Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Lato, lato wszędzie :) - KWIETNIÓWKI 2004

> 
Patison
śro, 25 cze 2008 - 22:55
Ja tez meczowa i pifffkowa (trzeci dzien wciagam karmi malinowe...mniam jakie to pyszne, zasmakowalam sie 04.gif ) i z tego co sie pytam ludzikow to wszyscy za Turcja 29.gif

Boszsz jak mi dobrze tu....nie robie NIC, normalnie nic, hahaha...dziedcko do babci przyklejone, nawet zebow mu myc nie moge, jedzonko pod nosek, nawet po piwo do sklepu tato pobiegl hahaha.....nic tylko lezec na balkonie i na dzialce 03.gif
Oni nad morze myakaj w niedziele rano a ja postanowilam nie czekac na meza az mnie odbierze tylko w poniedz rano wsiadam w pociag i gnam do Wro i prosto ze stacji na lotnisko odebrac meza icon_smile.gif bedzie caly happy icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 25 cze 2008 - 22:55
Post #41

Ja tez meczowa i pifffkowa (trzeci dzien wciagam karmi malinowe...mniam jakie to pyszne, zasmakowalam sie 04.gif ) i z tego co sie pytam ludzikow to wszyscy za Turcja 29.gif

Boszsz jak mi dobrze tu....nie robie NIC, normalnie nic, hahaha...dziedcko do babci przyklejone, nawet zebow mu myc nie moge, jedzonko pod nosek, nawet po piwo do sklepu tato pobiegl hahaha.....nic tylko lezec na balkonie i na dzialce 03.gif
Oni nad morze myakaj w niedziele rano a ja postanowilam nie czekac na meza az mnie odbierze tylko w poniedz rano wsiadam w pociag i gnam do Wro i prosto ze stacji na lotnisko odebrac meza icon_smile.gif bedzie caly happy icon_smile.gif

--------------------


Patison
śro, 25 cze 2008 - 23:44
Niezly byl meczyk 03.gif szkoooda ze nie wygrali jednak icon_wink.gif

aaaaaaaaaa 06.gif , maz mi sie wlasnie zdradzil ze mi kupil purezento w Bostonie-lapka macbooka(apple) bialego 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif (Packa haha, bedziemy mialy identyczne 04.gif )
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 25 cze 2008 - 23:44
Post #42

Niezly byl meczyk 03.gif szkoooda ze nie wygrali jednak icon_wink.gif

aaaaaaaaaa 06.gif , maz mi sie wlasnie zdradzil ze mi kupil purezento w Bostonie-lapka macbooka(apple) bialego 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif (Packa haha, bedziemy mialy identyczne 04.gif )

--------------------


justin
czw, 26 cze 2008 - 19:07
madziarex, paczka ekonomiczna juz poszla - wczoraj. Daj znac jak dojdzie

jutro wyjezdzamy nad morze na dwa tygodnie, huraaaaaaaaaaaaa.
Bardzo sie ciesze.
musimy jeszcze podleczyc Natalke, bo ma jakies wirusowe zapalenie gardla, myslałam, że to angina, ale nasz lekarz twierdzi, że pęcherzyki nie sa na migdałach, tylko z tyłu, za nimi, więc to na pewno nie angina icon_eek.gif Mam nadzieję, że się nie myli, bo jedziemy na rumianku, szałwi, płukaniu, inhalacji i takich tam. Dzisiaj i jutro ma leżeć.
Postaram się jeszcze jutro zajrzeć.
Najgirsze jest to, że jeszcze dzisiaj muszę iść na nockę, brrrrrrrr 31.gif
ale od jutra za to aniolek.gif ognisko.gif icon_cool.gif , plaża, pifffko i bajabongo icon_cool.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 26 cze 2008 - 19:07
Post #43

madziarex, paczka ekonomiczna juz poszla - wczoraj. Daj znac jak dojdzie

jutro wyjezdzamy nad morze na dwa tygodnie, huraaaaaaaaaaaaa.
Bardzo sie ciesze.
musimy jeszcze podleczyc Natalke, bo ma jakies wirusowe zapalenie gardla, myslałam, że to angina, ale nasz lekarz twierdzi, że pęcherzyki nie sa na migdałach, tylko z tyłu, za nimi, więc to na pewno nie angina icon_eek.gif Mam nadzieję, że się nie myli, bo jedziemy na rumianku, szałwi, płukaniu, inhalacji i takich tam. Dzisiaj i jutro ma leżeć.
Postaram się jeszcze jutro zajrzeć.
Najgirsze jest to, że jeszcze dzisiaj muszę iść na nockę, brrrrrrrr 31.gif
ale od jutra za to aniolek.gif ognisko.gif icon_cool.gif , plaża, pifffko i bajabongo icon_cool.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
czw, 26 cze 2008 - 19:17
Justin, jaaaaaaaaaaaaaaak bosssko 03.gif sie bijacie wakacyjnie...gory, morze...no no 03.gif
zdrowka zycze Natalce i trzymam kciuki, zeby sie jednak nic nie rozwinelo paskudnego.
Nocka przed vwyjazdem...boszsz, pewnie ledwo tam wysiedzisz icon_wink.gif
zycze meega udanej pogody i super wypoczynku 06.gif
ps.
a dokad jedziecie?
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 26 cze 2008 - 19:17
Post #44

Justin, jaaaaaaaaaaaaaaak bosssko 03.gif sie bijacie wakacyjnie...gory, morze...no no 03.gif
zdrowka zycze Natalce i trzymam kciuki, zeby sie jednak nic nie rozwinelo paskudnego.
Nocka przed vwyjazdem...boszsz, pewnie ledwo tam wysiedzisz icon_wink.gif
zycze meega udanej pogody i super wypoczynku 06.gif
ps.
a dokad jedziecie?

--------------------


madziarex
czw, 26 cze 2008 - 22:36
Justin udanego urlopowania i dużo słonka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki jak nie wiem co icon_biggrin.gif:D:D:D
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 26 cze 2008 - 22:36
Post #45

Justin udanego urlopowania i dużo słonka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki jak nie wiem co icon_biggrin.gif:D:D:D

--------------------
justin
piÄ…, 27 cze 2008 - 22:31
madziarex, nie ma sprawy, mam nadzieję, że się przyda.

No to dziewczyny do zobaczenia za dwa tyg. 03.gif
Na nocce miałam roboty kuuuuuuuupeeeeeeee, bo przed urlopem chciałam jeszcze jak najwięcej spraw zakończyć 03.gif Więc przeleciała migiem. Teraz za to padam, a tu budziki nastawione na 2 w nocy, Natalka spać nie może z wrażenia chyba.
Jedziemy do Grzybowa.
Tak jakoś nam się wszystko ekspresowo układa, że nawet nie miałam czasu zerknąć jaką to pogodę zapowiadają na początek lipca.
No, nic to, uciekam, pa, pa, pa.
Buziaczki
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post piÄ…, 27 cze 2008 - 22:31
Post #46

madziarex, nie ma sprawy, mam nadzieję, że się przyda.

No to dziewczyny do zobaczenia za dwa tyg. 03.gif
Na nocce miałam roboty kuuuuuuuupeeeeeeee, bo przed urlopem chciałam jeszcze jak najwięcej spraw zakończyć 03.gif Więc przeleciała migiem. Teraz za to padam, a tu budziki nastawione na 2 w nocy, Natalka spać nie może z wrażenia chyba.
Jedziemy do Grzybowa.
Tak jakoś nam się wszystko ekspresowo układa, że nawet nie miałam czasu zerknąć jaką to pogodę zapowiadają na początek lipca.
No, nic to, uciekam, pa, pa, pa.
Buziaczki

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
nie, 29 cze 2008 - 16:13
Witam pieknoty milczace 04.gif 04.gif
Co sie nie odzywacie? icon_smile.gif powyjezdzaly wszytskie wakacyjnie czy co 08.gif

Wipek juz przed poludniem wyjechal, smutno mi bylo, jakos coraz gorzej znosze te rozstania ale juz mi lepiej icon_wink.gif nastepny kryzys przyjdzie pewnie po tygodniu hihi icon_wink.gif Zobaczymy sie dopiero 16 lipca. Allllllllllllllle mam laaaaby 04.gif 03.gif
Jutro wsadzam swe dupsko w pociag i jade do Wroclawia, prosto z pkp na lotnisko po meza nananaaa 06.gif Niestety dlugo sie nim nie naciesze, bo zaraz w poniedzualek znowu wylatuje na 3 dni, ale juz od piatku bedziemy mieli sie TYLKO dla siebie 06.gif 06.gif Trzy miliony planow mam, conajmniej jakby Wipsa mialo nie byc miesiac a nie 2 tygodnie 08.gif
A wczoraj Wi poszedl z babcia i kuzynem do cyrku - ja nie poszlam i nie pojde bo nie kreci mnie to, ale Wi przeszczesliwy wrocil - to najwazniejsze icon_wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 29 cze 2008 - 16:13
Post #47

Witam pieknoty milczace 04.gif 04.gif
Co sie nie odzywacie? icon_smile.gif powyjezdzaly wszytskie wakacyjnie czy co 08.gif

Wipek juz przed poludniem wyjechal, smutno mi bylo, jakos coraz gorzej znosze te rozstania ale juz mi lepiej icon_wink.gif nastepny kryzys przyjdzie pewnie po tygodniu hihi icon_wink.gif Zobaczymy sie dopiero 16 lipca. Allllllllllllllle mam laaaaby 04.gif 03.gif
Jutro wsadzam swe dupsko w pociag i jade do Wroclawia, prosto z pkp na lotnisko po meza nananaaa 06.gif Niestety dlugo sie nim nie naciesze, bo zaraz w poniedzualek znowu wylatuje na 3 dni, ale juz od piatku bedziemy mieli sie TYLKO dla siebie 06.gif 06.gif Trzy miliony planow mam, conajmniej jakby Wipsa mialo nie byc miesiac a nie 2 tygodnie 08.gif
A wczoraj Wi poszedl z babcia i kuzynem do cyrku - ja nie poszlam i nie pojde bo nie kreci mnie to, ale Wi przeszczesliwy wrocil - to najwazniejsze icon_wink.gif

--------------------


Patison
nie, 29 cze 2008 - 21:51
Ogladacie meczyk finalowy?
ja sie zaopatrzylam w dwie butelki Karmi (malinowan pasja mmm, uzaleznilam sie icon_redface.gif )

Juz sie jutra doczekac nie moge icon_smile.gif wieczorem zabieram meza na kolacje imieninowa 03.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 29 cze 2008 - 21:51
Post #48

Ogladacie meczyk finalowy?
ja sie zaopatrzylam w dwie butelki Karmi (malinowan pasja mmm, uzaleznilam sie icon_redface.gif )

Juz sie jutra doczekac nie moge icon_smile.gif wieczorem zabieram meza na kolacje imieninowa 03.gif

--------------------


Mama Madzia
nie, 29 cze 2008 - 23:14
Witam 03.gif

Wyazdowo-wakacyjnym pogody i wypoczynku zyczÄ™ 03.gif


Patisoonku no ale laaabaa 03.gif

My wczoraj mieliśmy zakonczenie roku w Polskiej Szkole Sobotniej no i moja grupa maluszkow byla poprostu bezbłedna, powalili wszytskich, zaproszeni goście Angole pieeeli z zachwytu 03.gif 03.gif 03.gif kurcze mam tylko filmik z tego ale nie kumam jak sie tu to wstawia , da mi ktoś instrukcje?? to zapodam Wam 03.gif

a oto moje śmiechulce dwa 03.gif

Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 29 cze 2008 - 23:14
Post #49

Witam 03.gif

Wyazdowo-wakacyjnym pogody i wypoczynku zyczÄ™ 03.gif


Patisoonku no ale laaabaa 03.gif

My wczoraj mieliśmy zakonczenie roku w Polskiej Szkole Sobotniej no i moja grupa maluszkow byla poprostu bezbłedna, powalili wszytskich, zaproszeni goście Angole pieeeli z zachwytu 03.gif 03.gif 03.gif kurcze mam tylko filmik z tego ale nie kumam jak sie tu to wstawia , da mi ktoś instrukcje?? to zapodam Wam 03.gif

a oto moje śmiechulce dwa 03.gif



--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
wto, 01 lip 2008 - 07:51
Madziula śliczna fotka icon_biggrin.gif

JUSTIN MEGAAAAAAA DZIĘKIIIIIIIIIIIIIIII przytul.gif Ubranka cudne i jaka ilość ! icon_smile.gif To się młodzi ucieszą !

U nas jakoś po mału leci. Wczorajszy dzień (zamknęcie m-ca) i gonitwa w walce o wyzwanie i I m-ce w jego rozgrywkach dobiły mnie.Wróciłam padnięta , pogarnęłam, wstawiłam dwa prania i poszłam spać 08.gif
Dzisiaj zmykamy do Qbusia , wracamy jutro , zmowu pakowanie i ponownie wyjazd w pt , z tą różnicą , że wrócę sama , bo M zacznie się już urlopować.Oj dziwnie mi będzie samej buuuu 43.gif

Idę się szykować dalej i zwracam się z apelem o pisanie !!!


Ten post edytował madziarex wto, 01 lip 2008 - 07:52
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 01 lip 2008 - 07:51
Post #50

Madziula śliczna fotka icon_biggrin.gif

JUSTIN MEGAAAAAAA DZIĘKIIIIIIIIIIIIIIII przytul.gif Ubranka cudne i jaka ilość ! icon_smile.gif To się młodzi ucieszą !

U nas jakoś po mału leci. Wczorajszy dzień (zamknęcie m-ca) i gonitwa w walce o wyzwanie i I m-ce w jego rozgrywkach dobiły mnie.Wróciłam padnięta , pogarnęłam, wstawiłam dwa prania i poszłam spać 08.gif
Dzisiaj zmykamy do Qbusia , wracamy jutro , zmowu pakowanie i ponownie wyjazd w pt , z tą różnicą , że wrócę sama , bo M zacznie się już urlopować.Oj dziwnie mi będzie samej buuuu 43.gif

Idę się szykować dalej i zwracam się z apelem o pisanie !!!


--------------------
madziarex
wto, 01 lip 2008 - 09:04
No dobra... Mam jeszcze dużo czasu do wyjścia z domu , to wkleję kilka obiecanych zdjęć 03.gif

Qbik icon_biggrin.gif

















i na koniec mamy trochÄ™ 08.gif






To na tyle miłego dnia icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 01 lip 2008 - 09:04
Post #51

No dobra... Mam jeszcze dużo czasu do wyjścia z domu , to wkleję kilka obiecanych zdjęć 03.gif

Qbik icon_biggrin.gif

















i na koniec mamy trochÄ™ 08.gif






To na tyle miłego dnia icon_biggrin.gif


--------------------
Mama Madzia
wto, 01 lip 2008 - 13:32
Madziulka śliiicznie wyglądasz 03.gif a Kubuś mały przystojniaczek kochany 03.gif bużka dla Was 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post wto, 01 lip 2008 - 13:32
Post #52

Madziulka śliiicznie wyglądasz 03.gif a Kubuś mały przystojniaczek kochany 03.gif bużka dla Was 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
śro, 02 lip 2008 - 14:07
Aloooo jest tu kto ???????

Madzia dzięki wielkie icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 02 lip 2008 - 14:07
Post #53

Aloooo jest tu kto ???????

Madzia dzięki wielkie icon_biggrin.gif

--------------------
aj80
śro, 02 lip 2008 - 22:23
Rany, dziewczyny, widziałam dziś śliczną 19mm fasolinkę z bijącym serduszkiem. Ależ się cieszę icon_biggrin.gif
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post śro, 02 lip 2008 - 22:23
Post #54

Rany, dziewczyny, widziałam dziś śliczną 19mm fasolinkę z bijącym serduszkiem. Ależ się cieszę icon_biggrin.gif


--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Ptysiak
czw, 03 lip 2008 - 01:02
Aniu, cudna fasolinka icon_smile.gif jeszcze raz gratulacje
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post czw, 03 lip 2008 - 01:02
Post #55

Aniu, cudna fasolinka icon_smile.gif jeszcze raz gratulacje

--------------------
Patrycja i JaÅ› (29.03.2004)


madziarex
czw, 03 lip 2008 - 09:09
Aniu GRATULAKI icon_biggrin.gif CieszÄ™ siÄ™ z Wami!!!
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 03 lip 2008 - 09:09
Post #56

Aniu GRATULAKI icon_biggrin.gif CieszÄ™ siÄ™ z Wami!!!

--------------------
Mama Madzia
czw, 03 lip 2008 - 10:23
Aniu suuuper i ja sie ciesze z TobÄ… 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 03 lip 2008 - 10:23
Post #57

Aniu suuuper i ja sie ciesze z TobÄ… 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Jalla
czw, 03 lip 2008 - 11:10
CYTAT(aj80 @ Wed, 02 Jul 2008 - 21:23) *
Rany, dziewczyny, widziałam dziś śliczną 19mm fasolinkę z bijącym serduszkiem. Ależ się cieszę icon_biggrin.gif

Aniu, ja robiłam pierwsze usg w 8 tygodniu i moja fasolka też miała dokładnie 19 mm. 06.gif
przytul.gif
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post czw, 03 lip 2008 - 11:10
Post #58

CYTAT(aj80 @ Wed, 02 Jul 2008 - 21:23) *
Rany, dziewczyny, widziałam dziś śliczną 19mm fasolinkę z bijącym serduszkiem. Ależ się cieszę icon_biggrin.gif

Aniu, ja robiłam pierwsze usg w 8 tygodniu i moja fasolka też miała dokładnie 19 mm. 06.gif
przytul.gif

--------------------
Patison
czw, 03 lip 2008 - 18:00
Hej Pieknoty 06.gif

Co sie dzieje, ze nic sie nie dzieje? roztopione towarzystwo? upaly maks, zyc sie nie da...ale zeby dobrze nie bylo to jutro ochlodzenie maks - nie ma to jak skrajnosci...feee!
Ja sie z mezem witalam od poniedzialku 14 do wtorku 12 03.gif 03.gif 03.gif hehehe, fajnie bylo icon_smile.gif Dzis poznym wieczorem znowu wraca i znowu sie witac bediemy i juz go nigdzie nie puszczam 04.gif 08.gif
Dzis mamy 4 rocznice slubu icon_wink.gif ale swietowac bedziemy jutro icon_biggrin.gif i pojutrze i popojutrze...nooo dzick nie ma to kto nam zabroni 04.gif 04.gif
A ja sobie dzis zobilam pedicure i frencza - wiec moge isc rodzic icon_smile.gif icon_smile.gif serio...juz bym chciala....jej zeby sie tak jeszcze lipcu rozsypac, ach jakby bylo fajnie icon_wink.gif
Wius nad morzem ma rajsko, co mi opowiada przez telefon to padam ze smiechu po trzykoc 03.gif 03.gif smiszek moj maly icon_smile.gif
To tyle w skrocie hihi icon_smile.gif

Aniu, cuuuudna fasolinka - gratuluje!!! icon_smile.gif
Madziarko, Kubulec mega boski czad icon_smile.gif wedkarz ze hoho, dzialkowiec, wedkarz.... co jeszcze? icon_smile.gif No bosssko Wam z ta dzialka icon_smile.gif a KUba ma wakacje caly rok icon_wink.gif
jak juz przy wakacjach jestem....kiedy nad morze jedziecie i dokad?? no i Ty Madziu wygladasz supr radosnie icon_smile.gif icon_smile.gif romantic icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 03 lip 2008 - 18:00
Post #59

Hej Pieknoty 06.gif

Co sie dzieje, ze nic sie nie dzieje? roztopione towarzystwo? upaly maks, zyc sie nie da...ale zeby dobrze nie bylo to jutro ochlodzenie maks - nie ma to jak skrajnosci...feee!
Ja sie z mezem witalam od poniedzialku 14 do wtorku 12 03.gif 03.gif 03.gif hehehe, fajnie bylo icon_smile.gif Dzis poznym wieczorem znowu wraca i znowu sie witac bediemy i juz go nigdzie nie puszczam 04.gif 08.gif
Dzis mamy 4 rocznice slubu icon_wink.gif ale swietowac bedziemy jutro icon_biggrin.gif i pojutrze i popojutrze...nooo dzick nie ma to kto nam zabroni 04.gif 04.gif
A ja sobie dzis zobilam pedicure i frencza - wiec moge isc rodzic icon_smile.gif icon_smile.gif serio...juz bym chciala....jej zeby sie tak jeszcze lipcu rozsypac, ach jakby bylo fajnie icon_wink.gif
Wius nad morzem ma rajsko, co mi opowiada przez telefon to padam ze smiechu po trzykoc 03.gif 03.gif smiszek moj maly icon_smile.gif
To tyle w skrocie hihi icon_smile.gif

Aniu, cuuuudna fasolinka - gratuluje!!! icon_smile.gif
Madziarko, Kubulec mega boski czad icon_smile.gif wedkarz ze hoho, dzialkowiec, wedkarz.... co jeszcze? icon_smile.gif No bosssko Wam z ta dzialka icon_smile.gif a KUba ma wakacje caly rok icon_wink.gif
jak juz przy wakacjach jestem....kiedy nad morze jedziecie i dokad?? no i Ty Madziu wygladasz supr radosnie icon_smile.gif icon_smile.gif romantic icon_smile.gif

--------------------


madziarex
piÄ…, 04 lip 2008 - 08:11
Halo icon_smile.gif

Patison nad morze jedziemy za tydzień prawdopodobnie do Dziwnowa icon_smile.gif Jedziemy w ciemno...Ciekawe co z tego wyjdzie hehe.

Dziś się ochłodziło , pożyć można.Czekam już na 17stą i wypad do Qbusia icon_biggrin.gif W końcu !
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post piÄ…, 04 lip 2008 - 08:11
Post #60

Halo icon_smile.gif

Patison nad morze jedziemy za tydzień prawdopodobnie do Dziwnowa icon_smile.gif Jedziemy w ciemno...Ciekawe co z tego wyjdzie hehe.

Dziś się ochłodziło , pożyć można.Czekam już na 17stą i wypad do Qbusia icon_biggrin.gif W końcu !


--------------------
> Lato, lato wszÄ™dzie :) - KWIETNIÓWKI 2004
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 16:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama