Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Mezoterapia igłowa

> 
Verka100
czw, 16 paź 2014 - 19:27
Juz sie zdążyłam o tym sama przekonać, znalazłam jej gabinet na puławskiej przy przystanku niedźwiedzia. Już na pierwszej wizycie zostałam przebadana klinicznie, co było moim zaskoczeniem. Zawsze myslałam, że osoby stosujace takie metody oddzielaja sie całkowicie od medycyny naturalnej, a jednak nie, swoje zabiegi traktują jako uzupłenienie. Niesamowite ale po tym zabiegu moja skóra twarzy stała jędrna, zdrowa, gładziutka jak u dziecka.
Verka100


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 24 wrz 14 - 10:48
Nr użytkownika: 44,555




post czw, 16 paź 2014 - 19:27
Post #21

Juz sie zdążyłam o tym sama przekonać, znalazłam jej gabinet na puławskiej przy przystanku niedźwiedzia. Już na pierwszej wizycie zostałam przebadana klinicznie, co było moim zaskoczeniem. Zawsze myslałam, że osoby stosujace takie metody oddzielaja sie całkowicie od medycyny naturalnej, a jednak nie, swoje zabiegi traktują jako uzupłenienie. Niesamowite ale po tym zabiegu moja skóra twarzy stała jędrna, zdrowa, gładziutka jak u dziecka.
eveline87
śro, 19 lis 2014 - 12:08
CYTAT(Verka100 @ Thu, 16 Oct 2014 - 19:27) *
Juz sie zdążyłam o tym sama przekonać, znalazłam jej gabinet na puławskiej przy przystanku niedźwiedzia. Już na pierwszej wizycie zostałam przebadana klinicznie, co było moim zaskoczeniem. Zawsze myslałam, że osoby stosujace takie metody oddzielaja sie całkowicie od medycyny naturalnej, a jednak nie, swoje zabiegi traktują jako uzupłenienie. Niesamowite ale po tym zabiegu moja skóra twarzy stała jędrna, zdrowa, gładziutka jak u dziecka.



Również ja byłam zaskoczona. Po mezoterapii na prawdę widać efekt. Ja skorzystałam z oferty kliniki medycznej w Gliwicach, wolałam żeby to profesjonaliści się mną zajęli i szczerze polecam każdemu. Jeżeli ktoś poszukuję w Gliwicach jakiegoś centrum medycznego zajmującego się mezoterapią to polecam https://www.bmqmed.pl/
eveline87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 19 lis 14 - 10:34
Nr użytkownika: 44,858




post śro, 19 lis 2014 - 12:08
Post #22

CYTAT(Verka100 @ Thu, 16 Oct 2014 - 19:27) *
Juz sie zdążyłam o tym sama przekonać, znalazłam jej gabinet na puławskiej przy przystanku niedźwiedzia. Już na pierwszej wizycie zostałam przebadana klinicznie, co było moim zaskoczeniem. Zawsze myslałam, że osoby stosujace takie metody oddzielaja sie całkowicie od medycyny naturalnej, a jednak nie, swoje zabiegi traktują jako uzupłenienie. Niesamowite ale po tym zabiegu moja skóra twarzy stała jędrna, zdrowa, gładziutka jak u dziecka.



Również ja byłam zaskoczona. Po mezoterapii na prawdę widać efekt. Ja skorzystałam z oferty kliniki medycznej w Gliwicach, wolałam żeby to profesjonaliści się mną zajęli i szczerze polecam każdemu. Jeżeli ktoś poszukuję w Gliwicach jakiegoś centrum medycznego zajmującego się mezoterapią to polecam https://www.bmqmed.pl/
rainbow
sob, 06 gru 2014 - 08:21
robiłam w tym szpitalu i jestem zadowolona z efektów. można znaleźć dużo taniej ale wolałam nie ryzykować, bo to na mój gust jednak dość poważny zabieg pomimo wszystko. nie dała bym tego zrobić byle gdzie i byle komu.
rainbow


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: sob, 06 gru 14 - 08:17
Nr użytkownika: 44,964




post sob, 06 gru 2014 - 08:21
Post #23

robiłam w tym szpitalu i jestem zadowolona z efektów. można znaleźć dużo taniej ale wolałam nie ryzykować, bo to na mój gust jednak dość poważny zabieg pomimo wszystko. nie dała bym tego zrobić byle gdzie i byle komu.
rainbow
sob, 06 gru 2014 - 08:22
ale powstaje pytanie czy naprawdę potrzebny Ci aż tak inwazyjny zabieg, może lepiej przejść się najpierw na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i zapytać o to co w Twoim konkretnym pzypadku proponuje.
rainbow


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: sob, 06 gru 14 - 08:17
Nr użytkownika: 44,964




post sob, 06 gru 2014 - 08:22
Post #24

ale powstaje pytanie czy naprawdę potrzebny Ci aż tak inwazyjny zabieg, może lepiej przejść się najpierw na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i zapytać o to co w Twoim konkretnym pzypadku proponuje.
janeczkapirat
piÄ…, 19 cze 2015 - 14:14
Jak skuteczna mezoterapia to polecam serdecznie doktora Hamera. Korzystałam z zabiegu i bardzo polecam. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zobacz tutaj.
janeczkapirat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 19 cze 15 - 14:09
Nr użytkownika: 46,033




post piÄ…, 19 cze 2015 - 14:14
Post #25

Jak skuteczna mezoterapia to polecam serdecznie doktora Hamera. Korzystałam z zabiegu i bardzo polecam. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zobacz tutaj.
kiko12
pon, 31 sie 2015 - 09:26
kosmetyczki nie maja prawa wykonywania mezoterapii ale kosmetolozki tak! nie ma regulacji prawnych w tym zakresie nienie.gif
kiko12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 31 sie 15 - 09:14
Nr użytkownika: 46,320




post pon, 31 sie 2015 - 09:26
Post #26

kosmetyczki nie maja prawa wykonywania mezoterapii ale kosmetolozki tak! nie ma regulacji prawnych w tym zakresie nienie.gif
kasiulka1985
śro, 30 wrz 2015 - 07:41
Ja robiłam mezo i powiem Wam, ze efekt super, ale tylko lekarz...nie poszlabym do kosmetyczki...no i sam zabieg troche bolesny...nastepnym razem ide ubezpieczona w krem znieczulajacy naporost. pl, zeby uniknac nieprzyjemnosci icon_razz.gif
kasiulka1985


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 10 kwi 15 - 11:21
Nr użytkownika: 45,651




post śro, 30 wrz 2015 - 07:41
Post #27

Ja robiłam mezo i powiem Wam, ze efekt super, ale tylko lekarz...nie poszlabym do kosmetyczki...no i sam zabieg troche bolesny...nastepnym razem ide ubezpieczona w krem znieczulajacy naporost. pl, zeby uniknac nieprzyjemnosci icon_razz.gif

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
BarbaraMM
pon, 14 gru 2015 - 10:31
Kosmetyczka po kursie ma mniej więcej pojęcie o zabiegu, jednak ni jak to się równa z doświadczonym chirurgiem z zakresu medycyny estetycznej. Można to porównać do egzaminu na prawo jazdy to, że zdało się egzamin wcale nie oznacza że potrafi się dobrze jeździć, dopiero poprzez praktykę nabieramy doświadczenia i mądrości. Więc kosmetyczka po kursie ma uprawnienia ale dopiero tak naprawdę na nas będzie zdobywać doświadczenie. Zdecydowanie wole iść do lekarza, bo wiem, że gdy coś pójdzie nie tak nie spanikuje i będzie wiedział co dalej. Poczytaj sobie więcej nt. zabiegu mezoterapia i decyduj sama, my możemy jedynie podpowiedzieć.
BarbaraMM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: wto, 08 gru 15 - 11:10
Nr użytkownika: 46,854




post pon, 14 gru 2015 - 10:31
Post #28

Kosmetyczka po kursie ma mniej więcej pojęcie o zabiegu, jednak ni jak to się równa z doświadczonym chirurgiem z zakresu medycyny estetycznej. Można to porównać do egzaminu na prawo jazdy to, że zdało się egzamin wcale nie oznacza że potrafi się dobrze jeździć, dopiero poprzez praktykę nabieramy doświadczenia i mądrości. Więc kosmetyczka po kursie ma uprawnienia ale dopiero tak naprawdę na nas będzie zdobywać doświadczenie. Zdecydowanie wole iść do lekarza, bo wiem, że gdy coś pójdzie nie tak nie spanikuje i będzie wiedział co dalej. Poczytaj sobie więcej nt. zabiegu mezoterapia i decyduj sama, my możemy jedynie podpowiedzieć.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 25 maj 2017 - 10:37
Post #29

Ja skorzystałam z mezoterapii igłowej i jestem bardzo zadowolona. W szczególności, że trafiłam na prawdziwego specjalistę w dziedzinie medycyny estetycznej https://drjakubjakubowski.pl . Jego zabiegi są w pełni bezpieczne i skuteczne, a efekt widać natychmiastowo, dlatego i Wam polecam- jak szukacie naprawdę dobrych zabiegów w niedużej cenie.
stapka18
piÄ…, 25 sie 2017 - 12:28
Mezoterapia jest super! Najpierw czułam mały dyskomfort podczas zabiegu, ale robię go już regularnie, bo lubie efekt gładszej i bardziej świetlistej cery. Niedawno zmieniłam salon na Klinikę Essence, która ma jedne z najlepszych pań kosmetyczek icon_smile.gif
stapka18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: pią, 04 lis 16 - 15:21
Nr użytkownika: 48,356




post piÄ…, 25 sie 2017 - 12:28
Post #30

Mezoterapia jest super! Najpierw czułam mały dyskomfort podczas zabiegu, ale robię go już regularnie, bo lubie efekt gładszej i bardziej świetlistej cery. Niedawno zmieniłam salon na Klinikę Essence, która ma jedne z najlepszych pań kosmetyczek icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 28 sie 2017 - 23:04
Post #31

CYTAT(Verka100) *
Ja własnie szukam czegoś w Warszawie, troche sie boje, chce dobrze trafić, żeby nie odniosło to negatywnego skutku.


To najlepiej popytać koleżanek, rodziny, ewentualnie poszukać opinii w necie. Ja własnie w ten sposób znalazłam klinikę Linea Medica z tym, że w Płocku. Mi to nie przeszkadza, bo trasa jest krótka, a jednak ceny są niższe niż w Warszawie. Co do samych usług to ja jestem zadowolona, placówka jest bardzo dobrze wyposażona, specjaliści pracują na nowoczesnym sprzęcie więc jak najbardziej polecam
BarbaraMM
pią, 06 paź 2017 - 10:31
Na zabieg najlepiej wybrać się do doświadczonej osoby. Jednak odpowiedź typu tylko lekarz to żdane odpowiedź!!! Tak samo jak kosmetyczka kosmetyczce nie równa podobnie jest z lekarzem. Można zabieg zrobić u kosmetyczki, jednak najpierw należy upewnić się czy ma ona odpowiednie kwalifikacje, certyfikaty, staż pracy, doświadcznie, zawsze warto poprosić aby pokazała wcześniejsze rezultaty jakie osiągneła u poprzednich pacjentek.

Medycyna estetyczna jest dośc lukaratywnym zajęciem dlatego wielu lekarzy innych specjalności dodatkowo zaczyna praktykować zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dlatego nie zgodzę się z tym, że lekarz zawsze jest lepszym wyborem. Najrozsądniej jest wybrać się do specjalisty, który typowo specjalizuje się w medycynie estetycznej i posiada conajmniej kilkunastoletnie doświadczenie.

Ten post edytował BarbaraMM pią, 06 paź 2017 - 10:32
BarbaraMM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: wto, 08 gru 15 - 11:10
Nr użytkownika: 46,854




post pią, 06 paź 2017 - 10:31
Post #32

Na zabieg najlepiej wybrać się do doświadczonej osoby. Jednak odpowiedź typu tylko lekarz to żdane odpowiedź!!! Tak samo jak kosmetyczka kosmetyczce nie równa podobnie jest z lekarzem. Można zabieg zrobić u kosmetyczki, jednak najpierw należy upewnić się czy ma ona odpowiednie kwalifikacje, certyfikaty, staż pracy, doświadcznie, zawsze warto poprosić aby pokazała wcześniejsze rezultaty jakie osiągneła u poprzednich pacjentek.

Medycyna estetyczna jest dośc lukaratywnym zajęciem dlatego wielu lekarzy innych specjalności dodatkowo zaczyna praktykować zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dlatego nie zgodzę się z tym, że lekarz zawsze jest lepszym wyborem. Najrozsądniej jest wybrać się do specjalisty, który typowo specjalizuje się w medycynie estetycznej i posiada conajmniej kilkunastoletnie doświadczenie.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 24 paź 2017 - 23:20
Post #33

Na pewno na tej stronie https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermat...na/mezoterapia/ znajdziecie wiele ciekawych i b.pomocnych informacji dotyczący mezoterapii. Prawda jest taka, że najbardziej skuteczna jest oczywiście mezoterapia igłowa, która stosowana jest na różne partie ciała.
Terandis
śro, 08 lis 2017 - 08:36
Myślę, że powininny Cię zainteresować zabiegi kosmetyczne warszawa. Na pewno w tej ofercie znajdziesz odpowiedni zabieg i będziesz usatysfakcjonowana.
Terandis


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 08 lis 17 - 08:34
Nr użytkownika: 50,850




post śro, 08 lis 2017 - 08:36
Post #34

Myślę, że powininny Cię zainteresować zabiegi kosmetyczne warszawa. Na pewno w tej ofercie znajdziesz odpowiedni zabieg i będziesz usatysfakcjonowana.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 25 gru 2017 - 22:18
Post #35

Moim zdaniem wystarczy trafić na dobrą kllinikę i sprawdzoną obsługę, żeby mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony prawidłowo. Ja na mezoterapię chodzę do Dental Studio w Rzeszowie i mogę polecić osobom z okolic. Bardzo profesjonalna klinika, a efekt utrzymuje się dość długo.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 08 sty 2018 - 09:09
Post #36

Zabieg mezoterapii może być wykonany z wykorzystaniem igły lub też bez. Każdy sposób ma swoje wady i zalety. Ja po długim namyśle oraz przeczytaniu https://www.imeso.pl/aktualnosci/mezoterapi...a-i-iglowa.html wybrałam bezigłową mezoterapię i jestem bardzo zadowolona z efektów icon_wink.gif
Dagmarka34
śro, 07 lut 2018 - 14:19
Sama korzystałam z zabiegów mezoterapii igłowej. Efekty na twarzy naprawdę super i bardzo podobało mi się podejście kosmetologów. Byłam na zabiegu w Laser Delux w Krakowie. Tutaj masz https://www.laserdelux.pl/krakow/mezoterapia-iglowa kontakt do nich
Dagmarka34


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pon, 13 lis 17 - 16:41
Nr użytkownika: 50,892




post śro, 07 lut 2018 - 14:19
Post #37

Sama korzystałam z zabiegów mezoterapii igłowej. Efekty na twarzy naprawdę super i bardzo podobało mi się podejście kosmetologów. Byłam na zabiegu w Laser Delux w Krakowie. Tutaj masz https://www.laserdelux.pl/krakow/mezoterapia-iglowa kontakt do nich
katarynka86
pon, 26 mar 2018 - 14:46
ja się zdecydowałam na mezoterapię igłową osoczem bogatopłytkowym. W moim przypadku chodziło o spłycenie lub całkowite zniwelowanie zmarszczek. Na zabiegi chodziłam do Beauty Bar w Józefosławiu pod Warszawą - bardzo fajny gabinet a do tego ceny nie zwalają z nóg. No ale najważniejsze są efekty - a te są gwarantowane :)
katarynka86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: pią, 06 gru 13 - 10:57
Nr użytkownika: 43,259




post pon, 26 mar 2018 - 14:46
Post #38

ja się zdecydowałam na mezoterapię igłową osoczem bogatopłytkowym. W moim przypadku chodziło o spłycenie lub całkowite zniwelowanie zmarszczek. Na zabiegi chodziłam do Beauty Bar w Józefosławiu pod Warszawą - bardzo fajny gabinet a do tego ceny nie zwalają z nóg. No ale najważniejsze są efekty - a te są gwarantowane :)
constance
wto, 17 lip 2018 - 13:42
Ja byłam na zabiegu mezoterapii w klinice https://klinikaakmed.pl/. Zabieg przeszedł pomyślnie bez większych komplikacji. Mają w swojej ofercie wiele innych zabiegów i mam zamiar korzystać z usług tej kliniki.
constance


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 17 lip 18 - 13:28
Nr użytkownika: 51,876




post wto, 17 lip 2018 - 13:42
Post #39

Ja byłam na zabiegu mezoterapii w klinice https://klinikaakmed.pl/. Zabieg przeszedł pomyślnie bez większych komplikacji. Mają w swojej ofercie wiele innych zabiegów i mam zamiar korzystać z usług tej kliniki.
Fantastka
nie, 05 sie 2018 - 12:43
Ja nie za bardzo mam doświadczenie w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...
Fantastka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: nie, 05 sie 18 - 12:30
Nr użytkownika: 51,932




post nie, 05 sie 2018 - 12:43
Post #40

Ja nie za bardzo mam doświadczenie w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...

--------------------
Warto czasem spojrzeć na konkurentkę jak na osobę, która robi nam ogromną przysługę. Jak na Anioła Stróża zesłanego z nieba, żeby pomóc nam porządkować życie, pozbyć się tego, co nam nie służy.
> Mezoterapia igÅ‚owa
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 23:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama