Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Obuwie do biegania

> 
Meddy
nie, 22 lis 2015 - 20:54
Mam mocne postanowienie żeby powrócić do biegania. Wiem, że czas postanowień jeszcze nie nadszedł, bo to Nowy Rok, ale nie chcę czekać jeszcze tyle czasu icon_smile.gif zabieram się już od jakiegoś czasu, ale tym razem postanowiłam, że lenistwo nie wygra ze mną. Zacząłem jakieś dwa tygodnie i jak do tej pory jakoś idzie. Mam jednak do Was pytanie, czy w możecie polecić jakiś fajny sklep sportowy? Bo chciałam kupić odpowiednie do biegania, ewentualnie czy możecie powiedzieć, które z tych butów będą najodpowiedniejsze do biegania po asfalcie [edit: moderacja] Wcześniej biegałam w normalnych adidasach, ale czytałam dużo na ten temat, że łatwo można sobie zniszczyc kolana, więc jeżeli mam już biegać, to trzeba zdecydowanie zainwestować w jakieś porządne buty
Meddy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: pon, 24 lut 14 - 21:51
Nr użytkownika: 43,636




post nie, 22 lis 2015 - 20:54
Post #1

Mam mocne postanowienie żeby powrócić do biegania. Wiem, że czas postanowień jeszcze nie nadszedł, bo to Nowy Rok, ale nie chcę czekać jeszcze tyle czasu icon_smile.gif zabieram się już od jakiegoś czasu, ale tym razem postanowiłam, że lenistwo nie wygra ze mną. Zacząłem jakieś dwa tygodnie i jak do tej pory jakoś idzie. Mam jednak do Was pytanie, czy w możecie polecić jakiś fajny sklep sportowy? Bo chciałam kupić odpowiednie do biegania, ewentualnie czy możecie powiedzieć, które z tych butów będą najodpowiedniejsze do biegania po asfalcie [edit: moderacja] Wcześniej biegałam w normalnych adidasach, ale czytałam dużo na ten temat, że łatwo można sobie zniszczyc kolana, więc jeżeli mam już biegać, to trzeba zdecydowanie zainwestować w jakieś porządne buty
Bastet
pon, 12 lis 2018 - 14:34
Ja się raczej bardzo słabo na tym znam... Dlatego też nie będę niestety w stanie pomóc.
Bastet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 12 lis 18 - 14:05
Nr użytkownika: 52,307




post pon, 12 lis 2018 - 14:34
Post #2

Ja się raczej bardzo słabo na tym znam... Dlatego też nie będę niestety w stanie pomóc.

--------------------
Nie żaÅ‚uj, że nie speÅ‚niÅ‚y siÄ™ twoje marzenia; pożaÅ‚owania godnym jest tylko ten, kto nigdy nie marzyÅ‚ – Marie von Ebner-Eschnebach

Posty w temacie
Meddy   Obuwie do biegania   nie, 22 lis 2015 - 20:54
Molak   Poszukaj w sklepach sportowych, na pewno coÅ› znaj...   wto, 24 lis 2015 - 07:14
lillou   Podobno te z lidla sÄ… niezÅ‚e, gdzieÅ› widziaÅ‚am...   wto, 24 lis 2015 - 10:47
Mapetka1   Hej z tego co widzialam to juz chyba tych z Lidla ...   wto, 24 lis 2015 - 14:46
Szapi   Co jakiÅ› czas sÄ… w lidlu takie akcje sportowe. J...   wto, 09 lut 2016 - 12:11
Weroniczqa   Trzeba by byÅ‚o poczytać dokÅ‚adniej na ten temat...   wto, 23 lut 2016 - 17:13
kiwka   Obuwie sportowe powinno być wygodne , dobrze dopa...   sob, 12 mar 2016 - 17:29
Imortha   SÄ… takie sklepy wÅ‚aÅ›nie dla biegaczy gdzie dobi...   wto, 22 mar 2016 - 20:21
vieeri4   Mam to samo zdanie co mój poprzednik.   piÄ…, 12 paź 2018 - 14:51
chibiusa   Pytanie z innej beczki, kleiliÅ›cie kiedyÅ› buty s...   czw, 06 cze 2019 - 21:39
oetadam   Witam! Chibiuisa, dobrym wyborem na domowÄ… na...   Å›ro, 12 cze 2019 - 18:13
pella34   Zależy na jakiej nawierzchni zamierzasz biegać. ...   wto, 18 cze 2019 - 23:04
> Obuwie do biegania
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 23:27
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama