Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Prywatna szkoła - jak?

> 
katiek
śro, 25 lut 2009 - 18:07
Jaco łączę się w bólu, bo ja mam wybór między 2 podstawówkami państwowymi w których w tym roku są klasy bodajże do h lub i a w przyszłym ma być jeszcze więcej. I zero szans na jakąś mniejszą szkołę, bo niestety osiedle się rozrasta, a szkół nie przybywa, a wręcz przeciwnie-część została przekształcona na gimnazja albo w ogóle zlikwidowana.



PS Odezwij siÄ™ droga moja do mnie na pw lub gg albo tel.
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post śro, 25 lut 2009 - 18:07
Post #21

Jaco łączę się w bólu, bo ja mam wybór między 2 podstawówkami państwowymi w których w tym roku są klasy bodajże do h lub i a w przyszłym ma być jeszcze więcej. I zero szans na jakąś mniejszą szkołę, bo niestety osiedle się rozrasta, a szkół nie przybywa, a wręcz przeciwnie-część została przekształcona na gimnazja albo w ogóle zlikwidowana.



PS Odezwij siÄ™ droga moja do mnie na pw lub gg albo tel.
Ddroz
nie, 23 gru 2018 - 18:13
Ja tam nie jestem zwolenniczką szkół prywatnych. Może i często poziom nauki jest tam wyższy, ale przez to też często te dzieci nie mają dzieciństwa. A w państwowej jak będzie chciało to też się sporo nauczy, a do tego będzie bardziej "ogarniete". Bo niektóre dzieci po szkołach prywatnych zachowują się później jakby całe życie były trzymane w klatkach i nie mają o niczym pojęcia...
Ddroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 61
Dołączył: śro, 29 sie 18 - 22:58
Nr użytkownika: 52,003




post nie, 23 gru 2018 - 18:13
Post #22

Ja tam nie jestem zwolenniczką szkół prywatnych. Może i często poziom nauki jest tam wyższy, ale przez to też często te dzieci nie mają dzieciństwa. A w państwowej jak będzie chciało to też się sporo nauczy, a do tego będzie bardziej "ogarniete". Bo niektóre dzieci po szkołach prywatnych zachowują się później jakby całe życie były trzymane w klatkach i nie mają o niczym pojęcia...
numb55
piÄ…, 17 lip 2020 - 09:14
Niezależnie od tego na jaką szkołę postawisz, warto także zadbać o to, aby Twoje dziecko miało dobrze dobrany plecak. To ważne, ponieważ ciężar jaki będzie nosić na plecak na pewno nie będzie mały. Polecam Ci sprawdzić wpis na ten temat na stronie http://gimnazjum-1.pl/plecaki-skorzane-do-...-i-jakie-kupic/ gdzie znajdziesz konkretne porady.
numb55


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: wto, 18 cze 19 - 13:21
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 53,136




post piÄ…, 17 lip 2020 - 09:14
Post #23

Niezależnie od tego na jaką szkołę postawisz, warto także zadbać o to, aby Twoje dziecko miało dobrze dobrany plecak. To ważne, ponieważ ciężar jaki będzie nosić na plecak na pewno nie będzie mały. Polecam Ci sprawdzić wpis na ten temat na stronie http://gimnazjum-1.pl/plecaki-skorzane-do-...-i-jakie-kupic/ gdzie znajdziesz konkretne porady.
> Prywatna szkoÅ‚a - jak?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 04:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama