Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

GRUDNIOWE SŁONECZKA cz II

, rozszerzamy dietę, liczymy ząbki i zaczynamy się przemieszczać :)
> , rozszerzamy dietę, liczymy ząbki i zaczynamy się przemieszczać :)
WiolkaTG
śro, 24 mar 2010 - 12:11
Pytam odnosnie tych chust bo moja szwagierka sie pytała co kupic małemu na chrzest wiec ja pomyslalm o czyms takim bo juz nie mam pomyslu na prezenty ale pomysl nie spodobał sie męzowi bo on stwierdzil ze ma wrazenie ze dzieci te sie mecza w tych chustach 29.gif
a moze wy macie jakies pomysly na prezenty ?
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post śro, 24 mar 2010 - 12:11
Post #21

Pytam odnosnie tych chust bo moja szwagierka sie pytała co kupic małemu na chrzest wiec ja pomyslalm o czyms takim bo juz nie mam pomyslu na prezenty ale pomysl nie spodobał sie męzowi bo on stwierdzil ze ma wrazenie ze dzieci te sie mecza w tych chustach 29.gif
a moze wy macie jakies pomysly na prezenty ?

--------------------

monika:)))
śro, 24 mar 2010 - 13:15
No to i ja się przywitam na nowym wątku icon_smile.gif

niuniunia22 pierwsza stronka superowa icon_razz.gif Super że wróciłyście z Zuzią do domu!Dużo zdrówka dla malutkiej blagam.gif

WiolkaTG
CYTAT
a moze wy macie jakies pomysly na prezenty ?
może pomyśl nad rzeczą która przydała by Ci się w późniejszym czasie!Może krzesełko do karmienia albo Chodzik Jeździk-Pchacz z Fisher Price hmmm nie wiem co doradzić!

Dzisiaj nie będę się rozpisywać bo padam na pysk po nie przespanej nocy! 13.gif Thomasek przez całą noc co chwilkę się budził ,a jak już zasnął to jęczał przez sen!Przez sen ssie rączki ehhhh no i o 06:00 pobudka 32.gif Teraz jak zasypia to na chwilkę i budzi się z płaczem jak by my się krzywda jakaś działa!Wydaje mi się że dziąsła go bolą bo wszystko na to wskazuje:ślini się,pcha rączki do buzi,jest marudny i dodatkowo częściej robi kupki(w nocy zmieniałam mu 3 razy pieluszkę,a w dzień chyba z 5 razy) 32.gif 41.gif
monika:)))


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 826
Dołączył: śro, 16 lip 08 - 15:22
Skąd: Niemcy
Nr użytkownika: 20,747

GG:


post śro, 24 mar 2010 - 13:15
Post #22

No to i ja się przywitam na nowym wątku icon_smile.gif

niuniunia22 pierwsza stronka superowa icon_razz.gif Super że wróciłyście z Zuzią do domu!Dużo zdrówka dla malutkiej blagam.gif

WiolkaTG
CYTAT
a moze wy macie jakies pomysly na prezenty ?
może pomyśl nad rzeczą która przydała by Ci się w późniejszym czasie!Może krzesełko do karmienia albo Chodzik Jeździk-Pchacz z Fisher Price hmmm nie wiem co doradzić!

Dzisiaj nie będę się rozpisywać bo padam na pysk po nie przespanej nocy! 13.gif Thomasek przez całą noc co chwilkę się budził ,a jak już zasnął to jęczał przez sen!Przez sen ssie rączki ehhhh no i o 06:00 pobudka 32.gif Teraz jak zasypia to na chwilkę i budzi się z płaczem jak by my się krzywda jakaś działa!Wydaje mi się że dziąsła go bolą bo wszystko na to wskazuje:ślini się,pcha rączki do buzi,jest marudny i dodatkowo częściej robi kupki(w nocy zmieniałam mu 3 razy pieluszkę,a w dzień chyba z 5 razy) 32.gif 41.gif

--------------------
Θωμάς (Thomas)



kamixx
śro, 24 mar 2010 - 13:24
byliśmy na spacerku pogoda przepiękna, dzisiaj idziemy też na 17:45 na szczepienie, boję się, że Jagoda znowu zwymiotuje tego rotawirusa nie wiem czy w takiej sytuacji ta szczepionka wogóle działa.
kamixx


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,978
Dołączył: pon, 09 paź 06 - 18:03
Skąd: Pyrlandia
Nr użytkownika: 7,910




post śro, 24 mar 2010 - 13:24
Post #23

byliśmy na spacerku pogoda przepiękna, dzisiaj idziemy też na 17:45 na szczepienie, boję się, że Jagoda znowu zwymiotuje tego rotawirusa nie wiem czy w takiej sytuacji ta szczepionka wogóle działa.

--------------------




aniołek 6 tydz. ciąży :( 26.12.2012
Pearl
śro, 24 mar 2010 - 13:41
Kamila trzymam kciuki.
Niuniunia witajcie w domku icon_smile.gif
Ja mami chuste i nosidło i w obu mała sie wkurza, w chuście jest bardziej przyciśnięta do mnie i mnie samej jest jakoś tak niewygodnie, ale z drugiej strony są dzieci które to uwielbiają. NO i jest to jakby nie patrzeć ogromnie przydatna rzecz.
Monika mówisz że przewijasz synka 5 razy dziennie...ale mówisz o kupkach czy razem z siusiu? Bo ja aktualnie używam pampersy 3 i jestem wściekła na ich jakość, małą przewijam co 2 h dosłownie, czasem częściej a i tak pielucha jest wilgotna i śmierdzi od niej jakbym dziecka nie przewijała przez cały dzień icon_sad.gif A ba paczce napisane że niby 12h dziecko ma sucho:( Co za kłamstwo:( Jak często wy przewijacie?
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
Skąd: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post śro, 24 mar 2010 - 13:41
Post #24

Kamila trzymam kciuki.
Niuniunia witajcie w domku icon_smile.gif
Ja mami chuste i nosidło i w obu mała sie wkurza, w chuście jest bardziej przyciśnięta do mnie i mnie samej jest jakoś tak niewygodnie, ale z drugiej strony są dzieci które to uwielbiają. NO i jest to jakby nie patrzeć ogromnie przydatna rzecz.
Monika mówisz że przewijasz synka 5 razy dziennie...ale mówisz o kupkach czy razem z siusiu? Bo ja aktualnie używam pampersy 3 i jestem wściekła na ich jakość, małą przewijam co 2 h dosłownie, czasem częściej a i tak pielucha jest wilgotna i śmierdzi od niej jakbym dziecka nie przewijała przez cały dzień icon_sad.gif A ba paczce napisane że niby 12h dziecko ma sucho:( Co za kłamstwo:( Jak często wy przewijacie?


--------------------
kamixx
śro, 24 mar 2010 - 13:44
co 2 godz przewijam w dzień używam zwykych pampersów, a na noc zakładam papersa premium cerr (nie wiem jak to się pisze) z bawełnianą powłoczką.
kamixx


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,978
Dołączył: pon, 09 paź 06 - 18:03
Skąd: Pyrlandia
Nr użytkownika: 7,910




post śro, 24 mar 2010 - 13:44
Post #25

co 2 godz przewijam w dzień używam zwykych pampersów, a na noc zakładam papersa premium cerr (nie wiem jak to się pisze) z bawełnianą powłoczką.

--------------------




aniołek 6 tydz. ciąży :( 26.12.2012
Pearl
śro, 24 mar 2010 - 13:51
A ten Premium jest rzeczywiście bardziej chłonny?
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
Skąd: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post śro, 24 mar 2010 - 13:51
Post #26

A ten Premium jest rzeczywiście bardziej chłonny?

--------------------
kamixx
śro, 24 mar 2010 - 13:57
tak mi się wydaje, ale są drogie bo za 60 szt. zapłaciłam 56 zł

pampers

Ten post edytował kamixx śro, 24 mar 2010 - 15:23
kamixx


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,978
Dołączył: pon, 09 paź 06 - 18:03
Skąd: Pyrlandia
Nr użytkownika: 7,910




post śro, 24 mar 2010 - 13:57
Post #27

tak mi się wydaje, ale są drogie bo za 60 szt. zapłaciłam 56 zł

pampers

--------------------




aniołek 6 tydz. ciąży :( 26.12.2012
niuniunia23
śro, 24 mar 2010 - 14:24
kamixx nie pokazuje tej stronki
niuniunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,576
Dołączył: czw, 03 lip 08 - 14:26
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 20,562

GG:


post śro, 24 mar 2010 - 14:24
Post #28

kamixx nie pokazuje tej stronki

--------------------
kamixx
śro, 24 mar 2010 - 15:22
bo chyba nie można reklam na forum wklejać, wpisz na google pampers premium care jako pierwsze wyskoczy
kamixx


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,978
Dołączył: pon, 09 paź 06 - 18:03
Skąd: Pyrlandia
Nr użytkownika: 7,910




post śro, 24 mar 2010 - 15:22
Post #29

bo chyba nie można reklam na forum wklejać, wpisz na google pampers premium care jako pierwsze wyskoczy

--------------------




aniołek 6 tydz. ciąży :( 26.12.2012
agrafkaa
śro, 24 mar 2010 - 15:49
ja też jestem niezadowolona z pampersów 3 i przeszłam na happy są bardziej chłonne i na noc wystarcza jedna pieluszka rzadko dwie
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 24 mar 2010 - 15:49
Post #30

ja też jestem niezadowolona z pampersów 3 i przeszłam na happy są bardziej chłonne i na noc wystarcza jedna pieluszka rzadko dwie

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
agapi7

Go??







post śro, 24 mar 2010 - 16:49
Post #31

Witam icon_smile.gif
Ostatnio młody daje popalić to samo się dzieje co u Ciebie Monika arudzi, nerwowo śpi a w dzień nawet juz na spacerze nie chce spac...takze padam na pysk...
Alecta gratuluje pracy icon_smile.gif a nie mówiłam icon_smile.gif
Kamila dzięki że o mnie pamiętasz icon_smile.gif
Niuniunia dobrze ze juz w domu icon_smile.gif
Wiolka odnosnie chusty to ja nie uzywam bo młody jest tak ciezki ze ja juz nie daje rady go nosic, kregosłup to mi tak nawala ze szok

Co do pieluch to ja odrzuciłam pampersy bo mnie wkurzały bardzo i miałam happy z belli ale te boczne przylepce troche dziwne sa i zaczelam uzywac huggiesa i jestem bardzo zadowolona bo z tylu na pleckach maja fajny sciagacz i nic nie laduje na plecach młodego. Mam ostatnia paczke 3 i przerzucamy sie na 4.

Dawidek ciagle sie drapie po glowie, nie wiem czy zapocil sobie głowke czy to jakies uczulenie ale chyba pojdziemy jutro do lekarza. Zaczela mu sie robic ciemieniucha wiec przez 2 dni smarowalam mu ciemieniuszka ( taka masc) i zeszlo ale moze od tego dotal uczulenia ( ale tylko z jednej strony glowy ma placki i sie po tym drapie).

Dziewczyny nie wiecie czy kawe inke mozna pic bez ograniczen karmiac piersia?
agrafkaa
śro, 24 mar 2010 - 17:44
agapi można pić inke jest zdrowa bo zbożowa zresztą mogą ją już pić 3 latki ja pije w dużych ilościach i jest ok poza tym zawiera dużo błonnika
co do huggiesów to ja nie mam dobrej opinii o nich używałam mała jest na nie uczulona,poza tym według mnie słabo chłoną i trochę się brylą chociaż uważam że i tak lepsze są te z disneyem bo te gładkie to nawet do d...y się nie nadają według mnie u nas w użytku happy lub pampersy się sprawdziły z przewagą na happy
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 24 mar 2010 - 17:44
Post #32

agapi można pić inke jest zdrowa bo zbożowa zresztą mogą ją już pić 3 latki ja pije w dużych ilościach i jest ok poza tym zawiera dużo błonnika
co do huggiesów to ja nie mam dobrej opinii o nich używałam mała jest na nie uczulona,poza tym według mnie słabo chłoną i trochę się brylą chociaż uważam że i tak lepsze są te z disneyem bo te gładkie to nawet do d...y się nie nadają według mnie u nas w użytku happy lub pampersy się sprawdziły z przewagą na happy

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
agapi7

Go??







post śro, 24 mar 2010 - 18:27
Post #33

Ja mam właśnie huggiesy z kubusiem puchatkiem icon_smile.gif Tak czy siak pieluchy sa stanowczo za drogie...kiedys kupiłam jakies produkowane przez rossman bo chcialam zaoszczedzic i od razu odparzyły pupsko.
Co do inki to ja pije bardzo duzo i tak sie zastanawiam czy przez nia młody nie jest taki pobudzony ale skoro Ty Asiu...tez pijesz to mam mniejsze wyrzuty sumienia icon_smile.gif
Pearl
śro, 24 mar 2010 - 18:32
Dzieki dziewczyny to jutro ide po pieluchy.
Pearl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,383
Dołączył: śro, 08 kwi 09 - 19:00
Skąd: 3 city
Nr użytkownika: 26,594




post śro, 24 mar 2010 - 18:32
Post #34

Dzieki dziewczyny to jutro ide po pieluchy.

--------------------
zamjusta
śro, 24 mar 2010 - 18:57
No własśnie,jak pisze Pearl pieluchy śmierdzą jaky się jej cały dzień nie zmieniało,w dodatku mało chłonne,a kupa za każdym razem na plecach ląduje 21.gif a używam też pampers,następnym razem kupuję inne,zobaczymy.
zamjusta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: pią, 08 sty 10 - 14:33
Nr użytkownika: 30,965




post śro, 24 mar 2010 - 18:57
Post #35

No własśnie,jak pisze Pearl pieluchy śmierdzą jaky się jej cały dzień nie zmieniało,w dodatku mało chłonne,a kupa za każdym razem na plecach ląduje 21.gif a używam też pampers,następnym razem kupuję inne,zobaczymy.

--------------------

agrafkaa
śro, 24 mar 2010 - 18:59
tu nie chodzi o niezmienianie cały dzień ale o to że jak dziecko raz siknie to śierdzi i jest przepełniona jakby się nie zmieniało tydzień
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 24 mar 2010 - 18:59
Post #36

tu nie chodzi o niezmienianie cały dzień ale o to że jak dziecko raz siknie to śierdzi i jest przepełniona jakby się nie zmieniało tydzień

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
zamjusta
śro, 24 mar 2010 - 19:11
to miałam na myśli.Siknie raz a czuć jakby nalane było z całego dnia!!
Kamila jak mały?

Ten post edytował zamjusta śro, 24 mar 2010 - 19:12
zamjusta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: pią, 08 sty 10 - 14:33
Nr użytkownika: 30,965




post śro, 24 mar 2010 - 19:11
Post #37

to miałam na myśli.Siknie raz a czuć jakby nalane było z całego dnia!!
Kamila jak mały?

--------------------

Kamila-w1

Go??







post śro, 24 mar 2010 - 19:31
Post #38

Dzieki dziewczyny, mały dobrze na szczęście osłuchowo wszystko ok, infekcja kataralna, dr. kazała na dwór wychodzić, że to może pomoże...no i gardło zdrowe 06.gif Cały dzień czasu nie miałam bo sprzatałam i prasowałam, mąz poszedł z dziećmi na spacer a ja miałam czas na sprzątanie.
Co do pieluch to ja tylko pampersów uzywam, mam jeszcze 2 i sa dobre. Piotrus waży 5400 (dzis był ważony) w ciągu 5 dni przybrał 150 gram więc bardzo dobrze. Na innych wątkach dziewczyny piszą, że pieluchy z Lidla sa dobre ale ja sama nie próbowałam, zreszta sama nie jestem przekonana. Ja nie zauważyłam, aby pampers śmierdział czy szybko przemakał, ja całą noc małego nie przewijam. a w dzien to jak kupy nie zrobi to tak co 4 godziny zmieniam pieluche.

a zapomniałabym...mały zdrowy ale ja zakaszlałam u lekarza i ona chciała mnie zbadać...no i zbadała i okazało sie, że mam zmiany na oskrzelach i dostałam antybiotyk...kurcze ja nawet źle sie nie czułam tylko kaszel mam okropny 21.gif
agrafkaa
śro, 24 mar 2010 - 19:32
wiem że w małych osiedlowych sklepach można kupić pampersy na sztuki to dobre rozwiązanie żeby wypróbować co nam odpowiada i czy dziecko nie uczula kupić np po 3 szt
dziewczyny ja kupuje pampersy na promocjach w hipermarketach są około 10-15zł tańsze
wiolka odnośnie prezentów to przychodzi mi do głowy łańcuszek bo to pamiątka na całe życie mój mąż dostał od babci sygnet w którym chodzi właśnie na chrzest,krzesełko do karmienia,mata,leżaczek-bujaczek,huśtawka no to tyle mi przyszło do głowy
kamila jak po wizycie,używasz pampersów 2 ja z nich też byłam zadowolona ale 3 są zupełnie inne sama się przekonasz
zamujsta a jak twój mały
agapi pij bez wyrzutów ja pijam naprawdę hektolitrami ja pijam więcej niż herbaty ale inki nie anatola bo mi nie smakuje

Ten post edytował Asia... śro, 24 mar 2010 - 19:37
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 24 mar 2010 - 19:32
Post #39

wiem że w małych osiedlowych sklepach można kupić pampersy na sztuki to dobre rozwiązanie żeby wypróbować co nam odpowiada i czy dziecko nie uczula kupić np po 3 szt
dziewczyny ja kupuje pampersy na promocjach w hipermarketach są około 10-15zł tańsze
wiolka odnośnie prezentów to przychodzi mi do głowy łańcuszek bo to pamiątka na całe życie mój mąż dostał od babci sygnet w którym chodzi właśnie na chrzest,krzesełko do karmienia,mata,leżaczek-bujaczek,huśtawka no to tyle mi przyszło do głowy
kamila jak po wizycie,używasz pampersów 2 ja z nich też byłam zadowolona ale 3 są zupełnie inne sama się przekonasz
zamujsta a jak twój mały
agapi pij bez wyrzutów ja pijam naprawdę hektolitrami ja pijam więcej niż herbaty ale inki nie anatola bo mi nie smakuje

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
zamjusta
śro, 24 mar 2010 - 19:45
Asia ma rację! dwójka była jak najbardziej ok a te to jakiś badziew!! ja też już 3 używam,nawet kupiłam więcej,bo właśnie w markecie promocja była,teraz mam zapas duży i sobie myślę że nie potrzebnie!!! 21.gif
Mój mały bez rewelacji.Dalej kaszle i to tak pożądnie-wszystko się tam odrywa,katarek też ma,z noska co prawda nie leci ale tam wszystko gwiżdże.Ale to drugi dzień dopiero,mam nadzieję że jutro już będzie lepiej.Jedynie to dobrze wszystko znosi,bo nie jest marudny,uśmiecha się,bawi wszytsko normalnie.Za to ja byłam u lekarza.No i też mam antybiotyk,zastrzyki mieć miałam ale nie chciałoby mi się jeździć na nie dwa razy w ciągu dnia.Muszę robić co się da by bardziej mnie nie rozłożyło.
Kamila fajnie że mały zdrowy.My mamy zakaz wychodzenia,powiedział dr że w niedzielę najprędzej.Ale u nas to gardełko chore.Ale znowu żeby na katar spacer pomógł? no dziwne!! Ty się lecz Kamila,żebyś siły miała.Dobrze że lekarka cie osłuchała,takby niewiadomo co się rozwinęło jeszcze.
zamjusta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 348
Dołączył: pią, 08 sty 10 - 14:33
Nr użytkownika: 30,965




post śro, 24 mar 2010 - 19:45
Post #40

Asia ma rację! dwójka była jak najbardziej ok a te to jakiś badziew!! ja też już 3 używam,nawet kupiłam więcej,bo właśnie w markecie promocja była,teraz mam zapas duży i sobie myślę że nie potrzebnie!!! 21.gif
Mój mały bez rewelacji.Dalej kaszle i to tak pożądnie-wszystko się tam odrywa,katarek też ma,z noska co prawda nie leci ale tam wszystko gwiżdże.Ale to drugi dzień dopiero,mam nadzieję że jutro już będzie lepiej.Jedynie to dobrze wszystko znosi,bo nie jest marudny,uśmiecha się,bawi wszytsko normalnie.Za to ja byłam u lekarza.No i też mam antybiotyk,zastrzyki mieć miałam ale nie chciałoby mi się jeździć na nie dwa razy w ciągu dnia.Muszę robić co się da by bardziej mnie nie rozłożyło.
Kamila fajnie że mały zdrowy.My mamy zakaz wychodzenia,powiedział dr że w niedzielę najprędzej.Ale u nas to gardełko chore.Ale znowu żeby na katar spacer pomógł? no dziwne!! Ty się lecz Kamila,żebyś siły miała.Dobrze że lekarka cie osłuchała,takby niewiadomo co się rozwinęło jeszcze.

--------------------

> GRUDNIOWE SŁONECZKA cz II, rozszerzamy dietę, liczymy ząbki i zaczynamy się przemieszczać :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 13:11
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama