Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

"puste"piersi po ciazy

> 
Przyszla Mama_85
nie, 24 cze 2007 - 14:58
A rozstępów na tym zmalałym biuściku chociaż nie widać? 13.gif
Przyszla Mama_85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 22 cze 07 - 21:11
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 15,064




post nie, 24 cze 2007 - 14:58
Post #41

A rozstępów na tym zmalałym biuściku chociaż nie widać? 13.gif
Ashanti
pon, 25 cze 2007 - 15:52
właśnie że widać. oj widać widać bardzo 32.gif
Ale chyba po tej Pulannie coś się zaczyna dziać na plus!
Ashanti


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 18:08
Nr użytkownika: 10,075




post pon, 25 cze 2007 - 15:52
Post #42

właśnie że widać. oj widać widać bardzo 32.gif
Ale chyba po tej Pulannie coś się zaczyna dziać na plus!

--------------------
user posted image
MamaDaga
czw, 28 cze 2007 - 15:09
CYTAT(Ashanti @ czw, 14 cze 2007 - 21:09) *
na Allegro nie znalazłam. Za to wczoraj weszłam do apteki, zapytałam - nie mieli ale zamówili i dzisiaj bez żadnych problemów odebrałam. Zaczynam od dzisiaj stosować. Zobaczymy co z tego wyjdzie.



I ja nie jestem sama icon_smile.gif

Cholirka 29.gif ja też mam ten sam problem co wy kobitki, stosowałam Mustellę i nic :/ rozstępy jak nie wiem co, cycochy ehhhhhhhhhh jeden wielki zwis 21.gif 41.gif

Przyszła_Mama85 jestem w Twoim wieku icon_biggrin.gif .... i niestety los mnie nie oszczędził 08.gif , a jeśli chodzi o evelina to pytałaś lekarza czy możesz stosować??
Bo mi odradził ze względu na wyciąg z bluszcza - ponoć ie można w ciąży icon_sad.gif
MamaDaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 103
Dołączył: wto, 12 cze 07 - 15:07
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 14,880

GG:


post czw, 28 cze 2007 - 15:09
Post #43

CYTAT(Ashanti @ czw, 14 cze 2007 - 21:09) *
na Allegro nie znalazłam. Za to wczoraj weszłam do apteki, zapytałam - nie mieli ale zamówili i dzisiaj bez żadnych problemów odebrałam. Zaczynam od dzisiaj stosować. Zobaczymy co z tego wyjdzie.



I ja nie jestem sama icon_smile.gif

Cholirka 29.gif ja też mam ten sam problem co wy kobitki, stosowałam Mustellę i nic :/ rozstępy jak nie wiem co, cycochy ehhhhhhhhhh jeden wielki zwis 21.gif 41.gif

Przyszła_Mama85 jestem w Twoim wieku icon_biggrin.gif .... i niestety los mnie nie oszczędził 08.gif , a jeśli chodzi o evelina to pytałaś lekarza czy możesz stosować??
Bo mi odradził ze względu na wyciąg z bluszcza - ponoć ie można w ciąży icon_sad.gif

--------------------
Przyszla Mama_85
pon, 02 lip 2007 - 23:39
No, nie pytałam...Ale pani w aptece powiedziala, ze mozna, ze delikatne sa...
Wiem, ze temat dotyczy zwisajacych piersi 21.gif ale może cos o rozstepach możecie powiedziec?
Czy ta slawetna mustella jest naprawdę taka dobra jak pisza?
Przyszla Mama_85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 22 cze 07 - 21:11
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 15,064




post pon, 02 lip 2007 - 23:39
Post #44

No, nie pytałam...Ale pani w aptece powiedziala, ze mozna, ze delikatne sa...
Wiem, ze temat dotyczy zwisajacych piersi 21.gif ale może cos o rozstepach możecie powiedziec?
Czy ta slawetna mustella jest naprawdę taka dobra jak pisza?
gosiakam
wto, 03 lip 2007 - 01:03
Moj biust tez jest w "deche"!!!!!!!! Wygląda jak.......... suche rodzynki:) Beznadzieja, ale taka jest kolej rzeczy gdy sie karmi:)
A poza tym jest przyjemniej kiedy sie wie ile mam ma taki sam "ponętny biust"
Chociaz mój mąz też nie narzeka:) a ja gdybym miała forse to nie wiem, może i na operacje bym się zdecydowała....... bo nic im nie pomoże..

Fu...... gdybym zaczeła o tym mowic wybijcie mi to z głowy dziewczyny!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkie mamy z "rodzynkami"!
gosiakam


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 84
Dołączył: nie, 24 wrz 06 - 01:08
Skąd: okolice Suwalk
Nr użytkownika: 7,640

GG:


post wto, 03 lip 2007 - 01:03
Post #45

Moj biust tez jest w "deche"!!!!!!!! Wygląda jak.......... suche rodzynki:) Beznadzieja, ale taka jest kolej rzeczy gdy sie karmi:)
A poza tym jest przyjemniej kiedy sie wie ile mam ma taki sam "ponętny biust"
Chociaz mój mąz też nie narzeka:) a ja gdybym miała forse to nie wiem, może i na operacje bym się zdecydowała....... bo nic im nie pomoże..

Fu...... gdybym zaczeła o tym mowic wybijcie mi to z głowy dziewczyny!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkie mamy z "rodzynkami"!

--------------------
Nasze pociechy: DAMIANEK 8lat :) MARCINEK 6 latka:) dwa zupełnie innne charaktery
olunia
śro, 04 lip 2007 - 12:59
Hej dziewczyny, fajny ten wątek. Ja jestem w trakcie karmienie i na razie piersi są ładne, choć jak malutka mi je dosadnie opróżni to robią się na pewno mniej jędrne niż były przed ciążą. Hania skończyła 4 miesiące a ja chcę ją jeszcze ze cztery pokarmić, no i się obawiam co będzie potem. Na razie stosuję serum ujędrniające z serii AA no ale niezbyt systematycznie. Chociaż przyznam, że perspektywa dwóch naleśników mnie przeraża więc chyba zacznę być systematyczna. A potem zastosuję to cudo o którym piszecie (pullanna tak??), skoro w trakcie karmienia nie wolno.
olunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 630
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 22:39
Skąd: Ruda Śląska
Nr użytkownika: 10,494




post śro, 04 lip 2007 - 12:59
Post #46

Hej dziewczyny, fajny ten wątek. Ja jestem w trakcie karmienie i na razie piersi są ładne, choć jak malutka mi je dosadnie opróżni to robią się na pewno mniej jędrne niż były przed ciążą. Hania skończyła 4 miesiące a ja chcę ją jeszcze ze cztery pokarmić, no i się obawiam co będzie potem. Na razie stosuję serum ujędrniające z serii AA no ale niezbyt systematycznie. Chociaż przyznam, że perspektywa dwóch naleśników mnie przeraża więc chyba zacznę być systematyczna. A potem zastosuję to cudo o którym piszecie (pullanna tak??), skoro w trakcie karmienia nie wolno.
bolka
śro, 04 lip 2007 - 16:10
Po tej ciąży skuszę się na pullanę, a teraz popracuję nad systematycznością masaży, nawliżania, ćwiczeń.
Zacznę od 3 razy w tyg, to i tak będzie postęp wobec dotychczasowego nic nie robienia.
Trzymam kciuki za nas.
bolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,323
Dołączył: wto, 07 lis 06 - 15:46
Nr użytkownika: 8,359




post śro, 04 lip 2007 - 16:10
Post #47

Po tej ciąży skuszę się na pullanę, a teraz popracuję nad systematycznością masaży, nawliżania, ćwiczeń.
Zacznę od 3 razy w tyg, to i tak będzie postęp wobec dotychczasowego nic nie robienia.
Trzymam kciuki za nas.

--------------------
MamaDaga
czw, 05 lip 2007 - 18:46
CYTAT(Przyszla Mama_85 @ pon, 02 lip 2007 - 23:39) *
No, nie pytałam...Ale pani w aptece powiedziala, ze mozna, ze delikatne sa...
Wiem, ze temat dotyczy zwisajacych piersi 21.gif ale może cos o rozstepach możecie powiedziec?
Czy ta slawetna mustella jest naprawdę taka dobra jak pisza?


Przyszła Mama jeśli chodzi o rozstępy to są moja kolejną zmorą...muszę troszke Wam ponarzekać dziewczyny!!!
Całą ciążę smarowałam na początku oliwkami, potem kremami na rozstępy, mustelli też i po porodzie kiedy miałam już koszmarne rozstępy na brzuchu - mustellą na blizny i du..a!! Jakie były takie są i tyle!! Jednym słowem jak ktoś ma skórę poddatną na rozstępy - jak np. ja chudzina przed ciążą przytyłam w ciąży prawie 20kg to te rozstępy będą bez względu na ilość wmasowywanych kremów i ich jakość (cenę) również!!!


MamaDaga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 103
Dołączył: wto, 12 cze 07 - 15:07
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 14,880

GG:


post czw, 05 lip 2007 - 18:46
Post #48

CYTAT(Przyszla Mama_85 @ pon, 02 lip 2007 - 23:39) *
No, nie pytałam...Ale pani w aptece powiedziala, ze mozna, ze delikatne sa...
Wiem, ze temat dotyczy zwisajacych piersi 21.gif ale może cos o rozstepach możecie powiedziec?
Czy ta slawetna mustella jest naprawdę taka dobra jak pisza?


Przyszła Mama jeśli chodzi o rozstępy to są moja kolejną zmorą...muszę troszke Wam ponarzekać dziewczyny!!!
Całą ciążę smarowałam na początku oliwkami, potem kremami na rozstępy, mustelli też i po porodzie kiedy miałam już koszmarne rozstępy na brzuchu - mustellą na blizny i du..a!! Jakie były takie są i tyle!! Jednym słowem jak ktoś ma skórę poddatną na rozstępy - jak np. ja chudzina przed ciążą przytyłam w ciąży prawie 20kg to te rozstępy będą bez względu na ilość wmasowywanych kremów i ich jakość (cenę) również!!!




--------------------
kejtlin

Go??







post wto, 17 lip 2007 - 22:40
Post #49

A Ja mam rozstępy nawet na nogach 41.gif nie mogę wyjść na plażę, nawet spódnicy nie mogę założyć 32.gif. Mam 20 lat, natura nie zaoszczędziła... Płakać mi sie chce jak na siebie patrzę, chciałabym jeszcze kiedyś wyjść na plażę, ale nawet jak założę strój jednoczęściowy i brzucha nie będzie widać to i tak nogi zostają... I ci ja mam zrobić 21.gif
Yulianna
wto, 24 lip 2007 - 15:45
Wątek jak najbardziej dla mnie, widzę, że nie jestem odosobniona 13.gif

Niestety z powodu zmiany kształtu moich piersi po dwóch ciążach i długim karmieniu nie mogę dobrać sobie stroju kapielowego.
W bikini 29.gif z miseczek wszystko wyłazi bokami, aż strach się nachylić, żeby biust nie wyleciał 08.gif a push-up też źle leży.

Czy tegoraczna moda nie przewiduje młodych mam i dojrzałych kobiet na plaży 21.gif

Yulianna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 09:17
Nr użytkownika: 13,590




post wto, 24 lip 2007 - 15:45
Post #50

Wątek jak najbardziej dla mnie, widzę, że nie jestem odosobniona 13.gif

Niestety z powodu zmiany kształtu moich piersi po dwóch ciążach i długim karmieniu nie mogę dobrać sobie stroju kapielowego.
W bikini 29.gif z miseczek wszystko wyłazi bokami, aż strach się nachylić, żeby biust nie wyleciał 08.gif a push-up też źle leży.

Czy tegoraczna moda nie przewiduje młodych mam i dojrzałych kobiet na plaży 21.gif



--------------------
żona i matka
Lizia
wto, 24 lip 2007 - 16:17
Dziewczyny, nie martwcie się. biust się wypełni. Ja też byłam zdołowana balonikami z których uszło powietrze. Teraz jestem 2,5 roku po zakończeniu karmienia i rozmiar mi powrócił, tylko biust trochę niżej jest.
W koszulce bez biustnika nie da rady icon_sad.gif , ale za to w bieliźnie jest całkiem ok. I znowu faceci się oglądają tak jak kiedyś wink.gif
Lizia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 838
Dołączył: czw, 26 lut 04 - 15:02
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,495

GG:


post wto, 24 lip 2007 - 16:17
Post #51

Dziewczyny, nie martwcie się. biust się wypełni. Ja też byłam zdołowana balonikami z których uszło powietrze. Teraz jestem 2,5 roku po zakończeniu karmienia i rozmiar mi powrócił, tylko biust trochę niżej jest.
W koszulce bez biustnika nie da rady icon_sad.gif , ale za to w bieliźnie jest całkiem ok. I znowu faceci się oglądają tak jak kiedyś wink.gif

--------------------


alusiaa
wto, 31 lip 2007 - 10:20
To i ja się podepnę pod ten wątek,sama mialam podoby założyć- ja karmilam przez 14 mcy- to już ponad 2 lata minęły jak skonczylam karmić.Mój biust kiedyś był duzy,kragly,ponętny..
No dobrze- schudlam full,teraz to nawet 70 A trudno mi wypełnić..ale ok,niech sobie będą małe...ale...to dokładnie 2 puste woreczki po mleku 41.gif
Ech,trudno..

alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
Skąd: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post wto, 31 lip 2007 - 10:20
Post #52

To i ja się podepnę pod ten wątek,sama mialam podoby założyć- ja karmilam przez 14 mcy- to już ponad 2 lata minęły jak skonczylam karmić.Mój biust kiedyś był duzy,kragly,ponętny..
No dobrze- schudlam full,teraz to nawet 70 A trudno mi wypełnić..ale ok,niech sobie będą małe...ale...to dokładnie 2 puste woreczki po mleku 41.gif
Ech,trudno..



--------------------
user posted image
alusiaa
wto, 31 lip 2007 - 10:26
Nie narzekam,ale chcialacym zeby byly troszkę jędrniejsze,spróbuję icon_smile.gif
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
Skąd: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post wto, 31 lip 2007 - 10:26
Post #53

Nie narzekam,ale chcialacym zeby byly troszkę jędrniejsze,spróbuję icon_smile.gif

--------------------
user posted image
Agnieszka Kamila
pią, 31 sie 2007 - 20:35
byłam sprawdzałam pulanna jest dostępna na allegro.

Jeśli chodzi o rozstępy to ja i bez ciąży je mam najgorsze pod kolanami i siedzą tam od kiedy pamiętam tylko nie pamiętam jakoś moich nagłych przytyć i chudnięć więc nie wiem skąd się wzięły icon_sad.gif

Jeśli chodzi o stroje kąpielowe to od dawna nie sugeruję się tym co przewidzieli kreatorzy mody na dany sezon, stroju szukałam 3 lata zanim kupiłam coś w czym bez stresu mogę wyjść z wody. Do końca nie jestem zadowolona bo kolor nie taki ale to jest w całej sprawie nieistotny szczegół.

A po trzecie "jeśli chodzi" to do niedawna miałam ogromny problem z zakupem dobrego biustonosza, cycuszki uciekały którędy mogły - górą, dołem, bokiem. I... w jednym ze sklepów z bielizną Pani sprzedawczyni "uświadomiła" mnie ze co jak co ale 75C to ja na pewno nie mam, wpakowała mnie do przymierzalni i diagnoza była jedna 5 modeli z różnych firm rozmiar 70E wszystkie dobre. 10.gif .
Pierwsze co mi przyszło na myśl to co ja będę nosiła w ciąży. do tego czasu w ogóle nie wiedziałam że istnieje coś takiego jak E. Drugie jak będę wyglądała po ciąży cyt. "cycki do pasa
Agnieszka Kamila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 20:41
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 15,962

GG:


post pią, 31 sie 2007 - 20:35
Post #54

byłam sprawdzałam pulanna jest dostępna na allegro.

Jeśli chodzi o rozstępy to ja i bez ciąży je mam najgorsze pod kolanami i siedzą tam od kiedy pamiętam tylko nie pamiętam jakoś moich nagłych przytyć i chudnięć więc nie wiem skąd się wzięły icon_sad.gif

Jeśli chodzi o stroje kąpielowe to od dawna nie sugeruję się tym co przewidzieli kreatorzy mody na dany sezon, stroju szukałam 3 lata zanim kupiłam coś w czym bez stresu mogę wyjść z wody. Do końca nie jestem zadowolona bo kolor nie taki ale to jest w całej sprawie nieistotny szczegół.

A po trzecie "jeśli chodzi" to do niedawna miałam ogromny problem z zakupem dobrego biustonosza, cycuszki uciekały którędy mogły - górą, dołem, bokiem. I... w jednym ze sklepów z bielizną Pani sprzedawczyni "uświadomiła" mnie ze co jak co ale 75C to ja na pewno nie mam, wpakowała mnie do przymierzalni i diagnoza była jedna 5 modeli z różnych firm rozmiar 70E wszystkie dobre. 10.gif .
Pierwsze co mi przyszło na myśl to co ja będę nosiła w ciąży. do tego czasu w ogóle nie wiedziałam że istnieje coś takiego jak E. Drugie jak będę wyglądała po ciąży cyt. "cycki do pasa
jak
wto, 06 lis 2007 - 13:47
Oj zaczynam mieć problem taki jak Wy dziewczyny miałam naprawde ładny biust duzy ,jędrny 32.gif , jeszcze karmię synka ale już widzę ,że zaczyna być nieciekawie .Tak czy inaczej nie żałuję i będę karmić jeszcze z rok jak sie uda 08.gif . Berek a napisz mi czy po skończeniu kremu Pullanny został pozytywny efekt .? I tak jak karmię nie mogę stosować tamtego kremu , teraz smaruję sie Ziajką zresztą w ciąży tez ja stosowałam .
jak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 982
Dołączył: wto, 11 lip 06 - 08:20
Nr użytkownika: 6,571




post wto, 06 lis 2007 - 13:47
Post #55

Oj zaczynam mieć problem taki jak Wy dziewczyny miałam naprawde ładny biust duzy ,jędrny 32.gif , jeszcze karmię synka ale już widzę ,że zaczyna być nieciekawie .Tak czy inaczej nie żałuję i będę karmić jeszcze z rok jak sie uda 08.gif . Berek a napisz mi czy po skończeniu kremu Pullanny został pozytywny efekt .? I tak jak karmię nie mogę stosować tamtego kremu , teraz smaruję sie Ziajką zresztą w ciąży tez ja stosowałam .
Guciowa
śro, 14 lis 2007 - 17:46
mówicie że pulanna działa 06.gif jestem w trakcie karmienia a już sobie zwisa a co dopiero będzie potem 10.gif no ala ja rycząca 30-stka więc się cudów nie spodziewam
też mam rozstępy ale ich tak bardzo nie widać

a co implantów miałam wątpliwą przyjemność oglądać to cudo techniki u koleżanki powiem krótko ja wolę mieć rodzynki ale swoje 06.gif
Guciowa


Grupa: Zbanowani
Postów: 5,019
Dołączył: czw, 25 sty 07 - 17:22
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 10,315




post śro, 14 lis 2007 - 17:46
Post #56

mówicie że pulanna działa 06.gif jestem w trakcie karmienia a już sobie zwisa a co dopiero będzie potem 10.gif no ala ja rycząca 30-stka więc się cudów nie spodziewam
też mam rozstępy ale ich tak bardzo nie widać

a co implantów miałam wątpliwą przyjemność oglądać to cudo techniki u koleżanki powiem krótko ja wolę mieć rodzynki ale swoje 06.gif

--------------------
<to ja Guciowa >
flotka

Go??







post śro, 14 lis 2007 - 21:56
Post #57

Cześć dziewczyny! Wiecie, co? Ja mam lepiej niż Wy. Bo wprawdzie po ciąży i karmieniu mi zwiśnie, ale ja zawsze miałam mały i niewydarzony więc to żadna strata.
annana
pon, 19 lis 2007 - 14:54
I ja się dopisuję do mamuś posiadających platfuski icon_sad.gif
Szkoda że tak późno znalazłam ten wątek. Niedawno odstawiłam pierwszego malucha od cyca, i już się napaliłam na pulanne ale zasmucił mnie baardzo fakt że nie można stosować w ciąży. Coprawda w takowej nie jestem ale myślę intensywnie, planuję już niedługo..
A może zdążę z terapią pulannową?
Czy ktoś wie po jakim czasie stosowania widać efekty?
annana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,041
Dołączył: nie, 26 lis 06 - 17:44
Nr użytkownika: 8,698




post pon, 19 lis 2007 - 14:54
Post #58

I ja się dopisuję do mamuś posiadających platfuski icon_sad.gif
Szkoda że tak późno znalazłam ten wątek. Niedawno odstawiłam pierwszego malucha od cyca, i już się napaliłam na pulanne ale zasmucił mnie baardzo fakt że nie można stosować w ciąży. Coprawda w takowej nie jestem ale myślę intensywnie, planuję już niedługo..
A może zdążę z terapią pulannową?
Czy ktoś wie po jakim czasie stosowania widać efekty?

--------------------

MONIKA123
pon, 04 lut 2008 - 23:40
:szczerbaty usmiechJA CHOĆ KARMIE DOPIERO CZTERY MIESIĄCE MAM JUŻ Z TYM PROBLEM ALE JAK TYLKO SKOŃCZE ODŻYWIAĆ MOJEGO SSACZKA WŁASNYM MLEKIEM TO WYPRÓBUJE SOBIE TĄ PULANNE
MONIKA123


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: nie, 03 lut 08 - 22:09
Skąd: OŚWIĘCIM
Nr użytkownika: 17,986

GG:


post pon, 04 lut 2008 - 23:40
Post #59

:szczerbaty usmiechJA CHOĆ KARMIE DOPIERO CZTERY MIESIĄCE MAM JUŻ Z TYM PROBLEM ALE JAK TYLKO SKOŃCZE ODŻYWIAĆ MOJEGO SSACZKA WŁASNYM MLEKIEM TO WYPRÓBUJE SOBIE TĄ PULANNE
anax
pią, 15 lut 2008 - 15:46
witajcie.fajnie że mogę tu do was dołaczyć.To znaczy fajnie że nie jestem sama z tym problemem.4 miesiące karmię małą.biust dużo mi urósł i już widzę że zwisają mi dwa flaki a co będzie po karmieniu icon_sad.gif
musze wypróbować ten balsam co polecacie.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post pią, 15 lut 2008 - 15:46
Post #60

witajcie.fajnie że mogę tu do was dołaczyć.To znaczy fajnie że nie jestem sama z tym problemem.4 miesiące karmię małą.biust dużo mi urósł i już widzę że zwisają mi dwa flaki a co będzie po karmieniu icon_sad.gif
musze wypróbować ten balsam co polecacie.

--------------------


> "puste"piersi po ciazy
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 13:42
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama