Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Szukam dobrego pediatry - wizyty domowe

> 
pixel

Go??







post czw, 12 paź 2006 - 20:53
Post #1

Witam serdecznie,

Juz urodzila sie moja cudowna coreczka - duza, zdrowa i silna baba (3890 przy porodzie). Teraz chcemy sie zabezpieczyc na przyszlosc i szukamy bardzo dobrego pediatry ktory moze odwiedzic moja coreczke u nas w domu (Gdansk Ujescisko-Lostowice).
Czy znacie moze kogos takiego, mozecie polecic ??
Magdula
czw, 12 paź 2006 - 23:56
Gratuluje córci!
Na wizyty domowe polecam dr Piotra Banacha tel. 602-151-556 (można dzwonić codziennie). Na codzień pracuje w poradni gastroenterologii dziecięcej przy szpitalu Wojewódzkim (budynek szpitala kolejowego). Na dodatek mieszka w twojej okolicy. Przychodni na ujeścisku nie polecam, zdecydowanie wolę pokonywać odległość z Oruni na Morene do tamtejszej przychodni na Jaśkówce.
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post czw, 12 paź 2006 - 23:56
Post #2

Gratuluje córci!
Na wizyty domowe polecam dr Piotra Banacha tel. 602-151-556 (można dzwonić codziennie). Na codzień pracuje w poradni gastroenterologii dziecięcej przy szpitalu Wojewódzkim (budynek szpitala kolejowego). Na dodatek mieszka w twojej okolicy. Przychodni na ujeścisku nie polecam, zdecydowanie wolę pokonywać odległość z Oruni na Morene do tamtejszej przychodni na Jaśkówce.

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
blaire
pią, 13 paź 2006 - 08:18
Co do wizyt domowych również dużo dobrego słyszałam o dr Banachu. Podobnie jak Magdula lekarzy mamy w przychodni na Morenie. W naszej okolicy jakoś ciężko na dobrego pediatrę trafić...
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post pią, 13 paź 2006 - 08:18
Post #3

Co do wizyt domowych również dużo dobrego słyszałam o dr Banachu. Podobnie jak Magdula lekarzy mamy w przychodni na Morenie. W naszej okolicy jakoś ciężko na dobrego pediatrę trafić...

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
pixel

Go??







post pią, 13 paź 2006 - 10:10
Post #4

CYTAT(Magdula)
Przychodni na ujeścisku nie polecam, zdecydowanie wolę pokonywać odległość z Oruni na Morene do tamtejszej przychodni na Jaśkówce.


cz masz na mysli przychodnie na ul.Warszawskej kolo 'stawku' ?
jesli tak to co bylo z ta prZychodnia nie tak ? i u kogo bylas wtedy u lekarza
MałaGosia

Go??







post pią, 13 paź 2006 - 12:07
Post #5

Jezeli chodzi o lekarzyb w przychodni to polecam przychodnie Nowy Chelm i tam doktor Niesluchowska. A na Chelm to calkiem niedaleko macie.
Tusiol
pią, 13 paź 2006 - 21:00
Banacha też polecam. Wizyta domowa z tego co pamiętam 100 zł.

Ja za to z Ujeściska dojeżdżam do przychodni w Sopocie.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pią, 13 paź 2006 - 21:00
Post #6

Banacha też polecam. Wizyta domowa z tego co pamiętam 100 zł.

Ja za to z Ujeściska dojeżdżam do przychodni w Sopocie.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Magdula
pią, 13 paź 2006 - 22:55
He, he he, Tusiolku widze że Banach to różnie bierze icon_lol.gif , pewnie w zależności od choroby icon_wink.gif . Od nas najwięcej wziął 90 (gdy badał małą pierwszy raz i tłumaczył nam wypisy szpitalne) a najmniej 60 (za osłuchanie kaszlu). A może chodzi o wiek dziecka icon_rolleyes.gif .
Pixel nie chodzi mi o tą przychodnie przy stawku tylko tą na osiedlu. Doświadczenia całe szczęście nie są moje, ale z dwóch źródeł słyszałam o tamtejszych pediatrach.
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pią, 13 paź 2006 - 22:55
Post #7

He, he he, Tusiolku widze że Banach to różnie bierze icon_lol.gif , pewnie w zależności od choroby icon_wink.gif . Od nas najwięcej wziął 90 (gdy badał małą pierwszy raz i tłumaczył nam wypisy szpitalne) a najmniej 60 (za osłuchanie kaszlu). A może chodzi o wiek dziecka icon_rolleyes.gif .
Pixel nie chodzi mi o tą przychodnie przy stawku tylko tą na osiedlu. Doświadczenia całe szczęście nie są moje, ale z dwóch źródeł słyszałam o tamtejszych pediatrach.

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Tusiol
sob, 14 paź 2006 - 11:16
Może nas skasował tak za nagłość wezwania. To był okres poświąteczny a przedsylwestrowy, na drugi dzień wyjeżdżaliśmy i chciałam szybko wizytę lekarską a nikt nie chciał przyjechać, bo sami mieli jakieś tam już plany.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 14 paź 2006 - 11:16
Post #8

Może nas skasował tak za nagłość wezwania. To był okres poświąteczny a przedsylwestrowy, na drugi dzień wyjeżdżaliśmy i chciałam szybko wizytę lekarską a nikt nie chciał przyjechać, bo sami mieli jakieś tam już plany.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Martys

Go??







post wto, 02 sty 2007 - 11:43
Post #9

No to drogich macie tych lekarzy! Ja znam i korzystam od lat z usług dr Folwarskiego. Wizyty w jego gabinecie na Niedźwiedniku kosztują 30zł, a domowe 50-60 zł w zależności jak daleko musi dojechać. Jak dla mnie super i lekarz i człowiek. Zresztą kogo nie spotkam z zaprzyjaźnionych mam , to każda okazuje się korzysta z jego usług. Pozwolę sobie podac telefon do rejestracji 342-58-44.
andy
czw, 19 kwi 2007 - 12:57
CYTAT(Martys)
No to drogich macie tych lekarzy! Ja znam i korzystam od lat z usług dr Folwarskiego.

I ja się przyłączam do pochwał dla dr Folwarskiego. U nas w przedszkolu co drugie dziecko tam chodzi. Pan dr to bardzo opanowany, cichy i skrupulatny człowiek. Ma czas i o wszystko dokładnie wypytuje. A przy tym ma fantastyczny kontakt z dzieckiem! Dzieci są zachwycone bo traktuje je jak partnerów. A jak trzeba - telefonicznie też udziela porad icon_wink.gif Polecam.
andy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 28 mar 07 - 19:25
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 12,434




post czw, 19 kwi 2007 - 12:57
Post #10

CYTAT(Martys)
No to drogich macie tych lekarzy! Ja znam i korzystam od lat z usług dr Folwarskiego.

I ja się przyłączam do pochwał dla dr Folwarskiego. U nas w przedszkolu co drugie dziecko tam chodzi. Pan dr to bardzo opanowany, cichy i skrupulatny człowiek. Ma czas i o wszystko dokładnie wypytuje. A przy tym ma fantastyczny kontakt z dzieckiem! Dzieci są zachwycone bo traktuje je jak partnerów. A jak trzeba - telefonicznie też udziela porad icon_wink.gif Polecam.

--------------------
Czego brakuje facetowi do perfekcji? WSZYSTKIEGO!!! :D
Moyre

Go??







post śro, 02 maj 2007 - 18:13
Post #11

Slyszalam ze dr Sroka jest rewelacyjna przyjmuje chyba na Zaspie
WiolkaK
wto, 22 lis 2016 - 09:04
My mamy blisko przychodnię ojca Pio i tam chodzimy do pediatry dr Gabrieli Danielewicz, można się do niej umówić przez Internet ostatnio zauważyłam!
WiolkaK


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 03 lut 16 - 08:34
Nr użytkownika: 47,105




post wto, 22 lis 2016 - 09:04
Post #12

My mamy blisko przychodnię ojca Pio i tam chodzimy do pediatry dr Gabrieli Danielewicz, można się do niej umówić przez Internet ostatnio zauważyłam!
> Szukam dobrego pediatry - wizyty domowe
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama