Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

GDZIE JEST LUTY???

> 
AJA
śro, 11 maj 2005 - 22:36
Kurcze ja chyba wyślę później bo jakieś kiepskie to z tel. icon_confused.gif
Szykuje mi się ciężka nocka Kaśce znowu idzie ząb icon_rolleyes.gif Kurde dwójki jej nie wyszły a czwórki się wyrzynają, cholery można dostać. icon_twisted.gif
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
Skąd: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post śro, 11 maj 2005 - 22:36
Post #41

Kurcze ja chyba wyślę później bo jakieś kiepskie to z tel. icon_confused.gif
Szykuje mi się ciężka nocka Kaśce znowu idzie ząb icon_rolleyes.gif Kurde dwójki jej nie wyszły a czwórki się wyrzynają, cholery można dostać. icon_twisted.gif

--------------------



anonimowy

Go??







post śro, 11 maj 2005 - 22:44
Post #42

Mycie zębów szczoteczką u nas jest koniecznością. Mamy tyle zębów że nie ma szans:)
Wolf załatwia się na dorosły kibelek!!!icon_smile.gif)))
Dorcias
pon, 16 maj 2005 - 09:14
Bartosz się rozchorował. Dzisiaj idziemy do lekarza. Miał biegunkę, wymiotował a wieczorem łapie temperaturę ok. 39 stopni.
Zaczęło się to wszystko po piątkowym basenie (bardzo dużo się wody opił). Zaczął wymiotować, brzuszek go już chyba boleć wcześniej. Mam wyrzuty sumienia że pozwoliłam Robertowi iść z Bartoszem na ten basen.

Podałam mu lacidofil i Nifuroksazyd i teraz juz jest lepiej przywrócił mu się apetyt i pije. Ale dla pewnośći chce sprawdzić czy to nie jakiś wirus.

Najgorsze że mnie też chyba łapie, strasznie mi niedobrze, a w dodatku jeszcze muszę iść dzisiaj do pracy od 14-22. Nie wiem jak to przeżyję.
Dorcias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 796
Dołączył: pon, 31 maj 04 - 21:30
Skąd: Ząbki k/ Warszawy
Nr użytkownika: 1,813




post pon, 16 maj 2005 - 09:14
Post #43

Bartosz się rozchorował. Dzisiaj idziemy do lekarza. Miał biegunkę, wymiotował a wieczorem łapie temperaturę ok. 39 stopni.
Zaczęło się to wszystko po piątkowym basenie (bardzo dużo się wody opił). Zaczął wymiotować, brzuszek go już chyba boleć wcześniej. Mam wyrzuty sumienia że pozwoliłam Robertowi iść z Bartoszem na ten basen.

Podałam mu lacidofil i Nifuroksazyd i teraz juz jest lepiej przywrócił mu się apetyt i pije. Ale dla pewnośći chce sprawdzić czy to nie jakiś wirus.

Najgorsze że mnie też chyba łapie, strasznie mi niedobrze, a w dodatku jeszcze muszę iść dzisiaj do pracy od 14-22. Nie wiem jak to przeżyję.

--------------------
Moja Kruszynka ([*][*][*]
+20.02.2012 r.)
Tak bardzo mi CIEBIE brak Aniołku


Bartoszek
Silije
pon, 16 maj 2005 - 10:21
Dorcias moim zdaniem nie ma to żadnego związku z basenem. Zaatakowała go infekcja żołądkowa po prostu. Trzymajcie się!
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post pon, 16 maj 2005 - 10:21
Post #44

Dorcias moim zdaniem nie ma to żadnego związku z basenem. Zaatakowała go infekcja żołądkowa po prostu. Trzymajcie się!

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Dorcias
pon, 16 maj 2005 - 10:26
CYTAT(Silije)
Dorcias moim zdaniem nie ma to żadnego związku z basenem. Zaatakowała go infekcja żołądkowa po prostu. Trzymajcie się!


Dlatego idzie dzisiaj z robertem do lekarza. Kurcze pierwszy raz mi choruje...
Dorcias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 796
Dołączył: pon, 31 maj 04 - 21:30
Skąd: Ząbki k/ Warszawy
Nr użytkownika: 1,813




post pon, 16 maj 2005 - 10:26
Post #45

CYTAT(Silije)
Dorcias moim zdaniem nie ma to żadnego związku z basenem. Zaatakowała go infekcja żołądkowa po prostu. Trzymajcie się!


Dlatego idzie dzisiaj z robertem do lekarza. Kurcze pierwszy raz mi choruje...

--------------------
Moja Kruszynka ([*][*][*]
+20.02.2012 r.)
Tak bardzo mi CIEBIE brak Aniołku


Bartoszek
AJA
pon, 16 maj 2005 - 11:59
Nie martw się na pewno będzie wszystko w porządku, napisz szybko co i jak.
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
Skąd: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post pon, 16 maj 2005 - 11:59
Post #46

Nie martw się na pewno będzie wszystko w porządku, napisz szybko co i jak.

--------------------



Dorcias
wto, 17 maj 2005 - 10:26
Byliśmy u lekarza - wirus żołądkowy. icon_confused.gif

Ale jest już dobrze biegunki nie ma i wymiotów też nie. Powrócił apetyt i pije dość dużo. Więc wszystko powróciło chyba już do normy, tylko jeszcze jest trochę marudny i chce ciągle na ręce.

Do końca tygodnia łykamy jeszcze Nifuroksazyd i Lacidofil.

Mam teraz 2 dni wolne od pracy to się trochę pobyczymy razem z Bartoszem. icon_wink.gif
Dorcias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 796
Dołączył: pon, 31 maj 04 - 21:30
Skąd: Ząbki k/ Warszawy
Nr użytkownika: 1,813




post wto, 17 maj 2005 - 10:26
Post #47

Byliśmy u lekarza - wirus żołądkowy. icon_confused.gif

Ale jest już dobrze biegunki nie ma i wymiotów też nie. Powrócił apetyt i pije dość dużo. Więc wszystko powróciło chyba już do normy, tylko jeszcze jest trochę marudny i chce ciągle na ręce.

Do końca tygodnia łykamy jeszcze Nifuroksazyd i Lacidofil.

Mam teraz 2 dni wolne od pracy to się trochę pobyczymy razem z Bartoszem. icon_wink.gif

--------------------
Moja Kruszynka ([*][*][*]
+20.02.2012 r.)
Tak bardzo mi CIEBIE brak Aniołku


Bartoszek
AJA
wto, 17 maj 2005 - 10:31
Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. icon_biggrin.gif Rozpieszczaj póki możesz. wink.gif
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
Skąd: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post wto, 17 maj 2005 - 10:31
Post #48

Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. icon_biggrin.gif Rozpieszczaj póki możesz. wink.gif

--------------------



AJA
śro, 18 maj 2005 - 11:06
Dorcias jak tam?
Ja wczoraj byłam u dentysty icon_confused.gif musiałam usunąć korzeń z dziąsła 41.gif Dostałam podwójną dawke znieczulenia, bo cholera po jednej jeszcze czułam! Narazie nie boli, ale zobaczymy. Jeszcze została ósemka do usunięcia.
Kaśka nauczyła się pić sok przez słomke z kartonu, ale ubaw. icon_lol.gif
Poza tym wpadła na etap "boja", wszystkiego się boi icon_confused.gif mam poczucie, że jak mysz bąka puści to też będzie "boja"
A dziś idziemy po raz pierwszy do fryzjera, bo grzywka zaczyna wchodzić w oczy. Zobaczymy co będzie.
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
Skąd: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post śro, 18 maj 2005 - 11:06
Post #49

Dorcias jak tam?
Ja wczoraj byłam u dentysty icon_confused.gif musiałam usunąć korzeń z dziąsła 41.gif Dostałam podwójną dawke znieczulenia, bo cholera po jednej jeszcze czułam! Narazie nie boli, ale zobaczymy. Jeszcze została ósemka do usunięcia.
Kaśka nauczyła się pić sok przez słomke z kartonu, ale ubaw. icon_lol.gif
Poza tym wpadła na etap "boja", wszystkiego się boi icon_confused.gif mam poczucie, że jak mysz bąka puści to też będzie "boja"
A dziś idziemy po raz pierwszy do fryzjera, bo grzywka zaczyna wchodzić w oczy. Zobaczymy co będzie.

--------------------



Dorcias
śro, 18 maj 2005 - 11:27
Bartosz już dobrze. Rozrabia dzisiaj strasznie.
A ja tak się marnie czuję, jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł.

Napisz AJA jak tam po wizycie u fryzjera. My też musimy pójść z Bartoszkiem ale obawiam się że wiercipięta dlugo spokojnie nie usiedzi.

Bartosz się jeszcze wszystkiego nie ,,boja". ,,Boja" się narazie tylko burzy. wink.gif
Dorcias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 796
Dołączył: pon, 31 maj 04 - 21:30
Skąd: Ząbki k/ Warszawy
Nr użytkownika: 1,813




post śro, 18 maj 2005 - 11:27
Post #50

Bartosz już dobrze. Rozrabia dzisiaj strasznie.
A ja tak się marnie czuję, jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł.

Napisz AJA jak tam po wizycie u fryzjera. My też musimy pójść z Bartoszkiem ale obawiam się że wiercipięta dlugo spokojnie nie usiedzi.

Bartosz się jeszcze wszystkiego nie ,,boja". ,,Boja" się narazie tylko burzy. wink.gif

--------------------
Moja Kruszynka ([*][*][*]
+20.02.2012 r.)
Tak bardzo mi CIEBIE brak Aniołku


Bartoszek
Silije
śro, 18 maj 2005 - 12:25
Moje obie córki piły z pasją przez słomkę przed roczkiem, za to ze szklanki zwykłej jak przytrzymuję Emilka nadal zalewa się cała.
Niestety grzywki żadnej, czoło wysokie, z tyłu troszkę kłaczków, nie wiem jak mam zmusić jej włosy do rośnięcia. Łysy dzidziuś w śpioszku to słodkie, ale łysa 15-miesięczna panienka w sukience?

Które mamy lutowe 2004 będą na zlocie?
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post śro, 18 maj 2005 - 12:25
Post #51

Moje obie córki piły z pasją przez słomkę przed roczkiem, za to ze szklanki zwykłej jak przytrzymuję Emilka nadal zalewa się cała.
Niestety grzywki żadnej, czoło wysokie, z tyłu troszkę kłaczków, nie wiem jak mam zmusić jej włosy do rośnięcia. Łysy dzidziuś w śpioszku to słodkie, ale łysa 15-miesięczna panienka w sukience?

Które mamy lutowe 2004 będą na zlocie?

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Dorcias
śro, 18 maj 2005 - 12:46
A Bartosz chce pić ze szklanki ale ze szklanej a nie z plastikowej. Szklanej mu nie daję bo jeszcze zbiję i sobie krzywdę zrobi. Kubek niekapek jest fajny do zabawy. Pije tylko z butelki i czasami z mojego lub tatowego kubka.
A ze słomki jeszcze nie próbowaliśmy.

Niestety ja nie będę na zlocie....praca mi nie pozwala. icon_sad.gif
Dorcias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 796
Dołączył: pon, 31 maj 04 - 21:30
Skąd: Ząbki k/ Warszawy
Nr użytkownika: 1,813




post śro, 18 maj 2005 - 12:46
Post #52

A Bartosz chce pić ze szklanki ale ze szklanej a nie z plastikowej. Szklanej mu nie daję bo jeszcze zbiję i sobie krzywdę zrobi. Kubek niekapek jest fajny do zabawy. Pije tylko z butelki i czasami z mojego lub tatowego kubka.
A ze słomki jeszcze nie próbowaliśmy.

Niestety ja nie będę na zlocie....praca mi nie pozwala. icon_sad.gif

--------------------
Moja Kruszynka ([*][*][*]
+20.02.2012 r.)
Tak bardzo mi CIEBIE brak Aniołku


Bartoszek
AJA
śro, 18 maj 2005 - 15:50
No to po sprawie icon_biggrin.gif trafiliśmy na bardzo fajną fryzjerkę, raz dwa i włoski obcięte.Siedziała u mnie na kolanach. Wygląda teraz troszkę jak chłopak, ale odrosną.
Kurczę przy okazji poszłam na zakupy, no nie mogłam się oprzeć. Kupiłam Kasi taki kapelusz z ogromnym kwiatkiem, spodnie dzwony z haftowanymi kwiatuszkami na dole i sukienkę na ramiączkach. Wszystko z dżinsu. icon_cool.gif
No jeżeli chodzi o picie to pije z kubka plastikowego z dziubkiem, no i teraz te soczki ze słomką. icon_wink.gif

P.S. Niestety na zlocie niet brak many.
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
Skąd: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post śro, 18 maj 2005 - 15:50
Post #53

No to po sprawie icon_biggrin.gif trafiliśmy na bardzo fajną fryzjerkę, raz dwa i włoski obcięte.Siedziała u mnie na kolanach. Wygląda teraz troszkę jak chłopak, ale odrosną.
Kurczę przy okazji poszłam na zakupy, no nie mogłam się oprzeć. Kupiłam Kasi taki kapelusz z ogromnym kwiatkiem, spodnie dzwony z haftowanymi kwiatuszkami na dole i sukienkę na ramiączkach. Wszystko z dżinsu. icon_cool.gif
No jeżeli chodzi o picie to pije z kubka plastikowego z dziubkiem, no i teraz te soczki ze słomką. icon_wink.gif

P.S. Niestety na zlocie niet brak many.

--------------------



siłaczka
śro, 18 maj 2005 - 19:06
CYTAT(Silije)
Które mamy lutowe 2004 będą na zlocie?

Ja będę icon_lol.gif . Ale bez lutowego dziecka, które w tym czasie pożegna się ostatecznie z cycusiem icon_lol.gif . Mam nadzieję przynajmniej. Będę za to ze starszą, czteroletnią prawie Michaliną.
siłaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:58
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 155




post śro, 18 maj 2005 - 19:06
Post #54

CYTAT(Silije)
Które mamy lutowe 2004 będą na zlocie?

Ja będę icon_lol.gif . Ale bez lutowego dziecka, które w tym czasie pożegna się ostatecznie z cycusiem icon_lol.gif . Mam nadzieję przynajmniej. Będę za to ze starszą, czteroletnią prawie Michaliną.
AJA
śro, 18 maj 2005 - 20:55
eKachna jeszcze karmisz? icon_eek.gif Moja mała odstawiła się sama w 9 miesiącu. Bałam się, że będzie taka żarta jak ja z siostrą, ale nia. Najbardziej przerażała mnie myśl o zębach i że mnie ugryzie.
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
Skąd: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post śro, 18 maj 2005 - 20:55
Post #55

eKachna jeszcze karmisz? icon_eek.gif Moja mała odstawiła się sama w 9 miesiącu. Bałam się, że będzie taka żarta jak ja z siostrą, ale nia. Najbardziej przerażała mnie myśl o zębach i że mnie ugryzie.

--------------------



Dorcias
śro, 18 maj 2005 - 21:17
CYTAT(AJA)
Najbardziej przerażała mnie myśl o zębach i że mnie ugryzie.


O tam, jak maluch ściśnie dziąsłami to boli, a co dopiero zębulcami. 37.gif
Dorcias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 796
Dołączył: pon, 31 maj 04 - 21:30
Skąd: Ząbki k/ Warszawy
Nr użytkownika: 1,813




post śro, 18 maj 2005 - 21:17
Post #56

CYTAT(AJA)
Najbardziej przerażała mnie myśl o zębach i że mnie ugryzie.


O tam, jak maluch ściśnie dziąsłami to boli, a co dopiero zębulcami. 37.gif

--------------------
Moja Kruszynka ([*][*][*]
+20.02.2012 r.)
Tak bardzo mi CIEBIE brak Aniołku


Bartoszek
Silije
śro, 18 maj 2005 - 21:22
Ja będę na zlocie z pięcioletnią Julką i z Emilką, która na razie nie ma najmniejszego zamiaru odstawić się od piersi i mimo, że już raz to przechodziłam (odstawianie), to i tak brakuje mi wizji jak to tym razem przeprowadzę.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post śro, 18 maj 2005 - 21:22
Post #57

Ja będę na zlocie z pięcioletnią Julką i z Emilką, która na razie nie ma najmniejszego zamiaru odstawić się od piersi i mimo, że już raz to przechodziłam (odstawianie), to i tak brakuje mi wizji jak to tym razem przeprowadzę.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Silije
śro, 18 maj 2005 - 21:23
Aha żadna z moich córek nie gryzła mnie przy karmieniu.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post śro, 18 maj 2005 - 21:23
Post #58

Aha żadna z moich córek nie gryzła mnie przy karmieniu.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
AJA
śro, 18 maj 2005 - 21:33
Kurczę to miałaś dobrze ja na początku płakałam z bólu jak mnie Kaśka "gryzła". Potem zaczęłam ją odsuwać od piersi jak ugryzła no i się odzwyczaiła icon_biggrin.gif
Kurczę znów jej wyszedł ząb druga czwórka na dole, nawet nie wiem kiedy.
Szkoda że nie będę na zlocie icon_sad.gif , ale może w przyszłym roku icon_wink.gif Kaśka jest dość komunikatywna (to po mamusi 02.gif)i bardzo lubi zaczepiać dzieci żeby się bawić.
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
Skąd: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post śro, 18 maj 2005 - 21:33
Post #59

Kurczę to miałaś dobrze ja na początku płakałam z bólu jak mnie Kaśka "gryzła". Potem zaczęłam ją odsuwać od piersi jak ugryzła no i się odzwyczaiła icon_biggrin.gif
Kurczę znów jej wyszedł ząb druga czwórka na dole, nawet nie wiem kiedy.
Szkoda że nie będę na zlocie icon_sad.gif , ale może w przyszłym roku icon_wink.gif Kaśka jest dość komunikatywna (to po mamusi 02.gif)i bardzo lubi zaczepiać dzieci żeby się bawić.

--------------------



Dorcias
śro, 18 maj 2005 - 22:37
Bartosz tez się sam odzwyczaił w wieku 8 miesięcy.
Teraz to tylko mojego cycucha cmoka i się na głos śmieje. Jaki to będzie facet co sie wyśmiewa z kobiecych cycków??? icon_wink.gif icon_razz.gif
Dorcias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 796
Dołączył: pon, 31 maj 04 - 21:30
Skąd: Ząbki k/ Warszawy
Nr użytkownika: 1,813




post śro, 18 maj 2005 - 22:37
Post #60

Bartosz tez się sam odzwyczaił w wieku 8 miesięcy.
Teraz to tylko mojego cycucha cmoka i się na głos śmieje. Jaki to będzie facet co sie wyśmiewa z kobiecych cycków??? icon_wink.gif icon_razz.gif

--------------------
Moja Kruszynka ([*][*][*]
+20.02.2012 r.)
Tak bardzo mi CIEBIE brak Aniołku


Bartoszek
> GDZIE JEST LUTY???
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 18:34
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama