Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
21 Stron V  « poprzednia 19 20 21  

Zima , Święta- Kwietniówki 2004 dadzą radę !

> 
madziarex
piÄ…, 02 kwi 2010 - 13:26
Ptysia ja bym go nazwała shadow icon_smile.gif

No- zadowolona jestem. Wydałam dużo kasy , porobiłam zakupy świąteczno-jedzeniowo-ciuchowo-zabawowe icon_smile.gif Kupiłam młodemu w takim fajnym komisie koło nas śliczną kurteczkę- wygląda jak nówka , a kosztowała całe 35zł icon_smile.gif Do tego nabyłam dla Kuby Bionicla czy jak się to paskudztwo zwie icon_smile.gif Teraz jeszcze kilka drobiazgów do dokupienia , uszykowanie urodzin dla mężusia i trochę gotowania.

Pogoda się kiepści , pewnie zacznie padać icon_twisted.gif

Ten post edytował madziarex pią, 02 kwi 2010 - 13:26
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 13:26
Post #401

Ptysia ja bym go nazwała shadow icon_smile.gif

No- zadowolona jestem. Wydałam dużo kasy , porobiłam zakupy świąteczno-jedzeniowo-ciuchowo-zabawowe icon_smile.gif Kupiłam młodemu w takim fajnym komisie koło nas śliczną kurteczkę- wygląda jak nówka , a kosztowała całe 35zł icon_smile.gif Do tego nabyłam dla Kuby Bionicla czy jak się to paskudztwo zwie icon_smile.gif Teraz jeszcze kilka drobiazgów do dokupienia , uszykowanie urodzin dla mężusia i trochę gotowania.

Pogoda się kiepści , pewnie zacznie padać icon_twisted.gif

--------------------
Mama Madzia
piÄ…, 02 kwi 2010 - 13:48
Witamy z PL. fajnie jest swietowac rodzinnie 04.gif
Wczoraj pogoda byla suuuper, no a dzis do bani , ale nic to , dobrze ze radosc w serduchach gosci icon_smile.gif

Ptysiu, moim zdaniem to nikt nikogo nie zlewa tutaj. Ja tez niekiedy mysle ze o nas to juz nikt tu nie pamieta bo nbiekiedy nasze posty bez odzewu sa ale mysle, ze skoro my regularnie nie pisujemy, to tak samo inni o nas nie pamietaja i nie wymieniaja nas imiennie. Kitus Wasz sliczniutki.
Moi chlopcy zachwyceni malym pieskiem u babci icon_smile.gif

Zdrowych , pogodnych swiat wszystkim zyczymy icon_smile.gif icon_smile.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2010 - 13:48
Post #402

Witamy z PL. fajnie jest swietowac rodzinnie 04.gif
Wczoraj pogoda byla suuuper, no a dzis do bani , ale nic to , dobrze ze radosc w serduchach gosci icon_smile.gif

Ptysiu, moim zdaniem to nikt nikogo nie zlewa tutaj. Ja tez niekiedy mysle ze o nas to juz nikt tu nie pamieta bo nbiekiedy nasze posty bez odzewu sa ale mysle, ze skoro my regularnie nie pisujemy, to tak samo inni o nas nie pamietaja i nie wymieniaja nas imiennie. Kitus Wasz sliczniutki.
Moi chlopcy zachwyceni malym pieskiem u babci icon_smile.gif

Zdrowych , pogodnych swiat wszystkim zyczymy icon_smile.gif icon_smile.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




aj80
piÄ…, 02 kwi 2010 - 13:52
Ech, ja też rzadko piszę imiennie, ale zwykle się spieszę, bo pisze z pracy lub dziecko w domu na mnie wisi i inaczej nic bym nie napisała icon_wink.gif
Musicie mi wybaczyć.
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2010 - 13:52
Post #403

Ech, ja też rzadko piszę imiennie, ale zwykle się spieszę, bo pisze z pracy lub dziecko w domu na mnie wisi i inaczej nic bym nie napisała icon_wink.gif
Musicie mi wybaczyć.

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Dorotka
piÄ…, 02 kwi 2010 - 18:59
Hmmm ja albo pisze ogólnikowo, albo staram się do każdej choc słowem odezwać, choć pewnie nie zawsze to wychodzi.
Było tak ładnie i się rozpadało, oby w święta było słonecznie icon_smile.gif

Madzia witaj w Polsce icon_smile.gif

Madziarex super, że zakupy się udały. Moi synkowie, też lubili w którymś momencie te dziwne roboty (?) Lego, ale zbierali tylko jedna serię i teraz im przeszło. Teraz jest cały czas Lego City, Kacper dziś wypatrzył kolejny zestaw i chce go kupić Kornelowi na urodziny. Właśnie siedzi u siebie w pokoju i przelicza pieniądze czy mu wystarczy, bo chce kupić jeszcze prezent dla mnie na urodziny icon_smile.gif hihi i wyszło mu, że jak odłożył kasę na prezent dla Kornela to dla mnie zostało 7 zł. Stwierdził, że kornel będzie musiał dorzucić do mojego prezentu większa część, albo on kupi mi coś taniego icon_wink.gif Tłumaczę mu, że nie kwota się liczy tylko pamięć i jak dla mnie to wystarczy jak w niedzielę nie będzie pyskować a później chociaż trochę mniej icon_wink.gif

Ptysia a to imię ma być na jakąś konkretną literkę z czymś się kojarzyć? Jak minęła kociaczkowi pierwsza noc? Spał z Wami czy z pieskiem? Moje duże łobuzy nie tolerują kotków icon_sad.gif

Dawidku to piękne jajo to Twoje dzieło? Śliczne jest.

Pati jak nastroje w domu?
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 18:59
Post #404

Hmmm ja albo pisze ogólnikowo, albo staram się do każdej choc słowem odezwać, choć pewnie nie zawsze to wychodzi.
Było tak ładnie i się rozpadało, oby w święta było słonecznie icon_smile.gif

Madzia witaj w Polsce icon_smile.gif

Madziarex super, że zakupy się udały. Moi synkowie, też lubili w którymś momencie te dziwne roboty (?) Lego, ale zbierali tylko jedna serię i teraz im przeszło. Teraz jest cały czas Lego City, Kacper dziś wypatrzył kolejny zestaw i chce go kupić Kornelowi na urodziny. Właśnie siedzi u siebie w pokoju i przelicza pieniądze czy mu wystarczy, bo chce kupić jeszcze prezent dla mnie na urodziny icon_smile.gif hihi i wyszło mu, że jak odłożył kasę na prezent dla Kornela to dla mnie zostało 7 zł. Stwierdził, że kornel będzie musiał dorzucić do mojego prezentu większa część, albo on kupi mi coś taniego icon_wink.gif Tłumaczę mu, że nie kwota się liczy tylko pamięć i jak dla mnie to wystarczy jak w niedzielę nie będzie pyskować a później chociaż trochę mniej icon_wink.gif

Ptysia a to imię ma być na jakąś konkretną literkę z czymś się kojarzyć? Jak minęła kociaczkowi pierwsza noc? Spał z Wami czy z pieskiem? Moje duże łobuzy nie tolerują kotków icon_sad.gif

Dawidku to piękne jajo to Twoje dzieło? Śliczne jest.

Pati jak nastroje w domu?

--------------------
Dorotka
piÄ…, 02 kwi 2010 - 19:00
Ach jeszcze jedno... Nie sądzicie, że wypadłoby założyć nowy wątek? W tytule obecnego owszem święta, ale Bożego Narodzenia icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post piÄ…, 02 kwi 2010 - 19:00
Post #405

Ach jeszcze jedno... Nie sądzicie, że wypadłoby założyć nowy wątek? W tytule obecnego owszem święta, ale Bożego Narodzenia icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Patison
piÄ…, 02 kwi 2010 - 19:21
icon_arrow.gif zapraszam zatem icon_wink.gif
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=70608
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post piÄ…, 02 kwi 2010 - 19:21
Post #406

icon_arrow.gif zapraszam zatem icon_wink.gif
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=70608

--------------------


> Zima , ÅšwiÄ™ta- Kwietniówki 2004 dadzÄ… radÄ™ !
Start new topic
Reply to this topic
21 Stron V  « poprzednia 19 20 21
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 10:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama