewność, że będe miała wstawione o wiele lepszej klasy wypełnienie niż zapłacić mało i mieć wypełnienie kiepskie, które niedługo wypadnie.

Również chodze prywatnie od wielu lat do jednego gabinetu. https://studiose.med.pl

Ten post edytował Kotelka pon, 29 kwi 2019 - 08:42
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 413
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post czw, 04 kwi 2019 - 09:24
Post #30

Każdy dentysta ustala sobie swój własny cennik. I warto jest ten cennik sprawdzić przed udaniem sie na wizytę do lekarza stomatologa. Jeśli Ci nie pasuje to nie idź oraz poszukaj innego tańszego gabinetu. Trzeba jednak wiedzieć, że oszczędzanie na leczeniu zębów nie zawsze się oplaca oraz w przyszłosci może skutkować problemami i o wiele większymi wydatkami....

Sama wolę zapłacić czasami trochę więcej ale mieć pewność, że będe miała wstawione o wiele lepszej klasy wypełnienie niż zapłacić mało i mieć wypełnienie kiepskie, które niedługo wypadnie.

Również chodze prywatnie od wielu lat do jednego gabinetu. https://studiose.med.pl
krysztalowy
czw, 06 cze 2019 - 12:44
Warto zdecydować się na konsultację lub zwykłą wizytę profilaktyczną w gabinecie https://mdentalclinic.pl/
krysztalowy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 06 cze 19 - 12:42
Nr użytkownika: 53,113




post czw, 06 cze 2019 - 12:44
Post #31

Warto zdecydować się na konsultację lub zwykłą wizytę profilaktyczną w gabinecie https://mdentalclinic.pl/
pi_TT
czw, 06 cze 2019 - 16:07
Zawsze sprawdzam opinie w sieci na temat danej usługi. W ten sposób mam pewność, że wybieram tylko sprawdzone opcje.
pi_TT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 05 cze 19 - 16:19
Nr użytkownika: 53,112




post czw, 06 cze 2019 - 16:07
Post #32

Zawsze sprawdzam opinie w sieci na temat danej usługi. W ten sposób mam pewność, że wybieram tylko sprawdzone opcje.

--------------------
Pewnie nie mieści wam się w głowach, że seks to coś więcej niż piętnastominutowy pobyt na tylnym siedzeniu samochodu
maciek2201
sob, 08 cze 2019 - 13:58
Macie swojego sprawdzonego stomatologa? Ja od dłuższego czasu korzystam z usług tylko i wyłącznie gabinetu stomatologicznego https://smok-dent.pl/ . Jak dla mnie są to najlepsi specjaliści, którzy fachowo opiekują się moim uzębieniem. Jeszcze nie miałem problemów z jakością ich leczenia. Dodatkowo mają super ceny jak na tego typu usługi.
maciek2201


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 05 cze 19 - 14:26
Nr użytkownika: 53,111




post sob, 08 cze 2019 - 13:58
Post #33

Macie swojego sprawdzonego stomatologa? Ja od dłuższego czasu korzystam z usług tylko i wyłącznie gabinetu stomatologicznego https://smok-dent.pl/ . Jak dla mnie są to najlepsi specjaliści, którzy fachowo opiekują się moim uzębieniem. Jeszcze nie miałem problemów z jakością ich leczenia. Dodatkowo mają super ceny jak na tego typu usługi.

--------------------
Są takie wydarzenia, które - przeżyte wspólnie - muszą się zakończyć przyjaźnią...
Kasta
nie, 09 cze 2019 - 13:59
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...20&start=20 - w tym temacie masz garść cennych informacji
Kasta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: pią, 16 gru 16 - 12:59
Nr użytkownika: 48,571




post nie, 09 cze 2019 - 13:59
Post #34

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...20&start=20 - w tym temacie masz garść cennych informacji
ksentona
nie, 16 cze 2019 - 21:38
Z dentysta to nie ma myśle problemu.Chociaz ja chodze prywatnie, nie ma innej opcji. Ale pojawia się problem ,gdy trzeba znależć odpowiednia pracownię radiologii stomatologicznej.Ostatnio koleżanka poleciła mi Diagdent na Ursynowie, bardzo fajna pracownia,szybko wszystko załatwiłam ,zrobiłam pantomogram zębów. Bo dentysta chciał dokładne zdjęcie.

Ten post edytował ksentona nie, 16 cze 2019 - 21:39
ksentona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: wto, 28 maj 19 - 17:36
Nr użytkownika: 53,094




post nie, 16 cze 2019 - 21:38
Post #35

Z dentysta to nie ma myśle problemu.Chociaz ja chodze prywatnie, nie ma innej opcji. Ale pojawia się problem ,gdy trzeba znależć odpowiednia pracownię radiologii stomatologicznej.Ostatnio koleżanka poleciła mi Diagdent na Ursynowie, bardzo fajna pracownia,szybko wszystko załatwiłam ,zrobiłam pantomogram zębów. Bo dentysta chciał dokładne zdjęcie.
> Dentysta prywatnie, czy cennik może sobie ustalać wÅ‚asny?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama