Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Jaki macie fotelik samochodowy?

> 
.uzytkownik.usun...
pon, 22 gru 2003 - 20:33
Nasz pierwszy, ten 0 - 13kg to Inglesina. Sprawdził się. Jest mięciutki i wygodny. Leo lubił w nim siedzieć nawet w domu. W nim jadł swoje pierwsze posiłki bezmleczne icon_smile.gif

Teraz jednak jest już za mały. Niby dzidziasty nie waży jeszcze 13kg ale jest do niego stanowczo za wysoki. Zastanawiam się nad nowym, najchętniej takim do 36kg, stąd małe pytanko: jakie foteliki macie i jak się sprawują? Czy warto kupować taki 'ultimate' fotelik, żeby go później już nie zmieniać, czy może zmiana i tak jest nieunikniona i nie należy sobie d... takim rozwiązaniem zawracać i wybrać do 18kg? Poradźcie, proszę.

Zwierzo w kropce.
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post pon, 22 gru 2003 - 20:33
Post #1

Nasz pierwszy, ten 0 - 13kg to Inglesina. Sprawdził się. Jest mięciutki i wygodny. Leo lubił w nim siedzieć nawet w domu. W nim jadł swoje pierwsze posiłki bezmleczne icon_smile.gif

Teraz jednak jest już za mały. Niby dzidziasty nie waży jeszcze 13kg ale jest do niego stanowczo za wysoki. Zastanawiam się nad nowym, najchętniej takim do 36kg, stąd małe pytanko: jakie foteliki macie i jak się sprawują? Czy warto kupować taki 'ultimate' fotelik, żeby go później już nie zmieniać, czy może zmiana i tak jest nieunikniona i nie należy sobie d... takim rozwiązaniem zawracać i wybrać do 18kg? Poradźcie, proszę.

Zwierzo w kropce.
amania
pon, 22 gru 2003 - 21:02
My pierwszy jak i drugi mieliśmy firmy Bebe confort. Tzn. Marysia miała.
Ten drugi był do 18 kg (ten model ISEOS się chyba nazywał). Ale był naprawdę niezły.
Rozkładał się do pozycji prawie leżącej, miał rozsuwane boki.
My nie moglibyśmy zdecydować od razu na taki do 36 kg, bo Marysia uwielbia spać w samochodzie, a foteliki z tej kategorii sie nie rozkładają.
Teraz jeżdzi w takim do 36 kg i zwisa jej głowa jak zaśnie.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pon, 22 gru 2003 - 21:02
Post #2

My pierwszy jak i drugi mieliśmy firmy Bebe confort. Tzn. Marysia miała.
Ten drugi był do 18 kg (ten model ISEOS się chyba nazywał). Ale był naprawdę niezły.
Rozkładał się do pozycji prawie leżącej, miał rozsuwane boki.
My nie moglibyśmy zdecydować od razu na taki do 36 kg, bo Marysia uwielbia spać w samochodzie, a foteliki z tej kategorii sie nie rozkładają.
Teraz jeżdzi w takim do 36 kg i zwisa jej głowa jak zaśnie.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
sdw
pon, 22 gru 2003 - 21:38
My mamy taki od 9 do 25 kilo firmy CAM. Juz od 5 lat sprawuje sie swietnie, jedynie obicie wymaga juz wymiany.

Niedawno szukałam fotelika do 36 kilo, który rozkładałby sie do lezenia i, o dziwo, znalazłam. Jeden to fotelik PLAY, drugi, bodajze, jakis model bebe confort. Niestety, ceny kosmicznie powalające. Zauwazyłam tez, ze te foteliki tak naprawde niewiele róznią sie od tych do 18 czy 25 kilo. Maja jeden mankament - sa niskie. Nie wyobrazam sobie 7 latka w takim modelu fotelika.

Moim zdaniem nie ma sensu przepłacac i kupowac fotelika juz teraz do 36 kilo bo najprawdopodobniej i tak konieczna bedzie jeszcze jedna wymiana.

Popzdrówka
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 22 gru 2003 - 21:38
Post #3

My mamy taki od 9 do 25 kilo firmy CAM. Juz od 5 lat sprawuje sie swietnie, jedynie obicie wymaga juz wymiany.

Niedawno szukałam fotelika do 36 kilo, który rozkładałby sie do lezenia i, o dziwo, znalazłam. Jeden to fotelik PLAY, drugi, bodajze, jakis model bebe confort. Niestety, ceny kosmicznie powalające. Zauwazyłam tez, ze te foteliki tak naprawde niewiele róznią sie od tych do 18 czy 25 kilo. Maja jeden mankament - sa niskie. Nie wyobrazam sobie 7 latka w takim modelu fotelika.

Moim zdaniem nie ma sensu przepłacac i kupowac fotelika juz teraz do 36 kilo bo najprawdopodobniej i tak konieczna bedzie jeszcze jedna wymiana.

Popzdrówka

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
kasiask
pon, 22 gru 2003 - 21:39
Jak dzieci byłe małe mialam Maxi Cosi . BYł ok, ale chłopcy wyrośli z niego około 10 miesiąca życia. Taraz najmłodszy jeździ w Renoluxie. Ten fotelik służy nam już drugie dziecko. Jest do 18 kg, czyli mniej więcej do 4 lat - to zależy od dziecka. Jestem z niego zadowolona. Miał przystepną cenę i jest całkiem wygodny. Najstarszy syn miał fotelik Bebe Confort. Też był całkiem niezły- miał regulacje szerokości, ale drogi. Potem nie miałam miejsca, żeby go schować i musiałam sprzedać w komisie. Troche szkoda, ale trudno.
Te foteliki które są do 36 kg dla mnie mają tę wadę, że najczęściej są już bez regulacji pozycji, czyli nie da się dziecka położyć do spania. Moje dzieci do dzisiaj lubia spać w samochodzie, więc w takich sztywnych fotelach nie jest im wygodnie. Dlatego uważam, że zaraz po kołysce powinien być fotelik do 18 kg, a dopiero potem do 36 kg.
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post pon, 22 gru 2003 - 21:39
Post #4

Jak dzieci byłe małe mialam Maxi Cosi . BYł ok, ale chłopcy wyrośli z niego około 10 miesiąca życia. Taraz najmłodszy jeździ w Renoluxie. Ten fotelik służy nam już drugie dziecko. Jest do 18 kg, czyli mniej więcej do 4 lat - to zależy od dziecka. Jestem z niego zadowolona. Miał przystepną cenę i jest całkiem wygodny. Najstarszy syn miał fotelik Bebe Confort. Też był całkiem niezły- miał regulacje szerokości, ale drogi. Potem nie miałam miejsca, żeby go schować i musiałam sprzedać w komisie. Troche szkoda, ale trudno.
Te foteliki które są do 36 kg dla mnie mają tę wadę, że najczęściej są już bez regulacji pozycji, czyli nie da się dziecka położyć do spania. Moje dzieci do dzisiaj lubia spać w samochodzie, więc w takich sztywnych fotelach nie jest im wygodnie. Dlatego uważam, że zaraz po kołysce powinien być fotelik do 18 kg, a dopiero potem do 36 kg.

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

Ika
pon, 22 gru 2003 - 22:35
Kasia ma rację, te do 36 kilo się nie rozkładają, a jesli, to ociupinę. Żuczek miał taki fotelik i mu główka spadała strasznie, gdy spał.
Ale spokojnie można po kołysce kupić taki do 18 kg - dziecko z wiekiem przestaje rosnąć tak strasznie szybko i przybierać na wadze niemal "w oczach". W takim do 18 kilo spokojnie jeżdżą przedszkolaki icon_wink.gif

Co do maxi cosi, fajnie się odchyla do leżenia, ale jest drogi jak diabli. Przynajmniej dla mnie... Za to dla Żuczka był za wąski, przymierzałam go w sklepie.
Trafiliśmy natomiast na fotelik szeroki, wygodny, rozkładany do leżenia tak jak maxi cosi (Żuczek w trasie rozłożony do 5 pozycji po prostu śpi jak w kołysce, kolana ma na wysokości głowy icon_biggrin.gif ). Nazywa się toto Pro Baby i jest tanie jak barszcz w porównaniu z maxi cosi. Za nasz dałam jakieś 250 zeta (coś koło tego, dokładnie chyba 239).
Polecam icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 22 gru 2003 - 22:35
Post #5

Kasia ma rację, te do 36 kilo się nie rozkładają, a jesli, to ociupinę. Żuczek miał taki fotelik i mu główka spadała strasznie, gdy spał.
Ale spokojnie można po kołysce kupić taki do 18 kg - dziecko z wiekiem przestaje rosnąć tak strasznie szybko i przybierać na wadze niemal "w oczach". W takim do 18 kilo spokojnie jeżdżą przedszkolaki icon_wink.gif

Co do maxi cosi, fajnie się odchyla do leżenia, ale jest drogi jak diabli. Przynajmniej dla mnie... Za to dla Żuczka był za wąski, przymierzałam go w sklepie.
Trafiliśmy natomiast na fotelik szeroki, wygodny, rozkładany do leżenia tak jak maxi cosi (Żuczek w trasie rozłożony do 5 pozycji po prostu śpi jak w kołysce, kolana ma na wysokości głowy icon_biggrin.gif ). Nazywa się toto Pro Baby i jest tanie jak barszcz w porównaniu z maxi cosi. Za nasz dałam jakieś 250 zeta (coś koło tego, dokładnie chyba 239).
Polecam icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Aldoniec
wto, 23 gru 2003 - 00:40
Moje dziecię używa Maxi Cosi Priori.
Jestem z niego zadowolona, mała też się nie skarży, zasypia w nim bez problemu i główka nie spada.
Można go montować zarówno pasami 3- jak i 2-punktowymi.
Cena, hmmm, taka sobie (531zł), jak to rozłożyć na lata użytkowania to wg mnie nie wychodzi źle.

Z fotelików do 36 kg namacalnie icon_smile.gif znam tylko firmę Concord.
Model x-line trimax przetestowany i ostro użytkowany przez bliskich znajomych. Na stronie https://www.concord.de/ możesz obejrzeć modele z każdej strony w 3d icon_smile.gif

pozdrawiam
Aldoniec


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 540
Dołączył: pon, 28 kwi 03 - 14:07
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 659

GG:


post wto, 23 gru 2003 - 00:40
Post #6

Moje dziecię używa Maxi Cosi Priori.
Jestem z niego zadowolona, mała też się nie skarży, zasypia w nim bez problemu i główka nie spada.
Można go montować zarówno pasami 3- jak i 2-punktowymi.
Cena, hmmm, taka sobie (531zł), jak to rozłożyć na lata użytkowania to wg mnie nie wychodzi źle.

Z fotelików do 36 kg namacalnie icon_smile.gif znam tylko firmę Concord.
Model x-line trimax przetestowany i ostro użytkowany przez bliskich znajomych. Na stronie https://www.concord.de/ możesz obejrzeć modele z każdej strony w 3d icon_smile.gif

pozdrawiam
grzałka
wto, 23 gru 2003 - 08:54
Ja też mam Maxi Cosi Priori- spełnia wszystkie oczekiwania.
Ale sąsiedzi i znajomi wozą dzieci w foteliku Deltim Mały Podróżnik i też są zadowoleni.
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 23 gru 2003 - 08:54
Post #7

Ja też mam Maxi Cosi Priori- spełnia wszystkie oczekiwania.
Ale sąsiedzi i znajomi wozą dzieci w foteliku Deltim Mały Podróżnik i też są zadowoleni.
Karina mama Mate...
wto, 23 gru 2003 - 19:47
My niedawno kupiliśmy GRACO junior plus jest dla dzieci do 45 kg (po zdjęciu oparcia zostaje podstawka) ale Mateusz ma 3,5 roku i jest dość wysoki. Dziecko w tym foteliku jest przypięte pasami samochodowymi, niestety nie rozkłada się on i Mateusz jak zaśnie to glówka mu "leci". Kupiliśmy mu poduszkę "rogala" żeby było mu wygodniej ale jeszcze nie był wypróbowany podczas snu. Fotelik kupiliśmy w sklepie www.tanimarket.pl chyba z 299 zł.
Karina mama Mate...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 178
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 07:51
Skąd: Włocławek
Nr użytkownika: 489




post wto, 23 gru 2003 - 19:47
Post #8

My niedawno kupiliśmy GRACO junior plus jest dla dzieci do 45 kg (po zdjęciu oparcia zostaje podstawka) ale Mateusz ma 3,5 roku i jest dość wysoki. Dziecko w tym foteliku jest przypięte pasami samochodowymi, niestety nie rozkłada się on i Mateusz jak zaśnie to glówka mu "leci". Kupiliśmy mu poduszkę "rogala" żeby było mu wygodniej ale jeszcze nie był wypróbowany podczas snu. Fotelik kupiliśmy w sklepie www.tanimarket.pl chyba z 299 zł.

--------------------
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Gosia z edziecka
pon, 05 kwi 2004 - 22:35
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Trafiliśmy natomiast na fotelik (...). Nazywa się toto Pro Baby i jest tanie jak barszcz w porównaniu z maxi cosi. Za nasz dałam jakieś 250 zeta (coś koło tego, dokładnie chyba 239).
Polecam icon_smile.gif


Ika, czy mogłabyś coś więcej o tej firmie napisać (może mają stronę w internecie??)?

Czy znacie może jakieś strony w internecie, gdzie byłyby testy fotelików. Znalażłam tylko po niemiecku, a ja niemieckiego ni w ząb.

Pozdrawiam icon_smile.gif
Gosia z edziecka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,811
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 22:22
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 366




post pon, 05 kwi 2004 - 22:35
Post #9

CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Trafiliśmy natomiast na fotelik (...). Nazywa się toto Pro Baby i jest tanie jak barszcz w porównaniu z maxi cosi. Za nasz dałam jakieś 250 zeta (coś koło tego, dokładnie chyba 239).
Polecam icon_smile.gif


Ika, czy mogłabyś coś więcej o tej firmie napisać (może mają stronę w internecie??)?

Czy znacie może jakieś strony w internecie, gdzie byłyby testy fotelików. Znalażłam tylko po niemiecku, a ja niemieckiego ni w ząb.

Pozdrawiam icon_smile.gif
Ika
pon, 05 kwi 2004 - 22:50
CYTAT(Goska z edziecka)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Trafiliśmy natomiast na fotelik (...). Nazywa się toto Pro Baby i jest tanie jak barszcz w porównaniu z maxi cosi. Za nasz dałam jakieś 250 zeta (coś koło tego, dokładnie chyba 239).
Polecam icon_smile.gif


Ika, czy mogłabyś coś więcej o tej firmie napisać (może mają stronę w internecie??)?

Czy znacie może jakieś strony w internecie, gdzie byłyby testy fotelików. Znalażłam tylko po niemiecku, a ja niemieckiego ni w ząb.

Pozdrawiam icon_smile.gif

Niestety nie przeprowadziłam dokładnego wywiadu na temat firmy. Wiem tylko, że jest polska. Strony też nie szukałam, bo po zakupie fotelika nie czułam takiej potrzeby (przed zakupem to owszem, pewnie bym szukała, żeby pooglądać). Toteż napisałam wszystko, co wiem. A wiem tylko to, co dotyczy nie firmy, lecz fotelika bezpośrednio - nam się sprawdza idealnie i do tych wymaganych 4 lat Żuczek w nim spokojnie pojeździ, a do maxi cosi dziś by już nie wlazł.
Znaczek "Pro Baby" widziałam też na innych artykułach dziecięcych (chyba na wózku, ale głowy nie dam) więc firma nie tylko "fotelikowa".
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 05 kwi 2004 - 22:50
Post #10

CYTAT(Goska z edziecka)
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
Trafiliśmy natomiast na fotelik (...). Nazywa się toto Pro Baby i jest tanie jak barszcz w porównaniu z maxi cosi. Za nasz dałam jakieś 250 zeta (coś koło tego, dokładnie chyba 239).
Polecam icon_smile.gif


Ika, czy mogłabyś coś więcej o tej firmie napisać (może mają stronę w internecie??)?

Czy znacie może jakieś strony w internecie, gdzie byłyby testy fotelików. Znalażłam tylko po niemiecku, a ja niemieckiego ni w ząb.

Pozdrawiam icon_smile.gif

Niestety nie przeprowadziłam dokładnego wywiadu na temat firmy. Wiem tylko, że jest polska. Strony też nie szukałam, bo po zakupie fotelika nie czułam takiej potrzeby (przed zakupem to owszem, pewnie bym szukała, żeby pooglądać). Toteż napisałam wszystko, co wiem. A wiem tylko to, co dotyczy nie firmy, lecz fotelika bezpośrednio - nam się sprawdza idealnie i do tych wymaganych 4 lat Żuczek w nim spokojnie pojeździ, a do maxi cosi dziś by już nie wlazł.
Znaczek "Pro Baby" widziałam też na innych artykułach dziecięcych (chyba na wózku, ale głowy nie dam) więc firma nie tylko "fotelikowa".

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Gosia z edziecka
pon, 05 kwi 2004 - 22:56
Dzięki Ika icon_smile.gif

Szukałam już w internecie, ale coś nie mogę znaleźć.
Gosia z edziecka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,811
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 22:22
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 366




post pon, 05 kwi 2004 - 22:56
Post #11

Dzięki Ika icon_smile.gif

Szukałam już w internecie, ale coś nie mogę znaleźć.
katiek
pon, 05 kwi 2004 - 23:13
Ika ja miałam wózek-parasolkę Pro baby i jak byk było napisane że niemiecka . A fotelik Pro baby widziałam ostatnio w Carrefourze na Targówku tylko nie wiem do ilu kg i w jakiej cenie.
My mamy Deltima do 36 kg i jest nawet przyzwoity.
Kasia
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post pon, 05 kwi 2004 - 23:13
Post #12

Ika ja miałam wózek-parasolkę Pro baby i jak byk było napisane że niemiecka . A fotelik Pro baby widziałam ostatnio w Carrefourze na Targówku tylko nie wiem do ilu kg i w jakiej cenie.
My mamy Deltima do 36 kg i jest nawet przyzwoity.
Kasia
Ika
pon, 05 kwi 2004 - 23:27
CYTAT(katiek)
Ika ja miałam wózek-parasolkę Pro baby i jak byk było napisane że niemiecka .

Jesli tak, to się koleś w sklepie nie zna. Bo kolesia z obsługi pytałam, poza nim nie dociekałam.

CYTAT(katiek)
My mamy Deltima do 36 kg i jest nawet przyzwoity.
Kasia

Miałam, ale nam ukradli. Spoko, ale Deltim nie rozkłada się do leżenia, a w Pro Baby Żuczek śpi jak w kołysce. Jak wyrośnie, to właśnie tego rozkładania będzie mi najbardziej żal icon_sad.gif W trasie Żuczek śpi wygodnie, rozparty, a ja się nie stresuję, że mu główka leci (w Deltimie raz omal się nie rozpieprzyliśmy, bo usiłowałam mu tę główkę poprawić - już nie mogłam patrzeć, jak mu smętnie zwisa...).
A może czterolatek już nie zasypia w samochodzie...??? icon_cool.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 05 kwi 2004 - 23:27
Post #13

CYTAT(katiek)
Ika ja miałam wózek-parasolkę Pro baby i jak byk było napisane że niemiecka .

Jesli tak, to się koleś w sklepie nie zna. Bo kolesia z obsługi pytałam, poza nim nie dociekałam.

CYTAT(katiek)
My mamy Deltima do 36 kg i jest nawet przyzwoity.
Kasia

Miałam, ale nam ukradli. Spoko, ale Deltim nie rozkłada się do leżenia, a w Pro Baby Żuczek śpi jak w kołysce. Jak wyrośnie, to właśnie tego rozkładania będzie mi najbardziej żal icon_sad.gif W trasie Żuczek śpi wygodnie, rozparty, a ja się nie stresuję, że mu główka leci (w Deltimie raz omal się nie rozpieprzyliśmy, bo usiłowałam mu tę główkę poprawić - już nie mogłam patrzeć, jak mu smętnie zwisa...).
A może czterolatek już nie zasypia w samochodzie...??? icon_cool.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Aldoniec
pon, 05 kwi 2004 - 23:46
CYTAT(Goska z edziecka)
Ika, czy mogłabyś coś więcej o tej firmie napisać (może mają stronę w internecie??)?


Mam krzesełko do karmienia Pro Baby i jest na nim naklejka z adresem dystrybutora (mieści się w Krakowie).
Jeśli chcesz rano spiszę dane i podam, bo teraz ciemno i nie widzę icon_wink.gif
Aldoniec


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 540
Dołączył: pon, 28 kwi 03 - 14:07
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 659

GG:


post pon, 05 kwi 2004 - 23:46
Post #14

CYTAT(Goska z edziecka)
Ika, czy mogłabyś coś więcej o tej firmie napisać (może mają stronę w internecie??)?


Mam krzesełko do karmienia Pro Baby i jest na nim naklejka z adresem dystrybutora (mieści się w Krakowie).
Jeśli chcesz rano spiszę dane i podam, bo teraz ciemno i nie widzę icon_wink.gif
Gosia z edziecka
pon, 05 kwi 2004 - 23:51
CYTAT(Aldoniec)
Mam krzesełko do karmienia Pro Baby i jest na nim naklejka z adresem dystrybutora (mieści się w Krakowie).
JeÅ›li chcesz rano spiszÄ™ dane i podam, bo teraz ciemno i nie widzÄ™  :wink:


Bardzo proszę icon_biggrin.gif , czekam z utęsknieniem.
Gosia z edziecka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,811
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 22:22
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 366




post pon, 05 kwi 2004 - 23:51
Post #15

CYTAT(Aldoniec)
Mam krzesełko do karmienia Pro Baby i jest na nim naklejka z adresem dystrybutora (mieści się w Krakowie).
JeÅ›li chcesz rano spiszÄ™ dane i podam, bo teraz ciemno i nie widzÄ™  :wink:


Bardzo proszę icon_biggrin.gif , czekam z utęsknieniem.
Agusek
wto, 06 kwi 2004 - 07:51
Jak Ala wyrosła z nosidełka, to kupiliśmy PLAY właśnie.
Rewelacja!!
Jak zaśnie to leży jak w kołysce, a jak wyrośnie to kupi się jej tylko poddupnik icon_smile.gif
Cena była zabójcza (ok 600) ale w ogólny rozliczeniu (nie musimy dokupywać już żadnych przejściówek) się opłaca.

Polecam. I pierze siÄ™ bez problemu i szybko wysycha. I ma swoje pasy.

Pozdrawiam
Agusek
Agusek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,303
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 10:33
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 493

GG:


post wto, 06 kwi 2004 - 07:51
Post #16

Jak Ala wyrosła z nosidełka, to kupiliśmy PLAY właśnie.
Rewelacja!!
Jak zaśnie to leży jak w kołysce, a jak wyrośnie to kupi się jej tylko poddupnik icon_smile.gif
Cena była zabójcza (ok 600) ale w ogólny rozliczeniu (nie musimy dokupywać już żadnych przejściówek) się opłaca.

Polecam. I pierze siÄ™ bez problemu i szybko wysycha. I ma swoje pasy.

Pozdrawiam
Agusek

--------------------
Alutek (2001) i Emilutek (2005)
Aldoniec
wto, 06 kwi 2004 - 10:12
CYTAT(Goska z edziecka)
Bardzo proszÄ™  :D , czekam z utÄ™sknieniem.



Pro Baby sp. z o.o.
ul. Bagrowa 7
30-733 Kraków

telefonu nie podajÄ… icon_sad.gif
Aldoniec


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 540
Dołączył: pon, 28 kwi 03 - 14:07
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 659

GG:


post wto, 06 kwi 2004 - 10:12
Post #17

CYTAT(Goska z edziecka)
Bardzo proszÄ™  :D , czekam z utÄ™sknieniem.



Pro Baby sp. z o.o.
ul. Bagrowa 7
30-733 Kraków

telefonu nie podajÄ… icon_sad.gif
A.L.

Go??







post wto, 06 kwi 2004 - 10:58
Post #18

Maxi cosi priori 9-18 kg.
Polecam z czystym sercem.Mam i baaaaaaardzo sobie chwale.


asia
Gosia z edziecka
wto, 06 kwi 2004 - 22:33
Aldoniec dzięki icon_smile.gif . Dzwoniłam do nich, pogadałam z bardzo miłym i kompetentnym panem (własnie kupił swojej córeczce fotelik icon_lol.gif ). Ale w końcu kupiłam Graco Junior bo ten ProBaby gniótł Kasię w plecy.
Pozdrawiam icon_smile.gif
Gosia z edziecka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,811
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 22:22
SkÄ…d: .
Nr użytkownika: 366




post wto, 06 kwi 2004 - 22:33
Post #19

Aldoniec dzięki icon_smile.gif . Dzwoniłam do nich, pogadałam z bardzo miłym i kompetentnym panem (własnie kupił swojej córeczce fotelik icon_lol.gif ). Ale w końcu kupiłam Graco Junior bo ten ProBaby gniótł Kasię w plecy.
Pozdrawiam icon_smile.gif
.uzytkownik.usun...
wto, 06 kwi 2004 - 22:50
My właśnie kupiliśmy. Play

Pzdr,

Zwierzo
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post wto, 06 kwi 2004 - 22:50
Post #20

My właśnie kupiliśmy. Play

Pzdr,

Zwierzo
> Jaki macie fotelik samochodowy?
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 10:01
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama