Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

Pomocy, urodziny męża

> 
isaa
czw, 14 lut 2013 - 18:16
wszystkie odcinki "40-to latka"??
isaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,356
Dołączył: nie, 14 lis 04 - 20:04
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 2,310




post czw, 14 lut 2013 - 18:16
Post #21

wszystkie odcinki "40-to latka"??

--------------------
Iza i Ania (26.01.2004) i Asia(14.08.2006)...
user posted image

user posted image
kalarepa78
czw, 14 lut 2013 - 19:11
CYTAT(Elak @ Thu, 14 Feb 2013 - 17:55) *
Mój mąż woli grać w brydża niż skakać na bungee icon_smile.gif


To moze zorganizuj mu niespodziankowy turniej?
kalarepa78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,706
Dołączył: pią, 28 sty 05 - 15:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,598




post czw, 14 lut 2013 - 19:11
Post #22

CYTAT(Elak @ Thu, 14 Feb 2013 - 17:55) *
Mój mąż woli grać w brydża niż skakać na bungee icon_smile.gif


To moze zorganizuj mu niespodziankowy turniej?

--------------------




m4rusia
czw, 14 lut 2013 - 20:13
CYTAT(Elak @ Thu, 14 Feb 2013 - 14:05) *
Dobra mogę mu niedługo zaśpiewać: czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień 29.gif

Zero pomysłów na prezent mam 21.gif
Proszę o podpowiedzi, może coś mogłabym mu sama zrobić?
Chciałabym coś śmiesznego (ale nie baner icon_biggrin.gif )

Na trzydzieste zrobiłam mu niespodziankową imprezę, zaprosiłam starych znajomych, niektórych nie widział parę lat, wszedł do domu a tu "Niespodzianka" icon_wink.gif

Co mam zrobić teraz? Czasu mam 3 tygodnie.
Burza mózgów, każdy pomysł mile widziany icon_wink.gif

Ale że co? Że baner jest śmieszny? 29.gif


08.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 14 lut 2013 - 20:13
Post #23

CYTAT(Elak @ Thu, 14 Feb 2013 - 14:05) *
Dobra mogę mu niedługo zaśpiewać: czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień 29.gif

Zero pomysłów na prezent mam 21.gif
Proszę o podpowiedzi, może coś mogłabym mu sama zrobić?
Chciałabym coś śmiesznego (ale nie baner icon_biggrin.gif )

Na trzydzieste zrobiłam mu niespodziankową imprezę, zaprosiłam starych znajomych, niektórych nie widział parę lat, wszedł do domu a tu "Niespodzianka" icon_wink.gif

Co mam zrobić teraz? Czasu mam 3 tygodnie.
Burza mózgów, każdy pomysł mile widziany icon_wink.gif

Ale że co? Że baner jest śmieszny? 29.gif


08.gif

--------------------
Elak
czw, 14 lut 2013 - 20:33
CYTAT(m4rusia @ Thu, 14 Feb 2013 - 22:13) *
Ale że co? Że baner jest śmieszny? 29.gif
08.gif


Liczyłam na Twój udział w podpowiedziach i wiedziałam, że tym przyciągnę Twoją uwagę icon_wink.gif
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post czw, 14 lut 2013 - 20:33
Post #24

CYTAT(m4rusia @ Thu, 14 Feb 2013 - 22:13) *
Ale że co? Że baner jest śmieszny? 29.gif
08.gif


Liczyłam na Twój udział w podpowiedziach i wiedziałam, że tym przyciągnę Twoją uwagę icon_wink.gif

--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

Tuni
pią, 15 lut 2013 - 08:59
CYTAT(Elak @ Thu, 14 Feb 2013 - 15:49) *
A jak trwały był napis?

Po wieeelu praniach, napis bez zmian.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post pią, 15 lut 2013 - 08:59
Post #25

CYTAT(Elak @ Thu, 14 Feb 2013 - 15:49) *
A jak trwały był napis?

Po wieeelu praniach, napis bez zmian.
m4rusia
pią, 15 lut 2013 - 09:37
CYTAT(Elak @ Thu, 14 Feb 2013 - 20:33) *
Liczyłam na Twój udział w podpowiedziach i wiedziałam, że tym przyciągnę Twoją uwagę icon_wink.gif


he he ... udało Ci się icon_smile.gif
Dziewczyny dobrze radzą z tymi prezentami. Ja kiedyś kombinowałam z tym artykułem w gazecie (ktoś podawał linka) ale policzyłam, że baner taniej wyjdzie icon_smile.gif
A wiecie, że można zamówić baner z wyświetlaniem na necie? Też dokopałam się do takiego czegoś. Na zasadzie np, że mój mąz wykupuje baner na maluchach, ja odpalam stronkę i pokazuje mi się (no nie tylko mi) migacz z dowolną grafiką i napisem.
Np. https://wyznania.net/reklama.php
Albo baner świetlny : https://www.iluzjon.eu/

Oj wiem, że to nie miał być baner ale jakoś nie mogę nic innego wymyślec icon_smile.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post pią, 15 lut 2013 - 09:37
Post #26

CYTAT(Elak @ Thu, 14 Feb 2013 - 20:33) *
Liczyłam na Twój udział w podpowiedziach i wiedziałam, że tym przyciągnę Twoją uwagę icon_wink.gif


he he ... udało Ci się icon_smile.gif
Dziewczyny dobrze radzą z tymi prezentami. Ja kiedyś kombinowałam z tym artykułem w gazecie (ktoś podawał linka) ale policzyłam, że baner taniej wyjdzie icon_smile.gif
A wiecie, że można zamówić baner z wyświetlaniem na necie? Też dokopałam się do takiego czegoś. Na zasadzie np, że mój mąz wykupuje baner na maluchach, ja odpalam stronkę i pokazuje mi się (no nie tylko mi) migacz z dowolną grafiką i napisem.
Np. https://wyznania.net/reklama.php
Albo baner świetlny : https://www.iluzjon.eu/

Oj wiem, że to nie miał być baner ale jakoś nie mogę nic innego wymyślec icon_smile.gif

--------------------
rozan
pią, 15 lut 2013 - 10:00
a może z innej beczki https://iprezenty.pl/prezent/40-stka/153510...wa-wroclaw-lodz
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post pią, 15 lut 2013 - 10:00
Post #27

a może z innej beczki https://iprezenty.pl/prezent/40-stka/153510...wa-wroclaw-lodz

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
Elak
pią, 15 lut 2013 - 11:32
CYTAT(m4rusia @ Fri, 15 Feb 2013 - 11:37) *
Oj wiem, że to nie miał być baner ale jakoś nie mogę nic innego wymyślec icon_smile.gif



A liczyłam na Twoją pomysłowość 06.gif


Rozan na tej stronie ofert masa icon_wink.gif zastanawiam się nad masażem, bo mój mąż ma ciągłe bóle kręgosłupa.
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post pią, 15 lut 2013 - 11:32
Post #28

CYTAT(m4rusia @ Fri, 15 Feb 2013 - 11:37) *
Oj wiem, że to nie miał być baner ale jakoś nie mogę nic innego wymyślec icon_smile.gif



A liczyłam na Twoją pomysłowość 06.gif


Rozan na tej stronie ofert masa icon_wink.gif zastanawiam się nad masażem, bo mój mąż ma ciągłe bóle kręgosłupa.

--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

mamami
pią, 15 lut 2013 - 11:57
Ja na ostatnie urodziny dostałam od przyjaciół najpiękniejszy prezent w życiu. Nakręcili dla mnie film, a właściwie "podróbkę" programu "nie do wiary" czy coś takiego. Była sonda uliczna z pytaniami o mój wiek na podstawie zdjęcia, wypowiedzi ekspertów itp. Generalnie program oparł sie na temacie, jak zachować młodość na wieczność icon_smile.gif To pewnie byłoby Ci trudno zrealizować, bo potrzeba całej ekipy i kogoś ogarniętego w montażu filmów, ale w załączeniu do filmu były też życzenia nagrane przez różne osoby i złożone w jeden filmik. To już zdecydowanie łatwiejsze do zrealizowania, bo takie życzenia można ponagrywać nawet telefonem.
Naprawdę nie da sie nie wzruszyć oglądając coś takiego.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pią, 15 lut 2013 - 11:57
Post #29

Ja na ostatnie urodziny dostałam od przyjaciół najpiękniejszy prezent w życiu. Nakręcili dla mnie film, a właściwie "podróbkę" programu "nie do wiary" czy coś takiego. Była sonda uliczna z pytaniami o mój wiek na podstawie zdjęcia, wypowiedzi ekspertów itp. Generalnie program oparł sie na temacie, jak zachować młodość na wieczność icon_smile.gif To pewnie byłoby Ci trudno zrealizować, bo potrzeba całej ekipy i kogoś ogarniętego w montażu filmów, ale w załączeniu do filmu były też życzenia nagrane przez różne osoby i złożone w jeden filmik. To już zdecydowanie łatwiejsze do zrealizowania, bo takie życzenia można ponagrywać nawet telefonem.
Naprawdę nie da sie nie wzruszyć oglądając coś takiego.
m4rusia
pią, 15 lut 2013 - 12:07
ooooo przypomniało mi sie coś. Mamami mnie naprowadziła. FILMIK!! Można zmontować filmik z fotek. Ja taki zrobiłam np dla bratanka:
https://www.youtube.com/watch?v=spBYA2GkQbM
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post pią, 15 lut 2013 - 12:07
Post #30

ooooo przypomniało mi sie coś. Mamami mnie naprowadziła. FILMIK!! Można zmontować filmik z fotek. Ja taki zrobiłam np dla bratanka:
https://www.youtube.com/watch?v=spBYA2GkQbM

--------------------
madzialenna
pią, 15 lut 2013 - 12:10
Na pewno bym zrobiła samodzielnie tort
coś takiego

Taki tort robi się naprawdę szybko, już raz robiłam taki na taty 50 lecie

Ten post edytował madzialenna pią, 15 lut 2013 - 12:11
madzialenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 762
Dołączył: śro, 17 mar 10 - 20:51
Skąd: Dolnośląskie
Nr użytkownika: 32,175




post pią, 15 lut 2013 - 12:10
Post #31

Na pewno bym zrobiła samodzielnie tort
coś takiego

Taki tort robi się naprawdę szybko, już raz robiłam taki na taty 50 lecie

--------------------


rozan
pią, 15 lut 2013 - 12:12
mamami pomysł świetny icon_smile.gif
Teraz mi się przypomniały życzenia urodzinowe dla K jak był zagranicą. Na kartkach A4 powypisywałam życzenia, trzymaliśmy te kartki z moimi chłopakami, a potem w power poincie zrobiłam prezentację z tych zdjęć z podkładem "Sto lat". Wyszło bardzo fajnie icon_smile.gif


Potem jak wysyłałam w tym stylu życzenia świąteczne, to znajomi byli zachwyceni icon_smile.gif
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post pią, 15 lut 2013 - 12:12
Post #32

mamami pomysł świetny icon_smile.gif
Teraz mi się przypomniały życzenia urodzinowe dla K jak był zagranicą. Na kartkach A4 powypisywałam życzenia, trzymaliśmy te kartki z moimi chłopakami, a potem w power poincie zrobiłam prezentację z tych zdjęć z podkładem "Sto lat". Wyszło bardzo fajnie icon_smile.gif


Potem jak wysyłałam w tym stylu życzenia świąteczne, to znajomi byli zachwyceni icon_smile.gif

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
Pronto
pią, 15 lut 2013 - 12:16
CYTAT(mamami @ Fri, 15 Feb 2013 - 11:57) *
Ja na ostatnie urodziny dostałam od przyjaciół najpiękniejszy prezent w życiu. Nakręcili dla mnie film, a właściwie "podróbkę" programu "nie do wiary" czy coś takiego. Była sonda uliczna z pytaniami o mój wiek na podstawie zdjęcia, wypowiedzi ekspertów itp. Generalnie program oparł sie na temacie, jak zachować młodość na wieczność icon_smile.gif To pewnie byłoby Ci trudno zrealizować, bo potrzeba całej ekipy i kogoś ogarniętego w montażu filmów, ale w załączeniu do filmu były też życzenia nagrane przez różne osoby i złożone w jeden filmik. To już zdecydowanie łatwiejsze do zrealizowania, bo takie życzenia można ponagrywać nawet telefonem.
Naprawdę nie da sie nie wzruszyć oglądając coś takiego.

Łoł, ale genialny prezent, chciałabym taki dostać.
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post pią, 15 lut 2013 - 12:16
Post #33

CYTAT(mamami @ Fri, 15 Feb 2013 - 11:57) *
Ja na ostatnie urodziny dostałam od przyjaciół najpiękniejszy prezent w życiu. Nakręcili dla mnie film, a właściwie "podróbkę" programu "nie do wiary" czy coś takiego. Była sonda uliczna z pytaniami o mój wiek na podstawie zdjęcia, wypowiedzi ekspertów itp. Generalnie program oparł sie na temacie, jak zachować młodość na wieczność icon_smile.gif To pewnie byłoby Ci trudno zrealizować, bo potrzeba całej ekipy i kogoś ogarniętego w montażu filmów, ale w załączeniu do filmu były też życzenia nagrane przez różne osoby i złożone w jeden filmik. To już zdecydowanie łatwiejsze do zrealizowania, bo takie życzenia można ponagrywać nawet telefonem.
Naprawdę nie da sie nie wzruszyć oglądając coś takiego.

Łoł, ale genialny prezent, chciałabym taki dostać.
Elak
pią, 15 lut 2013 - 12:18
No, dziewczyny to super pomysł!!! Wchodzę w to 06.gif
Mam nadzieję, że moja córka mi pomoże, bo ona potrafi zmontować takie filmiki icon_wink.gif
Ponagrywam życzenia od znajomych, fajnie byłoby dać zdjęcia ale z dzieciństwa to teściowa zdjęcia trzyma i nie pozwala nawet pożyczyć.
Do filmu ślubnego był kłopot z otrzymaniem kilku fotek 21.gif
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post pią, 15 lut 2013 - 12:18
Post #34

No, dziewczyny to super pomysł!!! Wchodzę w to 06.gif
Mam nadzieję, że moja córka mi pomoże, bo ona potrafi zmontować takie filmiki icon_wink.gif
Ponagrywam życzenia od znajomych, fajnie byłoby dać zdjęcia ale z dzieciństwa to teściowa zdjęcia trzyma i nie pozwala nawet pożyczyć.
Do filmu ślubnego był kłopot z otrzymaniem kilku fotek 21.gif

--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

m4rusia
pią, 15 lut 2013 - 12:27
No to jak juz zrobisz ten filmik, to oczywiście pokaż go tutaj i nagraj reakcje męża icon_lol.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post pią, 15 lut 2013 - 12:27
Post #35

No to jak juz zrobisz ten filmik, to oczywiście pokaż go tutaj i nagraj reakcje męża icon_lol.gif

--------------------
rozan
pią, 15 lut 2013 - 12:29
Elak zawsze możesz pójść z kamerą i u teściowej nagrać zdjęcia icon_smile.gif


powinno powstać podforum "pomysły na prezenty" i w razie potrzeby człowiek mógłby sobie tam zaglądnąć i zaczerpnąć inspiracji icon_smile.gif

Ten post edytował rozan pią, 15 lut 2013 - 12:31
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
Skąd: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post pią, 15 lut 2013 - 12:29
Post #36

Elak zawsze możesz pójść z kamerą i u teściowej nagrać zdjęcia icon_smile.gif


powinno powstać podforum "pomysły na prezenty" i w razie potrzeby człowiek mógłby sobie tam zaglądnąć i zaczerpnąć inspiracji icon_smile.gif

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
Lutnia
pią, 15 lut 2013 - 15:26
CYTAT(mamami @ Fri, 15 Feb 2013 - 13:57) *
Ja na ostatnie urodziny dostałam od przyjaciół najpiękniejszy prezent w życiu. Nakręcili dla mnie film, a właściwie "podróbkę" programu "nie do wiary" czy coś takiego. Była sonda uliczna z pytaniami o mój wiek na podstawie zdjęcia, wypowiedzi ekspertów itp. Generalnie program oparł sie na temacie, jak zachować młodość na wieczność icon_smile.gif To pewnie byłoby Ci trudno zrealizować, bo potrzeba całej ekipy i kogoś ogarniętego w montażu filmów, ale w załączeniu do filmu były też życzenia nagrane przez różne osoby i złożone w jeden filmik. To już zdecydowanie łatwiejsze do zrealizowania, bo takie życzenia można ponagrywać nawet telefonem.
Naprawdę nie da sie nie wzruszyć oglądając coś takiego.


Ja na moją osiemnastkę dostałam coś podobnego od mojego ówczesnego chłopaka. Tyle, że on to nagrywał wypowiedzi ludzi na kaseciaka icon_smile.gif
Dostałam potem taką zmontowaną kasetę (do tego były jego komentarze i muzyczka podkreślająca klimat) icon_smile.gif Mam ją do tej pory.
Te życzenia od przypadkowych ludzi (w tym jakiegoś bezdomnego pijanego faceta, który tak strasznie wyraźnie starał się je wypowiedzieć), od dzieciaków, marynarzy, księdza itd rozśmieszają mnie do tej pory, a sama idea i to, ze Krzysiek poświęcił na to tyle czasu (wtedy nie było programów do cięcia... do jednego magnetofonu włożył kasetę z wypowiedziami, z drugiego puszczał muzykę, na trzeci nagrywał komentując i licząc, że nikt nie zapuka w trakcie icon_smile.gif ) po prostu wzrusza.

Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post pią, 15 lut 2013 - 15:26
Post #37

CYTAT(mamami @ Fri, 15 Feb 2013 - 13:57) *
Ja na ostatnie urodziny dostałam od przyjaciół najpiękniejszy prezent w życiu. Nakręcili dla mnie film, a właściwie "podróbkę" programu "nie do wiary" czy coś takiego. Była sonda uliczna z pytaniami o mój wiek na podstawie zdjęcia, wypowiedzi ekspertów itp. Generalnie program oparł sie na temacie, jak zachować młodość na wieczność icon_smile.gif To pewnie byłoby Ci trudno zrealizować, bo potrzeba całej ekipy i kogoś ogarniętego w montażu filmów, ale w załączeniu do filmu były też życzenia nagrane przez różne osoby i złożone w jeden filmik. To już zdecydowanie łatwiejsze do zrealizowania, bo takie życzenia można ponagrywać nawet telefonem.
Naprawdę nie da sie nie wzruszyć oglądając coś takiego.


Ja na moją osiemnastkę dostałam coś podobnego od mojego ówczesnego chłopaka. Tyle, że on to nagrywał wypowiedzi ludzi na kaseciaka icon_smile.gif
Dostałam potem taką zmontowaną kasetę (do tego były jego komentarze i muzyczka podkreślająca klimat) icon_smile.gif Mam ją do tej pory.
Te życzenia od przypadkowych ludzi (w tym jakiegoś bezdomnego pijanego faceta, który tak strasznie wyraźnie starał się je wypowiedzieć), od dzieciaków, marynarzy, księdza itd rozśmieszają mnie do tej pory, a sama idea i to, ze Krzysiek poświęcił na to tyle czasu (wtedy nie było programów do cięcia... do jednego magnetofonu włożył kasetę z wypowiedziami, z drugiego puszczał muzykę, na trzeci nagrywał komentując i licząc, że nikt nie zapuka w trakcie icon_smile.gif ) po prostu wzrusza.



--------------------
Ceda
pon, 15 mar 2021 - 14:40
Słuchawki bezprzewodowe, trymer, szynkowar, pokrowce do samochodu, sprzęt do ogrodu, narzędzia do drobnych napraw...

Sama staram się kupowac zwykle rzeczy praktyczne, takie które wiem, ze sie facetowi na pewno przydadzą jak
spodnie dresowe
jakaś wygodna bluza z kapturem
spodnie jeansowe
Nie musi potem sam sobie kupować ubrań i jest zadowolony icon_wink.gif Kupuję tutaj https://ombre.pl/

Ten post edytował Ceda wto, 06 kwi 2021 - 12:23
Ceda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 235
Dołączył: wto, 26 lut 19 - 08:28
Nr użytkownika: 52,752




post pon, 15 mar 2021 - 14:40
Post #38

Słuchawki bezprzewodowe, trymer, szynkowar, pokrowce do samochodu, sprzęt do ogrodu, narzędzia do drobnych napraw...

Sama staram się kupowac zwykle rzeczy praktyczne, takie które wiem, ze sie facetowi na pewno przydadzą jak
spodnie dresowe
jakaś wygodna bluza z kapturem
spodnie jeansowe
Nie musi potem sam sobie kupować ubrań i jest zadowolony icon_wink.gif Kupuję tutaj https://ombre.pl/
farah557
nie, 21 mar 2021 - 12:03
A może coś związanego z pasją? Mój mąż interesuje się sportami wodnymi, więc zawsze w ramach prezentu dostaje coś ze sklepu https://easy-surfshop.pl/ icon_smile.gif
farah557


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 114
Dołączył: pią, 13 mar 20 - 13:59
Nr użytkownika: 53,577




post nie, 21 mar 2021 - 12:03
Post #39

A może coś związanego z pasją? Mój mąż interesuje się sportami wodnymi, więc zawsze w ramach prezentu dostaje coś ze sklepu https://easy-surfshop.pl/ icon_smile.gif
farah557
nie, 21 mar 2021 - 12:03
Patrzę, że akurat mają fajne promocje, więc warto skorzystać icon_smile.gif

Ten post edytował farah557 nie, 21 mar 2021 - 12:05
farah557


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 114
Dołączył: pią, 13 mar 20 - 13:59
Nr użytkownika: 53,577




post nie, 21 mar 2021 - 12:03
Post #40

Patrzę, że akurat mają fajne promocje, więc warto skorzystać icon_smile.gif
> Pomocy, urodziny męża
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 13:10
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama