Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
49 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Wrześniowe Szkraby część 8

> 
Jaśminka
sob, 26 lut 2011 - 15:04











Aniołeczek i Tomek




m.ania i Lenka




Paulinaa26 i Zosia




Sabinaa i Lenka




Agsia i Ola



KasiuniaR i Szymek








mim i Michał




Jaśminka i Ola








mamaP i Paula









justine i Majeczka







Nina i Wiola









Anula i Maks




justys i Majeczka




Wiki i Bartuś




Cortinka i Filipek




Ewela i Elizka








Ten post edytował Jaśminka sob, 29 lis 2014 - 19:47
Jaśminka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,196
Dołączył: pią, 20 mar 09 - 13:05
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 26,219

GG:


post sob, 26 lut 2011 - 15:04
Post #1












Aniołeczek i Tomek




m.ania i Lenka




Paulinaa26 i Zosia




Sabinaa i Lenka




Agsia i Ola



KasiuniaR i Szymek








mim i Michał




Jaśminka i Ola








mamaP i Paula









justine i Majeczka







Nina i Wiola









Anula i Maks




justys i Majeczka




Wiki i Bartuś




Cortinka i Filipek




Ewela i Elizka






KasiuniaR
pon, 28 lut 2011 - 09:25
Witam na nowym wątku icon_smile.gif Dzień dobry, ja już w pracy, ależ mi się wstać nie chciało, miło było posiedzieć w domku icon_wink.gif Wczoraj byliśmy u dziadków, dziadek imieniny dzisiaj ma więc trzeba było odwiedzić, chłopaki poszaleli, potem ja pojechałam z Bartkiem na basen i prawie koniec weekendu, kurcze ten czas leci strasznie szybko.

mamaP współczuje nocki, może pośpisz dzisiaj jak Paula pójdzie na drzemkę icon_wink.gif Mój Szymek też porządny, śmietnika używa, podłogę zmiata, szkoda że dzieci z tego wyrastają 04.gif Może spróbuj się kapać z małą w dużej wannie, może bedzie czuła się bezpieczniej.

Ewela no jak jej kolczyki nie przeszkadzają to super icon_wink.gif strasznie szybko kuzynkę wypisali, mam nadzieje że dobrze się czuje, jak ma taką pomoc to super.

Nina jak się dzisiaj czujesz?? Z nocnikiem to nie ma co się spieszyć, ja poczekam do wakacji, jak się nie uda to są kolejne icon_wink.gif Poza tym Szymek ma się na kim wzorować, brata naśladuje bardzo icon_wink.gif

Jaśminko podaj maila do siebie, podeślę fotkę Szymka aktualną icon_wink.gif
KasiuniaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,871
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 10:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 25,572

GG:


post pon, 28 lut 2011 - 09:25
Post #2

Witam na nowym wątku icon_smile.gif Dzień dobry, ja już w pracy, ależ mi się wstać nie chciało, miło było posiedzieć w domku icon_wink.gif Wczoraj byliśmy u dziadków, dziadek imieniny dzisiaj ma więc trzeba było odwiedzić, chłopaki poszaleli, potem ja pojechałam z Bartkiem na basen i prawie koniec weekendu, kurcze ten czas leci strasznie szybko.

mamaP współczuje nocki, może pośpisz dzisiaj jak Paula pójdzie na drzemkę icon_wink.gif Mój Szymek też porządny, śmietnika używa, podłogę zmiata, szkoda że dzieci z tego wyrastają 04.gif Może spróbuj się kapać z małą w dużej wannie, może bedzie czuła się bezpieczniej.

Ewela no jak jej kolczyki nie przeszkadzają to super icon_wink.gif strasznie szybko kuzynkę wypisali, mam nadzieje że dobrze się czuje, jak ma taką pomoc to super.

Nina jak się dzisiaj czujesz?? Z nocnikiem to nie ma co się spieszyć, ja poczekam do wakacji, jak się nie uda to są kolejne icon_wink.gif Poza tym Szymek ma się na kim wzorować, brata naśladuje bardzo icon_wink.gif

Jaśminko podaj maila do siebie, podeślę fotkę Szymka aktualną icon_wink.gif

--------------------


Jaśminka
pon, 28 lut 2011 - 09:49
Czyli już tutaj piszemy?

Ja mam dziś wolne, w zasadzie wolne mam od wczoraj. Po 14 przyjechali do mnie moi rodzice i Oluśka dała popis, w pzytywnym sensie, była tak rozkoszna i kochana, całowała ich non stop, ze aż ją wzieli na noc do siebie 06.gif Oddadzą ją ok 15, cisza, spokój... tego mi było trzeba icon_smile.gif

mama.P, Sabina jak dziewczynki?

Słuchajcie Olka mi schudła.... na razie ok 500 gram, nie je nic już drugi tydzeń, zaczynam panikować....



Ten post edytował Jaśminka pon, 25 lip 2011 - 09:58
Jaśminka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,196
Dołączył: pią, 20 mar 09 - 13:05
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 26,219

GG:


post pon, 28 lut 2011 - 09:49
Post #3

Czyli już tutaj piszemy?

Ja mam dziś wolne, w zasadzie wolne mam od wczoraj. Po 14 przyjechali do mnie moi rodzice i Oluśka dała popis, w pzytywnym sensie, była tak rozkoszna i kochana, całowała ich non stop, ze aż ją wzieli na noc do siebie 06.gif Oddadzą ją ok 15, cisza, spokój... tego mi było trzeba icon_smile.gif

mama.P, Sabina jak dziewczynki?

Słuchajcie Olka mi schudła.... na razie ok 500 gram, nie je nic już drugi tydzeń, zaczynam panikować....

KasiuniaR
pon, 28 lut 2011 - 14:26
Jaśminko tutaj juz piszemy icon_wink.gif Fajnie że masz wolne, korzystaj icon_wink.gif Wagą się nie przejmuj, jak zeby idą to nie ma się co dziwić na brak apetytu.
KasiuniaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,871
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 10:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 25,572

GG:


post pon, 28 lut 2011 - 14:26
Post #4

Jaśminko tutaj juz piszemy icon_wink.gif Fajnie że masz wolne, korzystaj icon_wink.gif Wagą się nie przejmuj, jak zeby idą to nie ma się co dziwić na brak apetytu.

--------------------


justine1980
pon, 28 lut 2011 - 15:46
Witam i ja
Sorki za nieobecność ale ostatnio chorowałam najpierw zapalenie gardła potem ucha,do tego Majka ząbkuje budzi się po trzy razy w nocy.
Na domiar złego Adrian tez się rozchorował,niby tylko lekko kaszle i wczoraj miał temp.38,5 a okazało się że to początek zapalenia oskrzeli.Dostał leki i w piątek do kontroli.

Pit też już złozyłam,teść dzisiaj zawiózł także możemy czekać na pieniążki spłacimy debet i K. zrobi kurs bo potrzebuje do pracy.

Jaśminka fajnie że możesz odpocząć.
Kasia niedługo będę w Wawie,ale w sumie tylko na chwilę.
justine1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,541
Dołączył: nie, 02 lis 08 - 19:27
Nr użytkownika: 23,343




post pon, 28 lut 2011 - 15:46
Post #5

Witam i ja
Sorki za nieobecność ale ostatnio chorowałam najpierw zapalenie gardła potem ucha,do tego Majka ząbkuje budzi się po trzy razy w nocy.
Na domiar złego Adrian tez się rozchorował,niby tylko lekko kaszle i wczoraj miał temp.38,5 a okazało się że to początek zapalenia oskrzeli.Dostał leki i w piątek do kontroli.

Pit też już złozyłam,teść dzisiaj zawiózł także możemy czekać na pieniążki spłacimy debet i K. zrobi kurs bo potrzebuje do pracy.

Jaśminka fajnie że możesz odpocząć.
Kasia niedługo będę w Wawie,ale w sumie tylko na chwilę.

--------------------
Adrianek 27.11.2003 Kacperek 15.05.2006 Majeczka 24.09.2009

ewela
pon, 28 lut 2011 - 17:54
Dzien dobry!!!!
Wlasnie wrociłam z pracy:-) a tu niespodzianka-
Maz ma dzisiaj urodziny, wiec Emilka ulozyła zyczenia, a ja je wysłałam na konkurs i...wygralismy kolację.
Idziemy na godzinę 19 do Da grasso na pizze:-)



Rozpisze sie pozniej

papapap
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 28 lut 2011 - 17:54
Post #6

Dzien dobry!!!!
Wlasnie wrociłam z pracy:-) a tu niespodzianka-
Maz ma dzisiaj urodziny, wiec Emilka ulozyła zyczenia, a ja je wysłałam na konkurs i...wygralismy kolację.
Idziemy na godzinę 19 do Da grasso na pizze:-)



Rozpisze sie pozniej

papapap
Nina32
pon, 28 lut 2011 - 21:11
Ewela ale Ty masz szczęście w wygrywaniu konkursów,powinnaś grać w totka skoro masz takiego farta icon_wink.gif

Justine dużo zdrówka!
Nina32


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,399
Dołączył: czw, 29 sty 09 - 20:27
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 25,106




post pon, 28 lut 2011 - 21:11
Post #7

Ewela ale Ty masz szczęście w wygrywaniu konkursów,powinnaś grać w totka skoro masz takiego farta icon_wink.gif

Justine dużo zdrówka!

--------------------
Oliwia 11.12.2007
Wioletta 24.09.2009
Dagmara 24.11.2010
ewela
pon, 28 lut 2011 - 22:24
Hihi kolacja zaliczona.
Zawiezlismy dziewczynki do dziadków...wpadlismy na szybką pizze:-) kupilismy jedną na wynos dla dziadków i dziewcyznek.Babcia miała nam za złe,ze tak szybko wrócilismy....no ale to przeciez początek tygodnia i cięzki tydzien przed nami.Więc jak tu siedziec i biesiadowac.

Nina...hihih- ja nie umiem grac w totka, zupelnie nie wiem o co chodzi 37.gif ,ale moze warto spróbowac

jezuu jestem przejedzona...bede umierac w nocy....

Dobra ide spac,bo mam zmiane planu i zaczynam jutro prace o 6.30...wyjazd o 5.30.....jezuuuuuuuuuuu to przeciez jeszcze noc...


Spokojnej nocy.
Pozdrawiam

Ten post edytował ewela pon, 28 lut 2011 - 22:24
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 28 lut 2011 - 22:24
Post #8

Hihi kolacja zaliczona.
Zawiezlismy dziewczynki do dziadków...wpadlismy na szybką pizze:-) kupilismy jedną na wynos dla dziadków i dziewcyznek.Babcia miała nam za złe,ze tak szybko wrócilismy....no ale to przeciez początek tygodnia i cięzki tydzien przed nami.Więc jak tu siedziec i biesiadowac.

Nina...hihih- ja nie umiem grac w totka, zupelnie nie wiem o co chodzi 37.gif ,ale moze warto spróbowac

jezuu jestem przejedzona...bede umierac w nocy....

Dobra ide spac,bo mam zmiane planu i zaczynam jutro prace o 6.30...wyjazd o 5.30.....jezuuuuuuuuuuu to przeciez jeszcze noc...


Spokojnej nocy.
Pozdrawiam
KasiuniaR
wto, 01 mar 2011 - 08:02
Dzień dobry, u nas piekne słonko za oknem, ja z rana miałam kłopot żeby płyn do spryskiwaczy dolać, maska nie chciała się otworzyć i jechałam niewiele widząc. Ale spoko, pod pracą się udało i juz szyba czysta icon_wink.gif dzieciaki dzisiaj po 6 wstały, jeszcze jak ja w domu byłam, spać nie mogą czy jak 29.gif za to wcześniej z domu wyszli icon_wink.gif

Justine mam nadzieje że juz wyzdrowiałaś icon_wink.gif A ząbki Majeczce wyszły już?? A kiedy zawitasz w stolicy? Może chociaż na kawę się spotkamy?

Ewela a Ty w totka nie grasz, takiego masz farta w tych konkursach że szok 04.gif Wszystkiego najlepszego dla męża icon_wink.gif My też wczoraj pizzę mieliśmy, mąż mnie namówił mimo ze miałam ograniczyć takie jedzenie 04.gif
KasiuniaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,871
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 10:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 25,572

GG:


post wto, 01 mar 2011 - 08:02
Post #9

Dzień dobry, u nas piekne słonko za oknem, ja z rana miałam kłopot żeby płyn do spryskiwaczy dolać, maska nie chciała się otworzyć i jechałam niewiele widząc. Ale spoko, pod pracą się udało i juz szyba czysta icon_wink.gif dzieciaki dzisiaj po 6 wstały, jeszcze jak ja w domu byłam, spać nie mogą czy jak 29.gif za to wcześniej z domu wyszli icon_wink.gif

Justine mam nadzieje że juz wyzdrowiałaś icon_wink.gif A ząbki Majeczce wyszły już?? A kiedy zawitasz w stolicy? Może chociaż na kawę się spotkamy?

Ewela a Ty w totka nie grasz, takiego masz farta w tych konkursach że szok 04.gif Wszystkiego najlepszego dla męża icon_wink.gif My też wczoraj pizzę mieliśmy, mąż mnie namówił mimo ze miałam ograniczyć takie jedzenie 04.gif

--------------------


KasiuniaR
wto, 01 mar 2011 - 14:15
Halo, dziewczyny, gdzie się podziewacie??
KasiuniaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,871
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 10:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 25,572

GG:


post wto, 01 mar 2011 - 14:15
Post #10

Halo, dziewczyny, gdzie się podziewacie??

--------------------


maania
wto, 01 mar 2011 - 14:40
Jaśminko piękna strona! hmmm co do Olki i chudnięcia nie doradzę, mam nadzieję że to nic takiego. trzymam kciuki. a jak Mama?

Kasiu moja miała ostatnio dwa dni kiedy wstawała o 5,50 a dawno sie to jej nie zdarzyło- jak do żłobka to czasami ją budzić musimy a jak wolne i człowiek by pospał to się budziła o nieludzkiej porze 04.gif ale zęby szły, już wyszedł kolejny to teraz się znowu unormowało i trochę spokoju icon_smile.gif

Justynko
zdrówka dla Was! przytul.gif

U nas ok, ja odżyłam wreszcie. Jest dobrze. I niech tak zostanie bo juz na wykończeniu naprawdę byłam. No tym optymistycznym akcentem kończę i wracam do roboty coby znowu premię przytulić bo się z całą pewnością przyda...na buty chociażby 06.gif
maania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,201
Dołączył: pią, 25 kwi 08 - 17:23
Skąd: muminkowo :)
Nr użytkownika: 19,518




post wto, 01 mar 2011 - 14:40
Post #11

Jaśminko piękna strona! hmmm co do Olki i chudnięcia nie doradzę, mam nadzieję że to nic takiego. trzymam kciuki. a jak Mama?

Kasiu moja miała ostatnio dwa dni kiedy wstawała o 5,50 a dawno sie to jej nie zdarzyło- jak do żłobka to czasami ją budzić musimy a jak wolne i człowiek by pospał to się budziła o nieludzkiej porze 04.gif ale zęby szły, już wyszedł kolejny to teraz się znowu unormowało i trochę spokoju icon_smile.gif

Justynko
zdrówka dla Was! przytul.gif

U nas ok, ja odżyłam wreszcie. Jest dobrze. I niech tak zostanie bo juz na wykończeniu naprawdę byłam. No tym optymistycznym akcentem kończę i wracam do roboty coby znowu premię przytulić bo się z całą pewnością przyda...na buty chociażby 06.gif

--------------------
KasiuniaR
wto, 01 mar 2011 - 14:52
Kurcze, czytałam własnie na lutówkach 2009, straszne, malutki Franio, oby operacje pomogły 32.gif

Aniu dobrze że u Was ok, wiosna idzie to optymizm sam się zaczyna pojawiać.
KasiuniaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,871
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 10:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 25,572

GG:


post wto, 01 mar 2011 - 14:52
Post #12

Kurcze, czytałam własnie na lutówkach 2009, straszne, malutki Franio, oby operacje pomogły 32.gif

Aniu dobrze że u Was ok, wiosna idzie to optymizm sam się zaczyna pojawiać.

--------------------


ewela
wto, 01 mar 2011 - 20:12
Hejka!

Ja tez czytałam o Franiu i 3mam za Niego kciuki!!!!

U mnie ok...oprocz tego,ze paaadam na twarz ze zmeczenia. Wyjazd do pracy noca jest masakryczny. Jutro powtórka...musze jednak wyjsc wczesniej,bo jednak musze skrobac szyby.w aucie..ehhhhe
Dzisiaj zrobiłam 89stokrotek do koszyczka....dla p.dyrektor...bo sobie zazyczyła cos ładnego, wiosennego na biurko....i dziergałam kwiatki od 6.30 37.gif
Efekt ok...ale nie moge patrzec na stokrotki......

Ide spac....spokojnej nocy.

ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post wto, 01 mar 2011 - 20:12
Post #13

Hejka!

Ja tez czytałam o Franiu i 3mam za Niego kciuki!!!!

U mnie ok...oprocz tego,ze paaadam na twarz ze zmeczenia. Wyjazd do pracy noca jest masakryczny. Jutro powtórka...musze jednak wyjsc wczesniej,bo jednak musze skrobac szyby.w aucie..ehhhhe
Dzisiaj zrobiłam 89stokrotek do koszyczka....dla p.dyrektor...bo sobie zazyczyła cos ładnego, wiosennego na biurko....i dziergałam kwiatki od 6.30 37.gif
Efekt ok...ale nie moge patrzec na stokrotki......

Ide spac....spokojnej nocy.

KasiuniaR
śro, 02 mar 2011 - 08:16
Dzień dobry, ja już w pracy, szef juz od rana pisze, widać że wrócił 29.gif ja wczoraj na uczelni, fajnie pogadać z ludźmi, ale wróciłam przed 21 dopiero także chwilę się pokręciłam po domu i do spania icon_wink.gif

Ewela i ja skrobie szyby w samochodzie, ale podobno już niedługo icon_wink.gif
KasiuniaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,871
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 10:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 25,572

GG:


post śro, 02 mar 2011 - 08:16
Post #14

Dzień dobry, ja już w pracy, szef juz od rana pisze, widać że wrócił 29.gif ja wczoraj na uczelni, fajnie pogadać z ludźmi, ale wróciłam przed 21 dopiero także chwilę się pokręciłam po domu i do spania icon_wink.gif

Ewela i ja skrobie szyby w samochodzie, ale podobno już niedługo icon_wink.gif

--------------------


Cortinka230
śro, 02 mar 2011 - 11:02
Melduję się i ja w nowej części 06.gif

Jaśminko ślicznie tu przytul.gif
Ja już po butowych zakupach. W Bartku kupiłam fajne butki z zamszu i od siebie w nike też mu wzięłam do śmigania adidaski biało/niebieskie 08.gif
Babka w BaRTKU BYŁA zszokowana, że 18 miesięczne dziecko ma już tak dużą stopę hehe 06.gif
Cortinka230


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,199
Dołączył: pon, 16 cze 08 - 19:40
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 20,319




post śro, 02 mar 2011 - 11:02
Post #15

Melduję się i ja w nowej części 06.gif

Jaśminko ślicznie tu przytul.gif
Ja już po butowych zakupach. W Bartku kupiłam fajne butki z zamszu i od siebie w nike też mu wzięłam do śmigania adidaski biało/niebieskie 08.gif
Babka w BaRTKU BYŁA zszokowana, że 18 miesięczne dziecko ma już tak dużą stopę hehe 06.gif

--------------------

Anio?ku pami?tamy o Tobie i kochamy bardzo mocno ( 13.06.2008 [*])

KasiuniaR
śro, 02 mar 2011 - 11:15
Cortinko a jaki rozmiar ma Fifi teraz?
KasiuniaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,871
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 10:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 25,572

GG:


post śro, 02 mar 2011 - 11:15
Post #16

Cortinko a jaki rozmiar ma Fifi teraz?

--------------------


Cortinka230
śro, 02 mar 2011 - 11:22
nóżka ma 14 cm a kupiłam buty na 15 , czyli w Bartku to rozm 24 a u mnie w nike już 25 37.gif

https://www.bartek.com.pl/produkt.php?id=2410 takie tylko w jasno niebieskim kolorku

Ten post edytował Cortinka230 śro, 02 mar 2011 - 11:31
Cortinka230


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,199
Dołączył: pon, 16 cze 08 - 19:40
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 20,319




post śro, 02 mar 2011 - 11:22
Post #17

nóżka ma 14 cm a kupiłam buty na 15 , czyli w Bartku to rozm 24 a u mnie w nike już 25 37.gif

https://www.bartek.com.pl/produkt.php?id=2410 takie tylko w jasno niebieskim kolorku

--------------------

Anio?ku pami?tamy o Tobie i kochamy bardzo mocno ( 13.06.2008 [*])

KasiuniaR
śro, 02 mar 2011 - 11:42
Fajne buciki, ale faktycznie Fifi ma spora stópkę icon_wink.gif a mąż jaki rozmiar butów nosi?
KasiuniaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,871
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 10:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 25,572

GG:


post śro, 02 mar 2011 - 11:42
Post #18

Fajne buciki, ale faktycznie Fifi ma spora stópkę icon_wink.gif a mąż jaki rozmiar butów nosi?

--------------------


Cortinka230
śro, 02 mar 2011 - 11:45
CYTAT(KasiuniaR @ Wed, 02 Mar 2011 - 11:42) *
Fajne buciki, ale faktycznie Fifi ma spora stópkę icon_wink.gif a mąż jaki rozmiar butów nosi?


No właśnie Łukasz ma 43 , więc standard, no ale ja jak na kobietę mam sporą bo 39.... sama nie wiem, mam nadzieje, że teraz mu tak rośnie a potem mu stanie, bo wiem jak cieżko kupić buty w rozm 50 04.gif Do nas do sklepu czasem przychodzą i pytają hehe

A i prosimy o kciuki bo od piątku zaczynamy rehebilitację...boje się troszkę

Ten post edytował Cortinka230 śro, 02 mar 2011 - 11:45
Cortinka230


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,199
Dołączył: pon, 16 cze 08 - 19:40
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 20,319




post śro, 02 mar 2011 - 11:45
Post #19

CYTAT(KasiuniaR @ Wed, 02 Mar 2011 - 11:42) *
Fajne buciki, ale faktycznie Fifi ma spora stópkę icon_wink.gif a mąż jaki rozmiar butów nosi?


No właśnie Łukasz ma 43 , więc standard, no ale ja jak na kobietę mam sporą bo 39.... sama nie wiem, mam nadzieje, że teraz mu tak rośnie a potem mu stanie, bo wiem jak cieżko kupić buty w rozm 50 04.gif Do nas do sklepu czasem przychodzą i pytają hehe

A i prosimy o kciuki bo od piątku zaczynamy rehebilitację...boje się troszkę

--------------------

Anio?ku pami?tamy o Tobie i kochamy bardzo mocno ( 13.06.2008 [*])

KasiuniaR
śro, 02 mar 2011 - 12:14
Cortinko może Fifiemu po prostu szybko rośnie noga. Moj mąż ma 42, Ty masz sporą 04.gif ja mam 40 w porywach do 41 wiec nie masz sie czym martwić, mój szef ma 48, tragedia 04.gif rehabilitacji nie zazdroszczę, ale to dla dobra Fidiego, kciuki będziemy trzymać &&&&&&&&&
KasiuniaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,871
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 10:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 25,572

GG:


post śro, 02 mar 2011 - 12:14
Post #20

Cortinko może Fifiemu po prostu szybko rośnie noga. Moj mąż ma 42, Ty masz sporą 04.gif ja mam 40 w porywach do 41 wiec nie masz sie czym martwić, mój szef ma 48, tragedia 04.gif rehabilitacji nie zazdroszczę, ale to dla dobra Fidiego, kciuki będziemy trzymać &&&&&&&&&

--------------------


> Wrześniowe Szkraby część 8
Start new topic
Reply to this topic
49 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 01:52
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama