Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

gdzie na wakacje?

> 
marcelace
śro, 30 lip 2014 - 15:56
Lubicie aktywnie spędzać wakacje czy wolicie leżeć na plaży? ja swój urlop spędziłam aktywnie, żeglowałam, pierwszy raz latałam też na flyboardzie dzieciakom bardzo się podobało. Może znacie jakieś fajne miejsca, gdzie można aktywnie wypocząć?

Ten post edytował marcelace śro, 30 lip 2014 - 16:26
marcelace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 21 lip 14 - 14:37
Nr użytkownika: 44,308




post śro, 30 lip 2014 - 15:56
Post #1

Lubicie aktywnie spędzać wakacje czy wolicie leżeć na plaży? ja swój urlop spędziłam aktywnie, żeglowałam, pierwszy raz latałam też na flyboardzie dzieciakom bardzo się podobało. Może znacie jakieś fajne miejsca, gdzie można aktywnie wypocząć?
sylwia4012

Go??







post czw, 13 lis 2014 - 15:47
Post #2

My lubimy wakacje na plaży z dziećmi, one uwielbiają morze i piasek, zamki na piasku. Co roku wybieramy jak na razie inne zakątki Polskiego Morza. W tym roku co będzie chcieliśmy wybrać się bliżej granicy Niemieckiej. Oglądaliśmy kilka ofert, ale zainteresowała nas miejscowość Pobierowo , aparatment Kornel. Czy ktoś z was tam był? Może coś więcej powiedzieć nam. Z opisów i zdjęć wygląda na fajne i efektowne miejsce. Coś dla dzieci i dorosłych.
dissyl
czw, 18 gru 2014 - 11:03
Tam gdzie będziemy najlepiej się bawić. W następnym sezonie Nasze maluchy pojadą na "swoje" wakacje, My..., a potem "na wspólne".
dissyl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 18 gru 14 - 10:59
Nr użytkownika: 45,039




post czw, 18 gru 2014 - 11:03
Post #3

Tam gdzie będziemy najlepiej się bawić. W następnym sezonie Nasze maluchy pojadą na "swoje" wakacje, My..., a potem "na wspólne".

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
amore
czw, 18 gru 2014 - 12:03
Gdy wyjeżdżam na urlop np.10 dniowy to zdecydowanie czynnie,chcę jak najwięcej zobaczyć.Poleniuchować na plaży to mogę bez urlopu,mam do niej dosyć blisko.
amore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 311
Dołączył: sob, 31 lip 10 - 19:24
Skąd: koło Gdyni
Nr użytkownika: 33,859




post czw, 18 gru 2014 - 12:03
Post #4

Gdy wyjeżdżam na urlop np.10 dniowy to zdecydowanie czynnie,chcę jak najwięcej zobaczyć.Poleniuchować na plaży to mogę bez urlopu,mam do niej dosyć blisko.
paleo
czw, 08 sty 2015 - 11:43
Ja bym się najchętniej nigdzie nie ruszała, ewentualnie w wodzie mogę trochę popływać. Do większych aktywności to już ktoś, mąż najczęściej muszi mnie zmotywować.
Jak szukacie fajnego miejsca na krótki wypad, to polecam ten aquapark pod Berlinem. On jest normalnie zadaszony i ogrzewany, tak że panuje tam prawie tropikalny klimat i nawet w zimie można pojechać. My byliśmy tam na jesieni, akurat znaleźliśmy ofertę w biurze AviaTour Travel i kosztowało nas to około 100 złotych od osoby. Jak juz wykupi się wstęp, to można szleć cały dzień. A miejsce ma naprawdę mnostwo atrakcji, te wszystkie zjeżdżalnie i tak dalej. Sama bałam się z większości korzystać. Ale na szczęście dość szybko znalazłam jakuzzi i tam się zaszyłam na dłuższy czas, a mąż dzieci doglądał na tych zjeżdżalniach.

Ten post edytował paleo pią, 30 sty 2015 - 18:31
paleo


Grupa: Zbanowani
Postów: 44
Dołączył: pon, 10 lis 14 - 07:39
Nr użytkownika: 44,806




post czw, 08 sty 2015 - 11:43
Post #5

Ja bym się najchętniej nigdzie nie ruszała, ewentualnie w wodzie mogę trochę popływać. Do większych aktywności to już ktoś, mąż najczęściej muszi mnie zmotywować.
Jak szukacie fajnego miejsca na krótki wypad, to polecam ten aquapark pod Berlinem. On jest normalnie zadaszony i ogrzewany, tak że panuje tam prawie tropikalny klimat i nawet w zimie można pojechać. My byliśmy tam na jesieni, akurat znaleźliśmy ofertę w biurze AviaTour Travel i kosztowało nas to około 100 złotych od osoby. Jak juz wykupi się wstęp, to można szleć cały dzień. A miejsce ma naprawdę mnostwo atrakcji, te wszystkie zjeżdżalnie i tak dalej. Sama bałam się z większości korzystać. Ale na szczęście dość szybko znalazłam jakuzzi i tam się zaszyłam na dłuższy czas, a mąż dzieci doglądał na tych zjeżdżalniach.

--------------------
Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać. Na lęk bez imienia nie pomagają nawet strzykawki.
ronia31
śro, 04 lut 2015 - 18:01
Pierwsza część wakacji na pewno nasze kochane Beskidy <3 a pod koniec mamy dla dzieciaków niespodziankę w postaci wyprawy do Legolandu w Danii i wracając zachaczamy od Hansa Park w Niemczech. Może ktoś z Was już korzystał z takiej wycieczki ? My zamówiliśmy w [edit: moderacja] liczę na 7 dobrej zabawy no i chce zobaczyć miny dzieciaków icon_smile.gif Jeszcze nic nie wiedzą icon_smile.gif))
ronia31


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 67
Dołączył: pon, 19 sty 15 - 11:03
Nr użytkownika: 45,202




post śro, 04 lut 2015 - 18:01
Post #6

Pierwsza część wakacji na pewno nasze kochane Beskidy <3 a pod koniec mamy dla dzieciaków niespodziankę w postaci wyprawy do Legolandu w Danii i wracając zachaczamy od Hansa Park w Niemczech. Może ktoś z Was już korzystał z takiej wycieczki ? My zamówiliśmy w [edit: moderacja] liczę na 7 dobrej zabawy no i chce zobaczyć miny dzieciaków icon_smile.gif Jeszcze nic nie wiedzą icon_smile.gif))

--------------------
We li­ve, as we dream – alo­ne.
tomunia
wto, 21 kwi 2015 - 07:12
A my lubimy zwiedzać. O ile nie planujemy jechać w najbliższym czasie za granicę to praktycznie co miesiąc wybieramy się w jakieś ciekawe miejsce w Polsce.

Ostatnio byliśmy na przykład w Krakowie. Piękne miasto , bardzo zadbane, klimatyczne. Ma bardzo wiele do zaoferowania. Na miejscu dodam,że zdecydowaliśmy sie na wypożyczenie sobie samochodu. Konkretnie z [edit: moderacja]. W niewysokiej cenie mieliśmy naprawdę fajne autko i mogliśmy zwiedzić o wiele wiecej. Wybraliśmy się na przykład do Wadowic, do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Dzięki temu komunikacja była sprawniejsza
tomunia


Grupa: Zbanowani
Postów: 35
Dołączył: nie, 23 lut 14 - 20:18
Nr użytkownika: 43,630




post wto, 21 kwi 2015 - 07:12
Post #7

A my lubimy zwiedzać. O ile nie planujemy jechać w najbliższym czasie za granicę to praktycznie co miesiąc wybieramy się w jakieś ciekawe miejsce w Polsce.

Ostatnio byliśmy na przykład w Krakowie. Piękne miasto , bardzo zadbane, klimatyczne. Ma bardzo wiele do zaoferowania. Na miejscu dodam,że zdecydowaliśmy sie na wypożyczenie sobie samochodu. Konkretnie z [edit: moderacja]. W niewysokiej cenie mieliśmy naprawdę fajne autko i mogliśmy zwiedzić o wiele wiecej. Wybraliśmy się na przykład do Wadowic, do Kalwarii Zebrzydowskiej.

Dzięki temu komunikacja była sprawniejsza

--------------------
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał!
EdytaRola
sob, 02 maj 2015 - 12:08
ja lubie, zeby bylo wszystko, a wiec jak mam ochote to mozliwosc relaksu i lezenia na plazy, ale tez i atrakcje sportowe, jak rowniez zwiedzanie:)icon_smile.gif
EdytaRola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 172
Dołączył: wto, 28 sty 14 - 10:19
Nr użytkownika: 43,477




post sob, 02 maj 2015 - 12:08
Post #8

ja lubie, zeby bylo wszystko, a wiec jak mam ochote to mozliwosc relaksu i lezenia na plazy, ale tez i atrakcje sportowe, jak rowniez zwiedzanie:)icon_smile.gif
Lideross
wto, 27 paź 2015 - 09:14
Ja niedługo jade nad morze, wiem może dziwne ale lubię icon_biggrin.gif Wybrałem komfortowe pokoje rewal . zobaczymy co z tego wyjdzie, uwielbiam jod icon_smile.gif
Lideross


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 27 paź 15 - 09:12
Nr użytkownika: 46,633




post wto, 27 paź 2015 - 09:14
Post #9

Ja niedługo jade nad morze, wiem może dziwne ale lubię icon_biggrin.gif Wybrałem komfortowe pokoje rewal . zobaczymy co z tego wyjdzie, uwielbiam jod icon_smile.gif
basia22
śro, 30 gru 2015 - 20:10
Bardzo fajne są okolice Kościerzyny, nocowaliśmy z rodzinką blisko jeziora Wdzydze w Agroturystyce Kaszubskiej pod Morwą, [edit: moderacja] udało zwiedzić nam się bardzo dużo atrakcji, jest to spokojna i piękna okolica położona w centrum Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.
basia22


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 01 wrz 15 - 20:26
Nr użytkownika: 46,339




post śro, 30 gru 2015 - 20:10
Post #10

Bardzo fajne są okolice Kościerzyny, nocowaliśmy z rodzinką blisko jeziora Wdzydze w Agroturystyce Kaszubskiej pod Morwą, [edit: moderacja] udało zwiedzić nam się bardzo dużo atrakcji, jest to spokojna i piękna okolica położona w centrum Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.
janinus
pon, 18 sty 2016 - 13:03
moje dziecko ma prawie 6 lat i zdecydowaliśmy z mężem, że w tym roku wybierzemy się na jakieś zagraniczne wakacje. Biuro podróży Proxima Travel już znalazło dla nas super ofertę w słonecznej Bułgarii. Już nie mogę się doczekać icon_wink.gif
janinus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 18 sty 16 - 12:57
Nr użytkownika: 47,038




post pon, 18 sty 2016 - 13:03
Post #11

moje dziecko ma prawie 6 lat i zdecydowaliśmy z mężem, że w tym roku wybierzemy się na jakieś zagraniczne wakacje. Biuro podróży Proxima Travel już znalazło dla nas super ofertę w słonecznej Bułgarii. Już nie mogę się doczekać icon_wink.gif
Bogna7
czw, 28 sty 2016 - 13:41
my w tym roku planujemy Chorwację, ale co z tych planów wyjdzie, to się okaże..
byliśmy w podrózy poślubnej tam i było cudownie!
Bogna7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 42
Dołączył: pią, 29 maj 15 - 20:13
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 45,938




post czw, 28 sty 2016 - 13:41
Post #12

my w tym roku planujemy Chorwację, ale co z tych planów wyjdzie, to się okaże..
byliśmy w podrózy poślubnej tam i było cudownie!
Szapi
wto, 09 lut 2016 - 12:18
A ja nie mam jeszcze planów, chociaż samych wakacji, słońca i wysokich temperatur nie mogę się doczekać. A teraz będą pierwsze wakacje z dwójką maluchów icon_wink.gif
Szapi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: sob, 05 gru 15 - 13:01
Nr użytkownika: 46,838




post wto, 09 lut 2016 - 12:18
Post #13

A ja nie mam jeszcze planów, chociaż samych wakacji, słońca i wysokich temperatur nie mogę się doczekać. A teraz będą pierwsze wakacje z dwójką maluchów icon_wink.gif
kuchareczka
sob, 26 mar 2016 - 18:02
Ja zdecydowanie wolę się ruszać niż leżeć plackiem na plaży. W parku przygody Kulturinsel można na pewno aktywnie wypocząć. Mnóstwo atrakcji i przestrzeni do wspólnej zabawy z pociechami. Jeśli nie macie pomysłu na rodzinny wyjazd, to to będzie chyba najlepszy wybór icon_smile.gif
kuchareczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 26 mar 16 - 17:10
Nr użytkownika: 47,329




post sob, 26 mar 2016 - 18:02
Post #14

Ja zdecydowanie wolę się ruszać niż leżeć plackiem na plaży. W parku przygody Kulturinsel można na pewno aktywnie wypocząć. Mnóstwo atrakcji i przestrzeni do wspólnej zabawy z pociechami. Jeśli nie macie pomysłu na rodzinny wyjazd, to to będzie chyba najlepszy wybór icon_smile.gif
jola25
wto, 12 kwi 2016 - 10:30
a ja już mam plany na tegoroczne wakacje, będę odpoczywać na Kaszubach. Wybór zakwaterowania nie był wcale prosty, bo ofert jest teraz mnóstwo. Jednak najbardziej przypadła mi do gustu mała wioska Ostrzyce,a w niej Zajazd Ostrzycki [edit: moderacja] , no i właśnie tam mam zarezerowowane pokoje icon_wink.gif Okolica ciekawa, blisko na plaże, atrakcji sporo, więc byle do wakacji.
jola25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: czw, 23 lip 15 - 21:07
Nr użytkownika: 46,173




post wto, 12 kwi 2016 - 10:30
Post #15

a ja już mam plany na tegoroczne wakacje, będę odpoczywać na Kaszubach. Wybór zakwaterowania nie był wcale prosty, bo ofert jest teraz mnóstwo. Jednak najbardziej przypadła mi do gustu mała wioska Ostrzyce,a w niej Zajazd Ostrzycki [edit: moderacja] , no i właśnie tam mam zarezerowowane pokoje icon_wink.gif Okolica ciekawa, blisko na plaże, atrakcji sporo, więc byle do wakacji.
vikav
pon, 05 cze 2017 - 13:27
Witam
Jeszcze parę lat temu spędzaliśmy wakacje aktywnie, uprawiając kitesurfing, odkąd pojawiły się dzieci trochę spasowaliśmy, ale nadal lubimy wyjazdy wakacyjne nad morze. Dla wygody wybieramy apartamenty Sun&Snow, które są dostępne w wielu nadmorskich miejscowościach.
vikav


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: pon, 05 cze 17 - 07:09
Nr użytkownika: 49,717




post pon, 05 cze 2017 - 13:27
Post #16

Witam
Jeszcze parę lat temu spędzaliśmy wakacje aktywnie, uprawiając kitesurfing, odkąd pojawiły się dzieci trochę spasowaliśmy, ale nadal lubimy wyjazdy wakacyjne nad morze. Dla wygody wybieramy apartamenty Sun&Snow, które są dostępne w wielu nadmorskich miejscowościach.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 06 cze 2017 - 12:39
Post #17

Ja jestem miłośnikiem morza, także w tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd do Polski do Rogowa, wydaje mi się, że warto wybierać mniejsze miejscowości. Zgadzam się z artykułem https://turystyka.wortale.net/poradnik-glob...kolobrzegu,4122 jak chce się naprawdę wypocząć to duże miejscowości turystyczne to zły pomysł.
śrubka
wto, 13 cze 2017 - 09:49
Ja zawsze szukam takich miejsc, gdzie można znaleźć dużo atrakcji dla dzieciaków
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post wto, 13 cze 2017 - 09:49
Post #18

Ja zawsze szukam takich miejsc, gdzie można znaleźć dużo atrakcji dla dzieciaków


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 06 lip 2017 - 19:59
Post #19

My z całą rodzinką bardzo lubimy spędzać wakacje nad naszym polskim morzem. W zeszłym roku trafiliśmy na taki genialny hotel że szok icon_biggrin.gif A był to hotel Grand Lubicz w Ustce https://www.grandlubicz.pl/. Mają tam tyle atrakcji, że dzieciaki były wręcz wniebowzięte icon_biggrin.gif Jest tam i aquapark i basen i kręgielnia, no mnostwo jeszcze innych świetnych rzeczy icon_smile.gif
tetrus
wto, 31 paź 2017 - 13:37
W tym roku wakacje spędziłem w Albanii i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. W porównaniu do innych krajów basenu morza Śródziemnego cena tej wycieczki była zauważalnie niższa od innych ofert. Skorzystałem z usług biura podróży Arko-Travel https://www.arko-travel.pl/, które zaimponowało mi organizacją wyjazdu oraz wiedzą pilota na temat tego pięknego, ale wciąż nieodkrytego kraju.
tetrus


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: czw, 07 sty 16 - 14:34
Nr użytkownika: 46,991




post wto, 31 paź 2017 - 13:37
Post #20

W tym roku wakacje spędziłem w Albanii i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. W porównaniu do innych krajów basenu morza Śródziemnego cena tej wycieczki była zauważalnie niższa od innych ofert. Skorzystałem z usług biura podróży Arko-Travel https://www.arko-travel.pl/, które zaimponowało mi organizacją wyjazdu oraz wiedzą pilota na temat tego pięknego, ale wciąż nieodkrytego kraju.

--------------------
> gdzie na wakacje?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 10:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama