Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
88 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

MAJÓWECZKI 2009 CZ. 2

, Majóweczki świętuja :-)
> , Majóweczki świętuja :-)
karo_lina
czw, 08 paź 2009 - 20:18




"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy,kwiaty i oczy dziecka."
Alighieri Dante


********************************************************************************
*************






[/url]




















































kiedy byłyśmy jeszcze 2w1
https://www.maluchy.pl/forum/MAJUSKI-2009-t55541.html



początki naszych mamusiowych zmagań

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0




U KOGO BYŁA ZĘBOWA WRÓŻKA


Aluś synek kociek -6 ząbków


Natalka córeczka dankin-82 -5 ząbków


Oliwier synek madziuula123 -8 ząbków


Mateusz synek Izaaa -5 ząbków


Natalka córeczka nilo -7 ząbki


Lusia córeczka gyokuro -2 ząbki


Bartuś synek moni5 -6 ząbków


Ten post edytował karo_lina pon, 10 maj 2010 - 21:27
karo_lina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 03 paź 08 - 09:32
Nr użytkownika: 22,168




post czw, 08 paź 2009 - 20:18
Post #1





"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy,kwiaty i oczy dziecka."
Alighieri Dante


********************************************************************************
*************






[/url]




















































kiedy byłyśmy jeszcze 2w1
https://www.maluchy.pl/forum/MAJUSKI-2009-t55541.html



początki naszych mamusiowych zmagań

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0




U KOGO BYŁA ZĘBOWA WRÓŻKA


Aluś synek kociek -6 ząbków


Natalka córeczka dankin-82 -5 ząbków


Oliwier synek madziuula123 -8 ząbków


Mateusz synek Izaaa -5 ząbków


Natalka córeczka nilo -7 ząbki


Lusia córeczka gyokuro -2 ząbki


Bartuś synek moni5 -6 ząbków


--------------------
gyokuro
czw, 08 paź 2009 - 20:42
O, to ja się pokażę icon_biggrin.gif

Mój dzień bez słodyczy zakończony sukcesem!!! A ile pokus odparłam!!! Hurrraaaa!!!

Dziś było ładnie, spacerowałam długo z Lusią. Mam tylko problem, bo Mała kaszle icon_sad.gif Byłam nawet u lekarza ją osłuchać, na szczęście osłuchowo czysto. No ale nie wiem, co z tym kaszlem robić. Dostałam dla niej kropelki Deflegmin, w razie jakby gorzej było, mam jeszcze smarować Pulmexem. Jakieś inne rady?

Karolina - zauważyłam Twoją Nelly, owszem - tylko dopiero niedawno kompa odpaliłam i zanim zdążyłam sie wypowiedzieć, Ty już zdążyłaś się wypowiedzieć, że nikt prawie nie widział... Więc ja widziałam! I jest Nelly sliczna, taka radosna i uśmiechnięta!

Madziuula - Oliwierek tez super, do twarzy mu w tej czapce icon_smile.gif
gyokuro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 716
Dołączył: nie, 27 lip 03 - 00:36
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 931




post czw, 08 paź 2009 - 20:42
Post #2

O, to ja się pokażę icon_biggrin.gif

Mój dzień bez słodyczy zakończony sukcesem!!! A ile pokus odparłam!!! Hurrraaaa!!!

Dziś było ładnie, spacerowałam długo z Lusią. Mam tylko problem, bo Mała kaszle icon_sad.gif Byłam nawet u lekarza ją osłuchać, na szczęście osłuchowo czysto. No ale nie wiem, co z tym kaszlem robić. Dostałam dla niej kropelki Deflegmin, w razie jakby gorzej było, mam jeszcze smarować Pulmexem. Jakieś inne rady?

Karolina - zauważyłam Twoją Nelly, owszem - tylko dopiero niedawno kompa odpaliłam i zanim zdążyłam sie wypowiedzieć, Ty już zdążyłaś się wypowiedzieć, że nikt prawie nie widział... Więc ja widziałam! I jest Nelly sliczna, taka radosna i uśmiechnięta!

Madziuula - Oliwierek tez super, do twarzy mu w tej czapce icon_smile.gif

--------------------
Kasia, mama Juliusza (15.04.2003) i Laury (10.05.2009)

karo_lina
czw, 08 paź 2009 - 20:50
gyokuro no prosze ,ale jesteś dzielna,a ja właśnie dałam Nel kaszkę ryżową ,ale się krzywiła 29.gif

a napisałam,że nikt nie zauważył,bo już mam dosyć tamtego tematu .
karo_lina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 03 paź 08 - 09:32
Nr użytkownika: 22,168




post czw, 08 paź 2009 - 20:50
Post #3

gyokuro no prosze ,ale jesteś dzielna,a ja właśnie dałam Nel kaszkę ryżową ,ale się krzywiła 29.gif

a napisałam,że nikt nie zauważył,bo już mam dosyć tamtego tematu .

--------------------
Izaaa
czw, 08 paź 2009 - 21:00
My też się maldujemy na nowiusieńkim wątku.
Mateusz ostatnio po kąpieli włożył sobie nóżkę do buzi po czym wyciągnął ją i się skrzywił 06.gif
My idziemy na szczepienie pod koniec października to się dowiem jakie ma mój smyk wymiary.
Izaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,484
Dołączył: sob, 01 paź 05 - 17:09
Skąd: południowa wielkopolska
Nr użytkownika: 3,744




post czw, 08 paź 2009 - 21:00
Post #4

My też się maldujemy na nowiusieńkim wątku.
Mateusz ostatnio po kąpieli włożył sobie nóżkę do buzi po czym wyciągnął ją i się skrzywił 06.gif
My idziemy na szczepienie pod koniec października to się dowiem jakie ma mój smyk wymiary.

--------------------
Mateusz nasz bąbelek

Patrycja nasze słoneczko

kociek
czw, 08 paź 2009 - 21:05
Fajowo tutaj 06.gif

gyokuro ciesze sie ze nam sie udalo dzis. Mysle ze z czasem bedzie coraz latwiej odpedzac pokusy. Ja kiedys wcale slodyczy nie jadlam albo zjadlam jednego cukierka i juz bylam zaslodzona a teraz to masakra


Ja na szczepienie ide jakos niedlugo wiec zobaczymy jakie wymiary ma moj mlodzian
kociek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: sob, 10 sty 09 - 14:07
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 24,604




post czw, 08 paź 2009 - 21:05
Post #5

Fajowo tutaj 06.gif

gyokuro ciesze sie ze nam sie udalo dzis. Mysle ze z czasem bedzie coraz latwiej odpedzac pokusy. Ja kiedys wcale slodyczy nie jadlam albo zjadlam jednego cukierka i juz bylam zaslodzona a teraz to masakra


Ja na szczepienie ide jakos niedlugo wiec zobaczymy jakie wymiary ma moj mlodzian

--------------------






netha (angie)
czw, 08 paź 2009 - 21:06
haaaaloooo
to i ja się dołączam, z Karolciem oczywiście 06.gif

dla karolinki naszej ukłony za nowy wąteczek 2pliz.gif
i stawiam za nas tutaj zgromadzone 02.gif
impreza.gif impreza.gif impreza.gif
netha (angie)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: nie, 13 kwi 08 - 22:19
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 19,322




post czw, 08 paź 2009 - 21:06
Post #6

haaaaloooo
to i ja się dołączam, z Karolciem oczywiście 06.gif

dla karolinki naszej ukłony za nowy wąteczek 2pliz.gif
i stawiam za nas tutaj zgromadzone 02.gif
impreza.gif impreza.gif impreza.gif

--------------------
Aneta, mama Natalki i Karolka



dankin-82
czw, 08 paź 2009 - 21:09
Ciotki ładnie to tak nie zaczekac na mnie icon_wink.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post czw, 08 paź 2009 - 21:09
Post #7

Ciotki ładnie to tak nie zaczekac na mnie icon_wink.gif

--------------------
kociek
czw, 08 paź 2009 - 21:14
Tez opije nowy watek zeby nam sie dobrze i duzo pisalo brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
kociek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: sob, 10 sty 09 - 14:07
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 24,604




post czw, 08 paź 2009 - 21:14
Post #8

Tez opije nowy watek zeby nam sie dobrze i duzo pisalo brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

--------------------






kociek
czw, 08 paź 2009 - 21:15
netha to jak dolaczasz do nas nieslodkich?????? Razem razniej i jak widac sukces dzis kazda odniosla 06.gif
kociek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: sob, 10 sty 09 - 14:07
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 24,604




post czw, 08 paź 2009 - 21:15
Post #9

netha to jak dolaczasz do nas nieslodkich?????? Razem razniej i jak widac sukces dzis kazda odniosla 06.gif

--------------------






netha (angie)
czw, 08 paź 2009 - 21:40
my szczepienie mamy wyznaczone na 20 października
a wagowo w tamtym tygodniu Karolcio miał 8200 37.gif szok

gyokuro - można na ten kaszelek Lusi daj Stodal 1łyżeczkę 2 razy dziennie
i gratuluję Wam dnia bez słodyczy, i może ja też się do Was przyłączę 06.gif
netha (angie)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: nie, 13 kwi 08 - 22:19
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 19,322




post czw, 08 paź 2009 - 21:40
Post #10

my szczepienie mamy wyznaczone na 20 października
a wagowo w tamtym tygodniu Karolcio miał 8200 37.gif szok

gyokuro - można na ten kaszelek Lusi daj Stodal 1łyżeczkę 2 razy dziennie
i gratuluję Wam dnia bez słodyczy, i może ja też się do Was przyłączę 06.gif

--------------------
Aneta, mama Natalki i Karolka



asiam23
czw, 08 paź 2009 - 21:44
hej dziewczyny

i znow u Was milo i przyjemnie icon_smile.gif i zycze Wam zeby juz tak zostalo az sie chce podczytywac icon_smile.gif
asiam23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 15:31
Skąd: cardiff
Nr użytkownika: 25,608

GG:


post czw, 08 paź 2009 - 21:44
Post #11

hej dziewczyny

i znow u Was milo i przyjemnie icon_smile.gif i zycze Wam zeby juz tak zostalo az sie chce podczytywac icon_smile.gif


--------------------



karo_lina
czw, 08 paź 2009 - 22:11
netha ,Ty tu sie nie chowaj,że Karolek miał w zeszłym tygodniu 8200, bo Nelly miała 23 września 8000gr ,to ciekawe co teraz icon_smile.gif


gratuluję dziewczynki dnia bez słodkości,a ja dzisiaj zjadłam,mambę, i pączka nienie.gif, taki ze mnie łakomczuch
karo_lina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 03 paź 08 - 09:32
Nr użytkownika: 22,168




post czw, 08 paź 2009 - 22:11
Post #12

netha ,Ty tu sie nie chowaj,że Karolek miał w zeszłym tygodniu 8200, bo Nelly miała 23 września 8000gr ,to ciekawe co teraz icon_smile.gif


gratuluję dziewczynki dnia bez słodkości,a ja dzisiaj zjadłam,mambę, i pączka nienie.gif, taki ze mnie łakomczuch

--------------------
kociek
czw, 08 paź 2009 - 22:19
Cassie ja Ci tu odpowiem Mam nadz ze znajdziesz
Tez mam wrazenie ze jak mniej jem to mniej mleka produkuje dlatego postanowilam nie jesc slodyczy a reszte normalnie. Z dieta poczekam az mlody zacznie jesc inne rzeczy. Wkurza mnie to ale co zrobic

Dziewczyny jakie Wasze dzieci sa duzze 37.gif Moj to pewnie teraz z 7 kg wazy
kociek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: sob, 10 sty 09 - 14:07
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 24,604




post czw, 08 paź 2009 - 22:19
Post #13

Cassie ja Ci tu odpowiem Mam nadz ze znajdziesz
Tez mam wrazenie ze jak mniej jem to mniej mleka produkuje dlatego postanowilam nie jesc slodyczy a reszte normalnie. Z dieta poczekam az mlody zacznie jesc inne rzeczy. Wkurza mnie to ale co zrobic

Dziewczyny jakie Wasze dzieci sa duzze 37.gif Moj to pewnie teraz z 7 kg wazy

--------------------






netha (angie)
czw, 08 paź 2009 - 22:28
karolina - to rzeczywiście z Nelly duża dziewczynka icon_biggrin.gif ja jestem nieco przerażona wagą i wielkością Karolcia bo mam porównanie do jego starszej siostry, Natalka jak miała roczek to ważyła 9kg a tu proszę, skończone 4 m-ce i już 8kg...zresztą różnicę nawet w bodach widzę, które są po Natalci, nosiła je jak miała skończone pół roczku a na Karolka już są za małe... a dodam, że z Natalki jest wysoka dziewczynka 37.gif

netha (angie)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: nie, 13 kwi 08 - 22:19
Skąd: Wałbrzych
Nr użytkownika: 19,322




post czw, 08 paź 2009 - 22:28
Post #14

karolina - to rzeczywiście z Nelly duża dziewczynka icon_biggrin.gif ja jestem nieco przerażona wagą i wielkością Karolcia bo mam porównanie do jego starszej siostry, Natalka jak miała roczek to ważyła 9kg a tu proszę, skończone 4 m-ce i już 8kg...zresztą różnicę nawet w bodach widzę, które są po Natalci, nosiła je jak miała skończone pół roczku a na Karolka już są za małe... a dodam, że z Natalki jest wysoka dziewczynka 37.gif



--------------------
Aneta, mama Natalki i Karolka



gyokuro
czw, 08 paź 2009 - 22:28
Lusia ważona 29 września - 8075g... Nie za mało jak na nią? icon_wink.gif
gyokuro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 716
Dołączył: nie, 27 lip 03 - 00:36
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 931




post czw, 08 paź 2009 - 22:28
Post #15

Lusia ważona 29 września - 8075g... Nie za mało jak na nią? icon_wink.gif

--------------------
Kasia, mama Juliusza (15.04.2003) i Laury (10.05.2009)

karo_lina
czw, 08 paź 2009 - 22:37
Nelce to wszyscy dają 2 miesiące do przodu:-),pędzi jak burza...,ale to chyba lepiej niż miałaby być chudziną i nie jeść,z resztą nie można tak porownywać dzeci do siebie,bo każde z innej wagi startowało,jak się najada i regularnie przybiera to jest ok icon_smile.gif
karo_lina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 03 paź 08 - 09:32
Nr użytkownika: 22,168




post czw, 08 paź 2009 - 22:37
Post #16

Nelce to wszyscy dają 2 miesiące do przodu:-),pędzi jak burza...,ale to chyba lepiej niż miałaby być chudziną i nie jeść,z resztą nie można tak porownywać dzeci do siebie,bo każde z innej wagi startowało,jak się najada i regularnie przybiera to jest ok icon_smile.gif

--------------------
karo_lina
pią, 09 paź 2009 - 00:25
no, dobra Dziewczyny mam nadzieje,że jak na razie może być i spodoba się Wam icon_smile.gif,
jak bedę wolna pomyślę nad czymś jeszcze
karo_lina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 03 paź 08 - 09:32
Nr użytkownika: 22,168




post pią, 09 paź 2009 - 00:25
Post #17

no, dobra Dziewczyny mam nadzieje,że jak na razie może być i spodoba się Wam icon_smile.gif,
jak bedę wolna pomyślę nad czymś jeszcze

--------------------
dankin-82
pią, 09 paź 2009 - 07:27
karolinka ułóż w wolnej chwili paseczki chronologicznie wg urodzin dziecka ładnie proszę icon_wink.gif bo nie mogę dojśc która kiedy rodziła a czasami sobie porównuje więc mi łatwiej jak tak skakac po całości nie muszę icon_wink.gif mam nadzieję że mnie dziewczyny nie zjadą za taką prośbę 06.gif


cassie no faktycznie może ciut mniej nabiału, może dopajaj dziecko; a tak po prawdzie Kulka taka stara i od zawsze miała te same problemu które ciągną się do dziś i u niej to jest normalne choc jak je duuużo owoców czy warzyw jest ciut lepiej icon_wink.gif



no Wy mi się tu wagą chwalicie a moja Kruszyna to z 7kg może ma a może nie? nawet nie wiem bo bardzo długo nie była ważona 37.gif a przecież taka stara 29.gif jej kuzyn urodzony 3 mce później wagowo podobny do niej 29.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post pią, 09 paź 2009 - 07:27
Post #18

karolinka ułóż w wolnej chwili paseczki chronologicznie wg urodzin dziecka ładnie proszę icon_wink.gif bo nie mogę dojśc która kiedy rodziła a czasami sobie porównuje więc mi łatwiej jak tak skakac po całości nie muszę icon_wink.gif mam nadzieję że mnie dziewczyny nie zjadą za taką prośbę 06.gif


cassie no faktycznie może ciut mniej nabiału, może dopajaj dziecko; a tak po prawdzie Kulka taka stara i od zawsze miała te same problemu które ciągną się do dziś i u niej to jest normalne choc jak je duuużo owoców czy warzyw jest ciut lepiej icon_wink.gif



no Wy mi się tu wagą chwalicie a moja Kruszyna to z 7kg może ma a może nie? nawet nie wiem bo bardzo długo nie była ważona 37.gif a przecież taka stara 29.gif jej kuzyn urodzony 3 mce później wagowo podobny do niej 29.gif

--------------------
Czarna_aga
pią, 09 paź 2009 - 08:19
Witam z rana icon_smile.gif

Rosną te Wasze dzieciaczki na potęgę icon_smile.gif Moje tez ładnie przybierają, ale z racji niższej wagi urodzeniowej (wcześniaczki) to ważą mniej niż Wasze choć są chyba wątkowo najstarsze icon_smile.gif
30 września miały szczepienie i ważyły wtedy Malwinka 7400 ( waga urodzeniowa 2870) i Justynka 6530 (wu 2510). Malwinka to niezły klocek i pulpecik icon_smile.gif Justynka od początku dba o linię i jest małym szczypiorkiem icon_smile.gif

Dziś z okazji ukończenia pół roczku przez moje gwiazdy stawiam dla Wszystkich kolejeczkę icon_smile.gif co kto lubi icon_smile.gif
lub

Postaram się dziś wkleić aktualne fotki moich księżniczek icon_smile.gif muszę im dziś z okazji pół roczku strzelić małą sesję zdjęciową icon_smile.gif

Kurcze zazdroszczę Wam akcji Bezsłodyczowej ... może i ja dołączę ... będzie raźniej icon_smile.gif

Ok, na tyle mi dziewczyny pozwoliły, postaram sie zajrzeć później

Miłego dnia
Czarna_aga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 103
Dołączył: wto, 30 paź 07 - 21:40
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 16,728

GG:


post pią, 09 paź 2009 - 08:19
Post #19

Witam z rana icon_smile.gif

Rosną te Wasze dzieciaczki na potęgę icon_smile.gif Moje tez ładnie przybierają, ale z racji niższej wagi urodzeniowej (wcześniaczki) to ważą mniej niż Wasze choć są chyba wątkowo najstarsze icon_smile.gif
30 września miały szczepienie i ważyły wtedy Malwinka 7400 ( waga urodzeniowa 2870) i Justynka 6530 (wu 2510). Malwinka to niezły klocek i pulpecik icon_smile.gif Justynka od początku dba o linię i jest małym szczypiorkiem icon_smile.gif

Dziś z okazji ukończenia pół roczku przez moje gwiazdy stawiam dla Wszystkich kolejeczkę icon_smile.gif co kto lubi icon_smile.gif
lub

Postaram się dziś wkleić aktualne fotki moich księżniczek icon_smile.gif muszę im dziś z okazji pół roczku strzelić małą sesję zdjęciową icon_smile.gif

Kurcze zazdroszczę Wam akcji Bezsłodyczowej ... może i ja dołączę ... będzie raźniej icon_smile.gif

Ok, na tyle mi dziewczyny pozwoliły, postaram sie zajrzeć później

Miłego dnia

--------------------






dankin-82
pią, 09 paź 2009 - 08:23
czarna aga niech Ci Twoje maluchy rosną duuuuże i zdrowiusieńkie impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
ps. moja Nati jeszcze starsza icon_wink.gif i też wcześniak a napisz ile waży Twoja młodzież
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post pią, 09 paź 2009 - 08:23
Post #20

czarna aga niech Ci Twoje maluchy rosną duuuuże i zdrowiusieńkie impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
ps. moja Nati jeszcze starsza icon_wink.gif i też wcześniak a napisz ile waży Twoja młodzież

--------------------
> MAJÓWECZKI 2009 CZ. 2, Majóweczki świętuja :-)
Start new topic
Reply to this topic
88 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 22:14
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama