Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Wiosna tuż , tuż- KWIETNIÓWKI 2004 czekają na nią już!

> 
madziarex
śro, 11 mar 2009 - 20:32
No laski wołajmy wiosnę- może jej pomożemy szybciej przyjść !!!!!!!!!!!!!!!! Meldujcie się w kolejnej części naszej Sagi 06.gif

Ten post edytował madziarex śro, 11 mar 2009 - 20:34
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 11 mar 2009 - 20:32
Post #1

No laski wołajmy wiosnę- może jej pomożemy szybciej przyjść !!!!!!!!!!!!!!!! Meldujcie się w kolejnej części naszej Sagi 06.gif

--------------------
Patison
śro, 11 mar 2009 - 20:34
trza bylo do Pierwszego Dnia Wiosny poczekac icon_wink.gif nawet ja ja wolac bedzie to szybciej niz 21go nie przyjdzie icon_wink.gif
choooooc ....temperaturowo ma sie juz ponoc w weekend zacza czyli 10 stopki a od poniedzilaku 12 nawet - oj bosko by bylo icon_biggrin.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 11 mar 2009 - 20:34
Post #2

trza bylo do Pierwszego Dnia Wiosny poczekac icon_wink.gif nawet ja ja wolac bedzie to szybciej niz 21go nie przyjdzie icon_wink.gif
choooooc ....temperaturowo ma sie juz ponoc w weekend zacza czyli 10 stopki a od poniedzilaku 12 nawet - oj bosko by bylo icon_biggrin.gif

--------------------


madziarex
śro, 11 mar 2009 - 20:35
Czekam na Was icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 11 mar 2009 - 20:35
Post #3

Czekam na Was icon_biggrin.gif

--------------------
madziarex
śro, 11 mar 2009 - 20:39
CYTAT(Patison @ Wed, 11 Mar 2009 - 19:34) *
trza bylo do Pierwszego Dnia Wiosny poczekac icon_wink.gif


Po jaką .... ja już chcę wiosnę !!! Obyśmy pomogły jej zawitać w końcu. Zimowego wątku koniec 06.gif

Ps. Dziadek już w domu- ma się super- jak to On- werwa za dziesięciu icon_biggrin.gif


madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 11 mar 2009 - 20:39
Post #4

CYTAT(Patison @ Wed, 11 Mar 2009 - 19:34) *
trza bylo do Pierwszego Dnia Wiosny poczekac icon_wink.gif


Po jaką .... ja już chcę wiosnę !!! Obyśmy pomogły jej zawitać w końcu. Zimowego wątku koniec 06.gif

Ps. Dziadek już w domu- ma się super- jak to On- werwa za dziesięciu icon_biggrin.gif




--------------------
Patison
śro, 11 mar 2009 - 20:44
nio to supcio ( w kwestii dziadka ) icon_smile.gif

slodkiego mi sie kceeeeee a nie mam grrrrrr

no ciekawe czy sie w koncu Ptysiak odezwie 29.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 11 mar 2009 - 20:44
Post #5

nio to supcio ( w kwestii dziadka ) icon_smile.gif

slodkiego mi sie kceeeeee a nie mam grrrrrr

no ciekawe czy sie w koncu Ptysiak odezwie 29.gif

--------------------


madziarex
czw, 12 mar 2009 - 07:22
No to w porę otworzyłam wątek wiosenny hehe U nas za oknem snieg 43.gif 37.gif

No nic - spadamy do lekarza.
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 12 mar 2009 - 07:22
Post #6

No to w porę otworzyłam wątek wiosenny hehe U nas za oknem snieg 43.gif 37.gif

No nic - spadamy do lekarza.


--------------------
Dorotka
czw, 12 mar 2009 - 07:52
Madziarex jak to do lekarza? co Wam znowu jest ? icon_sad.gif Cisze się bardzo, że z dziadkiem lepiej icon_smile.gif Ja juz nie mam, została mi tylko jedna babcia.

Mnie tez zima dziś zaskoczyła icon_wink.gif nie lubie takich przejściówek, wolę konkrety icon_smile.gif

Kacper ma dziś warsztaty plastyczne w Muzeum Komunikacji, ciekawa jestem bardzo co tam będą robili...
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post czw, 12 mar 2009 - 07:52
Post #7

Madziarex jak to do lekarza? co Wam znowu jest ? icon_sad.gif Cisze się bardzo, że z dziadkiem lepiej icon_smile.gif Ja juz nie mam, została mi tylko jedna babcia.

Mnie tez zima dziś zaskoczyła icon_wink.gif nie lubie takich przejściówek, wolę konkrety icon_smile.gif

Kacper ma dziś warsztaty plastyczne w Muzeum Komunikacji, ciekawa jestem bardzo co tam będą robili...

--------------------
Patison
czw, 12 mar 2009 - 09:36
Dorotka, pewnie na testy ida icon_wink.gif

i u nas snieg sypal rano - szok, po co to komu ja sie pytam 37.gif

ooo fajowy dzien sie Kacprowi szykuje icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 12 mar 2009 - 09:36
Post #8

Dorotka, pewnie na testy ida icon_wink.gif

i u nas snieg sypal rano - szok, po co to komu ja sie pytam 37.gif

ooo fajowy dzien sie Kacprowi szykuje icon_smile.gif

--------------------


justin
czw, 12 mar 2009 - 10:08
Melduję sie i ja

no własnie Patison, dobre pytanko, po co ten śnieg.
Brrrrrrrrrrrr, ja mam dość, chcę wiosny, chcę juz inaugurować sezon grilowy 29.gif

ciekawa jestem co tam madziarce wyszło na testach, tzn. Kubusiowi właściwie.

Dorotko, takie warsztaty to chyba fajna sprawa musi być.

21-go marca będzie już 16 lat jak się znam z moim A. 37.gif
Łukasz nadal kaszle i do tego puścił mu sie ogromny, brzydki katar, fuj 41.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 12 mar 2009 - 10:08
Post #9

Melduję sie i ja

no własnie Patison, dobre pytanko, po co ten śnieg.
Brrrrrrrrrrrr, ja mam dość, chcę wiosny, chcę juz inaugurować sezon grilowy 29.gif

ciekawa jestem co tam madziarce wyszło na testach, tzn. Kubusiowi właściwie.

Dorotko, takie warsztaty to chyba fajna sprawa musi być.

21-go marca będzie już 16 lat jak się znam z moim A. 37.gif
Łukasz nadal kaszle i do tego puścił mu sie ogromny, brzydki katar, fuj 41.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Dorotka
czw, 12 mar 2009 - 11:37
Justin w szkole mają dodatkowe zajęcia plastyczne, najdroższe ze wszystkich dostępnych w szkole zajęć, ale i tak chetnych więcej niż miejsc... Kacprowi udało się dostac i chodzi, zachwycony ogromnie. Tydzień temu filcowali włóczkę, póxniej robili z tego filcu broszki na dzień kobiet, mówię Wam cudo icon_smile.gif

I tak tych zajęć Kacperkowi się uzbierało, że siedzi w szkole od 8 do 15, a w środy nawet dłużej.

Pochwalę się Wam icon_smile.gif Kornel bierze książeczki do łapek i czyta icon_smile.gif Na razie powoli składa wyrazy, ale czyta samodzielnie icon_smile.gif jak zapomni jakąś literkę to pyta jak się nazywa i czyta dalej. Dumna jestem z niego icon_smile.gif Liczy też fajnie.
Natomiast mówi, że do szkoły za rok nie pójdzie, bo będzie miał za dużo pracy icon_wink.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post czw, 12 mar 2009 - 11:37
Post #10

Justin w szkole mają dodatkowe zajęcia plastyczne, najdroższe ze wszystkich dostępnych w szkole zajęć, ale i tak chetnych więcej niż miejsc... Kacprowi udało się dostac i chodzi, zachwycony ogromnie. Tydzień temu filcowali włóczkę, póxniej robili z tego filcu broszki na dzień kobiet, mówię Wam cudo icon_smile.gif

I tak tych zajęć Kacperkowi się uzbierało, że siedzi w szkole od 8 do 15, a w środy nawet dłużej.

Pochwalę się Wam icon_smile.gif Kornel bierze książeczki do łapek i czyta icon_smile.gif Na razie powoli składa wyrazy, ale czyta samodzielnie icon_smile.gif jak zapomni jakąś literkę to pyta jak się nazywa i czyta dalej. Dumna jestem z niego icon_smile.gif Liczy też fajnie.
Natomiast mówi, że do szkoły za rok nie pójdzie, bo będzie miał za dużo pracy icon_wink.gif

--------------------
Dorotka
czw, 12 mar 2009 - 11:44
Justin zdrówka dla Łukaszka.

Pati widziałam w poprzedniem wątku Oktawianka icon_smile.gif super chłopak. Pamiętam jak Kacper mi tak pełzał, super szybko. Wszędzie było go pełno. Kornel zawsze był ostrożny i bardzo dbał o siebie.

Wczoraj rano zobaczyłam Kornelka śpiącego na podłodze obok łóżka, był opatulony kołderką, za kilka minut mielismy go budzić, więc stwierdziłam, że lepiej go tak zostawić niz przenosząc niepotrzebnie wczesniej obudzić. Moje dziecko przydreptało po kilku minutach do salonu, włączyło sobie bajki i siedzi ze łzami w oczach icon_sad.gif Pytam się go co sie stało a on na to. "Spłałem na podłodze i nikgo to nie interesowało, nie przenieśliście mnie do siebie. Mogłem sie przeziębić. Całe szczęście, że chociaż byłem przykryty kołdrą" 41.gif przytul.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post czw, 12 mar 2009 - 11:44
Post #11

Justin zdrówka dla Łukaszka.

Pati widziałam w poprzedniem wątku Oktawianka icon_smile.gif super chłopak. Pamiętam jak Kacper mi tak pełzał, super szybko. Wszędzie było go pełno. Kornel zawsze był ostrożny i bardzo dbał o siebie.

Wczoraj rano zobaczyłam Kornelka śpiącego na podłodze obok łóżka, był opatulony kołderką, za kilka minut mielismy go budzić, więc stwierdziłam, że lepiej go tak zostawić niz przenosząc niepotrzebnie wczesniej obudzić. Moje dziecko przydreptało po kilku minutach do salonu, włączyło sobie bajki i siedzi ze łzami w oczach icon_sad.gif Pytam się go co sie stało a on na to. "Spłałem na podłodze i nikgo to nie interesowało, nie przenieśliście mnie do siebie. Mogłem sie przeziębić. Całe szczęście, że chociaż byłem przykryty kołdrą" 41.gif przytul.gif

--------------------
Mama Madzia
czw, 12 mar 2009 - 14:49
Hejka , witamy i my w nowym wiosennym watku 04.gif dziewczyny przywoujcie wiosne tam u was bo my juz za tydzien wyruszamy do Polski w odwiedziny 06.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 12 mar 2009 - 14:49
Post #12

Hejka , witamy i my w nowym wiosennym watku 04.gif dziewczyny przywoujcie wiosne tam u was bo my juz za tydzien wyruszamy do Polski w odwiedziny 06.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Patison
czw, 12 mar 2009 - 18:39
Justin 16 lat icon_eek.gif no niezle icon_smile.gif icon_smile.gif
oby sie Lukaszek uchowal rzed powazniejszym chorowaniem przytul.gif

Dorotka, brawo dla Kornelka - zdolniacha juz czyta hoho brawo_bis.gif
no i popatrz mamo, trzeba bylo dziecko przeniesc icon_wink.gif a tak poczul sie opuszczony - kochany icon_smile.gif hihi

MadziuM, wiosna bedzie na zawolanie icon_wink.gif hihihi

Siedzimy dzis domkowo z chlopakami. Szybko poranny spacer tylko do sklepu i wsio - caly dzien snieg a potem snieg z deszczem feeee
Wiktor sie grzecznie bawi, wogole zero klopotow z nim - no trafil mi sie lux grezczniak.....ale z Oktim ...oj z tym to bedzie, juz teraz ciska mi sie w zakamarki-pod lawe, pod biurko, klinuje sie pomiedzy lawa a kanapa i krzyczy, probuje do szuflad sie dobrac juz (aaaa Wipsa nigdy nie ciagnelo i zabezpiecznia zbedne byly 37.gif ) - no owsik agresor mi rosnie jak nic 03.gif 03.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 12 mar 2009 - 18:39
Post #13

Justin 16 lat icon_eek.gif no niezle icon_smile.gif icon_smile.gif
oby sie Lukaszek uchowal rzed powazniejszym chorowaniem przytul.gif

Dorotka, brawo dla Kornelka - zdolniacha juz czyta hoho brawo_bis.gif
no i popatrz mamo, trzeba bylo dziecko przeniesc icon_wink.gif a tak poczul sie opuszczony - kochany icon_smile.gif hihi

MadziuM, wiosna bedzie na zawolanie icon_wink.gif hihihi

Siedzimy dzis domkowo z chlopakami. Szybko poranny spacer tylko do sklepu i wsio - caly dzien snieg a potem snieg z deszczem feeee
Wiktor sie grzecznie bawi, wogole zero klopotow z nim - no trafil mi sie lux grezczniak.....ale z Oktim ...oj z tym to bedzie, juz teraz ciska mi sie w zakamarki-pod lawe, pod biurko, klinuje sie pomiedzy lawa a kanapa i krzyczy, probuje do szuflad sie dobrac juz (aaaa Wipsa nigdy nie ciagnelo i zabezpiecznia zbedne byly 37.gif ) - no owsik agresor mi rosnie jak nic 03.gif 03.gif

--------------------


madziarex
czw, 12 mar 2009 - 20:15
Hej icon_smile.gif

My po testach - Kuba ma kolejne - pleśnie i w wysokim stopniu ...
W przyszły czwartek kolejna wizyta i ustalenia trybu leczenia. Potem testy pokarmowe. Cieszę się , że w końcu dowiemy się , co mu dolega i jak to leczyć!

Poza tym witam panie w nowym wątku , życzę zdrówka chorującym , gratuluje czytającym i pełzającym i czekam na wiosnę i WEEKEND !!!!
Mam wyjątkowo dość tego tygodnia ;/

Pozdrówki z Łodzi-MK
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 12 mar 2009 - 20:15
Post #14

Hej icon_smile.gif

My po testach - Kuba ma kolejne - pleśnie i w wysokim stopniu ...
W przyszły czwartek kolejna wizyta i ustalenia trybu leczenia. Potem testy pokarmowe. Cieszę się , że w końcu dowiemy się , co mu dolega i jak to leczyć!

Poza tym witam panie w nowym wątku , życzę zdrówka chorującym , gratuluje czytającym i pełzającym i czekam na wiosnę i WEEKEND !!!!
Mam wyjątkowo dość tego tygodnia ;/

Pozdrówki z Łodzi-MK

--------------------
Patison
pią, 13 mar 2009 - 08:02
No to niezle Magda, macie juz trawy i plesnie, czy to koniec testow juz? czy to byly testy z krwi??
ciekawe jakie teraz leczenie zastozuj i czy pomoze-oby!!!

u nas Wroclaw bialy 21.gif a idz Ty Madziarka z tym przywolywaniem wiosny 29.gif icon_wink.gif mowilam ze sie z watkiem pospieszylas 29.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pią, 13 mar 2009 - 08:02
Post #15

No to niezle Magda, macie juz trawy i plesnie, czy to koniec testow juz? czy to byly testy z krwi??
ciekawe jakie teraz leczenie zastozuj i czy pomoze-oby!!!

u nas Wroclaw bialy 21.gif a idz Ty Madziarka z tym przywolywaniem wiosny 29.gif icon_wink.gif mowilam ze sie z watkiem pospieszylas 29.gif

--------------------


justin
pią, 13 mar 2009 - 08:49
jestem wściekła, wstałam i zobaczyłam, że tam biało jest.
Fuj, już nie chcę zimy. Rower wrócił z konserwacji, odnowiony i czyściutki czeka na wiosenne wypady, a tutaj zima.

Dorotko, Kornel juz próbuje czytać, ładnie, odpadnie Ci czytanie 03.gif Z kolei Kacperkowi zazdroszczę takich ciekawych zajęć. Śpiący Kornel na podłodze i ten tekst, no nieźle, i jakie dziecko świadome jest 03.gif
U nas też coś temat szkoły dzisiaj wypłynął. Rano Natalka usiadła, wzieła zeszyt i stwierdziła, że ona musi sie uczyć pisać cyferki, bo niedługo idzie do szkoły 37.gif

madziarko, dobrze, że coś Wam się klaruje w końcu.

Patison, Wiktorek to aniołek po prostu, ale masz złote dziecko 03.gif

Łukasz dzisiaj do kontroli. Muszę się przy okazji zapytać o kupki, bo Łukasz za każdym razem ma krewkę jak wycieram mu pupę po kupie. Czasem ma pobrudzone majteczki czy pidżamkę, nie wiem, może by jakieś badanie dziecku zrobić?

Uciekamy na śniadanko. Dziewczyny trzymajcie się i przeganiajcie tą zimę. Ja dzisiaj do pracy to chyba piszo pójdę, bo przecież szkoda mi tego roweu wyciągać.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pią, 13 mar 2009 - 08:49
Post #16

jestem wściekła, wstałam i zobaczyłam, że tam biało jest.
Fuj, już nie chcę zimy. Rower wrócił z konserwacji, odnowiony i czyściutki czeka na wiosenne wypady, a tutaj zima.

Dorotko, Kornel juz próbuje czytać, ładnie, odpadnie Ci czytanie 03.gif Z kolei Kacperkowi zazdroszczę takich ciekawych zajęć. Śpiący Kornel na podłodze i ten tekst, no nieźle, i jakie dziecko świadome jest 03.gif
U nas też coś temat szkoły dzisiaj wypłynął. Rano Natalka usiadła, wzieła zeszyt i stwierdziła, że ona musi sie uczyć pisać cyferki, bo niedługo idzie do szkoły 37.gif

madziarko, dobrze, że coś Wam się klaruje w końcu.

Patison, Wiktorek to aniołek po prostu, ale masz złote dziecko 03.gif

Łukasz dzisiaj do kontroli. Muszę się przy okazji zapytać o kupki, bo Łukasz za każdym razem ma krewkę jak wycieram mu pupę po kupie. Czasem ma pobrudzone majteczki czy pidżamkę, nie wiem, może by jakieś badanie dziecku zrobić?

Uciekamy na śniadanko. Dziewczyny trzymajcie się i przeganiajcie tą zimę. Ja dzisiaj do pracy to chyba piszo pójdę, bo przecież szkoda mi tego roweu wyciągać.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Dorotka
pią, 13 mar 2009 - 12:19
Justin chyba czytanie nie odpadnie, uwielbiam wieczory, wtulonych chłopaków, maksymalnie zasłuchanych w tym co im czytam icon_smile.gif Nim przyjdę każdy ściska wybraną ksiązkę w łapkach i doczekac sę nie może.

Kacper wrócił wczoraj z wycieczki z półgodzinnym opóxnieniem, podobno tak dzieciakom podobało sie w muzeum, że wcale nie mieli ochoty wracać. Stare tramwaje i autobusy... A wiecie, że kiedyś podobno, jak był duży analfabetyzm to trasy były ozaczano kolorami? Dowiedziałam się od dziecka icon_smile.gif Dostałam projekty biletów, wykonane przez Kacpra icon_smile.gif I usłyszałam, że było super, warto zabrac tatę i Kornela, też im się spodoba icon_wink.gif

Jadę po chłopaków do Łodzi, umówiłam ich do fryzjera bo potwornie zarośli. Zapuszczają włosy, ale trzeba nadac temu jakiś kształt icon_smile.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pią, 13 mar 2009 - 12:19
Post #17

Justin chyba czytanie nie odpadnie, uwielbiam wieczory, wtulonych chłopaków, maksymalnie zasłuchanych w tym co im czytam icon_smile.gif Nim przyjdę każdy ściska wybraną ksiązkę w łapkach i doczekac sę nie może.

Kacper wrócił wczoraj z wycieczki z półgodzinnym opóxnieniem, podobno tak dzieciakom podobało sie w muzeum, że wcale nie mieli ochoty wracać. Stare tramwaje i autobusy... A wiecie, że kiedyś podobno, jak był duży analfabetyzm to trasy były ozaczano kolorami? Dowiedziałam się od dziecka icon_smile.gif Dostałam projekty biletów, wykonane przez Kacpra icon_smile.gif I usłyszałam, że było super, warto zabrac tatę i Kornela, też im się spodoba icon_wink.gif

Jadę po chłopaków do Łodzi, umówiłam ich do fryzjera bo potwornie zarośli. Zapuszczają włosy, ale trzeba nadac temu jakiś kształt icon_smile.gif

--------------------
Patison
pią, 13 mar 2009 - 19:01
Dorotka, dawaj foty pofryzjerowe chlopakow 03.gif

Justin a zebys wiedziala ze mam zlote dziecko 06.gif
wstaje rano i nie budzi nas tylko sie ubiera sam, bawi, idzie na dol i biere actimelka, wraca na gore i sie bawi i jak juz uslyszy ze Oktawian zaczyna gadac to podchodzi pod drzwi sypialni zaglada prez szybke i deliktanie puka opuszkami palcow w nia czekajac az mu pozwole wejsc - po czym pakuje sie do nas do lozka i zostaje z bratem pilnujac go i bawiac amama wyskakuje sie pluskac 04.gif
no icon_wink.gif

Dobra mlodszy juz spi, starszy zaraz padnie, ja otwieram piwo i czekam na meza co to po 22 ma byc 06.gif musze sie weekendowo nim nacieszyc bo w niedziele wyrusza i tym razem tydzien rozlaki icon_sad.gif ble nie lubie no icon_rolleyes.gif

Ptyska miala sie odezwac ale zapracowana maks, pracowo ma mlyn a po pracy remontuje pokoj Jaska - mam nadzieje ze nie skonczy sie na samym wklejeniu zdjec ale ze tez zacznie cos pisac w koncu icon_biggrin.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pią, 13 mar 2009 - 19:01
Post #18

Dorotka, dawaj foty pofryzjerowe chlopakow 03.gif

Justin a zebys wiedziala ze mam zlote dziecko 06.gif
wstaje rano i nie budzi nas tylko sie ubiera sam, bawi, idzie na dol i biere actimelka, wraca na gore i sie bawi i jak juz uslyszy ze Oktawian zaczyna gadac to podchodzi pod drzwi sypialni zaglada prez szybke i deliktanie puka opuszkami palcow w nia czekajac az mu pozwole wejsc - po czym pakuje sie do nas do lozka i zostaje z bratem pilnujac go i bawiac amama wyskakuje sie pluskac 04.gif
no icon_wink.gif

Dobra mlodszy juz spi, starszy zaraz padnie, ja otwieram piwo i czekam na meza co to po 22 ma byc 06.gif musze sie weekendowo nim nacieszyc bo w niedziele wyrusza i tym razem tydzien rozlaki icon_sad.gif ble nie lubie no icon_rolleyes.gif

Ptyska miala sie odezwac ale zapracowana maks, pracowo ma mlyn a po pracy remontuje pokoj Jaska - mam nadzieje ze nie skonczy sie na samym wklejeniu zdjec ale ze tez zacznie cos pisac w koncu icon_biggrin.gif

--------------------


justin
sob, 14 mar 2009 - 16:30
mam kryzys icon_confused.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post sob, 14 mar 2009 - 16:30
Post #19

mam kryzys icon_confused.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
sob, 14 mar 2009 - 16:45
Justin co jest? na czym kryzys polega?
moge jakos pomoc? przytul.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post sob, 14 mar 2009 - 16:45
Post #20

Justin co jest? na czym kryzys polega?
moge jakos pomoc? przytul.gif

--------------------


> Wiosna tuż , tuż- KWIETNIÓWKI 2004 czekają na nią już!
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 09:12
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama